Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συναγωνιστές για την Λάουρα εχουν γραφτεί πολλά και δεν θελω να πω οτι ειναι αστέρι στο δωμάτιο γιατί πρεπει να ειμαστε χωρισμένοι μισοί-μισοί.Σε άλλους κάνει μαγικά και σε άλλους οχι.Ειναι θμεα αν τα πας καλά στην αρχή.Και γω στην Ιεροσολύμων που ήταν στην αρχή έλεγα δεν ξαναπάω αλλά θέλει τον τρόπο της και κάνει μαγικά.Αλλοστε εχουν γραφτεί και από αλλους που εχουμε τελειώσει πανω στα βυζιά  , αλλοι σε αλλες στάσεις , ορθιοι .Οτι θες κανει η κοπέλα .Υπάρχουν και μέρες στις οποίες ακόμα κι εμένα δεν μου άρεσε γιατί δεν ήταν στα καλά της .Αλλά και πια ειναι ? Τόσες έχουμε πάρει ολοι και καμία δεν ειναι παντα καλή ....Χαλάρα λοιπόν .Αν δεν αρέσει κάτι σε κάποιον το γράφει και ολα καλά.Το θέμα ειναι ΟΛΟΙ μαζί να βρούμε καινούργια κομμάτια και οχι να θεοποιούμε η να κριτικάρουμε τα παλιά.Και υσικά να ειναι ΣΩΣΤΕΣ οι αναφορές γιατί κάποιοι λένε για βυζάρες κ τρέχουμε εμεις οι μ@λ@κες να δούμε και βλέπουμε κάτι 3αρια.....
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές δεν κάνουμε ενα ντου να δούμε αν υπάρχει τίποτα μεγαλύτερο από τη Λάουρα ? Δεν μπορει ολο και κάτι υπάρχει .Αντε βρε μην το κρύβεται να χαρούμε κι εμείς ....
 

Επισκέπτης
4 μέρες γυρίζω και δεν εχω βρει τιποτα .Μονο ειδα οτι αναφερθηκε για Φ25 κάτι  ξέρει κανεις τιποτα ?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Για τους φαν της Όλγας (Ρευμούνδου 21α)
Η Όλγα είναι διακοπές στην πατρίδα της και θα επιστρέψει στην ενεργό δράση σε 20 ημέρες περίπου.
2 βυζάρες λιγότερες... :-
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άντζελα, Ρωσίδα (ή Βουλγάρα;), Βιργιλίου Μπενάκη 31 και Κωνσταντινουπόλεως, Σάββατο και Κυριακή απόγευμα, λέμεεε...
 

Επισκέπτης
Μου φαίνεται οτι μόνος μου μιλάω εδω μέσα ή τα παρατησαν όλοι .Καλα ρε δεν υπάρχει τίποτα νέο ?

Καλά κανω γω μου φαίνεται μαζεύω και πηγαινω εξω γιατί αμα περίμενα συνέχεια από τη Λάουρα πρόκοψα....

Μου κάνει πάντως εντύπωση ότι ειμαστε τόσοι και δεν υπάρχει καμία με τεράστια όπως η Λάουρα , πολύ παράξενο .....εκτός και αν δεν λένε μερικοί.Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω ...
 

NKT

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μου φαίνεται οτι μόνος μου μιλάω εδω μέσα ή τα παρατησαν όλοι .Καλα ρε δεν υπάρχει τίποτα νέο ?

Καλά κανω γω μου φαίνεται μαζεύω και πηγαινω εξω γιατί αμα περίμενα συνέχεια από τη Λάουρα πρόκοψα....

Μου κάνει πάντως εντύπωση ότι ειμαστε τόσοι και δεν υπάρχει καμία με τεράστια όπως η Λάουρα , πολύ παράξενο .....εκτός και αν δεν λένε μερικοί.Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω ...

Έλα ρε φίλε, μην τα παίρνεις...
Ντάξει, αν και δεν είμαι Αθήνα αυτή τη στιγμή μου φαίνεται ότι δεν παίζει κάτι άλλο στην πιάτσα. Η μαλακία με τη Λάουρα είναι ότι αν και ξεκίνησε με πολύ καλό σέρβις, στην πορεία (και μετά από αρκετές καταθέσεις) έπεσε το επίπεδο.

check your PM
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
stergio
Ανώτερος

Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 271


    Απ: Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....
« Απάντηση #667 στις: 16/10/07, 21:09 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------
Είπα να καταθέσω για πρώτη φορά στην Λάουρα που τόσα πολλά έχουν γραφτεί. Πήγα κατά της 1 το μεσημέρι Τροφωνίου 9. Έρχετε η Λάουρα με όντως τα μεγαλύτερα βυζιά στην πιάτσα στην μάπα σκυλί. Έπρεπε να το καταλάβω πως κάτι δεν θα πήγαινε καλά από την φάτσα της και μόνο. Και δεν έπεσα έξω. Έρχεται στο δωμάτιο αρχίζει πίπα με το σουτιέν. Καλή ήτανε. Της λέω βγάλε λίγο τα βυζιά σου να τα πιπιλίσω. Μου απαντάει πρόσεχε μην μου τα δαγκώσεις γιατί όλοι αυτό κάνουνε. Της λέω οκ και έτσι έκανα. Μετά από λίγο την πήρα πισωκολλητό και της λέω γύρνα να σε πάρω από μπροστά. Ξενέρωσα από την μηδενική και απαράδεκτη συμμετοχή της και μου έπεσε, με αποτέλεσμα να τα μαζέψει και να φύγει τρέχοντας. Τονίζω πως είμαι εμφανίσημος με ωραίο σώμα. Τελικά στις πουτάνες δεν παίζει ρόλο τι εμφάνιση έχεις αλλά ο χαρακτήρας τους. Παιδιά μάυρο στην εν λόγω κυρία για μένα θα κλάψετε το 20ρικο σας. Τελικά πολλά παιδιά από δω είχανε δίκιο για την Λάουρα. Μακρυά. Στην συνέχεια επειδή βιαζόμουνα κατέθεσα στην Ρένα Πολωνέζα milf όχι βυζοπούλα η οποία δουλεύει στην Αλκιβιάδου 16Α. Κάνει ακάποτο που δεν πήρα και έχει πολύ καλή συμμετοχή. 

η ρενα  ειναι αυτη  με το τριροτο στο βυζι?μια milf  που δουλευει μονη της?
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Βυζομανείς συνμπουρδελιάρηδες, η αλήθεια για τη Λάουρα-Τζούλια είναι όπως τη διατυπώνει ο σύντρoφος zaras27.
Δηλαδή αν σε συμπαθεί κάνει μαγικά, αν όχι μάλλον έχασες... :'(
Τώρα με ποια κριτήρια συμπαθεί, μη με ρωτήσετε δεν ξέρω. :think:
Πάντως τις προάλλες που πήγα μου έκανε ένα θεϊκό πεοθηλασμό με τρελό γλύψιμο στις μπάλες! :grin:
Σα γιαταγάνι μου τον έκανε! Μετά ωραίο λίκνισμα στη στάση της Αμαζόνας. Με ξεζούμισε η σκρόφα! :boobies:
 

Επισκέπτης
Ειναι η μόνη ομως ρε παιχτη μου και δεν υπαρχει κάτι καινουργιο.Παντως οποιο μπουρδελο φερει βυζαρου θα τα παρει χοντρα μιλαμε ...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά εκτός από τις 2 στην Τροφωνίου οι οποίες για μένα είναι απαράδεκτες, ξέρει κανείς τι παίζει στα 3 τις διδίμου αυτή την περίοδο; Είναι καμιά βυζαρούp;
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι...Όποιοι ξέρετε οίκους ανοχής με γκόμενες με μεγάλα βυζιά μόνο επί της Φυλής και εκει γύρω...


Ευχαριστώ

edit_antisthenis: άλλαξα τον τίτλο του thread για να είναι σαφέστερος.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ψάξε λίγο στα ανάλογα thread βρε αδερφέ. Ένα σωρό πληροφορίες έχει, μην τα θέλετε όλα στο πιάτο.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Είμαι σχετικά νέος και δεν ξέρω...Που θα βρώ τα θρενς? Μπορείς να μου στείλεις link σε πριβε μήνυμα ?? :huh:
 

Επισκέπτης
Αφου υπάρχει ηδη σχετικο θεμα ανοιξαμε κι αλλο τωρα?Ημαρτον
 

panayiotis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Άντζελα, Ρωσίδα (ή Βουλγάρα;), Βιργιλίου Μπενάκη 31 και Κωνσταντινουπόλεως, Σάββατο και Κυριακή απόγευμα, λέμεεε...
Πηγα και εγω εχθες στην Αντζελα,οπως τα λεει ο συναγωνιστης ειναι.
Απογευματινη βαρδια απο 5 κ 15 και υστερα.
Μου θυμισε κατι απο Ολγα της Ρεμουνδου.Αυτο το στυλ μαμας προς γιο.
 

ytrytr

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα .Η βυζαρού Μαρία(ξανθια ρωσίδα) που δούλευε φωκαίας 25 Β πρωί ,μηπως ξέρει κανείς βυζολάτρης που βρίσκεται?thx
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom