Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (2 μέλη και 79 επισκέπτες)

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Για τους πιστούς της Αντζυ. Την βρήκα σήμερα στο μπουρδέλο στην Ρεμούνδου(αυτό που είναι μόνο του), αλλά δεν δούλευε, ήταν η ΤΣΑΤΣΑ.
ή σταμάτησε ή το έκανε για εξτρά. Πάντως και με το πουλόβερ οι βυζάρες της ήταν εκπληκτικές.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή πέρασα σχεδόν από όλα τα γνωστά στέκια, ούτε η Λάουρα ούτε η Αγάπη δούλευαν. Η μόνη σταθερή η όλγα στην Ρεμούνδου.
 

Επισκέπτης
Αυτή την Αντζυ δεν την ξερω για πες μα ρε μεγαλε τι μερος του λογου ειναι ..μέγεθος κτλ

Ποτε περασες απο τη Λαουρα και δεν ήταν ?
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή την Αντζυ δεν την ξερω για πες μα ρε μεγαλε τι μερος του λογου ειναι ..μέγεθος κτλ

Ποτε περασες απο τη Λαουρα και δεν ήταν ?
Αν διαβάσεις προσεκτικά όλο το thread θα δεις πολλές αναφορές για την Αντζυ.
Η Λάουρα όπως είπα χθες δεν ήταν εκεί. Κάποιος φίλος είπε ότι ξαναδουλεύει την Τετάρτη.Εγώ στην θέση της βρήκα μία μαυρούλα.
 

Επισκέπτης
Εχουμε τίποτα καινουργιο στην πιάτσα να καταθεσουμε σε κανα μεγάλο μέγεθος ? Καμιά καινουργια ? Καμια πριβε ? Κάτι ρε παίδες..
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
.... Την αντικθιστουσε κάποια άλλη και δοκίμασα .....όχι κακή αλλά η σύγκριση με τη Μινα ήταν για αυτή....ολέθρια
 

Επισκέπτης
Μια βυζαρού ήταν στο μπουρδέλο Φυλής 84Β και ωραία κοπέλα.Όποιος του αρέσουν ας την δει.Στο δωμάτιο δεν ξέρω αν αξίζει,δεν την έχω τεστάρει!!!
 

ORTONISLAND

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ειρηνη  , θεαααααααααααα , σε ευχαριστω για τα 15 λεπτα που μου χαρισες  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

κολωνου  27α ,με το τεραστιο σαλονι ,και τα υπεροχα κρεβατια με τα υαλοτουβλα (φωτιζονται ωραια εσωτερικα  )



το εχω ποσταρι και στο καταλιλο θεμα ( που θα βρουμε τετοια MILTF .....  by MIKROSGR)


μικρε τρεχα να προλαβης ..................... :cool2: :cool2: :cool2:



ααααααα  ξεχασα ειναι made russia που σημαινει ααααααααπολυτο  κρεβατη  :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi:


ααααααααα  και μονο με 20 ευρω  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

kauloulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Κατι πηρε το αυτι μου για Ιουλιανου...Οχημα με ποοοολυ μεγαλη εμπροσθια κινηση...
ξερει κανεις;;; :boobies:
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλημέρα. Ξέρει κανείς αν η Μίνα παίζε Σάβατο απόγευμα-βράδυ; Λέω να της κανω μια επίσκεψη σημερα..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Χαιρετώ σας συνάδελφοι μπουρδελόβιοι. Δεν είπε κανείς τίποτα για τη Μελίνα. εκει πρέπει να πάει όποιος είναι λάτρης του ισπανικού. Είναι πραγματικά θεά. Μιλάμε για κορυφαία βυζιά. Πηγαίντε και δεν θα χάσετε. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Χαιρετώ σας συνάδελφοι μπουρδελόβιοι. Δεν είπε κανείς τίποτα για τη Μελίνα. εκει πρέπει να πάει όποιος είναι λάτρης του ισπανικού. Είναι πραγματικά θεά. Μιλάμε για κορυφαία βυζιά. Πηγαίντε και δεν θα χάσετε. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

ΜΕΛΙΝΑ = Πού, πότε, πόσο ???

αντε βρε φιλε το παιδι σε ρωταει , πως πετας ενα ονομα ετσι , μας αναβεις , μερες που ειναι , 



βυζιαααααααααααααααααααααααααααααα  , δωστε στον λαο !
 

Επισκέπτης
τωρα θα γραψω κατι που θα σας κανει να γελασετε.......απο κεντρο πως θα παω στην περιοχη του μεταξουργειου που εχει τα καταστήματα;

Από την Ομόνοια,κατηφορίζεις στην οδό Πειραιώς (Παναγή Τσαλδάρη η επίσημη ονομασία) και μετά από 500μ περίπου αφού περάσεις στο δεξί σου χέρι το ΙΚΑ βρίσκεις κάθετα την Κολωνού.Έχει κάποια εκεί.Τα άλλα είναι στα γύρω στενά.Ρωτάς άλλους και τα βρίσκεις.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
αντε βρε φιλε το παιδι σε ρωταει , πως πετας ενα ονομα ετσι , μας αναβεις , μερες που ειναι , 



βυζιαααααααααααααααααααααααααααααα  , δωστε στον λαο !

Πιθανως εννοεί τη Μελίνα που δουλεύει  στο στουντιο στην Ιππόνακτος.
Κορυφαία περιποίηση...

Βέβαια κάποιοι ισχυρίζονται ότι είναι εγχειρισμέμη...προσωπικά δεν ενστερνίζομαι την αποψή τους.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Πιθανως εννοεί τη Μελίνα που δουλεύει  στο στουντιο στην Ιππόνακτος.
Κορυφαία περιποίηση...

Βέβαια κάποιοι ισχυρίζονται ότι είναι εγχειρισμέμη...προσωπικά δεν ενστερνίζομαι την αποψή τους.

πεσ του και τον αριθμο ,

τον βλεπω ειναι ετοιμο να παει ,  για να μην σου πω οτι η μηχανη του μοτο ειναι αναμενει !!!!!
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ασε θα την πω εγω     

14 , ιππονακτος 14

και για οποιον εχει οδοραμα χαρτης 306 /  ε 2
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Ρε μάγκες, ζούμε σε μια ΠΟΥΣΤΟΧΩΡΑ...Ρε σεις, γιορτινές μέρες που έχουμε περισσότερο χρόνο και χρήμα και ψάχνουμε για καμιά βυζαρού, τις εξαφάνισαν όλες...Αντί να τις βγάλουν ΤΩΡΑ να κονομήσουν κι αυτοί, τις έστειλαν όλες διακοπές...Ακόμα και στα μπουρδέλα είμαστε ΠΑΤΟΣ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom