Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μελινα στην ιππωνακτος 14,αννουλα στην παιωνιου 10,ναταλι στην βριλλησου 57,ολγα στην ιππωνακτος 14!!!
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους και καλή χρονιά. Κνίδου 18 & Λιοσίων έχει ένα παλιό ρδέλο, όπου τα πρωινά δουλέυει 35άρα ξένη με σώμα και βύζους σαν της Μίνας  (Μίνα, Αγκύρας 12, απογεύματα).
Η τύπισσα λέει ότι κάνει ισπανική και αφήνει να εννοηθεί ότι κάνει ξεσκούφωτο και χύνεις ελεύθερα στα βυζιά της, όλα αυτά με 20 Ευρά, αλλά δεν την πολυπίστεψα . Εχει πάει κανείς για να δώσει ακριβή περιγραφή γιά το Service? Για όσους ενδιαφέρονται, η Κνίδου είναι κάθετη στην Λιοσίων στο ύψος της Πλ. Αττικής, απέναντι από την Τροφωνίου (Λάουρα).
Εχω ανοίξει και σχετικό thread γιατί το ρδέλο δεν αναφέρεται πουθενά, αν και παλιό. Οι μοντεράτορες μας έχουν εγκαταλείψει στην τύχη μας !!!
Μάπα το καρπούζι φίλε. Όλο λόγια είναι η κυρία. Την πήρα μία φορά και ακόμα τα κλαίω. Μακριά
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Επειδη με εχουν στειλει χρηστες απο εδω σε studio για βυζοπουλες και πηγαινοντας εκει βρηκα ωραια οντως μουνια αλλα με βυζι Νο3 να επισημανω κατι.Οταν λεμε βυζοπουλες εννοουμε ΒΥΖΟΠΟΥΛΕΣ οχι ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΥΖΙΑ.Δηλαδη γκομενες με βυζους (φυσικους κατα προτιμηση) απο Νο5 και πανω.Δηλαδη οπως Λαουρα η Μινα.Επειδη το topic "Βυζοπουλες σε studio"  εχει μικρη συμμετοχη αλλα πιστεψτε με ενδιαφερει πολυ κοσμο, αν υπαρχει καποιος συχνος πελατης η τελος παντων γνωστης τετοιων περιπτωσεων ας στειλει μια ρημαδα ενημερωση εδω να ξερουμε και οι υπολοιποι τι γινεται.Νομιζω σκοπος ειναι να αλληλοενημερωνουμε και να βοηθιομαστε αλλιως δε θα χρειαζοταν το site.Θα πηγαινε ο καθενας και θα μπουρδελοτσαρκευε για παρτη του.Ευχαριστω εκ των προτερων... ;)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Ωραιος ο Demo.Ετσι, ας φτιαχνουμε που και που κανενα καταλογακι γιατι αλλαζουνε πολλα με τον καιρο.Η Ειρηνη ας πουμε ειχε εξαφανιστει ενα μηνα οταν εφυγε απο το μπουρδελο της Λεωνιδου.Παρεπιπτοντως δοκιμασα για πρωτη φορα την Ολγα στη Ρεμουνδου 21Α.Ωραιο σωμα (για την ηλικια της 45+), ωραιοι βυζοι Νο4, ωραιο μαμησι και πανω απ'ολα τελεια συμπεριφορα, ευγενεια και περιποιηση.Η γκομενα αξιζει πολλα για το 20αρικο που ζηταει.Σειρα τωρα εχει η Μινα.Θα την διοκιμασω προσεχως.Ηθελα μονο μια ερωτηση να κανω.Απο αυτες στον καταλογο ποιες ειναι με βυζο 5+ στυλ Λαουρας η εστω λιγο μικροτερα;Οποιος ξερει ας απαντησει.Λοιπον φευγω για Λαουρα κι εχω αργησει κι ολας.Τα λεμε!!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Μολις γυρισα απο Λαουρα.Παραδεχεστε ταχυτητα ο δικος σου!Πρωτη φορα βρηκα τα μπουτακια της ελαφρως αξυριστα.Κατα τα αλλα το γνωστο τουμπανο Λαουρα.Πρωτη φορα την εβαλα απο πανω και αυτη εχωσε τους βυζους μες στη μαπα μου.Δεν το ξαναεπιχειρω γιατι εχυσα σε 30 δευτερα.Βυζολαγνοι τρεξτε τωρα που ειναι ξεκουραστη απο τις διακοπες.

Υ.Γ:Μουφα η αλλαγη κρεβατιων.Ακομα τα ιδια τριζονια εχουν.Δε βαζουμε απο 10 ευρω να τους αγορασουμε καινουργια γαμω την τρελα μου...
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Μολις γυρισα απο Λαουρα.Παραδεχεστε ταχυτητα ο δικος σου!Πρωτη φορα βρηκα τα μπουτακια της ελαφρως αξυριστα.Κατα τα αλλα το γνωστο τουμπανο Λαουρα.Πρωτη φορα την εβαλα απο πανω και αυτη εχωσε τους βυζους μες στη μαπα μου.Δεν το ξαναεπιχειρω γιατι εχυσα σε 30 δευτερα.Βυζολαγνοι τρεξτε τωρα που ειναι ξεκουραστη απο τις διακοπες.

Υ.Γ:Μουφα η αλλαγη κρεβατιων.Ακομα τα ιδια τριζονια εχουν.Δε βαζουμε απο 10 ευρω να τους αγορασουμε καινουργια γαμω την τρελα μου...

Πως να αντέξεις φίλε μου.... και 30'' πολλά είναι....  :)
:boobies:
 

Επισκέπτης
Αδερφια εχω να πω τα ακόλουθα.
Οντως συμφωνω οτι η Λαουρα δεν παιζεται και ειναι η ανωτερη σε μεγεθος από ολες . Για να απαντησω σε προηγουμενο ερωτημα καμία απο τις υπολοιπες δεν εχουν 5+ και παραθετω τα ακολουθα.

1. Απόγευμα η Μίνα 3+ και μετριο γαμησι
2. Αχιλλέως 40 απόγευμα η Κατερίνα η οποια ειναι ειναι κοντη και 3+ και βάζει τα χερια απο κάτω να τα σηκώσει ...καλό το κόλπο....
3. Τροφωνίου πρωί η Λάουρα 5+ και η καλύτερη που παίζει μέχρι τωρα απ όλες
4. Ρεμούνδου 21α πρωί η Όλγα 4αρι και πολυ φιλότιμη στην περιποίηση.

 

Επισκέπτης
Επειδη με εχουν στειλει χρηστες απο εδω σε studio για βυζοπουλες και πηγαινοντας εκει βρηκα ωραια οντως μουνια αλλα με βυζι Νο3 να επισημανω κατι.Οταν λεμε βυζοπουλες εννοουμε ΒΥΖΟΠΟΥΛΕΣ οχι ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΥΖΙΑ.Δηλαδη γκομενες με βυζους (φυσικους κατα προτιμηση) απο Νο5 και πανω.Δηλαδη οπως Λαουρα η Μινα.Επειδη το topic "Βυζοπουλες σε studio"  εχει μικρη συμμετοχη αλλα πιστεψτε με ενδιαφερει πολυ κοσμο, αν υπαρχει καποιος συχνος πελατης η τελος παντων γνωστης τετοιων περιπτωσεων ας στειλει μια ρημαδα ενημερωση εδω να ξερουμε και οι υπολοιποι τι γινεται.Νομιζω σκοπος ειναι να αλληλοενημερωνουμε και να βοηθιομαστε αλλιως δε θα χρειαζοταν το site.Θα πηγαινε ο καθενας και θα μπουρδελοτσαρκευε για παρτη του.Ευχαριστω εκ των προτερων... ;)

Συμφωνω διότι και εγω την εχω πατήσει απο τις λεγόμενες βυζοπούλες .Οταν λέμε μεγάλα εννοούμε μεγάλα !!5 αρια δηλαδη .Αυτές που λετε δεν ειναι πάνω από 3+ .
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Σε ποια περιοχή είναι αυτές ρε παλληκάρια;;
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Σε ποια περιοχή είναι αυτές ρε παλληκάρια;;
Αν και ειναι χιλιοειπωμενα τα ξαναλεω για τους νεους βυζολατρεις:
1)Λαουρα - Τροφωνιου 9 (διπλα στο συνεργειο) - κοντα στο σταθμο Λαρισης - 11-4.30 πρωι
2)Μινα - Αγκυρας 12 (το προτελευταιο σπιτι) - καθετος της Αχαρνων - 5-11 απογευμα
3)Ολγα - Ρεμουνδου 21Α (αυτο με τη σκαλα) - 2η παραλληλος της Αχαρνων μετα τον Αγ.Παντελεημονα - 11-5 πρωι
4)Ειρηνη - Κολωνου 27Α - Μεταξουργειο - 5-11 απογευμα
5)Κατερινα - Αχιλλεως 40 - Μεταξουργειο - 5-11 απογευμα
:boobies: :boobies: :boobies:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Thanks my friend!! ;)
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Εχω την εντύπωση ότι η Ειρήνη από Κολωνού 27α μοιάζει στην Rukhsana (UK boob model) ή μου φαίνεται?
 

Συνημμένα

  • 015.jpg
    015.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 046.jpg
    046.jpg
    129,2 KB · Εμφανίσεις: 37
  • PICT0385bord%20fin.jpg
    PICT0385bord%20fin.jpg
    71,8 KB · Εμφανίσεις: 60

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Πάντως σε καμιά περίπτωση δεν έχει τόσο μεγάλα βυζιά. Μόνο η Λάουρα έχει τόσο μεγάλα δυστυχώς
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Και η Ζανέτ!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Να ενημερώσω και εγώ με τη σειρά μου για τη «βυζοτσάρκα» που έκανα...

Παρασκευή (12/01 ? 12:30 μ.μ.) πέρασα από Ρεμούνδου 21Α και ήταν η Όλγα. Πέρα από το πολύ καλό service, παίρνει άριστα και σε θέμα συμπεριφοράς και ευγένειας... 
 
Σάββατο (13/01 ? 19:00 μ.μ.) πέρασα από Κολωνού 27Α και ήταν η Ειρήνη. Εξίσου ευγενική με την Όλγα και φυσικά και αυτή με πολύ καλό service και super πίπα?

Αποτέλεσμα:
Best value for money? αν σας αρέσουν οι «φορτωμένες milf» πιστεύω ότι είναι 2 από τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην πιάτσα... μιας και συνδυάζουν αρκετά καλή εμφάνιση, πολύ καλή συμπεριφορά και φυσικά πολύ καλό service... 
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Να ενημερώσω και εγώ με τη σειρά μου για τη «βυζοτσάρκα» που έκανα...

Παρασκευή (12/01 ? 12:30 μ.μ.) πέρασα από Ρεμούνδου 21Α και ήταν η Όλγα. Πέρα από το πολύ καλό service, παίρνει άριστα και σε θέμα συμπεριφοράς και ευγένειας... 
  
Σάββατο (13/01 ? 19:00 μ.μ.) πέρασα από Κολωνού 27Α και ήταν η Ειρήνη. Εξίσου ευγενική με την Όλγα και φυσικά και αυτή με πολύ καλό service και super πίπα?

Αποτέλεσμα:
Best value for money? αν σας αρέσουν οι «φορτωμένες milf» πιστεύω ότι είναι 2 από τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν αυτή τη στιγμή στην πιάτσα... μιας και συνδυάζουν αρκετά καλή εμφάνιση, πολύ καλή συμπεριφορά και φυσικά πολύ καλό service...  

+ 1000 

ειναι η μονες που οσο χαλια και να εισαι , θα σου τον κανουν τουμπανο !!!!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Γεια την Κατερίνα στην Αχιλλέως 40 έχει κάποιος συναγωνιστής προσωπική άποψη;
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν μιλάμε για μια σχετικά κοντή, 45+ με μέτριου μήκους μαλλί, είναι αρκετά αξιόλογη, αν και το σώμα δεν είναι και τόσο σφιχτό. Εντούτοις με τόσο τρίψιμο που πέφτει και με τρυφερό και γλυκό μπούκι, δεν θες και πολύ. Την μοναδική φορά που την πήρα ήμουν κουρασμένος από δουλειά και μετά από λίγο inside game, με έβαλε να τον παίξω πάνω στα βυζιά της ενώ εκέινη έγλυφε κεφάλι. Αποτέλεσμα? Ένα εντυπωσιακά ανακουφιστικό ξεφόρτωμα. Όλα τα παραπάνω με επιφύλλαξη γιατί κυκλοφορούσε στο σπίτι αυτό και μια νεώτερη γεματούλα με 3αρι στο βυζι και 0 στο κρεβάτι.


PS Μην κάνει κανείς το λάθος και πάει πιο αργά στο εν λόγω σπίτι, παίζει ένα κινεζοβούβαλο για πολλά γέλια κατα τις 12.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom