Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (4 μέλη και 94 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Απλώς πιστεύω πως θα είναι καλύτερα να γράφουμε
και σε ποια περιοχή είναι το σπίτι!! ;)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Φιλοι βυζοσυναγωνιστες να ενημερωσω οτι:
1)Η Μινα εφυγε οριστικα απο Αγκυρας 12 και ειναι πλεον Αλκαμενους 117 απογευματινη βαρδια.
2)Η Ειρηνη δεν ηταν χτες το απογευμα στην Κολωνου 27Α αλλα ειχε αντ'αυτης μια αβυζη κοντη (Χριστινα).Δυστυχως δε ρωτησα αν θα ειναι μονιμο...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Φιλοι βυζοσυναγωνιστες να ενημερωσω οτι:
1)Η Μινα εφυγε οριστικα απο Αγκυρας 12 και ειναι πλεον Αλκαμενους 117 απογευματινη βαρδια.
Καποιος συναγωνιστης εγραψε οτι η Μινα ειναι πρωινη και οχι απογευματινη βαρδια.Αν τσεκαρει καποιος ας το γραψει για να μην τρεχουν τσαμπα οι υπολοιποι.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
2)Η Ειρηνη δεν ηταν χτες το απογευμα στην Κολωνου 27Α αλλα ειχε αντ'αυτης μια αβυζη κοντη (Χριστινα).Δυστυχως δε ρωτησα αν θα ειναι μονιμο...

Τι ώρα πήγες; Κάπου διάβασα πως εργάζεται
μέχρι τις 23:00!! Αληθεύει;
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
25 ευρουλάκια στο σπίτι στην οδό Έλλης, πριν κανα δίωρο από το post... Και τι είδα? ένα σετάκι 4+ ζουμερό και σφιχτό, όχι στητό βεβαίως λόγω μεγέθους και ηλικίας της κατόχου. Ψηλή νταρντανοMILF, ρωσίδα, κοκκινα μέτριου μήκους μαλλιά, ζουμερή κωλάρα και δυστυχώς δεν θυμάμαι όνομα... όποιος περάσει βράδυ ας το διασταυρώσει... περι τις 10:50 η επίσκεψη...
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές πήγα στο μπουρδέλο της Κνιδου 18 κάθετος Λιοσίων και διαγώνια από την Τροφωνίου.Αν δεν κάνω λάθος δεν αναφέρεται και στα μπουρδέλα γι αυτό καλό ειναι να μπει.Την πρωινή βάρδια την έχει μια ρωσίδα με 3ρακι και οχι παραπανω ,νταρντανάκι και κάνει όλες τις στάσεις με 20Ε.Γλύφει μπάλες και παίζει αλλά επειδή εχω μέτρο συγκρισης την Λάουρα δεν μου άρεσε.Κατέθεσα, έφυγα = ουδέτερος λοιπόν ας δουμε και τι θα πει και κανενας άλλος
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Γειά σου Ζάρας, για το ρδέλο της Κνίδου 18 είχα ανοίξει τόπικ το Δεκέμβρη αν θυμάμαι καλά και ρώταγα πληροφορίες. Είχε τότε μιά ξανθιά Ανατολική, περίπου 30-35, με βυζί 3-4, η οποία έλεγε γιά ξεσκούφωτα και άφηνε να εννοηθεί για τελειωτική ελεύθερη Ισπανική, αλλά δεν με έπεισε. Ομοίως και κάποιον άλλο φίλο. Ομοίως ουδέτερη γνώμη γιά το Κνίδου, χωρίς να έχω πάρει την Λάουρα γιά σύγκριση. Αν αυτά που λέει τα κάνει (ξεσκούφωτα, Ισπανική τελειωτική κλπ) δώσε μας τα φώτα σου εδώ ή στο thread.
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3800.0]http://www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3800.0[/url]
Θεωρητικά πρέπει να κυκλοφορούν νέες αφίξεις εκεί που έχουν γίνει μεταγραφές (Αγκύρας 12, έχουν φύγει και η Μίνα και η Αγάπη) και στο σπίτι της Ελλης παρουσιάζονται πολλές φορές καλά μπροστοκούνητα, αλλά μάλλον όλοι το έχουνε ρίξει στο surfing και δεν βγαίνουν γιά τσάρκα και ρεπορτάζ.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Για την Ελλης δεν ξερω αλλα στην Αγκυρας 12 πηγα την προηγουμενη βδομαδα να τσεκαρω τη Μινα και μου ειπε η τσατσα οτι εχει φυγει οριστικα.Στην πρωινη βαρδια ηταν μια ξανθια νταρντανορωσιδα ψηλη με κωλαρα αλλα πεσμενο 3-4 αρι βυζο.Το απογευμα ηταν μια πουρη αβυζη.
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Η Μίνα απ' ότι έχω ακούσει έχει πάει στο Αλκαμένους 117, απογεύματα και αντικατέστησε την Λόλα. Πρέπει να κάνει το ίδιο πρόγραμμα.
Την απογευματινή άβυζη πουρή στο Αγκύρας την έχω πετύχει και γω. Δεν λέει...Κατά τά άλλα, πολλή υσηχία στην πιάτσα... 
 

Επισκέπτης
Η Μίνα απ' ότι έχω ακούσει έχει πάει στο Αλκαμένους 117, απογεύματα και αντικατέστησε την Λόλα. Πρέπει να κάνει το ίδιο πρόγραμμα.
Την απογευματινή άβυζη πουρή στο Αγκύρας την έχω πετύχει και γω. Δεν λέει...Κατά τά άλλα, πολλή υσηχία στην πιάτσα... 

Επιβεβαιώνω έτσι ειναι.

Γειά σου Ζάρας, για το ρδέλο της Κνίδου 18 είχα ανοίξει τόπικ το Δεκέμβρη αν θυμάμαι καλά και ρώταγα πληροφορίες. Είχε τότε μιά ξανθιά Ανατολική, περίπου 30-35, με βυζί 3-4, η οποία έλεγε γιά ξεσκούφωτα και άφηνε να εννοηθεί για τελειωτική ελεύθερη Ισπανική, αλλά δεν με έπεισε. Ομοίως και κάποιον άλλο φίλο. Ομοίως ουδέτερη γνώμη γιά το Κνίδου, χωρίς να έχω πάρει την Λάουρα γιά σύγκριση. Αν αυτά που λέει τα κάνει (ξεσκούφωτα, Ισπανική τελειωτική κλπ) δώσε μας τα φώτα σου εδώ ή στο thread.
www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3800.0]http://www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,3800.0[/url]
Θεωρητικά πρέπει να κυκλοφορούν νέες αφίξεις εκεί που έχουν γίνει μεταγραφές (Αγκύρας 12, έχουν φύγει και η Μίνα και η Αγάπη) και στο σπίτι της Ελλης παρουσιάζονται πολλές φορές καλά μπροστοκούνητα, αλλά μάλλον όλοι το έχουνε ρίξει στο surfing και δεν βγαίνουν γιά τσάρκα και ρεπορτάζ.

Δεν εχω να προσθεσω κάτι γιατί συμφωνω και με αυτά που ειπες και εμμένω στην ουδέτερη στάση μου γι αυτήν .

Στην πιάτσα οντως δεν υπάρχει τιποτα και εχουμε μεινει μόνο με την Λάουρα ....
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Καλοί μου συναθλητές τουλάχιστον έχετε την σούπερ Λάουρα!!!Μην παραπονιέστε καθόλου....Αρκεί να σας πω ότι το τετράγωνο Καβάλα-Δράμα-Σέρρε-Ξάνθη δεν έχει συνολικά 5 μπουρδέλα καλά καλά κι όσο για grande  βυζιά ΟΥΤΕ συζήτηση.....Πραγματικά αν είχα την άνεση ερχόμουν για μια Λάουρα και μια Νανά στο Ιουλιανού 71 και ίσως και τη χοντρούλα στο Εξηκίου και ξανάφευγα....Λάουρα όμως θέλει δυο φορές οπότε πρέπει να μείνω 2ήμερο!Σας το ξαναλέω είσαστε τυχεροί.....
 

bizomanis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
συναθλητες καθετοσ στη φυλησ δεν θυμαμαι ονομα με 20 ευροπουλα χτεσ στισ 6 το απογευμα μαρια απο ρωσια καθαροαιμο 4ακι βυζομπαλο για μασ τουσ απανταχου λατρεισ του μεγαλου και του στητου.καταδεστε αδελφια!
 

kakalos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
φιλε bizomani  τουλαχιστον θυμασαι τον αριθμο στην φυλης?
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά μήπως την έχουμε κάνει πολύ φίρμα αυτή τη Λάουρα;
Εντάξει η γυναίκα είναι τούμπανο, με το που τη βλέπεις φτιάχνεσαι αλλά ως εκεί.
Μιά φορά είχα φύγει, κάπου το είχα γράψει, χτες πήγα αποφασισμένος να δώ τι κάνει.
Δεν είχε και πολύ κόσμο, ένας τύπος έβγαινε, μέσα κανείς.
Έρχεται, λέει ένα σκέτο θα περάσεις;
μπαίνω, μέσα με ρωτάει έχεις ξανάρθει; λέω μιά φορά αλλά είχε πολύ κόσμο κι έφυγα,
και τσαντίζεται !! ήμουν εγώ; λέει θυμωμένα σα να την είχα προσβάλλει.
Μου κάνει μιά πίπα μέτρια και μετά τα γνωστά.
Δεν έβγαλε ούτε το σλιπ (το γνωστό σύστημα που το τραβάνε στο πλάι) αλλά ούτε και το σουτιέν !
Ξέρω βέβαια ότι στις πουτάνες πρέπει να ζητάς, αλλά οι σωστές επαγγελματίες τα κάνουν κι από μόνες τους.
Τελικά δυό στάσεις, πίσω πάνω, κατά το τέλος της είπα να κατεβάσει το σουτιέν για το γαμώτο δηλαδή,
τόκανε δείχνοντας πολύ δυσαρεστημένη,
τέλειωσα, και μου πετάει ένα σκέτο οκέι και φεύγει..
Τι να πω μπορεί νάταν φορτωμένη, μπορεί να μη της άρεσε η φάτσα μου,
όμως εντάξει, δε θα το κλάψω ένα εικοσάρικο, αλλά να ξαναπηγαίνω δεν το βλέπω..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Η Λάουρα όντως το σουτιέν δεν το βγάζει μόνη πρέπει να της το βγάλεις ή να της το ζητήσεις εσύ αλλά αυτό δεν έχει να κάνει. Με το που μπαίνετε θα αρπάζετε τις βυζάρες τις θα τις βγάζετε από το σουτιέν και θα τις ξεζουμίζετε!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Φιλε να σου πω κατι;
Εχεις δικιο οτι η Λαουρα ειναι λιγο "βαρυς" ανθρωπος.Δηλαδη ποτε δε θα σου κανει τις ψευτοχαρουλες η τους ψευτοοργασμους που σου κανουν αλλες που ειναι τρια πουλακια.Ειναι καπως πιο αυστηρη, πιο σοβαρη, πιο μετρημενη.Και οντως δεν βγαζει ουτε το κιλοτακι, ουτε το σουτιεν οταν τη γαμας.
Ομως επειδη ειμαι πολυ συχνος πελατης της θα πρεπει να σου πω η συμπεριφορα της εξαρταται κι απο τη δικια μας συμπεριφορα.Π.χ αλλιως μου φερθηκε εμενα την πρωτη φορα, αλλιως τη δευτερη, αλλιως τη δεκατη...Και αλλιως φερεται σε μενα που ειμαι ευγενικος μαζι της κι αλλιως σε καποιον μαλακα που την προσβαλλει (εχω δει περιστατικο).Με εμενα πχ. κανει  κουβεντα πριν με τσιμπουκωσει, μου λεει για το σπιτι της στο Περιστερι, για το που βγηκε βολτα το βραδυ, για τα αγγλικα που πρεπει να μαθει για να συννενοειται με τους ξενους, για τους γιατρους στο Συγγρου που την τραβολογανε κλπ... Μετα μου κανει απιστευτο τσιμπουκι (απορω που λες οτι σου εκανε μετρια πιπα !!!) και ειναι προθυμη να αλλαζει και 2 και 3 στασεις στο γαμησι.Φτανει να ΜΙΛΑΣ και να λες τι ΘΕΣ.Και φυσικα μπορεις μονος σου να της κατεβασεις το σουτιεν οπως κανω εγω και παιζω 10 λεπτα με τις ρωγες της.Τωρα πια το εχει μαθει απο μονη της οτι ειμαι βυζανθρωπος και οταν της λεω να ερθει αυτη πανω μου, κατεβαζει το σουτιεν μονη της και μου πεταει τους βυζους στη μαπα!!!
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Η Λαουρα ανηκει στις κοπελες που σου αφηνουν εσενα την πρωτοβουλια και αυτη απλως κανει οτι της πεις.Αν θες η πουτανα να τα κανει απο μονη της, πηγαινε πρωι στην βυζαρου την Ολγα στη Ρεμουνδου 21Α και σου εγγυωμαι οτι τα μονα πραγματα που θα κανεις θα ειναι να πληρωσεις και να ξεντυθεις.Μετα αυτη θα σε γλυψει, θα σε τσιμπουκωσει, θα σε γαμησει, θα σε σκουπισει, θα σε νταντεψει, θα σε χιλιοευχαριστησει και μετα θα φυγει...
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε να σου πω κατι;
Εχεις δικιο οτι η Λαουρα ειναι λιγο "βαρυς" ανθρωπος.
...
Αν θες η πουτανα να τα κανει απο μονη της, πηγαινε πρωι στην βυζαρου την Ολγα στη Ρεμουνδου 21Α και σου εγγυωμαι οτι τα μονα πραγματα που θα κανεις θα ειναι να πληρωσεις και να ξεντυθεις.Μετα αυτη θα σε γλυψει, θα σε τσιμπουκωσει, θα σε γαμησει, θα σε σκουπισει, θα σε νταντεψει, θα σε χιλιοευχαριστησει και μετα θα φυγει...

Νομίζω ότι είναι η πιο σοβαρή κριτική που έχω διαβάσει και για τις δυο κυρίες ...
Επίσης να επισημάνω ότι και με την Όλγα μπορεί να σου κάτσει να είναι κουρασμένη και να μην θέλει να καβαλήσει, αλλά αυτά συμβαίνουν.
Η Λάουρα πάντως έχει ένα θέμα συμπεριφοράς.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς αν η Λάουρα θα δουλεύει τη Δευτέρα ή θα είναι κλειστά λόγω αργίας;
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε να σου πω κατι;
Εχεις δικιο οτι η Λαουρα ειναι λιγο "βαρυς" ανθρωπος.Δηλαδη ποτε δε θα σου κανει τις ψευτοχαρουλες η τους ψευτοοργασμους που σου κανουν αλλες που ειναι τρια πουλακια.Ειναι καπως πιο αυστηρη, πιο σοβαρη, πιο μετρημενη.Και οντως δεν βγαζει ουτε το κιλοτακι, ουτε το σουτιεν οταν τη γαμας.
Ομως επειδη ειμαι πολυ συχνος πελατης της θα πρεπει να σου πω η συμπεριφορα της εξαρταται κι απο τη δικια μας συμπεριφορα.Π.χ αλλιως μου φερθηκε εμενα την πρωτη φορα, αλλιως τη δευτερη, αλλιως τη δεκατη...Και αλλιως φερεται σε μενα που ειμαι ευγενικος μαζι της κι αλλιως σε καποιον μαλακα που την προσβαλλει (εχω δει περιστατικο).Με εμενα πχ. κανει  κουβεντα πριν με τσιμπουκωσει, μου λεει για το σπιτι της στο Περιστερι, για το που βγηκε βολτα το βραδυ, για τα αγγλικα που πρεπει να μαθει για να συννενοειται με τους ξενους, για τους γιατρους στο Συγγρου που την τραβολογανε κλπ... Μετα μου κανει απιστευτο τσιμπουκι (απορω που λες οτι σου εκανε μετρια πιπα !!!) και ειναι προθυμη να αλλαζει και 2 και 3 στασεις στο γαμησι.Φτανει να ΜΙΛΑΣ και να λες τι ΘΕΣ.Και φυσικα μπορεις μονος σου να της κατεβασεις το σουτιεν οπως κανω εγω και παιζω 10 λεπτα με τις ρωγες της.Τωρα πια το εχει μαθει απο μονη της οτι ειμαι βυζανθρωπος και οταν της λεω να ερθει αυτη πανω μου, κατεβαζει το σουτιεν μονη της και μου πεταει τους βυζους στη μαπα!!!
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Η Λαουρα ανηκει στις κοπελες που σου αφηνουν εσενα την πρωτοβουλια και αυτη απλως κανει οτι της πεις.Αν θες η πουτανα να τα κανει απο μονη της, πηγαινε πρωι στην βυζαρου την Ολγα στη Ρεμουνδου 21Α και σου εγγυωμαι οτι τα μονα πραγματα που θα κανεις θα ειναι να πληρωσεις και να ξεντυθεις.Μετα αυτη θα σε γλυψει, θα σε τσιμπουκωσει, θα σε γαμησει, θα σε σκουπισει, θα σε νταντεψει, θα σε χιλιοευχαριστησει και μετα θα φυγει...

Φοβερή ανάλυση
+1
 

ANAX

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2006
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
ναι!!! φοβερή αναλυση
ΑΞΙΟΣ!!!! συναδελφε συγχαρητηρια!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom