Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Στο Αγκύρας 12 πρωινή βάρδια χθες ήταν η Κλεοπάτρα...

Μilf, μελαχρινή, ψηλή με έκφυλο πρόσωπο, αρκετά «φορτωμένη»... όχι όμως χοντρή... 

Δεν μπήκα (μιας και είχα καταθέσει νωρίτερα στη Σάντυ)... 20Ε η τιμή με όλες τις στάσεις και φυσικά ισπανική... επίσης μου είπε η Κλεοπάτρα ότι με +10Ε (εντός δωματίου) κάνει και πίπα χωρίς σκουφί... για τελείωμα στο στήθος δεν ξέρω...
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Βιργινίας Μπενακη και Κωνσταντινουπόλεως, Μεταξουργείο. Τίνα Γερμανίδα, Παρασκευή ξημερώματα προς Σαββάτο. Στις 3πμ δεν έχεις και πολλές επιλογές αλλά ο τυχερός βυζολάγνος βρήκε MILF με 3+ βυζί και λεπτό, λυγερό σώμα και κατέθεσε το 20αρικο. Σχετικά καλή πίπα, ωραίο βυζί αλλά μόνο για πιάσιμο δυστυχώς. Κρεββάτι απλά παραδεκτό με higlight τα επιφωνήματα και το μπλαμπλα με γερμανική καβλοπροφορά.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Εχω την εντύπωση ότι η Ειρήνη από Κολωνού 27α μοιάζει στην Rukhsana (UK boob model) ή μου φαίνεται?

Τι λες τωρα?
Η Ειρηνη ειναι τοσο καυλα?
Αυτη στις φωτο ειναι ΚΑΡΑΚΑΥΛΑ.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Κανα νεο εχουμε ρε παιδες;Κανενα new entry υπαρχει στην πιατσα;Αν καποιος πετυχε προσφατα καινουργια βυζαρου εστω κι αν δεν του αρεσε προσωπικα ας ριξει καμια ενημερωση.Τετοια νεκρα ουτε στο Τριτο της Νικαιας...Τι στο διαολο γινεται;Η οι σωματεμποροι παιζουν το πουλακι τους και φερνουν μονο αβυζες η οι καλες ειναι κρυμμενες και οσοι τις πετυχαν δεν το μολογανε.Ας βοηθησει καποιος.Εχε χαρη που ειμαστε κι εν μεσω εξεταστικης (ο Θεος να την κανει) και δε μπορουμε τον ποδαροδρομο με τις ωρες ενεκα διαβασματος.HELP!!!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Πως γινεται καθε φορα και θαβεται αυτο το θεμα ειναι αποριας αξιον...Τελος παντων, μια Αννετα απο Ισπανια που επαιζε παλιοτερα στη Λελας Καραγιαννη και ειχα ακουσει καλα λογια, ξερετε αν παιζει ακομα σε καποιο στουντιο;Καμια αλλη φορτωμενη σε στουντιο;Thanx!!!
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Στη Τρικέτα, κάθετος της Συγγρού, είναι βυζοπούλα που πληροί τις προδιαγραφές σας κύριοι. Λυπάμαι, αλλά δεν θυμάμαι το όνομα, πάντως το βυζί ήταν τεράστιο.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Στη Τρικέτα, κάθετος της Συγγρού, είναι βυζοπούλα που πληροί τις προδιαγραφές σας κύριοι. Λυπάμαι, αλλά δεν θυμάμαι το όνομα, πάντως το βυζί ήταν τεράστιο.
μερα που την πετυχες και πρωι ή απογευμα
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
μερα που την πετυχες και πρωι ή απογευμα

Πριν 2 εβδομάδες, Παρασκευή, Πολωνή ήταν, 1.80, όχι μοντέλο (τα είχε τα κιλάκια της) αλλά το βυζί γιγας. Ξανθιά, ωραία μάτια, και τατουάζ στην ομοπλάτη.
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Α! επίσης, την πέτυχα κατά τις 16.00
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Στη Τρικέτα, κάθετος της Συγγρού, είναι βυζοπούλα που πληροί τις προδιαγραφές σας κύριοι. Λυπάμαι, αλλά δεν θυμάμαι το όνομα, πάντως το βυζί ήταν τεράστιο.

Φιλε μου εκτος βαρδια, πες μας και κατι αλλο.Ηταν οντως τεραστια η απλα μεγαλοφερνανε.Γιατι μια φορα με εστειλε καποιος απο εδω σε μια αραπινα στο Μεταξουργειο λεγοντας μου οτι θα δω το Βυζουβιο και ειδα μια μποχα νεγρα με βυζι λιγο μεγαλυτερο απο το δικο μου...
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
πιπινου 71 αθηνα η καλυτερη βυζαρου πουτανα. :dancing:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
πιπινου 71 αθηνα η καλυτερη βυζαρου πουτανα. :dancing:
Μερα, ωρα, τιμη;Μισα μας τα λες...Και οταν λες βυζαρου εννοεις 5+ στυλ Λαουρα η καμια με λιγο μεγαλυτερο βυζι απ'το δικο μου;Thanx!
 

astrikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου εκτος βαρδια, πες μας και κατι αλλο.Ηταν οντως τεραστια η απλα μεγαλοφερνανε.Γιατι μια φορα με εστειλε καποιος απο εδω σε μια αραπινα στο Μεταξουργειο λεγοντας μου οτι θα δω το Βυζουβιο και ειδα μια μποχα νεγρα με βυζι λιγο μεγαλυτερο απο το δικο μου...

Φιλαράκι τι να πω, στο χέρι μου δεν χώραγαν, ούτε κανονικά ήταν. Ήταν μεγάλα, τα έπιανες, τα σήκωνες, τα πήγαινες βολτα, κάτω από το βυζί ήλιος δεν είχε λάμψει ποτέ. Ήταν μεγάλα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια...απλα ειναι τα πραγματα.Ο ανθρωπος ψαχνει για βυζι τυπου βικτωρια απο baby gold.... :2funny: :2funny:αυτην θα εχετε για παραδειγμα,οκ?τί τον στελνετε σε +-3?εγω τον ενημερωσα παντως....αν ξερετε αν η αννα η μελαχροινη με τις φυσικες χυμωδεις βυζαρες δουλευει ακομη θησεως 35 και ποτε, πειτε το για να μαθει και το παληκαρι....εγω την πετυχαινα συνηθως δευτερες απογεματακι κατα τις 16.30μμ
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
ρε παιδια...απλα ειναι τα πραγματα.Ο ανθρωπος ψαχνει για βυζι τυπου βικτωρια απο baby gold.... :2funny: :2funny:αυτην θα εχετε για παραδειγμα,οκ?τί τον στελνετε σε +-3?εγω τον ενημερωσα παντως....αν ξερετε αν η αννα η μελαχροινη με τις φυσικες χυμωδεις βυζαρες δουλευει ακομη θησεως 35 και ποτε, πειτε το για να μαθει και το παληκαρι....εγω την πετυχαινα συνηθως δευτερες απογεματακι κατα τις 16.30μμ

+100000000000000000000000000000
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom