Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (7 μέλη και 106 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Φίλε piderof συμφωνώ αλλά αυτά που λες ισχύουν για όλες κι όχι για τη Λάουρα μόνο.Και τις κριτικές τις κάνουμε την πρώτη φορά που θα πάμε κι όχι μετά από καμμιά δεκαριά φορές.
Εγώ τη Λάουρα πήγα επίτηδες να την τεστάρω, μιά φορά μου είχε κάνει κακή εντύπωση στο σαλόνι κι είχα φύγει, πήγα λοιπόν επίτηδες να δω αν εκτός από τους βύζους υπάρχει τίποτα άλλο να την δικαιολογεί ότι είναι must όπως τόσες φορές έχει γραφτεί εδώ μέσα.
Εννοείται ότι πήγα πλυμένος, γελαστός και γενικά με άψογη συμπεριφορά.
Το να μιλάς και να ζητάς (ή και να απαιτείς) τι θες απέναντι σε μιά αδιάφορη ή και μουτρωμένη πουτάνα είναι μέθοδος για πολύ μέτριες καταστάσεις γιατί βγάζει κόντρα και χαλάει τη διάθεση. Όπως και νάχει, πουτάνα που δε βγάζει σουτιέν και σλιπ και όταν χύνεις λέει οκέι και φεύγει, σημαίνει ένα πράγμα μόνο, ότι τον πελάτη τον έχει χεσμένο (το στυλ το αφρικανικό).
Δεν θέλω ψευτοχαρούλες και ψευτοοργασμούς, προσωπικά με χαλάνε πολύ, αυτό που με φτιάχνει εμένα στην πουτάνα είναι η άνεση, η πλακίτσα και ότι προκύψει απ αυτά.
Οικειότητα στο στυλ να ακούσω τα προβλήματα της στο Περιστέρι, επίσης δε με ενδιαφέρει.
Και στην Όλγα στη Ρεμούνδου μιά φορά έχω πάει μόνο, δε με ενθουσίασε το στυλ, όμως πρέπει να το πούμε ότι σέβεται τον πελάτη, ότι μπορείς να πας σίγουρος ότι θα χαλαρώσεις και θα περάσεις καλά, όχι να δώσεις μάτς και να φύγεις φορτωμένος.
Και στη Νανά στην Ιουλιανού μιά φορά έχω πάει, κι εκεί θα ξαναπάω σίγουρα, η γυναίκα παίζει σε άλλη κλάση.
Με τη Λάουρα δυό πράγματα συμβαίνουν, εμείς την έχουμε υπερτιμήσει και εκείνη έχει καβαλήσει το καλάμι.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Φίλε piderof συμφωνώ αλλά αυτά που λες ισχύουν για όλες κι όχι για τη Λάουρα μόνο.Και τις κριτικές τις κάνουμε την πρώτη φορά που θα πάμε κι όχι μετά από καμμιά δεκαριά φορές.
Εγώ τη Λάουρα πήγα επίτηδες να την τεστάρω, μιά φορά μου είχε κάνει κακή εντύπωση στο σαλόνι κι είχα φύγει, πήγα λοιπόν επίτηδες να δω αν εκτός από τους βύζους υπάρχει τίποτα άλλο να την δικαιολογεί ότι είναι must όπως τόσες φορές έχει γραφτεί εδώ μέσα.
Εννοείται ότι πήγα πλυμένος, γελαστός και γενικά με άψογη συμπεριφορά.
Το να μιλάς και να ζητάς (ή και να απαιτείς) τι θες απέναντι σε μιά αδιάφορη ή και μουτρωμένη πουτάνα είναι μέθοδος για πολύ μέτριες καταστάσεις γιατί βγάζει κόντρα και χαλάει τη διάθεση. Όπως και νάχει, πουτάνα που δε βγάζει σουτιέν και σλιπ και όταν χύνεις λέει οκέι και φεύγει, σημαίνει ένα πράγμα μόνο, ότι τον πελάτη τον έχει χεσμένο (το στυλ το αφρικανικό).
Δεν θέλω ψευτοχαρούλες και ψευτοοργασμούς, προσωπικά με χαλάνε πολύ, αυτό που με φτιάχνει εμένα στην πουτάνα είναι η άνεση, η πλακίτσα και ότι προκύψει απ αυτά.
Οικειότητα στο στυλ να ακούσω τα προβλήματα της στο Περιστέρι, επίσης δε με ενδιαφέρει.
Και στην Όλγα στη Ρεμούνδου μιά φορά έχω πάει μόνο, δε με ενθουσίασε το στυλ, όμως πρέπει να το πούμε ότι σέβεται τον πελάτη, ότι μπορείς να πας σίγουρος ότι θα χαλαρώσεις και θα περάσεις καλά, όχι να δώσεις μάτς και να φύγεις φορτωμένος.
Και στη Νανά στην Ιουλιανού μιά φορά έχω πάει, κι εκεί θα ξαναπάω σίγουρα, η γυναίκα παίζει σε άλλη κλάση.
Με τη Λάουρα δυό πράγματα συμβαίνουν, εμείς την έχουμε υπερτιμήσει και εκείνη έχει καβαλήσει το καλάμι.
Digger συμφωνω κι εγω με τα περισσοτερα που λες.Εχω να κανω ομως καποιες διαπιστωσεις επι του θεματος...

1)Η Λαουρα ειναι must οχι γιατι το λεω εγω η γιατι το γραψανε καμια δεκαρια αλλοι στο forum.Η Λαουρα ειναι must γιατι ειναι η ΜΟΝΑΔΙΚΗ πραγματικη βυζαρου σε ολα τα μπουρδελα της Αθηνας...Και ειναι καταντια για μια πρωτευουσα 5 εκατομμυριων.Φυσικα μπορεις να βρεις κι αλλου βυζαρες αλλα θα ειναι μικροτερες, σιλικονατες η θα πρεπει να πληρωσεις ενα σκασμο φραγκα για να γαμησεις.Και προσωπικα αφενος τα μικρα και τα σιλικονατα με ξενερωνουν και αφετερου προτιμω να τα φαω σουβλακια παρα να δωσω 100 ευρω σε πουτανα για ενα γαμησι...

2)Στο forum υπαρχουν posts για καθε πουτανα.Μετα λοιπον την Ντενιζ, τη Σονια και την Κατερινα, η Λαουρα ειναι τεταρτη σε "δημοτικοτητα".Για να γραφουμε λοιπον 8 και 9 σελιδες μηνυματα σχετικα με αυτην παει να πει οτι τουλαχιστον δεν ειναι κακη...

3)Η Λαουρα ειπαμε οτι εχει συγκεκριμενο στυλ.Δε βγαζει στρινγκ, δε βγαζει σουτιεν (εκτος αν το ζητησεις) και ειναι λιγομιλητη.Αυτο δε σημαινει απαραιτητα οτι ειναι γραψαρχιδω, απλως ετσι ειναι ο χαρακτηρας της.Οπως κι εμεις γαμαμε αναλογα με το χαρακτηρα μας, ετσι και οι πουτανες ανταποκρινονται αναλογα με το δικο τους.Φυσικα το στυλ της μπορει να αρεσει σε καποιον και να μην αρεσει σε αλλον.Γι'αυτο εχουμε δικαιωμα να λεμε δημοκρατικα την αποψη μας και την επομενη φορα να διαθεσουμε αλλιως τα λεφτα μας.Κανεις δεν ειναι δερβεναγας στα αρχιδια του αλλου.

4)Η Λαουρα απευθυνεται σε ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΙΝΟ, δηλαδη σε οσους ειναι κολλημενοι με τις μπαλες.Δεν ειπε κανεις οτι ειναι η πιο ομορφη, οτι εχει το καλυτερο κορμι, οτι κανει την καλυτερη πιπα η οτι γαμιεται καλυτερα απο ολες.Αυτο που λεμε ειναι οτι ειναι ΜΑΚΡΑΝ τα καλυτερα βυζια της Αθηνας.Και στο ΕΙΔΙΚΟ ΚΟΙΝΟ αυτο αρκει.Προσωπικα εγω αν και εχω παει πολλες φορες ακομα δεν ξερω πως ειναι στη φατσα γιατι ολη την ωρα κοιταω και γαμαω τις βυζαρες...

5)Πιθανοτατα η Λαουρα να το εχει παρει και πανω της, δε διαφωνω.Κι εσυ αν ηξερες οτι εισαι ο μοναδικος σε ολο το Λεκανοπεδιο σε αυτο που κανεις και οτι τοσα ατομα εξαρτωνται απο σενα, δεν ξερω κατα ποσο θα εμενες αταραχος.Το θεμα ειναι οτι δε φταιει η Λαουρα γι'αυτο.Αυτη τη δουλεια της κανει και κονομαει καλα.Τα μουνοπανα που λειτουργουνε τα μπουρδελα φταινε που δεν αξιωνονται να φερουν καμια 10αρια βυζαρουδες στην πιατσα.Αλλα αφου ειμαστε μαλακες και δεχομαστε αυτην την κατασταση και τα σκαμε για να γαμησουμε το καθε αβυζο ψοφιμι που φερνουν, καλα να παθουμε.Ο μαλακας ο Ελληνας που λεει και ο Γεωργιου...Εξωτερικο και παλι εξωτερικο (για οσους μπορουν).Οι υπολοιποι σκασμος και κολυμπατε...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Παρακληση προς admins/mods.
Διπλα στο εικονιδιο αυτου του θεματος ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ να πραστεθει ενα emoticon με φτυαρι.Γιατι το συγκεκριμενο θεμα παιρνει επαξια τον τιτλο του πιο ΘΑΜΜΕΝΟΥ θεματος σε ολο το forum.
                                                                          Μετα τιμης,
                                                                              Piderof
Υ.Γ:"Βυζοπουλες σε στουντιο" rest in peace!!!
      Βησσαριων rules!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Φιλε μου εκτος βαρδια, πες μας και κατι αλλο.Ηταν οντως τεραστια η απλα μεγαλοφερνανε.Γιατι μια φορα με εστειλε καποιος απο εδω σε μια αραπινα στο Μεταξουργειο λεγοντας μου οτι θα δω το Βυζουβιο και ειδα μια μποχα νεγρα με βυζι λιγο μεγαλυτερο απο το δικο μου...

Νομίζω τη λένε Σοφία κι είναι πραγματικά ΒΥΖΑΡΟΥ αν αυτό είναι το μόνο που ψάχνει ο κολλητός. Τριγγέτα, από Ισπανία α΄λλά δεν ξέρω αν δουλεευι still.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παρακληση προς admins/mods.
Διπλα στο εικονιδιο αυτου του θεματος ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ να πραστεθει ενα emoticon με φτυαρι.Γιατι το συγκεκριμενο θεμα παιρνει επαξια τον τιτλο του πιο ΘΑΜΜΕΝΟΥ θεματος σε ολο το forum.
                                                                          Μετα τιμης,
                                                                              Piderof
Υ.Γ:"Βυζοπουλες σε στουντιο" rest in peace!!!
      Βησσαριων rules!!!

..αφου δυστυχως φιλε piderof  συμβαινουν δύο τινα....
..το ενα ειναι οτι δεν κυκλοφορουν πολλα τεμαχια στην πιατσα και το δευτερο (το χειροτερο κατα τη γνωμη μου) ειναι οτι σημερα οι αντρες προτιμουν τα ΑΓΓΟΥΡΙΑ με αντρικο κορμι, ακωλα, αβυζα, με παντελη ελλειψη θυληκοτητας, γιατι αυτα βλεπουν στην τηλεοραση..  :jerking:
..υπαρχουν αντρες που καβλωνουν δηλαδη με την καλομοιρα για παραδειγμα..
..δεν το κατακρινω, δεν φταινε αυτοι, αυτα βλεπουν στην τι βι.... :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..αφου δυστυχως φιλε piderof  συμβαινουν δύο τινα....
..το ενα ειναι οτι δεν κυκλοφορουν πολλα τεμαχια στην πιατσα και το δευτερο (το χειροτερο κατα τη γνωμη μου) ειναι οτι σημερα οι αντρες προτιμουν τα ΑΓΓΟΥΡΙΑ με αντρικο κορμι, ακωλα, αβυζα, με παντελη ελλειψη θυληκοτητας, γιατι αυτα βλεπουν στην τηλεοραση..  :jerking:
..υπαρχουν αντρες που καβλωνουν δηλαδη με την καλομοιρα για παραδειγμα..
..δεν το κατακρινω, δεν φταινε αυτοι, αυτα βλεπουν στην τι βι.... :headbang:

εγω πιστευω οτι το παν για την θυληκοτητα μιας γυναικας δεν ειναι το βυζι ή το μαλλι,αλλα το πως σε κοιταει και με τι χροια φωνης σου μιλαει.......εκει αρρωσταινεις και σου σηκωνεται σφοδρα.....βεβαια ανατομικα το παν για μεν ειναι το ποσο ψηλα βρισκεται "οι πισω αναρτησεις".......δηλαδη εμενα με τρελλαινει ανατομικα σαν γυναικα η lesley zen και η sidnee steele(πορνοσταρ και οι 2)....οποιες πουτανες γνωριζετε να εχουν τετοιες αναρτησεις παρακαλω να αναγραφουν σε λιστα τα ονοματα και τα στουντιο-ρδελα που "εμφανιζονται"!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω πιστευω οτι το παν για την θυληκοτητα μιας γυναικας δεν ειναι το βυζι ή το μαλλι,αλλα το πως σε κοιταει και με τι χροια φωνης σου μιλαει.......εκει αρρωσταινεις και σου σηκωνεται σφοδρα.....

..δεν διαφωνω, μιλας για τον τυπο μιας γυναικας και ειναι οντως ετσι, ομως μπορεις να φανταστεις τον εαυτο σου να καβλωνει με την καλομοιρα ??????
..και να το θεσω κι αλλιως: αν δεν την ξεραμε απ την τιβι και ηταν η κορη του γειτονα του μαβανη, φανταζεσαι τον εαυτο σου να περναει απ τη γειτονια και να λες απο μεσα σου ''μαναρι μ, να σου σκισω τα βαρδουλα....!!!!''...... ε ???? οχι πες, το φανταζεσαι ????
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
..αφου δυστυχως φιλε piderof  συμβαινουν δύο τινα....
..το ενα ειναι οτι δεν κυκλοφορουν πολλα τεμαχια στην πιατσα και το δευτερο (το χειροτερο κατα τη γνωμη μου) ειναι οτι σημερα οι αντρες προτιμουν τα ΑΓΓΟΥΡΙΑ με αντρικο κορμι, ακωλα, αβυζα, με παντελη ελλειψη θυληκοτητας, γιατι αυτα βλεπουν στην τηλεοραση..  :jerking:
..υπαρχουν αντρες που καβλωνουν δηλαδη με την καλομοιρα για παραδειγμα..
..δεν το κατακρινω, δεν φταινε αυτοι, αυτα βλεπουν στην τι βι.... :headbang:

Φιλε μου συμφωνω 100% και στα 2.Ουτε βυζαρουδες υπαρχουν στην πιατσα αλλα και τα γουστα των αντρων τελευταια εχουν εξωκοιλει.Το γεγονος ας πουμε οτι στο ατυπο poll που γινεται στο site για τις κατηγοριες πορνο που προτιμαμε οι transexual βρισκονται πανω απο teens, lesbians και boobs αποδεικνυει οτι κατι δεν παει καλα.Και η μαλακια ειναι οτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο τριπακι των ΜΜΕ δεν εχουν πεσει μονο οι γυναικες που μιμουμενες τις κοκκαριαρες μοντελες παθαινουν ανορεξια, αλλα και το γεγονος οτι εμεις οι αντρες παρασυρομαστε και θεωρουμε sex symbol καθε αβυζο, ακωλο, στεγνο ψοφιμι που μας πασαρουν.Η μαλακια μας εχει φτασει σε τετοιο σημειο ωστε να θεωρουμε σημερα (ευτυχως οχι εγω) μουναρες γυναικες σαν τη Ζετα Δουκα, την Ταμτα και την Μαρια Σολωμου.Οι οποιες τις δεκαετιες του 50', του 60' και του 70' (χωρις πλαστικες και προσθετικες) δε θα εκαναν ουτε για το χειροτερο ρδελο της Τρουμπας.Στο σημειο που μιλας για την Καλομοιρα συμφωνω μονο ως προς το σημειο της θηλυκοτητας.Στο σωμα ειναι καυλακι.Αλλα οταν θα τη γαμας φανταζομαι θα αισθανεσαι οτι γαμας τον Μπαμπι το ελαφακι η Τον Νταμπο το ελεφαντακι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..ναι ναι...... ταμτα, σολωμου, αυτη που παρουσιαζει το νεο χορευτικο ριαλιτι του μεγκα (ξεχναω πως τη λενε) μουναρες ολες....!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
..και εκπεμουν μια θυληκοτητα οι πουτανες...... αλλο πραμα......!!!!!
..ελεος ρε πουστη μου..... οποια ειναι ψηλη και δεν τρωει τη θεωρουν μουναρο.... επισης και οποια μα οποια γδυνεται.... και η γιαγια μου να κανει γυμνη φωτογραφηση θα θελουν να την γαμησουν......!!!!
..ελεος....!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Φιλε μου συμφωνω 100% και στα 2.Ουτε βυζαρουδες υπαρχουν στην πιατσα αλλα και τα γουστα των αντρων τελευταια εχουν εξωκοιλει.Το γεγονος ας πουμε οτι στο ατυπο poll που γινεται στο site για τις κατηγοριες πορνο που προτιμαμε οι transexual βρισκονται πανω απο teens, lesbians και boobs αποδεικνυει οτι κατι δεν παει καλα.Και η μαλακια ειναι οτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ στο τριπακι των ΜΜΕ δεν εχουν πεσει μονο οι γυναικες που μιμουμενες τις κοκκαριαρες μοντελες παθαινουν ανορεξια, αλλα και το γεγονος οτι εμεις οι αντρες παρασυρομαστε και θεωρουμε sex symbol καθε αβυζο, ακωλο, στεγνο ψοφιμι που μας πασαρουν.Η μαλακια μας εχει φτασει σε τετοιο σημειο ωστε να θεωρουμε σημερα (ευτυχως οχι εγω) μουναρες γυναικες σαν τη Ζετα Δουκα, την Ταμτα και την Μαρια Σολωμου.Οι οποιες τις δεκαετιες του 50', του 60' και του 70' (χωρις πλαστικες και προσθετικες) δε θα εκαναν ουτε για το χειροτερο ρδελο της Τρουμπας.Στο σημειο που μιλας για την Καλομοιρα συμφωνω μονο ως προς το σημειο της θηλυκοτητας.Στο σωμα ειναι καυλακι.Αλλα οταν θα τη γαμας φανταζομαι θα αισθανεσαι οτι γαμας τον Μπαμπι το ελαφακι η Τον Νταμπο το ελεφαντακι.

ΚΑΡΑΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΠΕΣ ΤΑ ΜΕΓΑΛΕ...............

Γυναίκα χωρίς πιασιματάκια δεν αξίζει....
Ευτυχώς που σήμερα υπάρχει και η Μόνικα Μπελούτσι!!!
Κια μην μου πείτε ότι οι μελαχροινές δεν είναι ΠΟΛΥ πιό γυναικάρες από τα ξανθά βαμένα ξέκωλλα που έχουν κατακλήσει το σύμπαν
:tickedoff:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Σωστος... :thumbsup: Αυτη στο talent show του MEGA ειναι η Βικυ Καγια... Τρελο μπαζο... Βυζι κοντρα πλακε, κωλος αντρικος, αχαροσυνη και κρυοκωλια στο φουλ.Παντοτε απορουσα πως αυτη και η Καλυ Τσιλιδου θεωρουνται μοντελα!!! :2funny: Να μου πεις οτι ειναι μοντελο η Μαρια Σινιορη και η Ελινα Καντζα ΜΑΛΙΣΤΑ, να το καταλαβω.Βυζαρες, κωλαρες, μπουταρες και αισθησιασμος στο φουλ.
Και αυτο με τις γυμνες φωτογραφισεις εχει παραγινει.Το καθε μπαζο βγαινει και τα πεταει και νομιζει οτι εχω εγω ορεξη να δω το ατροφικο βυζι της και το στεγνο κωλο της με την κυτταριτιδα "φιλτραρισμενη" στο Photoshop.Ασταδιαλα (1 λεξη) που ελεγε και ο Ζηκος (οχι ο ποδοσφαιριστης)... :grin: :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....εδω εκανε αισθησιακη φωτογραφηση η σολωμου και πλασαρεται σαν σεξοβομβα........!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
..οταν το ακουσα-ειδα γελουσα τρεις ωρες.....!!!!!!  :2funny: :2funny:
..η σολωμου με τη νευρικη ανορεξια σεξομπομπα......!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..δεν διαφωνω, μιλας για τον τυπο μιας γυναικας και ειναι οντως ετσι, ομως μπορεις να φανταστεις τον εαυτο σου να καβλωνει με την καλομοιρα ??????
..και να το θεσω κι αλλιως: αν δεν την ξεραμε απ την τιβι και ηταν η κορη του γειτονα του μαβανη, φανταζεσαι τον εαυτο σου να περναει απ τη γειτονια και να λες απο μεσα σου ''μαναρι μ, να σου σκισω τα βαρδουλα....!!!!''...... ε ???? οχι πες, το φανταζεσαι ????

ναι!γιατι θα ηταν αγνωστη και θα μιλουσε σταβλισια πειραιωτικη διαλεκτο!!!!!!!!!χαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
....εδω εκανε αισθησιακη φωτογραφηση η σολωμου και πλασαρεται σαν σεξοβομβα........!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
..οταν το ακουσα-ειδα γελουσα τρεις ωρες.....!!!!!!  :2funny: :2funny:
..η σολωμου με τη νευρικη ανορεξια σεξομπομπα......!!!!!!!!  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
φίλε giorgo συμφωνώ για τη σολωμού.Όταν πρωτοξεκίνησε είχε καλά βυζάκια-τώρα που αδυνάτισε δε βλέπεται.Πάνε να μας πλασάρουν σαν sex symbol κάτι πατσαβούρες τύπου Αποστολία Ζώη,Αγγέλα από το παρά 5,Σολωμού.Εγώ δεν κατηγορώ κάποιον που τυχόν του αρέσει κάποια απά αυτές-γούστα είναι αυτά-αλλά όχι να μας πλασάρονται σαν απόλυτες γυνακες και κάτι τέτοιες αηδίες.Αν δεν ήταν γνωστές και τις βλέπαμε στο δρόμο ούτε που θα τους δίναμε σημασία!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Και κατι τελευταιο ρε μαγκες.Θελω να δω αν αυτα που πιστευω εγω τελικα τα πιστευουν και αλλοι η αν εγω δεν παω καλα...
Αυτες οι ποδαγρες η Ναταλια Γερμανου, η Μαρια Σταματερη και η Σεμινα Διγενη που βγαινουν στην TV και το παιζουν μοιραιες θεογκομενες και οχι μονο αυτο αλλα αποσπουν και κοπλιμεντα απο τους παρευρισκομενους οτι ειναι ΘΕΕΣ το βρισκετε φυσιολογικο;Δηλαδη θεωρει κανενας σας sexy καμια απ'αυτες;Αν σας δινοταν η ευκαιρια θα τους τον ακουμπαγατε;Μου φαινεται οτι μας δερνει ΤΡΕΛΗ σαβουρογαμιαση.
Και για να μην ξεχνιομαστε...Ποσταρετε βυζαρουδες σε στουντιο (οσοι ξερετε).Με αναλυτικες πληροφοριες.Προσφερετε κοινωνικο εργο και σωζετε την αισθητικη μας.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και κατι τελευταιο ρε μαγκες.Θελω να δω αν αυτα που πιστευω εγω τελικα τα πιστευουν και αλλοι η αν εγω δεν παω καλα...
Αυτες οι ποδαγρες η Ναταλια Γερμανου, η Μαρια Σταματερη και η Σεμινα Διγενη που βγαινουν στην TV και το παιζουν μοιραιες θεογκομενες και οχι μονο αυτο αλλα αποσπουν και κοπλιμεντα απο τους παρευρισκομενους οτι ειναι ΘΕΕΣ το βρισκετε φυσιολογικο;Δηλαδη θεωρει κανενας σας sexy καμια απ'αυτες;Αν σας δινοταν η ευκαιρια θα τους τον ακουμπαγατε;Μου φαινεται οτι μας δερνει ΤΡΕΛΗ σαβουρογαμιαση.
Και για να μην ξεχνιομαστε...Ποσταρετε βυζαρουδες σε στουντιο (οσοι ξερετε).Με αναλυτικες πληροφοριες.Προσφερετε κοινωνικο εργο και σωζετε την αισθητικη μας.

πηγαινε και μια θησεως 365 καλλιθεα-τζιτζιφιες κυριως παρασκευη και κυριακη βραδυ...ειναι η στεφανια....μιλφ βεβαια και με πιασιματα αλλα τουμπανο βυζι 5αρι!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..ε οχι και θεογκομενες αυτες οι τρεις που αναφερεις φιλε piderof επειδη τρωνε κοπλιμεντα αβερτα απ τις αυλες τους και απο τους ξελιγωμενους-νες που ολο και κατι θελουν να τους αρπαξουνε.... (καμια εκπομπη αφιερωσουλα, κανενα στιχακι πιασαρικο-τσιτατο κλπ).... καμενο το χουν και οι τρεις....

υ.γ. και οι τρεις ειναι ''φτιαγμενες'' και το παιζουν μουρη με πλατες αλλων..
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
σεβασμος αδελφε στην αποστολια ζωη την εχεις δει απο κοντα το το μουνι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..να τααααα...... τι λεγαμε ?? μολις βγει κανενα βυζακι εξω, μουναρα η γκομενα....!!!!!!!!!!
..και η σολωμου απο κοντα δειχνει 1,5 κιλο βαρυτερη....!!  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom