Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 109 άτομα (16 μέλη και 93 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παιδια το θρεντ αναφερεται σε βυζοπουλες σε μπουρδελα....μην επεκτεινεστε σε τοσο ασχετα θεματα με το θρεντ!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Αδέρφια εύλογος ο προβληματισμός σας - ενδεχομένως μάλιστα να του αξίζει και ξεχωριστό thread με τίτλο "Ελληνικά Σύμβολα του σεξ - Μύθοι και πραγματικότητα"

Πράγματι, υπάρχει διαφορά ανάμεσα σε αυτό που μας πασσάρουν τα ΜΜΕ σα σεξουαλικό και στην πραγματικότητα. Από που κι ως που η ναταλία γερμανού καβλωτικό σύμβολο.

Ο λόγος πίσω από αυτή την προσπάθεια να μας "φορέσουν" τέτοια πρότυπα βρίσκεται στα αδερφοκρατούμενα ΜΜΕ, τα οποία γενικά προσπαθούν να αφαιρέσουν χαρακτηριστικά που σχετίζονται με το φύλλο.

Όξω οι γυναίκες ξυλάγκουρα που μας κοιτάζουν γεμάτες ηδυπάθεια από τα εξώφυλλα των κάθε περιοδικών. Φτύσιμο στις χαζογκόμενες που προωθούν τα χαζοκάναλα και οι αδερφές που τα παρουσιάζουν.

Φέρτε πίσω τις πραγματικές γυναίκες.

Vasos - έχεις δίκιο - το τραβήξαμε λίγο το θέμα. Σταματάω εδώ.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • Voyeurweb.jpg
    Voyeurweb.jpg
    53,7 KB · Εμφανίσεις: 43

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη ποσο μεγαλο ειναι το στηθος της Λαουρα?
σαν της kayla kleevage?
 

Συνημμένα

  • kaylaklee.JPG
    kaylaklee.JPG
    36,3 KB · Εμφανίσεις: 26
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201

Ρε παιδιά .... ποιός μπορεί να ανεβάσει το αρχείο Score.Magazine.2006-06 στο rapidshare.com .... έχω εκεί account και όχι στο  rapidshare.de

Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!
Thanks
 

ernesto

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2006
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Σύντροφοι βοήθεια!

Η γυναίκα είναι στο σπίτι και δε μπορώ να περάσω μια γρήγορη ματιά τα θέματα.

Έχω "έξοδο" σήμερα και θέλω επειγόντως μια κοπέλα σε σπίτι αλλά να έχει τα πιασίματα της...

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

ΥΓ: Συγγνώμη για την κατάχρηση, αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα...  :headbang:

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Από αναφορές συναγωνιστών , (δεν έχω δοκιμάσει ο ίδιος, αλλά έχω διαβάσει τα καλύτερα για στήθος και συμπεριφορά), θα σου πρότεινα Όλγα, Ρεμούνδου 21, ή Λάουρα....
Τσέκαρε όμως ώρες , δεν τις ξέρω, μην πας τσάμπα....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Από αναφορές συναγωνιστών στον κατάλογο με τα μπουρδέλα βλέπω ότι παίζουν ώριμες βυζαρούδες στην Αχιλλέως 40. Αν κάποιος συναγωνιστής είναι τακτικός επισκέπτης του παραπάνω μπουρδέλου ας ενημερώσει για κάτι πιο συγκεκριμένο πχ μέρες που έχει βυζαρούδες βάρδιες κλπ.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Και επιτέλους Λάουρα... Σε κεφάκια, χωρίς κόσμο, 12 μεσημέρι, ας όψονται κάποιες δουλειές. Πρώτη επίσκεψη και μου το τόνισε, δε με είχε ξαναδεί. Κλασσικά περίμενε να ζητήσω, έργω ή λόγω τις βυζάρες της, με προειδοποίησε να μην τρομάξω από το μέγεθος και εγώ απάντησα θα θαυμάσω και μετα...
Περιποίηση τρελή μάγκες... Τρελή πίπα, γλύψιμο αρχιδιών, συμμετοχή, τι να πώ, μάλλον προσπαθεί να κρατάει τους πελάτες έτσι. Και φυσικά θέλει το κουμπί της, είναι "ειδικών δεξιοτήτων" από μέρους του πελάτη η κοπέλα. Επίσης να συμπληρώσω το ότι δεν είναι τόσο ασουλούπωτη όσο πιστεύουν μερικοί, την πέρασα και στα 4 για να βλέπω βυζάρες στον καθρέφτη και τελικώς έχει και στιβαρότατη κωλάρα, πάντα για τους λάτρεις των κυβικών. Αυτά...
ΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, περι Αχιλλέως 40... Προσοχή στην νταρντάνα καστανόξανθη με τα σχετικά κοντά μαλλιά, μια τύπισα ελαφρώς νταλικέρισα στο ύφος που υπόσχεται καλό γλύψιμο και εμφανίζει μεγάλα βυζιά... Τα βυζιά είναι απάτη και η γκόμενα στο κρεβάτι είναι μετριότατη... Και το γλύψιμο μύθος... Να πετύχετε την κυρία Κατερίνα, κρεμασμένη MILF με μέτρια βυζιά και τρομερό κρεβάτι... Και πραγματικά καλό γύψιμο, ρεφάρει για την βραδυνή βάρδια :P
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την κυρία Κατερίνα, κρεμασμένη MILF με μέτρια βυζιά και τρομερό κρεβάτι... Και πραγματικά καλό γύψιμο.τι ωρα θα την βρω βρε φιλαρακι???????
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανονικά είναι απογευματινή βάρδια απόσο γνωρίζω, δλδ μέχρι τις 11... Βέβαια έχω να περάσω από εκεί τέτοιες ώρες σχεδόν μήνα, οπότε η πληροφορία ίσως εμπεριέχει και σφάλμα... Αν κάποιος έχει πιο πρόσφατη ενημέρωση ας βοηθήσει.
 

Επισκέπτης
Μαγκες εχουμε τιποτα καινούργιο στην πιάτσα η πάλι τα ιδια ?
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, περι Αχιλλέως 40..την κυρία Κατερίνα, κρεμασμένη MILF με μέτρια βυζιά και τρομερό κρεβάτι... Και πραγματικά καλό γύψιμο, ρεφάρει για την βραδυνή βάρδια .ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΙΝ ΒΡΟΥΜΕ?
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Παιδιά....Θα ήθελα αν μπορούσατε να με βοηθήσετε εμένα και ένα συνάδελφο στο θέμα της Ειρήνης: Ρωσίδα 30αρα, μελαχρινή, ψηλή, με απίστευτα φυσικά βυζιά(4-5αρι). Την περασμένη Κυριακή ήταν στη Θησέως 365, αντικαθιστούσε εκτάκτως την Στεφανία... Μήπως ξέρει κανείς που παίζει κανονικά η Ειρήνη ????
Μήπως είναι η γνωστή Ειρήνη στη Λεωνίδου ???
Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωω
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
περι Αχιλλέως 40..την κυρία Κατερίνα, κρεμασμένη MILF με μέτρια βυζιά και τρομερό κρεβάτι... Και πραγματικά καλό γύψιμο, ρεφάρει για την βραδυνή βάρδια .ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΙΝ ΒΡΟΥΜΕ?
 

Επισκέπτης
περι Αχιλλέως 40..την κυρία Κατερίνα, κρεμασμένη MILF με μέτρια βυζιά και τρομερό κρεβάτι... Και πραγματικά καλό γύψιμο, ρεφάρει για την βραδυνή βάρδια .ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΤΙΝ ΒΡΟΥΜΕ?
[/quote

Βραδυ μεγάλε βραδυ.Αλλα ασε δε λεει γι αυτο και δεν απαντουσε κανένας.Αν δεν την βρεις πηγαινε ρωτα καλύτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom