Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
I'm back μετα απο καιρο...Κι επειδη εχουν περασει χρονια και ζαμανια απο τοτε που τον σφυριξα τελευταια φορα στη Λαουρα κι επειδη λεω να αλλαξω λιγο ρεπερτοριο, μηπως ξερει κανενας συναγωνιστης αν παιζει ακομα στην Αλκαμενους 117 η Μινα η βυζαρου;Λεω για το τρομερο MILFακι με τα μεγαλα φυσικα βυζονια.Αν καταλαβε καποιος για ποια λεω ας απαντησει αν ειναι ακομα στην Αλκαμενους η αν την εχει πετυχει καπου αλλου σε αλλη βαρδια.Ευχαριστω...
 

Επισκέπτης
I'm back μετα απο καιρο...Κι επειδη εχουν περασει χρονια και ζαμανια απο τοτε που τον σφυριξα τελευταια φορα στη Λαουρα κι επειδη λεω να αλλαξω λιγο ρεπερτοριο, μηπως ξερει κανενας συναγωνιστης αν παιζει ακομα στην Αλκαμενους 117 η Μινα η βυζαρου;Λεω για το τρομερο MILFακι με τα μεγαλα φυσικα βυζονια.Αν καταλαβε καποιος για ποια λεω ας απαντησει αν ειναι ακομα στην Αλκαμενους η αν την εχει πετυχει καπου αλλου σε αλλη βαρδια.Ευχαριστω...
Ελα ρε που ησουν και δεν ειχαμε report .Αντε να βγεις ξανα στο σεργιανι να μας πεις τι γινεται γιατί μειναμε στη Λάουρα όλοι.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Γεια σου ρε Zara27 ΑΡΧΟΝΤΑ.Ολο αυτον τον καιρο που δεν εστελνα pm εμπαινα που και που και διαβαζα το forum και ολο το ονομα σου εβλεπα στα ΕΠΙΜΑΧΑ topic (αν με εννοεις) με την ερωτηση "Τιποτα καινουργιο ρε μαγκες;".Τελικα εισαι κι εσυ το ιδιο αρρωστακι με εμενα.Βυζαρες και ξερο ψωμι.Εγω φιλε εκοψα το σπορ για κανα 2μηνο γιατι ηρθε η γκομενα απο Χαλκιδα (4αρι γεματο) και τη βρισκαμε στο ΑΤΤΙΚΗ στη Χαρ.Τρικουπη.Χτες ομως εφυγε οποτε ξαναβγαινω στη γυρα.Και ψαχνω για το απωθημενο μου τη Μινα, που οποτε παω να τη γαμησω ολο αλλαζει σπιτια.Αμα την πετυχω την πουτσισε...Οσον αφορα τις μπουρδελοτσαρκες μεχρι αρχες Μαιου θα ειναι περιορισμενες απο μερους μου ελεω εμβολιμης εξεταστικης για τους επι πτυχιω.Μετα, βουρ στον πατσα.Αν παντως καποιος ξερει για τη Μινα ας στειλει μηνυματακι.Thanks!
 

Επισκέπτης
Γεια σου ρε Zara27 ΑΡΧΟΝΤΑ.Ολο αυτον τον καιρο που δεν εστελνα pm εμπαινα που και που και διαβαζα το forum και ολο το ονομα σου εβλεπα στα ΕΠΙΜΑΧΑ topic (αν με εννοεις) με την ερωτηση "Τιποτα καινουργιο ρε μαγκες;".Τελικα εισαι κι εσυ το ιδιο αρρωστακι με εμενα.Βυζαρες και ξερο ψωμι.Εγω φιλε εκοψα το σπορ για κανα 2μηνο γιατι ηρθε η γκομενα απο Χαλκιδα (4αρι γεματο) και τη βρισκαμε στο ΑΤΤΙΚΗ στη Χαρ.Τρικουπη.Χτες ομως εφυγε οποτε ξαναβγαινω στη γυρα.Και ψαχνω για το απωθημενο μου τη Μινα, που οποτε παω να τη γαμησω ολο αλλαζει σπιτια.Αμα την πετυχω την πουτσισε...Οσον αφορα τις μπουρδελοτσαρκες μεχρι αρχες Μαιου θα ειναι περιορισμενες απο μερους μου ελεω εμβολιμης εξεταστικης για τους επι πτυχιω.Μετα, βουρ στον πατσα.Αν παντως καποιος ξερει για τη Μινα ας στειλει μηνυματακι.Thanks!
Ελα ρε παιχταρα αρρωστοι ειμαστε κι οι δυο, αφου σκεφτοαι να παω στο Μοναχο. Ψηνεσαι να ερθεις? Εκει να δεις που θα χασεις το φως και εχει και φτηνα εισητηρια τωρα.Κατ τα αλλα δεν υπάρχει τιποτα αν ειναι δυνατόν ! Μονο Λάουρα και ξερό ψωμί αντε και Ολγα.Αυτή που ειναι καλή ειναι αυτή που ειναι στη Θησεώς 365 η Ειρήνη.3αρι αλλά θανατος στο κρεββάτι.Αξίζει.Αν εχω τιποτα από τσαρκες θα ενημερωσω αλλά μάλλον μόνο στο δρόμο
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Στο χτεσινό βυζοκυνήγι είχαμε μια αποτυχία και μια επιτυχία.Έκανα επίσκεψη στην απογευματινή βάρδια (8 η ώρα περίπου) στα σπίτια της Αλκαμένους 117 προς αναζήτηση της Μίνας και Κολωνού 27 προς αναζήτηση της Ειρήνης.Δυστυχώς η Μίνα δεν ήταν εκεί και η τσατσά μου είπε ότι έχει φέρει καινούργια κοπέλα (ξανθιά, ψιλοάσχημη, μέτριο βυζί).Για το 25άρι που ζήταγε, ούτε να της τον ακουμπήσω.Ευτυχώς όμως η Ειρήνη ήταν στη θέση της.Και φορούσε ένα καταπληκτικό lingerie που αναδείκνυε τέλεια τις βυζάρες.Όσοι πιστοί λοιπόν προσέλθετε στο Ειρηνάκι που παίζει απογεύματα στην Κολωνού 27 (Μεταξουργείο).Και αν κάποιος ξέρει για τη Μίνα (Ουκρανέζα βυζαρού milf) ας γράψει γιατί επείγομαι να της τον φορέσω.Ευχαριστώ... :helpplea:
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Παιδια χτες βραδυ πετυχα στη ΘΗΣΕΩΣ 365 τη μουναρα την Ειρηνη,με τις μεγαλες βυζαρες.Μου εκανε φανταστικο ισπανικο με πιπα φοβερη συγχρονως.Μετα ηρθε απο πανω μου και οπως μου εβαλε τις απιθανες βυζαρες της στο προσωπο μου της ξεσκισα το στενο μουνακι της.Ακομα ειμαι καυλωμενος.Αξιζει τα 50 που εδωσα. Σημερα θα ειναι ΣΕΡΒΙΩΝ 26 και θα ξαναπαω.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από καιρό έκανα test drive και την Όλγα στη Ρεμούνδου. Είναι τρέλα η γυναίκα, αρκεί να μην πολυβλέπεις τη φάτσα της. Επίσης (πείτε με γκρινιάρη, όπως θέλετε πείτε με) κάτι με χάλασε στο βυζί της. Σαν να είχε κάνει σιλικόνη στα νιάτα της. Βέβαια στο κρεβάτι ένιωσα σαν να ήμουν 18 και να πήδαγα την καβλιάρα μαμά ενός φίλου. Και στα 4, να σημειώσω κάτι που δεν θυμάμαι να έχει πει κανείς, απίστευτο στήσιμο. Μέχρι να τεστάρω κάτι καινούριο και όχι τα γνωστά δοκιμασμένα βυζιά, εις το επανιδείν.
 

Επισκέπτης
OK - η γνωστη Λάουρα Τροφωνίου 9, διπλα στο συνεργείο- πρωί
σταθερή αξία, αλλά επίσης (ή  σίγουρα),  πρέπει να κοιτάς βυζιά και όχι πρόσωπο
Επίσης, όντως - ο χώρος ειναι  πολύ παρακμιακός τελικά
όποιος θέλει να αναπολεί τα 50'ς / παράγκα - συνοικία το όνειρο, ΟΚ.
αλλά δεν ξέρω..
Παιδιά η όλγα είναι πρωινά  όντως στο Ρεμουνδου 21 Α ?  επάνω? 
δύο φορές εκεί  -δεν την βρήκα. ίσως κάνω λάθος στο σπίτι ?
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ξετρύπωσα μια νταρντάνα βυζομένη (και όχι κακιά γενικώς) στην Αδάνων (κάθετος Λιοσίων απο το 94 περίπου).
Νυχτερινή βάρδια, μετά τις 23:00 δηλαδή, Μαρία, Ρωσίδα. Καλά Ελληνικά, φιλότιμη και γελαστή.
20 το μαλλί, της έδωσα άλλα 10 και έκανε τούμπες.
Στα μείον του σπιτιού ο απαίσιος (κουτσός) τσάτσος.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ξετρύπωσα μια νταρντάνα βυζομένη (και όχι κακιά γενικώς) στην Αδάνων (κάθετος Λιοσίων απο το 94 περίπου).
Νυχτερινή βάρδια, μετά τις 23:00 δηλαδή, Μαρία, Ρωσίδα. Καλά Ελληνικά, φιλότιμη και γελαστή.
20 το μαλλί, της έδωσα άλλα 10 και έκανε τούμπες.
Στα μείον του σπιτιού ο απαίσιος (κουτσός) τσάτσος.
Μελαχρινο μαλλι ή καστανο?Μηπως αυτη που δουλευε πριν μηνες στην Εξηκιου με τον πουστροτσατσο με τα γυαλακια??
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Μελαχρινο μαλλι ή καστανο?Μηπως αυτη που δουλευε πριν μηνες στην Εξηκιου με τον πουστροτσατσο με τα γυαλακια??

Όχι, ξανθό μακρύ, αν θυμάμαι καλά. Δε μπορώ να σε φωτίσω αν δούλευε στην Εξηκίου, δεν έχω πάει ποτέ. Μού είπε μόνο ότι δούλευα απόγευμα στην Αδάνων, και μετά (τώρα) την έβαλαν νύχτα.
Δυστυχώς μετά απο δυο μέρες (και ζητάω συγνώμη απ το φίλο που πήγε την επόμενη ή τη μεθεπόμενη μέρα απ το post μου) δεν ήταν η ίδια. Μια κοντή μελαχροινή ήταν στη θέση της (δεν πήρα). Ίσως είχε περίοδο και η άλλη ήταν απλώς ρεπατζού. Πρέπει να ξανατσεκάρουμε Δευτέρα-Τρίτη, ίσως το κάνω και εγώ.
 

Επισκέπτης
Ξετρύπωσα μια νταρντάνα βυζομένη (και όχι κακιά γενικώς) στην Αδάνων (κάθετος Λιοσίων απο το 94 περίπου).
Νυχτερινή βάρδια, μετά τις 23:00 δηλαδή, Μαρία, Ρωσίδα. Καλά Ελληνικά, φιλότιμη και γελαστή.
20 το μαλλί, της έδωσα άλλα 10 και έκανε τούμπες.
Στα μείον του σπιτιού ο απαίσιος (κουτσός) τσάτσος.
παι ι πατρισια στιν αδανον?εφιγε??κλαπσ κλαπσ!και δεν τιν ειχα πιτσιλισει ακομα...κλαπσ
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παίδες έχει πάρει κανείς Ειρήνη από Θησέως 365 πρόσφατα;
Σκέφτομαι να πάω πρώτη φορά το απόγευμα και ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς αν θα είναι εκεί.
 

ug1411

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Εχει παρει κανεις τελευταια την Ειρηνη στη ΘΗΣΕΩΣ.Εμεινε ευχαριστημενος η τον ξεπεταξε
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Στο χτεσινό βυζοκυνήγι είχαμε μια αποτυχία και μια επιτυχία.Έκανα επίσκεψη στην απογευματινή βάρδια (8 η ώρα περίπου) στα σπίτια της Αλκαμένους 117 προς αναζήτηση της Μίνας και Κολωνού 27 προς αναζήτηση της Ειρήνης.Δυστυχώς η Μίνα δεν ήταν εκεί και η τσατσά μου είπε ότι έχει φέρει καινούργια κοπέλα (ξανθιά, ψιλοάσχημη, μέτριο βυζί).Για το 25άρι που ζήταγε, ούτε να της τον ακουμπήσω.Ευτυχώς όμως η Ειρήνη ήταν στη θέση της.Και φορούσε ένα καταπληκτικό lingerie που αναδείκνυε τέλεια τις βυζάρες.Όσοι πιστοί λοιπόν προσέλθετε στο Ειρηνάκι που παίζει απογεύματα στην Κολωνού 27 (Μεταξουργείο).Και αν κάποιος ξέρει για τη Μίνα (Ουκρανέζα βυζαρού milf) ας γράψει γιατί επείγομαι να της τον φορέσω.Ευχαριστώ... :helpplea:

Η Μίνα βρισκόταν στην Αλκαμένους (σταθμό Αττικής) την Παρασκευή μεσημέρι.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ξετρύπωσα μια νταρντάνα βυζομένη (και όχι κακιά γενικώς) στην Αδάνων (κάθετος Λιοσίων απο το 94 περίπου).
Νυχτερινή βάρδια, μετά τις 23:00 δηλαδή, Μαρία, Ρωσίδα. Καλά Ελληνικά, φιλότιμη και γελαστή.
20 το μαλλί, της έδωσα άλλα 10 και έκανε τούμπες.
Στα μείον του σπιτιού ο απαίσιος (κουτσός) τσάτσος.
[size=8pt]Δυστυχώς, αν και έχω περάσει 3-4 φορές απο τότε (και τσάρκα με παρέα μια μέρα), δε την ξαναβρήκα. Στη θέση της εμφανίζονται κάτι μελαχροινά κοντοπούτανα (όχι κακά, οι φίλοι του είδους ας τσεκάρουν).[/size]


ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ, Περγάμου 1 & Αχαρνών (η Περγάμου είναι η συνέχεια της Ιθάκης κάτω απο την Αχαρνών) στο μπουρδέλο που ήταν κλειστό επι σειρά ετών και άνοιξε πρόσφατα πάλι ανακαινισμένο εσωτερικά (Ρωσοκρατία), υπήρχε μια "Αγάπη", μάλλον ρωσίδα, καλά Ελληνικά, νταρντάνα (και ψιλοχοντρή θα έλεγα), [size=12pt]ΒΥΖΙ Νο 7[/size] (!!!), και γενικώς όχι κακή για τους φίλους του είδους. Εικοσαρικάκι.
Μου είπε ότι δουλεύει 12 μεσάνυχτα με 05:00, πράγμα σπάνιο για την περιοχή.

Θυμάμαι ότι παλιά είχαν γραφτεί πολλά για μια "Αγάπη", νομίζω με βυζόμπαλα ήταν κι αυτή, ίσως είναι η ίδια, γιατί έχει δουλέψει και σε άλλα σπίτια (μου είπε ποιά, αλλά δε τα συγκράτησα).

Όσοι πιστοί προσέλθετε. Μιλάμε για βυζιά τύπου μπάλας ποδοσφαίρου, no silicon.
Το ψάχνω το θέμα παιδιά....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
H γνωστή Aγάπη έχει μεγάλο βυζί αλλά όχι τόσο, αντε 4-5 να είναι, ξέρεις αν θα είναι και απόψε εκεί να πάω να τσεκάρω; 
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να κάνει μία μικρή ανακεφαλαίωση για τις πιο αξιόλογες βυζοπούλες και που μπορούμε να τις πετύχουμε; Διεύθυνση, βάρδια και τιμή. Μόνο και μόνο επειδή κάποιες από αυτές αλλάζουν πόστο, έτσι για να βοηθηθούμε εμείς οι λάτρεις του είδους. Παλιά γινόταν κάτι ανάλογο 
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Παιδιά θα μπορούσε κάποιος να κάνει μία μικρή ανακεφαλαίωση για τις πιο αξιόλογες βυζοπούλες και που μπορούμε να τις πετύχουμε; Διεύθυνση, βάρδια και τιμή. Μόνο και μόνο επειδή κάποιες από αυτές αλλάζουν πόστο, έτσι για να βοηθηθούμε εμείς οι λάτρεις του είδους. Παλιά γινόταν κάτι ανάλογο 

Ναι Stergio, θα μπορούσε.
Κάν' την εσύ.
Πιάσε όλο το thread (και όσα άλλα διαπραγματεύονται το θέμα), κράτα σημειώσεις σε ένα χαρτί διαβάζοντας, και μετά πέρνα τα σε ένα Excell και το ανεβάζεις.
Έτσι θα το βλέπουμε όλοι οι λάτρεις του είδους.

Πολύ σωστή η ιδέα σου.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Διακρίνω λίγο ειρωνεία ή κάνω λάθος; Στην  τελική κάποιοι ξέρουν περισσότερα για σπίτια στα οποία υπάρχουν βυζοπούλες, από κάποιους άλλους. Εγώ βρίσκομαι στην δεύτερη κατηγορία  και ζητάω βοήθεια. Αν θες βοηθάς. Αυτός είναι και ο σκοπός του Site.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom