Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (6 μέλη και 51 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]Αν θες βοηθάς.[/size]

Να ξαναβάλω αυτό που έγραψα χτές:

[size=10pt]Περγάμου 1 & Αχαρνών "Αγάπη", μάλλον ρωσίδα, καλά Ελληνικά, νταρντάνα (και ψιλοχοντρή θα έλεγα), ΒΥΖΙ Νο 7 (!!!), και γενικώς όχι κακή για τους φίλους του είδους. Εικοσαρικάκι.
Μου είπε ότι δουλεύει 12 μεσάνυχτα με 05:00, πράγμα σπάνιο για την περιοχή.
Όσοι πιστοί προσέλθετε. Μιλάμε για βυζιά τύπου μπάλας ποδοσφαίρου, no silicon.

Μέχρι εκεί φτάνω φίλε μου, αν συναντήσω και κάτι άλλο, θα στο πω. Ψάξε όμως και νωρίτερα posts, είμαι σίγουρος ότι έχω γράψει και άλλες πληροφορίες. Και άλλοι συνάδελφοι βεβαίως.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ Σταύρο. Να ρωτήσω κάτι αν ξέρεις ή εσύ ή κάποιος άλλος φίλος. Εδώ και καιρό είχα διαβάσει σε αυτό το topic για μία Ουγγαρέζα στο 71 της Φυλής στο πάνω, η οποία λέγανε τα παιδιά πως ήταν πολύ καλή και αρκετά πρόθυμη. Εδώ και μήνες δεν έχει  αναφερθεί κάτι για αυτή. Που μπορούμε να την πετύχουμε;
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Έκανα test drive την Αγάπη. Μιλάμε για διασταύρωση Λάουρας (σε μεγεθος βυζιού) με Όλγα (στυλ κρεβατιού και περιποίηση). Είχε κόσμο και βιάστηκε κάπως. Όμως το πρώτο δείγμα ήταν κάτι παραπάνω από ενθαρυντικό. Χώρια που είναι η μόνη original βυζοπούλα που παίζει μπάλα τέτοιες ώρες, 12-5πμ. Θα ξανατσεκάρω...
Όσο για την ʼντζυ, κάπου είχε γραφτεί ότι δουλε΄τυει υπηρεσία σε κπαοιο μαγαζί, στη Ρεμούνδου αν δεν κάνω λάθος. Μακάρι να την πετύχουμε ξανά στο στίβο μάχης, όλοι όσοι γουστάρουμε βυζάρες και MILF attitude...
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συναγωνιστές που έχετε δοκιμάσει την Αγάπη διευκρινίστε αν πρόκειται για τη γνωστή Αγάπη που έχει αναφερθεί και παλιότερα ή για καινούριο απόκτημα!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κατάθεση πριν δύο μέρες στην Όλγα στη ρεμούνδου. Είναι η πέμπτη φορά που πάω και σε σχέση με την αρχή οι υπηρεσίες της ήταν πιο ??χαλαρές??. Έλειπε το τρίψιμο με το υπέροχο στήθος της, τα φιλάκια, τώρα λίγα πράγματα? ποιος ξέρει ίσως να ήταν κουρασμένη. Ο ενθουσιασμός μου μετατράπηκε σε ψιλο-απογοήτευση. Θα σκεφτώ αν θα ξαναπάω, απλά είναι από τις οικονομικές λύσεις.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....ΣΗΜΕΡΑ ΟΜΩΣ, Περγάμου 1 & Αχαρνών (η Περγάμου είναι η συνέχεια της Ιθάκης κάτω απο την Αχαρνών) στο μπουρδέλο που ήταν κλειστό επι σειρά ετών και άνοιξε πρόσφατα πάλι ανακαινισμένο εσωτερικά.......

λοιπον..... για την αγαπη τα ειπε ο σταυρος και αλλα παληκαρια..
αυτο που μου εκανε εντυπωση ομως (και γι αυτο βαζω τις φωτο) ειναι οτι ενω ανακαινιστηκε το μαγαζι, και εβαλε καινουρια στρογγυλα κρεβατια (!!!!!!!!!!)  :dancing: και οθονες TFT (!!!!!!!!!)  :dancing: , εχουν μεινει οι ιδιες αφισες εποχης samantha fox..  :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • 29052007358b.jpg
    29052007358b.jpg
    40,3 KB · Εμφανίσεις: 27
  • 29052007359b.jpg
    29052007359b.jpg
    40,1 KB · Εμφανίσεις: 52

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ααααα.... και κατι αλλο..
ειμαι στο δωματιο, προηγειται αλλο παληκαρι, όπου και εχει μπει η αγαπη και ξαφνκα ακουω την τσατσα να τα χωνει και να βριζει (πολυ εντονα) εναν πελατη στο σαλονι και να του λεει ''..κατσε να σου φερω χαρτι να τα μαζεψεις....''
βγαινοντας και ρωτωντας την τι εγινε, μου ειπε οτι τον ειδε απ την καμερα να χτυπαει φραπεδια και βγηκε να του ''τα κατεβασει''..
το ακομη πιο καλο ομως ειναι οτι μολις ειδε την αγαπη ο φραπεδιαρης μπηκε και στο δωματιο λεγοντας οτι ηπιε τον φραπε του στο σαλονι για να αντεξει λιγο παραπανω στο δωματιο..  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

προσοχη στο σαλονι της περγαμου λοιπον..  :grin: :grin:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ρε παιδιά, να ρωτήσω κάτι. Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα στην Τροφωνίου, (παρεπιπτόντως χειρότερο μέρος δεν έχω ξαναδεί, σαν βομβαρδισμένη περιοχή είναι), και στο Νο9 που λέτε ότι είναι η Λάουρα, ήταν κλειστά. Πήγα γύρω στις 12. Τέλος πάντων μπήκα στο διπλανό, όπου περνάς ένα διάδρομο, και μετά από μιά αυλή μπήκα στο σαλονάκι. Τα καθίσματα είναι σαν παγκάκια. Ομως αργούσε πολύ να εμφανιστεί κάποιος και έφυγα. Μαζί μου περίμενε και κάποιος άλλος, που φαινόταν λίγο στον κόσμο του... σαν να κοιτούσε το κενό...τέλοσπάντων. Εκεί δουλεύει η Λάουρα? Ή όχι? Ποιες μέρες και ώρες μπορώ να τη βρώ? Αν ξέρει κάποιος ας πει.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το νούμερο 9 της τροφωνίου είναι μάλλον σπίτι ή αποθήκη/γραφείο ή τι διαλο είναι αυτό τέλος πάντων, αλλά όχι σπιτάκι. Η ροζ είσοδος που οδηγεί στυο χώρο εργασίας της Λάουρας είναι μέρος του 11. Παρακαλώ έτερους συναγωνιστές αλλά και moderators να το τσεκάρουν. Προς απάντηση στον προλαλήσαντα συνάδελφο να πω ότι ναι, αυτό είναι το μαγαζί της Λάουρας. Και αργούσε να εμφανιστεί γιατί προφανώς το παλεύει στο δωμάτιο καλά ακι επιπλέον συνηθίζει να βγαίνει η ίδια στο σαλόνι. Να ξαναπάς λοιπόν φίλε, από το πρωί (δεν ξέρω ώρα που ανοίγει) μέχρι τις 15:30 περίπου και να δοκιμάσεις, όπως κάθε βυζολάτρης που σέβεται τον εαυτό του.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά η Λάουρα επιτρέπει ελεύθερα πιασίματα και πιπίλισμα στις βυζάρες. Δεν την έχω τιμήσει ποτέ μου και θέλω να πάω το συντομότερο. Σαββατοκύριακο δουλεύει;
 

EMPIRE

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
0
εχει παρει κανεις την πρωινη στην εξηκιου? ειναι ξενη μιλφ με μεγαλα βυζια. εχει κανεις περισσοτερες πληροφρειες?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Φίλε EMPIRE για πες λεπτομέρειες. Με ενδιαφέρει τρελλά.
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι αυτό που κάνετε ορισμένοι είναι πολύ κουραστικό.Ζητάτε συνεχώς πληροφορίες χωρίς προφανέστατα να κάνετε έναν κόπο να σκαλίσετε λίγο το forum.Ψάξτε ρε αγόρια μου λίγο...όλα έτοιμα πια?
 

Επισκέπτης
Ναι - η  Λάσουρα βγαίνει μόνη της συχνά  στο σαλόνι = μικρό διαδρομάκι , και πληρώνεις απευθειας στην ίδια
Το 9 θέλει να πας από δίπλα για να μπείς και είναι μια  αυλή προσφυγικού  στιλ της δεκαετίας του 1930 ή κάτι τέτοιο , γενικά χάλια χώρος
που προτείνεται κυρίως για λαογραφικές έρευνες  και όχι για σεξ. αλλά ... έχει την λάουρα
Το δε  απλό διαχωριστικό από δωμάτιο σε δωματιο  σου παρέχει μια οικείοτητα .  .. με τον άλλο
που μαμάει δίπλα , όσο περιμένεις εσύ. Κατάστάση Τρούμπας και Μπάρας - Βαρδάρι  στην Θε/νικη στον μεσοπόλεμο. Η Λαουρα είναι από τις Σέρρες
 

firefighter2

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
παιδια πεζει ενα 5αρι+ ιασονοσ 19 κατο προινι βαρδια...
 

Επισκέπτης
Βικυ Διδυμου 18 στο υπογειο,απογευματινη βαρδια  :boobies:
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συναγωνιστή δώσε περισσότερες πληροφορίες για βίκυ πχ μέγεθος βυζιού αν αφήνει πιπίλισμα κλπ!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
η Βίκυ είναι η γνωστή από Αλκαμένους. αφήνει τα πάντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom