Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (7 μέλη και 70 επισκέπτες)

Επισκέπτης

-----
>>η Βίκυ είναι η γνωστή από Αλκαμένους. αφήνει τα πάντα.
--
Σωστα ,αλλά, παρ'ότι ο χώρος είναι γενικά καθαρός, σκεφτείτε-- όταν ΟΛΟΙ τελειώνουν ελεύθερα και παντού, ΠΟΥ επάνω ξαπλώνει και πατάει
ο επόμενος και ο μεθεπόμενος και ο αντιμεθεπόμενος.. εγώ πάντως ,  μια φορά - και δεν θα ξαναπατήσω...
και γενικά η βίκυ είναι κυρίως "πιασιματού" και όχι ιδιάιτερα βυζαρού
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αγαπητοι συνιμπουρδελιαριδες,ειμαι ο κωνσταντινος και σας χερετω!!σας ασπαζομαι και ολα τα σχετικα.θα ηθελα να πω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που βοηθουν με τις πληροφοριες τους ωστε ολοι μαζι να παραγουμε ενα τοσο σημαντικο εργο=γαμησι. ελειπα για πολυ καιρο και εχω χασει τα καλυτερα :headbang:... ουδεις ασφαλτος[like dimitriou]εχω μηνει για να καταλαβουν οι παλαιοι στην αννουλα την ξανθια ισιο μαλι αρκετα μεγαλα η με κακκαο βυζακια :boobies: πολυ καλη πιππα πολυ καλο γαμησι :2funny:γυρω στα 35-40 ετων,ηταν στην φυλης σε μια πρασινη πορτα[με σφουγγαρι η πορτα για να μην χτυπα] νομιζω 100+ ηταν το νουμερο,απογευματινη βαρδια,αρκετα ομορφη.αν υπαρχει ακομα χαρη θα με κανατε να με λεγατε που βρισκετε να παω να την εσταξω,ενεκα παιδικων εμπιριων και αποθημενων... :helpplea: εδω και κανα μηνα εχω οργωσει τα παντα,οτι λετε καλο παω και τσεκαρω-καταθετω.μεχρι στιγμης τα πατε πολυ καλα και χαιρομαι... αυτα τα ολιγα .. :sunglasses:.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Προχθεσινή πρώτη επίσκεψη στη Λάουρα. Οντως η γυναίκα έχει τεράστιο βυζί, το μεγαλύτερο που έχω δεί τουλάχιστον εγώ. Βέβαια τα έχει τα κυβικά της, όχι πως με χάλασε δηλαδή. Η πίπα μέτρια, και για 3 δευτερόλεπτα γλείψιμο στα αρχ... Μετά ήρθε από πάνω, όπου και απόλαυσα το βάρος της. Στη συνέχεια τη γύρισα και συνέχισα να μπαινοβγαίνω, όμως αρπάζοντας τις βυζάρες και κοπανώντας τις πολύ δυνατά στο πρόσωπο μου. Γέλασε λίγο με αυτό. Τελείωσα τρίβοντάς τον ανάμεσα στα βυζιά της, με προφυλακτικό φυσικά. Αυτά είναι τα θετικά. Στα μείον, ο χάλια χώρος, το πολύ μέτριο πρόσωπό της, και η ψυχρή συμπεριφορά της. Βέβαια όλα τα λεφτά είναι τα βυζιά της, νόμιζα θα εκραγεί το σουτιέν της. Απίστευτα! Ομως με χάλασε πολύ η ψυχρότητά της. Αντίθετα η Ολγα (Ρεμούνδου), μπορεί να έχει μικρότερα βυζιά από αυτά, όμως στην περιποίηση παίρνει 10. Για τους βυζολάτρεις πιστεύω ξεχωρίζουν με διαφορά... στήθους. Ευχαριστώ τους συνάδελφους για τις πληροφορίες.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
παλικάρια είδα την Λάουρα και έπαθα ταράκουλο. δεν πήγαινα μαζί της με τίποτα!!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Σημερινή επίσκεψη στο παλιο και ιστορικό μπουρδελάκι (που είχε κλείσει εδώ και χρόνια και ξαναένοιξε προσφατα) Περγάμου 1 και Αχαρνών.
Ο χώρος πεντακάθαρος και ανακαινισμένος σε επίπεδο στούντιο.
Εκει δουλευε η Ινα ή Ριτα αν θυμάναι καλά.
Milf νταρντανα ρωσίδα με αρκετές καμπύλες (ελαφρών βαρών) και πολύ μεγάλο (4αρι) φυσικό βυζι. Εγώ "ειδα βυζι και μπήκα" και δεν το μετάνοιωσα.
Πάρα πολύ καλη πίπα και γλύψιμο στα ουμπαλα, ισπανικη και πολυ καλη συμμετοχη, τιμή 20 ευρώ.

Οτι πρέπει για τους βυζολάτρες...
 

Συνημμένα

  • DSC00020.JPG
    DSC00020.JPG
    43,9 KB · Εμφανίσεις: 23

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
zero
αυτο το ειχε γραψει νομιζω και ο stavros
δεν μου λες? το βραδυ πηγες και εσυ? δηλαδη αυτη ειναι μεταμεσονυκτια βαρδια η θα την πετυχουμε κανα απογευμα?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συναγωνιστή zero tolerance πες μας τι ώρα πήγες να μην κατέβουμε άδικα!
Οσο για Λάουρα και Αγάπη ψηφίζω δαγκωτό Λάουρα, αν γίνεις τακτικός πελάτης δεν είναι τόσο ψυχρή και φυσικά καμιά σχέση το ένα βυζί με το άλλο η Λάουρα έχει μακράν τα μεγαλύτερα βυζιά!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
zero
αυτο το ειχε γραψει νομιζω και ο stavros
δεν μου λες? το βραδυ πηγες και εσυ? δηλαδη αυτη ειναι μεταμεσονυκτια βαρδια η θα την πετυχουμε κανα απογευμα?

ο stavros51 ειχε γραψει για τη νυχτερινη βαρδια που ξεκιναει στις 12 το βραδυ και δουλευει η αγαπη με τις 7αρες τορπιλες..  :new_shocked:

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
εγώ την πέτυχα 7 το απόγευμα Κυριακής.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
πήγα σήμερα στις 12 και ήταν κλειστό έχει βυζί σαν τη Λάουρα;
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ρε γαμώτο, μετατέθηκα απο Αθήνα, πάνε τα ισπανικά και τα τσιμπούκια της Λάουρας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σημερινή επίσκεψη στο παλιο και ιστορικό μπουρδελάκι (που είχε κλείσει εδώ και χρόνια και ξαναένοιξε προσφατα) Περγάμου 1 και Αχαρνών.
Ο χώρος πεντακάθαρος και ανακαινισμένος σε επίπεδο στούντιο.
Εκει δουλευε η Ινα ή Ριτα αν θυμάναι καλά.
Milf νταρντανα ρωσίδα με αρκετές καμπύλες (ελαφρών βαρών) και πολύ μεγάλο (4αρι) φυσικό βυζι. Εγώ "ειδα βυζι και μπήκα" και δεν το μετάνοιωσα.
Πάρα πολύ καλη πίπα και γλύψιμο στα ουμπαλα, ισπανικη και πολυ καλη συμμετοχη, τιμή 20 ευρώ.

Οτι πρέπει για τους βυζολάτρες...

επιβεβαιωση στον μεγιστο σκαουτερ zero για τη ριτα της περγαμου 1 και αχαρνων..
επισκεψη χθες βραδυ κοντα στις 02:30 με τη ριτα χαμογελαστη και ευγενικη και με πολυ ωραια 4αρια (+) !!!! κρεατένια κρε-μαστάρια !!!!  :grin: :grin:
το μενου οπως το περιγραφει ο zero συν το πασαλειμα στα βυζακια της..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

υ.γ. η ριτα μου ειπε οτι δουλευει καθε μερα στη βαρδια 17:00-00:00 και οτι χθες βραδυ δουλευε εκτακτως..
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
H Aντζυ τι να κάνει παίδες?
ξέρει κανείς κάτι ?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Η αντζυ είναι λιγο κρυωμένη αλλα γενικά είναι καλά
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επιβεβαιωση στον μεγιστο σκαουτερ zero για τη ριτα της περγαμου 1 και αχαρνων..
επισκεψη χθες βραδυ κοντα στις 02:30 με τη ριτα χαμογελαστη και ευγενικη και με πολυ ωραια 4αρια (+) !!!! κρεατένια κρε-μαστάρια !!!!  :grin: :grin:
το μενου οπως το περιγραφει ο zero συν το πασαλειμα στα βυζακια της..  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

υ.γ. η ριτα μου ειπε οτι δουλευει καθε μερα στη βαρδια 17:00-00:00 και οτι χθες βραδυ δουλευε εκτακτως..

παληκαρια η ριτα ηταν και χθες βραδυνη και θα ειναι βραδυ μεχρι και την κυριακη.
στο ωραριο της 17:00-00:00 γυρναει απο δευτερα..
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
πεστα βρε georgepapa διοτι πηγα την παρασκευη διαβαζοντας τα καλα σου λογια και ειδα μια... που μονο 4αρι δεν ειχε...
ωραια ελπιζω να ειμαι τυχερος σημερα!!!
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
χθες παλι πηγα για ριτα..... πλαι δεν δουλευε.. η τσατσα μου ειπε σιγουρα θα ειναι σημερα μετα τις 4 στο περγαμου 1

οποτε.. μετα απο μια γρηγορη αναζητηση... πηγα διδυμου 20

βρηκα την μινα... την γνωστη!!! καλο προγραμμα ακαποτο για τους λατρεις (εγω δεν εκανα) και χυσιμο στις μεγαλες βυζαρες!! 20 ευρω!! απογευμα!

 

Επισκέπτης
Κλεοπατρα Φυλης 109 σε αυτο με τις σκαλες και το κουδουνι που χτυπας για να σου ανοιξουν.

40+ χρονων με τεραστια βυζια,ρωσσιδα,ψυλη ξανθια με καμπυλες πολυ φιλικη στο κρεβατι.Οταν μπαινει στο δωματιο κανει την κινηση ματ βαζοντας τους βυζους της στο προσωπο μεχρι πνιγμου θα ελεγα  :2funny:

Δεχεται φιλια στο στηθος .Απο στασεις ολες αν και η καλυτερη ειναι απο πανω.Πιπα μετρια,χωρος καθαρος,σχετικα ανεση χρονου και 20 ευρω.Δουλευει μονο πρωι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom