Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 118 άτομα (18 μέλη και 100 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πάντως συναγωνιστή Archie, ανάφερες στην Ενημέρωση πως η άλλη βυζαρού η Ρίτα δεν ήταν Περγάμου 1, αλλά Διδύμου. Αυτές οι αλλαγές συμβαίνουν συχνά?
 

Επισκέπτης
Review απο Ριτα


Πιστευω να ειναι η Ριτα απο Περγαμου 1 και Αχαρνων.Κοντα σχετικα καστανα μαλλια,ψηλη με πιασηματα και στρογγυλα βυζια.Πηγα σημερα κατα τις 17.30 στην Περγαμου και δεν ηταν εκει η Ριτα αλλα μια μετρια ξανθια ρωσσιδα με κανονικο βυζι.Τυχαια λεω δεν περναω απο Διδυμου 18 υπογειο μπας και επεστρεψε η Βικυ.Η τσατσα παρουσιαζει την Ριτα απο Ρωσσια με 20 ευρω κανονικο και 25 ακαποτο.Βλεπω βυζια και λεω αυτη ειναι,πληρωνω 20 ευρω και μπαινω στο μεσαιο δωματιο.Πριν απο μενα η Ριτα παει στο πρωτο δωματιο και στηνω αυτι  :cheesy:
Μετα κανα 5λεπτο ακουω την Ριτα να λεει στον συναδελφο αν φοβαται με τα ακαποτα μην κολλησει καμια αρρωστεια κ.λ.π και οτι αυτες που τα κανουν συτα (χυσιματα,ακαποτα) ειναι μεγαλες και το κανουν για τα λεφτα.Την ακουω να πλενει το στομα και να κανει γαργαρες.Εκει κολλωσα.Ετσι μολις μπαινει στο δωματιο της λεω με καποτα οτι κανεις.Εκεινη γυρναει και μου λεει μπραβο παιδι μου γι'αυτο σ'αγαπω και οτι τους κανει συνεχεια μαθημα ετσι ωστε να μην κολλησουν καμια ασθενεια.Στο ζουμι τωρα μου κανει ισπανικο με τις τεραστιες βυζαρες της και μετα πιπα ανταξια της Βικυς,για τους γνωριζοντες ;)
Μετα κανονικα,πισοκωλλητο και τελος.
Αφηνει πιπιλισμα,δεν νομιζω να αφηνει να την χυσουν.Νομιζω οτι εχει βυζια περιπου στο μεγεθος της Μινας

Αυτα.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Πληρέστατη ενημέρωση τα σέβη μου. Το πρωί Archie στην Περγάμου είναι πάλι βυζαρού? Είμαι αμετανόητος λάτρης των βυζαρούδων συνάδελφε το ομολογώ. Από ότι ανάφερες και η Κλεοπάτρα πρέπει να είναι σούπερ
 

Επισκέπτης
Σου λεω πηγαινε το πρωι Φυλης 109 σε αυτο με τις σκαλες και το κουδουνι και δες.Οι βυζαρες δεν κρυβονται.Η Κλεοπατρα κανει και την σταση πνιγμου(σου βαζει τα βυζια  μεσα στην μουρη και στα πιεζει).Παντως ακαποτα και αλλα extreme δεν ξερω αν αφηνει αν και δεν νομιζω.Πιπιλισμα οσο θες αλλα οχι δαγκωμα.Για την Περγαμου εχω να πω οτι δεν μου αρεσε ο χωρος και μυριζε λιγο αν και μπορει να ετυχε.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά αν κατέβω αύριο Τροφωνίου 11 πρωινή βάρδια λέτε να πετύχω την Λάουρα ή την Αγάπη? Δουλεύουν Κυριακές ξέρετε? Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Την Δευτερα θα παω και εγω να δω την Αγαπη.
@stergio  αν πας αυριο γραψε τις εντυπωσεις σου.

Απο προηγουμενες απαντησεις¨


αγαπη  τροφωνιου 11 διπλα απο της λαουρας πρωινα και περγαμου 1 μεταμεσονυκτια

λαουρα τροφωνιου 11 11.30 μεχρι 16.30 αλλα με πολλες απουσιες


Συνηθως τα ωραρια αυτα ισχυουν και Κυριακη.
 

Επισκέπτης
Για να μην τρεχετε αδικα η Λαουρα ειναι Τροφωνίου 9 και δουλευει μονο πρωινα εκτός Κυριακής .Διπλα στο 11 και πανω ειναι η Αγάπη.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ zaras. Να υποθέσω ότι η Αγάπη θα είναι σήμερα πρωί. Όταν λες στο 11 και πάνω, είναι δύο σπίτια στον αριθμό 11?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Μόλις επέστρεψα από Τροφωνίου 11 όπου πήρα την Αγάπη. Πολλά λόγια για το τίποτα. Ήταν κοντή όχι όμορφη απλά βλεπόταν - (η Όλγα π.χ, για μένα είναι κλάσεις ανώτερη και σε σώμα και σε βυζί και σε ομορφιά και σε περιποίηση). Είχε μεγάλα βυζιά, με τα οποία ενώ διαφήμιζε στο σαλόνι για ισπανική, στο δωμάτιο τίποτα, βαριόταν να στα φέρει και στην μούρη να τα πιπιλίσεις. Μετά από μία μέτρια πίπα του ενός λεπτού, κάθετε από κάτω και την παίρνω. Την πήδαγα για κανά 3 λεπτο και της λέω να κάνουμε ένα πισωκολλητό, μου απαντάει όχι μωράκι μου να συνεχίσουμε έτσι. Να μην τα πολυλογώ έχυσα με αυτή τη μία και μόνο στάση ενώ την πήδαγα για κανά 5λεπτο. Το ρεζουμέ: Δεν το κλαις το 20ρικο, αλλά δεν είναι και τίποτα που αξίζει. Ελπίζω η Ρίτα να είναι καλύτερη. Φίλε Archie περιμένω τα σχολιά σου.
 

Επισκέπτης
Μετα απο την κριτικη σου θα το σκεφτω αν θα περασω.Η Ριτα παντως χτες δεν ηταν στην Διδυμου 18 οπου την ειχα παρει την προηγουμενη Τριτη ουτε η Μινα δεν ηταν στο 20.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Να μην σε προκαταβάλω αρνητικά, δεν έχω τέτοια πρόθεση. Σου παραθέτω τα γεγονότα όπως ακριβώς συνέβησαν. Βέβαια όλα είναι υποκ/κά του καθενός. Αν μάθεις για Ρίτα και Μίνα ενημέρωσε μας. Αυτή τη βδομάδα θα τεστάρω την Κλεοπάτρα. Ξέρεις αν δουλεύει μήπως ΣΚ? Πάντως αν δεν έχεις δοκιμάσει την Όλγα είναι πολύ κάλή. Μία βυζαρού την Ειρήνη την έχεις ακούσει?
 

Επισκέπτης
Η Κλεοπατρα ειναι καθε μερα μονο πρωι στο Φυλης 109 με το κουδουνι.Τωρα αν αλλαξει αυτην την εβδομαδα δεν ξερω αν και δεν νομιζω.Την Ολγα την εχω δοκιμασει οσο για την Αγαπη θα περασω να την δω πως ειναι.Για την Ειρηνη ειχα διαβασει εδω οτι ειναι απεναντι απο το σπιτι της Κατερινας,περασα χτες κατα τις 22.30 αλλα εκλεινε,πριν απο κανα μηνα ομως θυμαμαι οτι ηταν εκει μια μελαχροινηοντως με τεραστια βυζια.Περνα και απο Φυλης 54 στο κατω πρωινα,ειναι η Μαρια με οχι τεραστια αλλα μεγαλα βυζια με ισπανικο στο προγραμμα.Οσο για την Μινα περασα οπως εγραψα απο Διδυμου 20 και δεν ηταν αλλα ηταν η Δωρα.Αλκαμενους 117 χτες απογευμα ηταν μια ξανθια με κανονικα βυζια αλλα τελειο πατο.Προσωπικα αυριο παω για καταθεση και θελω να παω Περγαμου 1  και Αχαρνων,ελπιζω να παιζει τιποτα καλο.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δεν μου λες φίλε διεύθυνση για Ειρήνη?
 

Επισκέπτης
Σου λεω οτι με τα ματια μου ειχα δει μια βυζαρου εκει πριν απο ενα μηνα.Τωρα εδω διαβασα οτι λεγεται Ειρηνη και υποθετω οτι ηταν η ιδια.Την ειχα δει απογευματινη βαρδια.

Ειναι Κολωνου 27Α η 27Β
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ. Ξέρει κανένας συναγωνιστής να μας πει αν πρόκειται για την Ειρήνη που ήταν παλιά στο Βριλησσού 57?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ρε παιδιά μία Ουγγαρέζα που ήταν παλιά Φυλής 71 στο πάνω ξέρει κανένας που είναι?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η γνωστη βυζαρου αγαπη θα δουλευει πρωι εως τις 16:00-16:30 στην τροφωνιου 11 στον οροφο και βραδυ 00:00-05:00 στην περγαμου 1 και αχαρνων μεχρι τις 27 του μηνα..
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Στην Τροφωνίου; Μη μου πεις ότι αντικατέστησε τη Λάουρα!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν το ξερω αυτο..
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά για την Ειρήνη μπορεί να δώσει κάποιος καμία πληροφορία? Πρόκειται για την αρχικώς αναφερόμενη βυζαρού Ειρήνη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom