Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 98 άτομα (7 μέλη και 91 επισκέπτες)

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
H Ρίτα στην Περγάμου 1 και Αχαρνών δεν δουλεύει απογευματινή βάρδια?
 

Επισκέπτης
Δυστυχως την προηγουμενη εβδομαδα δεν την βρηκα εκει απογευμα.Αλλα τρεχω να δω....
 

Επισκέπτης
Γυρισα βυζολατρες.


Περγαμου 1 και Αχαρνων ηταν η Ριτα!!!! με τους διδυμους πυργους της.
Μπαινω μεσα και ηταν η τσατσα-μεγαλη μορφη-με κομπολοι και πολυ μαγκια.Μου λεει η Ριτα ειναι και προσθετει 69 και ισπανικο.Στο κρεβατι ισπανικο,επειδη ειναι η δευτερη φορα που παω μαζι της της επεβαλα να μου φορεσει καποτα και μετα να κανει ισπανικο,μετα εφαρμοσα κατι στασεις τρελες :dancing: Οπισθοαγκωνιαιο,μπρουμητα με τα ποδια ενωμενα και τα χερια σατ βυζια.Ο χρονος ηταν παραπανω απο 10 λεπτα μαλλον λογω του μπουρδελου που δεν ειναι πολυσυχναστο.20 ευρω


Μετα Κολωνου 27Β ηταν η Ειρηνη(?),μελαγχροινη,ψηλη με τεραστιες βυζαρες,σχετικα λεπτη,γυρω στα 30.Ο χωρος καλος με τεραστιον χωρο αναμονης.Στο κρεβατι τα κλασικα αλλα ολα τα λεφτα απο πανω και να βλεπεις τα βυζια της να πηγαινουν πανω-κατω-δεξια και αριστερα :boobies: 20 ευρω.


 

dikolavos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
@archie

Αφήνει κάποια από αυτές που αναφέρεις να της χύσεις τις βυζάρες ή το πρόσωπο; Και αν ναι, θέλουν κάποια έξτρα φράγκα; Για την Όλγα στη Ρεμούνδου ποια είναι η γνώμη σου εν τέλει; Έχει πράγματι την καλύτερη συμμετοχή από όλες τις βυζαρούδες, όπως λένε πολλοί; Δουλεύει αυτήν την περίοδο; Ας απαντήσει και όποιος άλλος γνωρίζει ή έχει άποψη για τα παραπάνω.

Επίσης, ένα γενικότερο ερώτημα που θα ήθελα να απευθύνω προς άπαντες τους συναδέλφους βυζολόγους: βλέπω ότι οι περισσότερες βυζαρούδες που έχουν αναφερθεί στο συγκεκριμένο forum δουλεύουν σε μπουρδέλα της σειράς, ήτοι των 20 ευρώ. Μήπως υπάρχει κανένα πιο upmarket βυζόμπαλο σε στούντιο με ανάλογη περιποίηση και το έχουμε παραβλέψει;
 

dikolavos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
επειδη ειναι η δευτερη φορα που παω μαζι της της επεβαλα να μου φορεσει καποτα και μετα να κανει ισπανικο

δεν σε εννόησα ακριβώς: αλλιώς θα σου έκανε χωρίς καπότα; ή δεν θα σου έκανε καθόλου; και, αν ισχύει το πρώτο, γιατί προτίμησες με καπότα; είναι βρωμιάρα;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συναγωνιστή dikolave η όλγα είναι από τις καλύτερες βυζαρόύδες milf που έχω τιμήσει. Την έχω πάρει τρεις φορές λόγω του ότι δουλεύει πρωινή βάρδια και λόγω δουλειάς είναι κοματάκι δύσκολο. Είναι πολύ καλή, τρίψημο τα βυζόμπαλά στα παπάρια σου, άψογη περιποίηση κυρίως αν δεν έχεις ξαναπάει μαζί της. Αν σε θυμάτε πέφτει λιγάκι η απόδοση της αυτό πιστεύω. Ίσως βέβαια να εξαρτάται και από τον κόσμο που έχει στο μαγαζί. Να πας δεν το συζητάω. Βέβαια ο φίλος archie έχει δοκιμάσει και την Ρίτα και την Κλέοπάτρα που δεν έχω προλάβει ακόμα να επισκευτώ και έχει δώσει πολύ καλά σχόλια. Από την άλλη υπάρχει και η Αγάπη που για μένα δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο. Ακόμα περιμένω αναφορά από τους συναγωνιστές αν δουλεύει η Όλγα πρωινή βάρδια. Παρακα΄λώ όποις ξέρει ας ενημερώσει
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Που δουλευει και τι ωρες η ολγα ρε παιδια?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δούλευει Ρεμούνδου 21 πρωινή βάρδια. Η Ρεμούνδου είναι παράλληλη στην Αχαρνών.
Χτυπάς κουδούνι για να σου ανοίξουν.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Δυο τρία δρομάκια παράλληλα στην Αχαρνών στο ύψος του Αχαρνών 120. Από την κάτω πλευρά η Φιλής είναι από πάνω. Αν πας ενημέρωσε μας αν είναι ακόμα εκεί.
 

dikolavos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
φίλε stergio, ευχαριστώ για τις πληροφορίες. η Όλγα αφήνει να τη χύσεις στα βυζιά ή στο πρόσωπο με έξτρα χρήματα;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Από ότι ξέρω όχι φίλε. Αλλά κάνει ισπανική. Για χύσιμο Αλκαμένους 117 νομίζω παίζει και η Ζάνα Αγκύρας 12. Δεν είναι βυζαρού αλλά καυλιάρα. Προσοχή όμως στα ακάποτα
 

Επισκέπτης
Λοιπν η Ριτα κανει ισπανικο χωρις καποτα.Την πρωτη φορα μου εκανε και εβαλε την ρωγα της στο κατω κεφαλι(αν με πιανεις :)).Ειναι πεντακαθαρη αλλα οποιος φυλαει τα ρουχα του εχει τα μισα.Λοιπον η Κατερινα στην Κολωνου 27Β στο Μεταξουργειο ειναι νεα και βυζαρου.Χυσιμο στα βυζια η Μινα αλλα δεν δουλευει καπου αυτο τον καιρο(τουλαχιστον χτες δεν την ειδα).Λαουρα,Ολγα και Αγαπη καλες βυζαρουδες αλλα οχι νεο αιμα.Κλεοπατρα καλες τορπιλες και σε εμενα πανω απο το μεσο ορο συμμετοχη(δεν αφηνει χυσιματα).
Οσο για τις τιμες ολα ειναι 20 ευρω (Αν θες να πληρωσεις 20,50,100,200 ευρω πηγαινε στο σπιτι της Κατερινας(Κολωνου 30) ;)).Η Ειρηνη,πραγματικα ωραια και βυζαρου,δουλευει οπως λεει ενας συναγωνιστης και σε studio με 40 ευρω+.Προλαβαινεις να πας γιατι απο οτι εμαθα ολα τα σπιτια θα κλεισουν για παντα και θα μεινει μονο αυτο της Κατερινας(Κολωνου 30α) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Χτες την πηρα αλλα δεν την ρωτησα αν την λεγανε Κατερινα.Παντως ηταν ψηλη νεα και με βυζαρες.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ναι το διάβασα. Ρώτησες archie τι ώρες και ποιές μέρες δουλεύει?
 

Επισκέπτης
Παιδια συγγνωμη αλλα λεγεται Ειρηνη και οχι Κατερινα.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αποφάσισα να πάω για κατάθεση σε μία βυζαρού σήμερα το πρωί. Μιας και δεν παίζουν πολλές είπα να πάω να κουτουπώσω την Βίκυ Διδύμου 18 στο υπόγειο. Κάποιος συναγωνιστής ενημέρωσε πως δουλεύει πρωινή. Για κακή μου τύχη δεν ήταν αυτή αλλά η απερίγραπτη Αλεξάνδρα ένα από τα πιο απαράδεκτα milf που κυκλοφορούν. Επειδή την είχα πάρει πριν κανά 2μηνο και έμεινα με το πουλάκι στο χέρι, είπα άντε δρόμο. Στην τελική για αυτή την Αλεξάνδρα πολλά λέγονται για το τίποτα. Και δεν είναι και βυζοπούλα. Αφού η Λάουρα δεν παίζει Κυριακές είπα να καταθέσω στην Ζάνα Αγκύρας 12. Δεν θα γράψω λεπτομέρειες η Ζάνα για μένα είναι πολύ καλή σε ότι κάνει. Και άνεση χρόνου. Archie ενημέρωσε αν ξέρεις ποιες μέρες δουλεύει πρωινή η Βίκυ.
 

Επισκέπτης
Για πρωι το διαβασα εδω σε μια κριτικη.Πριν την απουσια της δουλευε απογευμα.Χτες απογευμα η βυζαρου Ειρηνη στο Κολωνου 27 δεν ηταν,μαλλον ειναι βραδυ-μετα τις 22.00.


@stergio

Η Αννα στο 71 της Φυλης δεν ειναι βυζαρου αλλα μοντελο απο τα λιγα.Αξιζει αλλα ειναι λεπτοσωμη και δεν την λες βυζαρου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom