Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 89 άτομα (8 μέλη και 81 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Στην Τροφωνίου; Μη μου πεις ότι αντικατέστησε τη Λάουρα!

Οχι η Λαουρα ειναι κάτω και στο 9 καιη Αγαπη πανω στο 11

Παιδιά για την Ειρήνη μπορεί να δώσει κάποιος καμία πληροφορία? Πρόκειται για την αρχικώς αναφερόμενη βυζαρού Ειρήνη?

Η Ειρήνη ποτέ δεν ήταν Βριλλησου και πριν την Κολωνου ήταν στην Λεωνίδου
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Τώρα που είναι η Ειρήνη ξέρετε και τι ώρες?
 

dikolavos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Με συντριβή οφείλω να ομολογήσω ότι πέρασα και εγώ από τη Διδύμου χθες το βράδυ και δυστυχώς επιβεβαίωσα τα κακά μαντάτα που μας κοινοποίησε τις προάλλες ο φίλτατος κατά τα άλλα Archie: η Μίνα δεν ήταν εκεί και από την κουβέντα που είχα με την τσατσά κατέστη σαφές ότι δεν πρόκειται να ξαναγυρίσει, τουλάχιστον στο συγκεκριμένο μπουρδέλο. Να υπενθυμίσω δε ότι πρόκειται για την τρίτη (τουλάχιστον) "εξαφάνιση" της Μίνας, καθότι με αντίστοιχο τρόπο είχε εξαφανιστεί από την Αγκύρας, εν συνεχεία εμφανίστηκε στην Αλκμήνης ή στην Αλκαμένους (δεν θυμάμαι μετά βεβαιότητος την οδό), από όπου επίσης εξαφανίστηκε, για να κάνει τελικώς την εμφάνισή της στη Διδύμου. Και τώρα αγνοείται η τύχη της για άλλη μια φορά... Ελπίζω να πρόκειται απλώς για μεταγραφή (στην Αγκύρας μου είχε πει ότι αναζητούσε μπουρδέλο των 25 ευρώ, για να βγάζει κάτι παραπάνω, και ίσως να το ψάχνει ακόμη) και όχι για οριστική εξαφάνιση. Πάντως, δεν σκόπευε να παρατήσει τη δουλειά σύντομα, απ' ό,τι επίσης μου είχε δηλώσει. Επειδή όμως είναι χωρισμένη με παιδιά, δεν αποκλείεται να επέστρεψε στα πάτρια εδάφη, προκειμένου να επιμεληθεί εκ του σύνεγγυς της ανατροφής τους, ως οφείλει κάθε στοργική μήτηρ.

Δια ταύτα: επειδή τυγχάνω ένθερμος θιασώτης της συγκεκριμένης ιερόδουλης (πρόκειται για μια όαση θαλπωρής και πληθωρικότητος), παρακαλώ οποιονδήποτε δει τη Μίνα ή ακούσει κάτι για αυτήν να με ενημερώσει πάραυτα και τον ευχαριστώ προκαταβολικά.

Και μία ερώτηση: επειδή δεν έχω επισκεφτεί καμία από τις υπόλοιπες βυζαρούδες πόρνες, τις οποίες κατά συρροήν αναφέρετε, είναι κάποια από αυτές εφάμιλλη της Μίνας στον τομέα της περιποίησης και εν γένει της θετικής διάθεσης, όπου η συγκεκριμένη κοπέλα θεωρώ ότι αριστεύει;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Κρίμα φίλε μου γιατί και εγώ ήθελα να την πάρω. Είμαι σίγουρος όμως πως κάπου θα την ξαναπετύχουμε. Δυστυχώς ο αριθμός των βυζαρούδων που έχω στα υπόψη μου είναι πολύ περιορισμένος. Θα σου πρότεινα την Όλγα Ρεμούνδου 21. Για την Ρίτα όπως αναφέρθηκε Περγάμου 1 και Αχαρνών δεν την έχω τσεκάρει ακόμα. Είχα δοκιμάσει την Αγάπη απλά μία μάζα με βυζιά. Κάθε πληροφορία είναι πολύτιμη παιδιά
 

Επισκέπτης
Τα διαβασατε  τα νεα¨


Απο post του gangstaXZ ¨


Διδύμου 20-
Ακούει στο όνομα Μήνα..και είναι χοντρή με ίσιο καστανό μαλλί η οποία έκανε και ισπανικό με 20 βρα αλλά είναι σα μπουλντόζα οπότε...


Σημερα θα περασω να δω αν ειναι η γνωστη βυζαρου.



Την Δευτερα πρωι πηγα Περγαμου 1 και ηταν μια μελαχροινη milf με ωραια βυζια που φορουσε ενα ασπρο φορεματακι και εβγαινε χωρις τσατσα.20 ευρω.Καλη για μια φορα.


@stergio
Πηγαινε στην Κλεοπατρα και θα δεις.
 

επιβητωρ7

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδες...
Σημερα το πρωι πηγα στη κλεοπατρα φυλης 109 και ειχε λουκετο...ασε που ειχε και λαικη και για να παρκαρω μου βγηκε το λαδι...
επειτα πηγα ολγα στη ρεμουνδου....καλη ητανε μου θυμησε τη θεια μου απο τη ρωσια!!!
και τελος κατεθεσα φυλης 54 στη χρηστινα..ωραιο καυλιαρικο αλλα καθολου συμμετοχη!
αυτα...
Τα διαβασατε  τα νεα¨


Απο post του gangstaXZ ¨


Διδύμου 20-
Ακούει στο όνομα Μήνα..και είναι χοντρή με ίσιο καστανό μαλλί η οποία έκανε και ισπανικό με 20 βρα αλλά είναι σα μπουλντόζα οπότε...


Σημερα θα περασω να δω αν ειναι η γνωστη βυζαρου.



Την Δευτερα πρωι πηγα Περγαμου 1 και ηταν μια μελαχροινη milf με ωραια βυζια που φορουσε ενα ασπρο φορεματακι και εβγαινε χωρις τσατσα.20 ευρω.Καλη για μια φορα.


@stergio
Πηγαινε στην Κλεοπατρα και θα δεις.
 

επιβητωρ7

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φυλης 54 δε δουλευει μια μαρια με μεγαλα βυζια?
βασικα ειναι 2 μπουρδελα στον ιδιο αριθμο...
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Archie περιμένουμε ενημέρωση για Μίνα
 

Επισκέπτης
Δυστυχως η απογευματινη βολτα ακυρωθηκε.Την Μινα αυτη στην Διδυμου 20 την εχω παρει 2 φορες.Εχει τεραστια βυζια,εμφανισιακα δεν λεει και πολλα αλλα ειναι παρα πολυ φιλοτιμη στο κρεβατι.Κανει τα παντα για να ικανοποιησει τον πελατη.Δυστυχως μετα απο τις 2 φορες που πηγα μαζι της διαβασα εδω οτι κανει ακοποτα και την χυνεις στο στομα.Αν αληθευει τοτε θα προβληματιστω αν θα ξαναπαω.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Αυτή η Μίνα είναι άλλη από αυτή που είχες αναφέρει πρόσφατα?
 

Επισκέπτης
Στην ενημερωση για τα μπουρδελα θα διαβασατε για μια Μαρινα στην Διδυμου 18 στο ισογειο.Λοιπον πριν καιρο ημουν τακτικος στο συγκεκριμενο μαγαζι αλλα επαθα overdose ετσι δεν περναω απο εκει.Η Μαρινα εινια λεπτη μελαγχροινη milf με μεγαλα,οχι τεραστια,βυζια και το χαρακτηριστικο οτι εχει καποια μικρα σπυρια στην μεση.Την πρωτη φορα που πηγα αν και η τσατσα ελεγε ισπανικο,69,ολες τις στασεις μεσα δεν εκανε τιποτα εκτος απο πιπα και στα τεσσερα.Αν και δεν με πειραξε τις επομενες φορες ηταν καλυτερη.
Τωρα πρωινη βαρδια αυτην την περιοδο συστηνω Κλεοπατρα (επιμενω να περασετε να δειτε τους βυζους της και ας μην περασετε μεσα αν και δεν νομιζω μετα απο αυτα που θα δειτε)στο 109 της Φυλης και στο 54 κατω την Μαρια που εχει ισπανικο(αν και πρεπει να κανει αποτριχωση στα ποδια).Διαβασα για μια βυζοπουλα στην Φωκαιας.Την Δευτερα που περασα το πρωι ηταν μια Ελλη με βυζια,οχι τιποτα εξαιρετικο και μια στο σπιτι με τα 25 ευρω που για να μην κατσω μαλλον δεν θα ειχε τεραστια βυζια.


Αυτή η Μίνα είναι άλλη από αυτή που είχες αναφέρει πρόσφατα?

Ιδια ειναι.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
Η Κλεοπάτρα όντως έχει πολύ μεγάλα φυσικά βυζιά και είναι καλούλα.
Το μόνο μείον σε σχέση με την Όλγα της Ρευμούνδου είναι η συμμετοχή.
Αν και ανεβαινει απο πάνω γενικα απο συμεττοχή θα της έβαζα 2 με άριστα το 10.
Εαν ΄ηταν πιο δραστήρια στο δωμάτιο θα μάζευε πολύ χαρτί...
Για τους βυζολάτρες-milfoλατρες πάντως ειναι πολύ ΟΚ.
 

Επισκέπτης
@ZeroTolerance

Για την Μινα ισχυουν αυτα που εγραψα.

Οσο για την Κλεοπατρα επειδη την εχω παρει πολλες φορες το προγραμμα ειναι το ιδιο παντα.Μπαινει σου λεει τι κανεις γδυνεταιβαζει τα βυζια στην μουρη τα γλειφεις σου βαζει την καποτα,πιπα μετρια,και μετα σε ρωταει πια σταση θες της λες απο πανω της πιανεις τα βυζια μετα ιεραποστολικο στα τεσσερα και τελος.
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Καμια καλη βυζαρου απο φυλης μερια υπαρχει?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Έχει πάρει ή έχει δει κανένας την Όλγα στη Ρεμούνδου? Ελπίζω να μην την έχει κάνει για διακοπές. Ενημερώστε κάποιος αν ξέρει κάτι
 

Επισκέπτης
Τελειωσα το πρωτο μερος της τσαρκας και ειμαι σε ενα net cafe.

Γυρισα ολα τα σπιτια για βυζαρουδες.Πηρα τελικα Φυλης 66Δ μια σχετικα βυζαρου μελαγχροινη.Ε λοιπον εμεινα με το τσουτσουνι στο χερι.Μπαινει μεσα με την καποτα στο στομα και μου παιρνει πιπα,μετα απο πανω και τελος στα τεσσερα.Δεν εβγαλε κουβεντα την να πηδαγα αερα τι αυτη.Ελεος.Προσπαθησα να συγκεντρωθω αλλα τιποτα.Στο τελος της λεω ενταξει και με ρωταει αν τελειωσα για να παρει την απαντηση της΄Απο καιρο"
Κριμα το βυζι με την μεγαλη θηλαια αλω.

Ετσι οπως ημουν σηκωμενος τρεχω Διδυμου 20 για Μινα.Βλεπω την γνωστη  τσατσα και φτιαχνομαι.Τιποτα,δεν ηταν εκει ηταν μια Βαλερια.Μπαινω τρεχοντας στο 18 και ακουω την τσατσα να λεει για ισπανικη περιποιηση και να βγαινει η Μαρινα.Ευχαριστω δεν θα παρω.Διπλα η Αλεξανδρα και στα 8α και 8β δυο καινουργιες τιποτα το ιδιαιτερο.Με την τσαπου ψηλα τρεχω στα 134.Τιποτα σε βυζι και η Ελενα να με χουφτωνει.Ελεος λεω και τρεχω Ρεμουνδου 20.Τρελο μωρο μελαχροινο αλλα οχι για τα γουστα μου.Μαγνησιας 11 μια μαυρη.Τι να κανω θελω μια με πιασηματα και μεγαλο βυζι.

Ελπιζω στο 2ο μερος της τσαρκας να μου κατσει τιποτα καλο.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Άστα συνάδελφε οι βυζαρούδες  είναι είδος προς εξαφάνιση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom