Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 113 άτομα (19 μέλη και 94 επισκέπτες)

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Κλεοπατρα Φυλης 109 σε αυτο με τις σκαλες και το κουδουνι που χτυπας για να σου ανοιξουν.

40+ χρονων με τεραστια βυζια,ρωσσιδα,ψυλη ξανθια με καμπυλες πολυ φιλικη στο κρεβατι.Οταν μπαινει στο δωματιο κανει την κινηση ματ βαζοντας τους βυζους της στο προσωπο μεχρι πνιγμου θα ελεγα  :2funny:

Δεχεται φιλια στο στηθος .Απο στασεις ολες αν και η καλυτερη ειναι απο πανω.Πιπα μετρια,χωρος καθαρος,σχετικα ανεση χρονου και 20 ευρω.Δουλευει μονο πρωι.

Ερώτηση: Χύσιμο στις βυζάρες αφήνει;;
 

Επισκέπτης
Δεν την εχω ρωτησει ποτε ουτε για κωλο ουτε για ακαποτο ουτε για τιποτε αλλο αν και εχω παει πολλες φορες μαζι της.Παντως για τους λατρεις του μεγαλου στηθους ειναι τελεια.Προσωπικη αποψη παντα.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Παιδιά επειδή τα έχασα λίγο μπορείτε να γράψετε ξανά τι ώρες δουλεύει η Ρίτα/Ίνα ή Μίνα και η Αγάπη και που αν είναι δυνατό. Ποιά είναι αυτή που είπατε προηγουμένως πως έχει 7αρι? και που την βρίσκουμε? Δεν έχω adsl και δεν μου ανοίγουν εύκολα οι σελίδες για αυτό σας ξαναρωτάω.
Ευχαριστώ πολύ
 

Επισκέπτης
Μινα δουλευει Διδυμου 20 απογευμα.Την εχω πετυχει πολλες φορες αλλα δεν την εχω δοκιμασει.Παντως εχει μεγαλα βυζια και ειναι και σχετικα νεα.

Οι αλλες Ινα Ριτα δουλευουν Περγάμου 1 και Αχαρνών
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Ευχαριστώ Archie82, η Αγάπη που αναφέρθηκε πριν μήπως ξέρεις που δουλεύει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εγω ξερω οτι στην περγαμου 1 δουλευουν η αγαπη και η ριτα..
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
H αγάπη papagiorgo τι ώρα δουλεύει περγάμου ? Και κάτι άλλο αν ξέρεις, η Ίνα με την Ρίτα είναι το ίδιο πρόσωπο? Ψιλομπερδεύτικα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η αγαπη ειναι μεταμεσονυκτια βαρδια 00:00-05:00 και η ριτα απογευματινη 17:00-00:00
αυτα με επιφυλαξη, γιατι μαλλον αυτες τις μερες οι βαρδιες γινανε μπαχαλο..
τωρα, για την ινα, εχω μπερδευτει κι εγω..
 

mpaokara

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
χαμός γίνεται αγαπητοί βυζολάτρες!
Άντε να πάρουμε κανά ΣΚ να τα πιτσιλίσουμε όλα.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Η Aγάπη παιδιά έχει μεγάλα βυζόμπαλα? Όλες αυτές που αναφέραμε πριν Ρίτα/Ίνα, Μίνα, Αγάπη επιτρέπουν ελεύθερα πιασίματα και πιπίλισμα? Ξέρει κάποιος να μου πει.Thnx
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Η Aγάπη παιδιά έχει μεγάλα βυζόμπαλα? Όλες αυτές που αναφέραμε πριν Ρίτα/Ίνα, Μίνα, Αγάπη επιτρέπουν ελεύθερα πιασίματα και πιπίλισμα? Ξέρει κάποιος να μου πει.Thnx

η αγαπη εχει [shadow=red,left][size=20pt]7αρια[/size][/shadow] βυζονια και τα κοριτσια επιτρεπουν αυτα που ρωτας..
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.135
Κριτικές
491
Like
37.466
Πόντοι
41.447
όπως με ένημέρωσε ο πάτερ (giorgospapa) η Αγάπη είναι στην Περγάμου τώρα που μιλάμε και θα είναι έκει μέχρι τις 5 το πρωί..
 

Επισκέπτης
η αγαπη εχει 7αρια βυζονια
----
σεβαστέ μου πάτερ, νομίζω ότι είναι ...μικρότερα από 7αρια, και επίσης είναι πολύ κρεμασμένα- δηλ. έχασαν στον νόμο της βαρύτητος ανεπιστρεπτι...Εγώ πάντως μια φορά πήγα, με τον μεγάλο καύσωνα- είχε πάντως πολύ καλό κλιματισμό/  και συνάντησα τυπικότητα και μεγάλη (αν και ισπανική) βαρεμάρα...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Άφησα το site μοβ και το βρήκα κόκκινο.Μετά από απουσία σχεδόν 6 μηνών ο πιο ανώμαλος βυζολάτρης στην Ελλάδα επιστρέφει.Η γκόμενα γύρισε στην πατρίδα της (Μολδαβία) οπότε τώρα θα πληρώσουν τα σπασμένα η Λάουρα, η Όλγα και η Μίνα.Κάτι πήρε το μάτι μου για μια ...Ρίτα την οποία θα τσεκάρω σύντομα.Βυζολάγνοι ενωθείτε.Έρχονται ενημερώσεις...
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
χθεσινη επισκεψη κατα τις 1το βραδυ περγαμου 1,στο ποστο της ηταν η Αγαπη με τα βυζομπαλα!!!Οι πιστοι προσελθετε...(παιζει ισπανικο)
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
σημερα πριν απο λιγο κατεθεσα στην αγαπη (ναι αυτη της περγαμου) στην τροφωνιου
διπλα απο της λαουρας που ηταν κλειστο!!

πλακα εχει η αγαπη!! βυζαρες xxl περιποιηση τυπου ολγας... καλη φαση

τωρα που εχω παει με ολες τις βυζαρουδες χοντρουλες μπορω να τις βαλω με μια σειρα!!

1. λαουρα τροφωνιου 11 11.30 μεχρι 16.30 αλλα με πολλες απουσιες
2. μινα   διδυμου 20 17.30 23.00
3. ριτα   περγαμου 1 17.30 23.00
4. αγαπη  τροφωνιου 11 διπλα απο της λαουρας πρωινα και περγαμου 1 μεταμεσονυκτια
5. ολγα   ρεμουνδου 21 πρωι

αν ξεχναω καμμια ας με ενημερωσει καποιος!!

τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους στον φιλο απο χαλκιδα που γνωρισα καθως περιμεναμε να δουμε τι παιζει στη ρεμουνδου και μετα με κατεβασε με το αμαξι στην τροφωνιου!!

πηρε και αυτος αγαπη!! λολ
πολυ αγαπη ρε παιδακι μου σημερα!!!


ps..γιωργο παπα.... κσαναευλογησα την ριτα πριν απο καμμια εβδομαδααααααααα
αλλα βαριεμαι να ξαναγραψω review... διοτι το προηγουμενο ΣΒΗΣΤΗΚΕ  :think:

ΑΛΛΑ... ΠΟΡΩΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :rockon:
 

Επισκέπτης
Φιλε πηγαινε και δες πρωι Φυλης 109 την Κλεοπατρα.Νομιζω οτι εχει μια θεση στο Hall of Fame των βυζολατρων.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
To μόνο μείον με την Αγάπη είναι το ωράριο, αν πιάνεις δουλειά της 7.30 το πρωί λίγο δύσκολο. Θα προσπαθήσω για τροφωνίου 11, αν και δεν αναφέρθηκε μέχρι τι ώρα κάθετε στην πρωινή βάρδια. Το βρίσκεις εύκολα το σπίτι έχει κανά νούμερο από έξω? Ρε παιδιά, επιτρέπουν είπαμε οι προαναφερόμενες πιπίλισμα στα βυζιά, αλλά που ξέρουμε πια δεν επιτρέπει το ακάποτο τελειωτικό μην την πατήσουμε. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom