Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (5 μέλη και 48 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ωραίος ο stavrakas ευχαριστω μεγάλε και βαζω της αλλαξα  διευθυνση στη λίστα

Λάουρα          5+  Τροφωνίου 9
Ειρήνη          4    Κολωνου 27Α
Μινα              4    Αγκυρας
Ολγα              4    Ρεμουνδου 21 πάνω
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
guaglione
Η Μίνα, απογευματιν ή βάρδια στο Αγκύρας 12 είναι πολύ καλή, όπως έχουν γράψει και άλλοι παλιότερα. Πήγα σήμερα πρώτη φορά και της είπα πως έχω μάθει γι' αυτήν (χωρίς να της πω από που) πολύ καλά λόγια! Κατάλαβα ότι ξέρει γιά το site και χάρηκε. Ανταπέδωσε με πολύ καλό service !!!


sas1977
Και εγώ πέρασα εχθές από τη Μίνα (Αγκύρας 4) κατά τις 19:00... πολύ καλό service...



βρε παιδια τελικα για πια Μινα λεμε . εγω μολις περασα απο αγκυρας  12  και ηταν μια Μινα οπως ακριβως τα λεει ο guaglione  , οντως η τυπισα δεν πεζεται και μονο 20 ε
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ναι ή οχι
 

Συνημμένα

  • DSCN0255.jpg
    DSCN0255.jpg
    110,5 KB · Εμφανίσεις: 61

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Φίλε μου το «μαγαζί» που βρίσκεται στο τέλος της οδού Αγκύρας (γωνία Αγκύρας & Αττάλειας) έχει ταμπελάκι στον τοίχο του που γράφει 2... Δίπλα του ακριβώς (προς την Αχαρνών) είναι το «μαγαζί» που δουλεύει η Μίνα.

Η φωτογραφία που έχεις βγάλει δεν μου λεει απολύτως τίποτα... αφενός γιατί το εν λόγω «σπίτι» το έχω σοβατίσει μόνο εσωτερικά (ποτέ εξωτερικά ? άρα δεν μπορώ να το αναγνωρίσω από αυτή τη φωτογραφία) και αφετέρου γιατί μου φαίνεται για γωνιακό... 

Anyway, αν κάποιος θέλει να πάει στη Μίνα, μόλις στρίψει από Αχαρνών προς Αγκύρας, είναι το τελευταίο «σπίτι» πριν το τέλος της Αγκύρας στο δεξί χέρι....

Πάντως το μόνο σίγουρο... είναι η οδός Αγκύρας.... η Μίνα.... και η υπηρεσίες της...!!!
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ πέρασα πάλι από ΜΙΝΑ ξαναήταν υπέροχη.
Η κοπέλα κάνει τα πάντα για να σε ευχαριστήσει.
Σήμερα το πρωί θα σκαντζάρει κάποια στη δυδύμου και το βράδυ πάλι αγκύρας
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
:dancing: μην το ψαχνης ειμαι αρρωστος με τη φωτο , εχω στην συλλογη μου αρκετα σπιτια , με αριθμους , με ποιες δουλευουν μεσα , και αλλα, μαζευω φωτο απο το 94 , πρωτο μου μαγαζι επι της πεισιστρατου , πλατεια αττικης , κοντα στο ταχυδρομιο , στον πρωτο οροφο , ειχε mature woman , ηταν κατι σαν studio . σου στελνω απο το αρχειο μου , για ακγυρας μερικες πιο κατατοπιστηκες , ελπιζω τωρα να  :helpplea: , Μ Ι Ν Α  εισαι    θεα  :) :) :) :) :) :) :)
 

Συνημμένα

  • DSCN0253.jpg
    DSCN0253.jpg
    136,3 KB · Εμφανίσεις: 65

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Κανένα νέο για την ʼντζυ (Βιργινίας Μπενάκη) υπάρχει?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Αυτή η Ειρήνη στην Κολωνού τα παίρνει στα βυζιά?
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
τελικά η Μίνα κάνει ακάποτο deep throat; αρχίδια γλύφει; στο τέλος τα παίρνει στο στόμα ή στο στήθος;help pls?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Ό,τι γουστάρεις σου κάνει!! Μόνο μια ανατολικοευρωπαία τα κάνει αυτά!!
 

Επισκέπτης
η Μίνα όταν λέτε τα κάνει όλα, εννοείτε δίνει και κώλο; πόσο πάει το μαλλί;
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Για κώλο δεν έχω ρωτήσει, γιατί ενδιαφέρομαι για άλλο σημείο. Δε χάνεις τίποτε να ρωτήσεις, γιατί το κωλαράκι της είναι κάτασπρο και στρουμπουλό...
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
απογευματινη επισκεψη απκλειστικα και μονο για να κανω τεστ ντραιβ στην μινα.ειναι αγκυρας 12....το ξαναλεω αγκυρας 12.μολις λεει η τσατσα (σπαστα ελληνικα,πρωην ΕΣΣΔ)..ελα εξω μινα να σε δουμε...λεω ωπαααα πεσαμε διανα.η πρωτη ματια θες δε θες θα σου πεσει στα βυζομπαλατης.θα περασεις???...θα περασω λεω(20ε). :με το που μπαινει τα γνωστα..καλησπερα,καλημερα και κατεβαζει (ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ)ττο ολοσωμο κεντητο μαυρο νυχτικο(πως το λενε μωρε??)και ξεχυνονται ωραιοι βυζοι φυσικοτατοι με ωραιες μεγαλες θηλες.πιπα με καποτα(την κρατουσε στο χερι) και ωραια πιπα.μετα γυριστο,απο πισω να δουμε και την πισω μερια,και ολα καλα και ωραια.
λοιπον ανακεφαλαιωσ稴δεν τα βγαζει ολα-κυλοτα δεν φοραει-μην ξεχυθουν οι κοιλιτσες,πιπα με καποτα,ωραια πιπα,σωμα αρμονικο με τα βυζια(βλεπε γεματουλα) και κωλο λιγο γεματουλικο με λιγα κοκκιναδια στα κολομαγουλα.γυρω στα 40 .σχετικα ομορφη.
ααααα το ασχημο δεν εχει καθρεπτη στους τοιχους δεξια αριστερα(στο δωματιο που ημουν)για να βλεπεις τα κολοβυζα να πλατζουριζουν.
μονο για μια επισκεψη για να δειτε τις βυζαρες της να πατε.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
κανει και ακαποτη .
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Όχι μόνο να δείτε τις βυζάρες της, αλλά να τις χύσετε κιόλας αν γουστάρετε...Επιτρέπεται...
 

ManEvent

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
145
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Να προσθέσουμε στην λίστα (αν δεν υπάρχεί ήδη) την ΟΛΓΑ από Ρεμούνδου 21Α.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Να προσθέσουμε στην λίστα (αν δεν υπάρχεί ήδη) την ΟΛΓΑ από Ρεμούνδου 21Α.
Υπάρχει από παλιά, άλλωστε υπάρχει και ειδικό thread για τη Ρεμούνδου 21. Μειονέκτημα ότι η Όλγα δεν επιτρέπει χύσιμο στα βυζιά...
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Χριστούγεννα χωρίς βυζιά. Εξαφανισθήκανε όλες γιατις γιορτές. έκανα μία βόλτα σήμερα και τίποτα. Ελπίζω να επιστρέψουν σύντομα.
 

Επισκέπτης
Αντε θα εχουνε φαει κ γαλοπουλες και κοτόπουλα και θα φουσκωσουν τα μπαλόνια πιο πολύ και θα ερθουν έτοιμες ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom