Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Minka Forever
:P :P :P :P :P
 

Συνημμένα

  • Minka.JPG
    Minka.JPG
    41,1 KB · Εμφανίσεις: 20

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Η Κατερίνα είχε μέχρι πριν 2-3 χρόνια δικό της σπίτι στο ισόγειο της Ακομινάτου 3 (κάθετος της Αγ. Κων/νου, κατεβαίνοντας προς την πλατεία Μεταξουργείου ο τελευταίος δρόμος αριστερά). Εχει πάρει μερικά κιλά παραπάνω, αλλά σε γενικές γραμμές είναι όπως ήταν. Ισχύουν αυτά που είπε ο προλαλήσας: Eυγενική, δεν βιάζεται, Ισπανική, ξεσκούφωτο ή ΜΕ, ελεύθερο χύσιμο στα βυζιά. Δεν φεύγει αμέσως από το δωμάτιο, σου λέει και δυό λόγια.

Συστήνεται στους λάτρεις των BBW και MILF γυναικών.

Δευτέρα 13/11, 10 το βράδυ. Αχιλλέως 40 ήταν η Κατερίνα, Ελληνίδα, κοντή, χοντρούλα, 45+, στήθος 4.Ευγενική, δε βιαζόταν καθόλου, ωραίο τσιμπούκι, γαμήσι στα 4 και χύσιμο στις βυζάρες! Καθόλου άσχημα για 20 Ε. ʼλλη μια προστέθηκε στον κατάλογο!
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Εχεις δίκιο, η πλατεία λέγεται Καραϊσκάκη. Το παλιό σπίτι ήταν Ακομινάτου 3, ισόγειο. Δίπλα στο 3Α, είχε άλλο ένα, στον 1ο. Και τα δύο είναι τώρα κλειστά.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Η Κατερίνα είχε μέχρι πριν 2-3 χρόνια δικό της σπίτι στο ισόγειο της Ακομινάτου 3 (κάθετος της Αγ. Κων/νου, κατεβαίνοντας προς την πλατεία Μεταξουργείου ο τελευταίος δρόμος αριστερά). Εχει πάρει μερικά κιλά παραπάνω, αλλά σε γενικές γραμμές είναι όπως ήταν. Ισχύουν αυτά που είπε ο προλαλήσας: Eυγενική, δεν βιάζεται, Ισπανική, ξεσκούφωτο ή ΜΕ, ελεύθερο χύσιμο στα βυζιά. Δεν φεύγει αμέσως από το δωμάτιο, σου λέει και δυό λόγια.

Συστήνεται στους λάτρεις των BBW και MILF γυναικών.
Μήπως εννοείς την Νάντια? Αυτή δούλευε στην Αομινάτου πριν μερικά χρόνια.
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Η Ακομινάτου είχε τρία σπίτια. Τα δύο δίπλα-δίπλα (3 & 3Α, έχουν κλείσει) και ένα απέναντι, νομίζω στο 2, το οποίο δουλεύει ακόμα. Δεν ξέρω σε ποιό απ΄όλα δούλευε αυτή η Νάντια που αναφέρεις.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Η Νάντια δεν έχει σχέση με την Κατερίνα. Είναι διαφορετικά πρόσωπα. Η Νάντια ήταν ψηλή, νταρντάνα με βυζάρες (κοντά στο 6), αλλά δε δεχόταν να τις χύσεις. Ήμουν τακτικός της πελάτης, μου είχε δώσει και κινητό, όταν άρχισε να δουλεύει στην Αχιλλέως. Σκόπευα να της προτείνω χύσιμο στα βυζιά με περισσότερα χρήματα, αλλά εξαφανίστηκε από την πιάτσα ξαφνικά, πριν από 3 χρόνια, αν δεν κάνω λάθος...Μακάρι να ξαναεμφανιστεί αυτή η γυναικάρα...
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Η Νάντια δεν έχει σχέση με την Κατερίνα. Είναι διαφορετικά πρόσωπα. Η Νάντια ήταν ψηλή, νταρντάνα με βυζάρες (κοντά στο 6), αλλά δε δεχόταν να τις χύσεις. Ήμουν τακτικός της πελάτης, μου είχε δώσει και κινητό, όταν άρχισε να δουλεύει στην Αχιλλέως. Σκόπευα να της προτείνω χύσιμο στα βυζιά με περισσότερα χρήματα, αλλά εξαφανίστηκε από την πιάτσα ξαφνικά, πριν από 3 χρόνια, αν δεν κάνω λάθος...Μακάρι να ξαναεμφανιστεί αυτή η γυναικάρα...
Δυστυχώς η Νάντια έχει εξαφανισθεί. Ήταν η τέλεια βυζαρού. Μακάρι να δούλευε πάλι αλλά δεν το βλέπω. Πρέπει λοιπόν να αρκεστούμε στα μπάζα(και είναι και λίγα) που κυκλοφορούν. Οποιος την είχε πάρει καταλαβαίνει ότι δεν έχει καμμία σχέση με Αθηνά, Αγάπη, Ειρήνη και με όλες τις άλλες. Φωτεινή εξαίρεση ίσως να αποτελεί η Λάουρα.
 

Επισκέπτης
Βάλτε μια λίστα έτσι με βαθμολογία να υπάρχει αντε για να λεμε μπας και εμφανιστέι κανένας καινουργιος με αναφορά και βάλει και αυτός...

Λάουρα          5+  Τροφωνίου 9
Ειρήνη          4    Λεωνίδου
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
έχω αναφερθεί στη Μίνα (Ρωσίδα, νο 4, Αγκύρας, απογεύματα καθημερινές). Ψάχνω την ʼντζυ (Βιργινίας Μπενάκη) και μια 50άρα βυζαρού στη Φωκαίας και Αχαρνών. Όποιος γνωρίζει κάτι πρόσφατο ασ γράψει.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Πρωι Κυριακης, πηγα Αγκυρας, στο δευτερο, οχι αυτο που ειναι Αγκυρας και Ατταλειας. Κυρια 40+, ανατολικης προελευσης, ξανθια, με Νο 6 !!!.Ακαπωτη πιπα και δυνατοτητα εκτοξευσης πανω τους. Στο Αχαρνων και Φωκαιας, παντως, ΔΕΝ ηταν η 50+, μαλλον δουλευει την βραδυνη βαρδια εκει.
 

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
Το εγραψα στην ημερησια ενημερωση, ας το γραψω κι εδω που θα πιασει πιο πολυ τοπο...  ;)  ;)

Κυριακη 10/12/2006 ωρα 15.30
περασα απο Ρεμουνδου 21 (στο πανω) και με χαρα ανακαλυψα οτι επεστρεψε η Ολγα απο τη Ρωσια....  :boobies:  :boobies:

Οι λατρεις του μεγαλου βυζομπαλου και της καταπληκτικης της πιπας ας τρεξουν να την καλωσορισουν...

Ελειπε για 2 μηνες στη πατριδα της απο οτι μου ειπε και περιμενε και αλλον ενα εδω μεχρι να βγαλει τα χαρτια της...

Το επιπεδο περιποιησης το ιδιο αν οχι καλυτερο απο αυτο που γνωριζαμε...  :knockinb:  :knockinb:

Το κακο για εμενα ειναι που παιζει μονο πρωινη βαρδια (ως τις 17:30) και δυσκολευομαι πολυ να την πετυχω.
 

Επισκέπτης
Λάουρα          5+  Τροφωνίου 9
Ειρήνη          4    Λεωνίδου
Μινα              4    Αγκυρας
Ολγα              4    Ρεμουνδου 21
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Η Μίνα, απογευματινή βάρδια στο Αγκύρας 12 είναι πολύ καλή, όπως έχουν γράψει και άλλοι παλιότερα. Πήγα σήμερα πρώτη φορά και της είπα πως έχω μάθει γι' αυτήν (χωρίς να της πω από που) πολύ καλά λόγια! Κατάλαβα ότι ξέρει γιά το site και χάρηκε. Ανταπέδωσε με πολύ καλό service !!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Και εγώ πέρασα εχθές από τη Μίνα (Αγκύρας 4) κατά τις 19:00... πολύ καλό service...
 

kainourios

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
129
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά, καμμιά βυζαρού για βράδυ?
 

Επισκέπτης
Η Ειρήνη που ειναι ρε παιδία εχουμε κανά νέο ? :helpplea:

Αυτή στη Βιργ Μπενάκη με τις βυζάρες εμφανίστηκε ? :helpplea: :helpplea:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.929
Πόντοι
266
Αυτή στη Βιργ Μπενάκη με τις βυζάρες εμφανίστηκε ? :helpplea: :helpplea:
Όχι, δυστυχώς...πέρασα σήμερα μεσημέρι, είχε μια ασχημούλα γύρω στα 35-40 με ξενική προφορά. Λεπτή με καλό βυζί (προς νο 4), αλλά δε μου έκανε κλικ και δεν μπήκα...Ξεραϊλα, αν αναλογιστεί κανείς ότι έλειπε και η Όλγα από τη Ρεμούνδου...
 

Επισκέπτης
Καλά να δω τι γιορτές θα κάνουμε με τόση ξεραίλα ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom