Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (8 μέλη και 31 επισκέπτες)

Επισκέπτης
update...

η Ειρηνη μαλλον σταματησε απο τη Βριλησσου 57. Συνεχίζει στη θησέως 365. ου ειπαν απο εκει οτι θα ειναι ξανα τη Δευτερα 13/11 και την Τεταρτη 15/11, τα απογεύματα.

Εοίσης, δε μπορώ να πω οτι έψαξα αρκετά, αλλά ρε παιδιά χάθηκε εκείνη η Μαργαρίτα...

Α, και η Ιπποκράτους 144 νομίζω δε λειτουργεί οσο ανακαινίζεται. Εντωμεταξύ ομως η ίδια αλυσίδα άνοιξε νέο φραντσάιζ στην Τριγετα 3, κοντα στο ledra marriot
( αννετα ισπανιδα, ε? πρεπει να τη δω αυτη... )
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
δεν πιστευω να ειναι η αννυ που δουλευε στην αριστοτελους  177 ?
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
279
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
πάρε για τις κρύες νύχτες του χειμώνα
χαίρε ω χαίρε βάθος αμέτρητο
 

Συνημμένα

  • gepki10.jpg
    gepki10.jpg
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 27

Επισκέπτης
update...

η Ειρηνη μαλλον σταματησε απο τη Βριλησσου 57. Συνεχίζει στη θησέως 365. ου ειπαν απο εκει οτι θα ειναι ξανα τη Δευτερα 13/11 και την Τεταρτη 15/11, τα απογεύματα.

Εοίσης, δε μπορώ να πω οτι έψαξα αρκετά, αλλά ρε παιδιά χάθηκε εκείνη η Μαργαρίτα...

Α, και η Ιπποκράτους 144 νομίζω δε λειτουργεί οσο ανακαινίζεται. Εντωμεταξύ ομως η ίδια αλυσίδα άνοιξε νέο φραντσάιζ στην Τριγετα 3, κοντα στο ledra marriot
( αννετα ισπανιδα, ε? πρεπει να τη δω αυτη... )

Αδερφέ μ αρέσεις γιατί εχεις μπει δυνατά στο θέμα και δεινεις καλό report .Μακαρι να ηταν ολοι έτσι
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Ιστορικό κουίζ:

Ποιός πρόλαβε και θυμάται (80'ς) την ευγενική κυρία (ακάποτη πάνω-κάτω) ψηλή χοντρή (όχι αντιαισθητικά) με τεράστια βυζόμπαλα (άμα ανέβαινε από πάνω ήταν απόλαυση) στο υπόγειο στην οδό Δεληγιάννη στα Εξάρχεια (όπως ανέβαινες για Στρέφη δεξιά σε μία γωνία) ?
 

Επισκέπτης
Alfa συναγωνιστή εχουμε λιώσει να βρουμε εδω μέσα κανά καινουργιο κομμάτι γι αυτό και ρώτησα .Οπως καταλαβάινεις υπάρχει μεγάλη ελλειψη από φορτωμένες...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Δευτέρα 13/11, 10 το βράδυ. Αχιλλέως 40 ήταν η Κατερίνα, Ελληνίδα, κοντή, χοντρούλα, 45+, στήθος 4.Ευγενική, δε βιαζόταν καθόλου, ωραίο τσιμπούκι, γαμήσι στα 4 και χύσιμο στις βυζάρες! Καθόλου άσχημα για 20 Ε. ʼλλη μια προστέθηκε στον κατάλογο!
 

Επισκέπτης
Δευτέρα 13/11, 10 το βράδυ. Αχιλλέως 40 ήταν η Κατερίνα, Ελληνίδα, κοντή, χοντρούλα, 45+, στήθος 4.Ευγενική, δε βιαζόταν καθόλου, ωραίο τσιμπούκι, γαμήσι στα 4 και χύσιμο στις βυζάρες! Καθόλου άσχημα για 20 Ε. ʼλλη μια προστέθηκε στον κατάλογο!

Παιχταρά αααα ετσι μπράβοοοοο :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

active13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κανενα νεο ξεραειλα ρε παιδεια
 

Επισκέπτης
Μα τι γινετε μειοψηφία ειμαστε ? Εγω ξέρω οτι ειμαστε πολλοι εδω μέσα ..Γιατί τόση σιωπή ? Πειτε τιποτα καινούργιο ρεεεεε
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα σε όλους , κανένα βυζο-νέο  :boobies: δεν υπάρχει :'(
 

Επισκέπτης
Αχ να εστελνε κανεις κανα καλο νεο σαν αυτό :dancing:
 

Συνημμένα

  • Maxi.JPG
    Maxi.JPG
    21,7 KB · Εμφανίσεις: 31
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
ΩΩωωωωππααααα ρε zaras 27!!!!!Μας έστρωσες επιδερμίδα με τη φωτογραφία σου!!!Πού να βρεις τέτοιο υλικό σε bourdel σήμερα????Φοβάμαι ότι σε όλη την επικράτεια να ψάξουμε θα είναι σχεδόν αδύνατο να βρεθεί τέτοιος όγκος.....Τουλάχιστον εσείς τυχεροί έχετε εκεί στην Αθήνα τη Λάουρα που σπέρνει....
 

Επισκέπτης
Τι να κάνω αφού δεν μιλάει κανένας ας τις βλέπουμε σε φωτογραφίες ....Μου φαίνεται πάλι για Μόναχο με βλέπω.Τουλάχιστον ειναι σταθερή αξία.
 

5555

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην πιο ενημερωμένοι ομάδα ρε παιδιά μήπως μπορείτε να μου πείτε τι μέρες και τι ώρες παίζει η  Λάουρα, Τροφωνίου 9 :helpplea:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Λαουρα Τροφωνιου 11Α
(η αριστερη πορτα διπλα στο συνεργειο)
11 το πρωι - 4.30 το απογευμα
20 ευρω
Καλη βυζοδιασκέδαση !!!
 

Επισκέπτης
Πλήρης βουβαμάρα. Αντε δείτε κι αυτό μήπως ξυπνήσουν τα πάθη μέσα σας


Μου φαινεται μόνο με φωτό θα γίνεται μπάλα γιατί τίποτα καινουργιο δεν υπάρχει . Μα τι στο καλό χάθηκαν οι φορτωμένες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom