Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (8 μέλη και 55 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η Ειρηνη ειναι σαν Λαουρα Νο2 ;

Οχι η Λαουρα ειναι 5αρι γεμάτο και γεμάτη . Η Ειρήνη ειναι 4αρι οχι γεμάτο αλλά δειχνει επειδή δεν ειναι γεμάτη σαν τη Λαουρα και ειναι πιο ψηλή.Αν φοράει και μποτες ειναι μες την καυλα με τα μαύρα της εσωρουχα και αν της δώσεις και tip ειναι μες τη γλύκα .Δεν ειναι για αγρια πραγματα ομως.Ειναι γλυκεια. ;) ;)
 

σκοταδι

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Στη Ρεμουνδου 21Α πηγα σημερα το πρωι.Το ονομα της κοπελας δεν το ξερω ,αυτο που ξερω ομως ειναι οτι δεν ειχε βυζαρες!Μια μικροκαμωμενη με μικρα βυζια ηταν!
 

Επισκέπτης
Στη Ρεμουνδου 21Α πηγα σημερα το πρωι.Το ονομα της κοπελας δεν το ξερω ,αυτο που ξερω ομως ειναι οτι δεν ειχε βυζαρες!Μια μικροκαμωμενη με μικρα βυζια ηταν!

Μεγάλε ειπαμε η Ολγα ειναι σε διακοπές ..... :jerking: :headbang:αν διαβάζεις τα παλιοτερα post για να μην πηγαινεις ασκοπα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
...και κατι αλλο...η αννετα η ισπανιδα ειναι πρωι σαββατοκυριακο μονο?....μιλαω για το μαγαζι της λελας καραγιαννη.... :boobies:
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Αναφέρω τα κάτωθι

Η ΛΙΣΤΑ:
Ειρήνη, Βριλησσού 57 (Πέμπτη απόγευμα)
Όλγα, Ρεμούνδου 21Α                                                         4αρι 100D
Λάουρα, Τροφωνίου 9                                                         5αρι  95DD
Αγάπη, Αγκύρας 1
Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
Νανά, Ιουλιανού 71
Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
Κατερίνα, Παιωνίου 47 (πρωί)
Ειρηνη,Λεωνιδου 6 (μετά τις 17:00)                                    4αρι 90D                 
Κάποια Ρωσίδα (όνομα;), Δροσοπούλου 97                         3αρι 85D
Μαργαρίτα, Κηφισού 30 , Ιπποκράτους 144 και Ισμήνης 2
Ανέτα Ισπανίδα, Λέλας Καραγιάννη (Σάββατο)

Ρε παιδιά η Κατερίνα στην Παιωνίου δεν παίζει σε αυτή την κατηγορία. Η γυναίκα απλώς είναι πολύ χοντρή.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Κατερίνα στην Παιωνίου δεν παίζει σε αυτή την κατηγορία. Η γυναίκα απλώς είναι πολύ χοντρή.
Το παρακάτω το έγραψε κάποιος συναγωνιστής στις 16/10.
έχει κανείς να δώσει κάποια άλλη πληροφορία για το συγκεκριμένο μαγαζί?
παιδια χτες το βραδυ εκανα την βολτουλα μου στο μεταξουργει ο area και πετυχα ενα μπουρ...ακι στην οδο
βιργ. μπενακη ,δεν το ειχα ξαναδει και απο οτι καταλαβα πρεπει να ηταν καινουργιο. ..
ειχε μια που..να γυρω στα 50 αλλα με κατι μπαλκονια.. ...
σαν της Λαουρας...γ ια οσους την γνωριζουν.. ..
απο σωμα δεν ηταν τελειος χαλια ... ειπαμε 50 οκτωμβριων ηταν το "κοριτσακι".δυστιχως ομως ειχα κανει την καταθεση μου και ετσι δεν την πειρα.... 20 ευρω το πακετο χωρις σουσαμι & κουλουρι
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά η Κατερίνα στην Παιωνίου δεν παίζει σε αυτή την κατηγορία. Η γυναίκα απλώς είναι πολύ χοντρή.

Όχι μόνο πολύ χοντρή αλλά και ηλικιωμένη 50+ και άβυζη για τα κιλά της.
Εντάξει, καλόβολη, χαμογελαστή, 15 ε, αλλά μέχρι εκεί..
(κάπου διάβασα κάποιον να την προτείνει για must, ε όχι..) 
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Παιδες η Αννετα η Ισπανίδα δεν παιζει πια στο στούντιο στη Λελας Καραγιαννη.Πηγα σημερα (Σαββατο) κατα τις 12.30 το μεσημερι και η τσατσα μου ειπε οτι την περιμενει σε καμια 20αρια μερες αλλα ο τονος της φωνης της ηταν σαν να μου ελεγε Αννετα γιοκ.Μηπως ξερει κανεις που βρισκεται;
 

Επισκέπτης
Ανοιξε ποστ μεγάλε και θα απαντησουν αλλιως δεν βλεπω φως :helpplea:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Παιδες η Αννετα η Ισπανίδα δεν παιζει πια στο στούντιο στη Λελας Καραγιαννη.Πηγα σημερα (Σαββατο) κατα τις 12.30 το μεσημερι και η τσατσα μου ειπε οτι την περιμενει σε καμια 20αρια μερες αλλα ο τονος της φωνης της ηταν σαν να μου ελεγε Αννετα γιοκ.Μηπως ξερει κανεις που βρισκεται;
Ποιά βρηκες ρε φιλε το πρωι στη θεση της Ανετας? Μισα μας τα λες...
Ποιά εχει αναλαβει την πρωινη βαρδια στη Λελας?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καμια σχεση. Αλλη Γιουλη αυτη.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα το Σαββατοκύριακο Βιργ. Μπενάκη και αυτές που ήταν εκεί μόνο στην κατηγορία βυζοπούλες δεν έπρεπε να είναι. Το πολύ 3άρι και αρκετά μεγάλες 50+.
 

Επισκέπτης
Πήγα το Σαββατοκύριακο Βιργ. Μπενάκη και αυτές που ήταν εκεί μόνο στην κατηγορία βυζοπούλες δεν έπρεπε να είναι. Το πολύ 3άρι και αρκετά μεγάλες 50+.

Εγω τα φωνάζω καιρό ,αλλος βλεπει 3+ και λεει 5αρι και τρεχουμε εμεις οι  :jerking: και τον πίνουμε . Δωστε ρε καμιά σωστη περιγραφή :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom