Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Φίλε Booblover, με λίγες εξαιρέσεις, πολλοί στο site αυτό ξέρουν τόσα λίγα. Βυζαρούδες υπάρχουν και εκτός μπουρδέλων και μάλιστα καλύτερες. Δυστυχώς δεν είναι εύκολο να τις εντοπίσεις αν δεν ξέρεις-και αυτό απαιτεί ψάξιμο. Θα επανέλθω σύντομα με περισσότερες πληροφορίες...
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Φίλε Booblover, με λίγες εξαιρέσεις, πολλοί στο site αυτό ξέρουν τόσα λίγα. Βυζαρούδες υπάρχουν και εκτός μπουρδέλων και μάλιστα καλύτερες. Δυστυχώς δεν είναι εύκολο να τις εντοπίσεις αν δεν ξέρεις-και αυτό απαιτεί ψάξιμο. Θα επανέλθω σύντομα με περισσότερες πληροφορίες...

το ξέρω φίλε.... είχα βρει και γω μία cg με ΤΕΡΑΣΤΙΑ  :boobies:, μιλάμε για τέρατα άλλα έχει χαθεί..... :'(
Περιμένω νέα σου το γρηγορότερο.....
Thanks
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδες παντως εγω τον τελευταιο καιρο εχω βρει βυζαρουδες ΜΟΝΟ σε μασατζιδικα...γιαυτο και καταθετω εκει....μιλαμε ομως για καλα μασταρια οχι μαλακειες....και γαμησι δυνατο.... ;)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
kinky για ρίξε προτάσεις για άρμεγμα σε μασατζίδικα!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Μάγκες, έχει πέσει σχετική ξέρα τελευταία. Σοφοκλέους απέναντι από το ξενοδοχείο MAXIM (έκλεισε) παίζει μια νταρντάνα κοκκκινομάλλα 45άρα με βύζους (πρωινές ώρες). Την είχα πάρει παλιότερα. Με 60 ευρώ τις έχυσα τις βυζάρες, με κανένα κατοστάρι δίνει και κώλο...Booblover δες πρόσφατο μήνυμά μου στο θέμα "ώριμες σε μπουρδέλα"...
 

Επισκέπτης
Αδέρφια θα καταθέσω ορισμένα πράγματα μετά από πολύ ερευνα και διαβάζοντας τα τεκτενόμενα εδώ για να βοηθησω και γω ο ταπεινός.
Πριν λίγες μέρες ηρθα Ελλάδα και αρχισα να γυρίζω γύρω γυρω και 1α πήγα σε αυτά που προτείνατε.Ομολογω οτι ορισμένα δεν ανταποκρίνονται σε αυτά που λέτε γιατί πολύ σωστά ο καθένας τα μεγάλα μπαλόνια τα βλεπει με τα δικά του μάτια.
Αν εξαιρέσουμε τα σώματά τους και τις σιλικόνες θα μιλήσω για τα φυσικά πρώτα.
Επί συνόλου 25 μπουρδέλων ( μου βγήκαν και τα πόδια )μόνο η Λάουρα εχει το μεγαλύτερο και το φυσικότερο στήθος.
Τα αλλα που λέτε για τεράστια και τετοια δεν παίζουν.Τα τεράστια ειναι από 5αρια και πανω οπως Λάουρας. Αν τώρα τα 4αρια και τα 3αρια τα λέτε τεράστια δεν ειναι σωστό για να κατευθύνονται και οι υπόλοιποι σωστά.
Συμφωνω κ σωστός ο kinky οτι στα μπουρδέλα ειναι δύσκολο να υπάρξουν βυζαρούδες, αλλά κ αυτές που υπάρχουν με τα φυσικά μην λέμε οτι ειναι τεράστια.
Αν εχει κανεις να πει κάτι μπορω να του πω και αν ειναι σε ξενο κ το μετράει D , DD , F, FF και πάει λέγοντας μιας και το ξερει ο kinky  εχω κανει doctora στις διαστάσεις και στα νούμερα .
Και στο κάτω κάτω αν πάει κανεις στο εξωτερικό και δει κάτι γυναίκες μεφυσικά και μεγαλύτερα και απο της Λάουρας τι θα λεει μετά?
Λοιπον προτεινω επειδή ειναι πολλοι οι fan να δίνονται πιο λεπτομερεις περιγραφές γιατί ολοι τρέχουμε και την πατάμε και δεν παρκάρουμε κ βριζουμε μετά οτι δεν ηταν σωστό το report.
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
GG και τα μυαλα στα  καγκελα!!!
 

Επισκέπτης
H Alexa στο Μοναχο εχει JJ και τα μυαλά στα καγκελα και ακομα παρα πέρα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
257
Like
11.777
Πόντοι
19.505
Ανέττα σπανιόλα Λέλας Καραγιάννη μεγαααααααλα φυσικά βυζιά άψογη στο κρεββάτι
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ανέττα σπανιόλα Λέλας Καραγιάννη μεγαααααααλα φυσικά βυζιά άψογη στο κρεββάτι
ναρωτησω κατι....η αννετα που λετε τι ωρες και μερες δουλευει?...αν αυτο ειναι γνωστο...εχω την εντυπωση πως ειναι πρωινη παντα και μονο σαββατοκυριακο...για πειτε οσοι ξερετε.....
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Ρε φιλε zara αυτα τι νουμερο ειναι???  :cheesy:
 

Συνημμένα

  • lol02.jpg
    lol02.jpg
    40,1 KB · Εμφανίσεις: 59

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
καλημέρα σ'όλους, βλέποντας όμως αυτές τις ατελίωτες βυζάρες :o :o :o :o θα έχουμε  κα-υ-λημέρα :cheesy:, πω...πω τι καρπουζοβύζαρα είναι αυτά!!!
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Μάγκες μου δυστυχώς στην Ελλάδα κυκλοφορούν ελάχιστες με πραγματικά τεράστια βυζόμπαλα...... πολύ σπάνιο να βρεθεί....
Το μεγαλύτερο στήθος το είχε μια cg που είχα πάρει.... μπροστά της η Λάουρα ήταν πολύ μικρή.... αλλά τώρα χάθηκε..... :'(
Πάντως  :boobies: σαν αυτά που βλέπουμε στην Αμερική και σε ταινίες..... δυστυχώς δεν κυκλοφορούν......
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Οι βυζολατρες μπορουν να ανατρεξουν στην φιλμογραφια του cult σκηνοθετη Russ Meyer. Δεν ειναι πορνο σκηνοθετης, και στις ταινιες του λατρεψε τα γυναικεια στηθη οσο κανενας αλλος εκφραστης της τεχνης. Μαλιστα υο ονομα του εχει μπει και στην κλιμακα μετρησης του στηθους. Μικρο-μεγαλο-πολυ μεγαλο-τεραστιο-Meyer.
Απο την φιλμογραφια του προτεινω για αρχη την ταινια Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965), που την βρισκεις σχετικα ευκολα σε p2p.
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
1.941
Πόντοι
201
Οι βυζολατρες μπορουν να ανατρεξουν στην φιλμογραφια του cult σκηνοθετη Russ Meyer. Δεν ειναι πορνο σκηνοθετης, και στις ταινιες του λατρεψε τα γυναικεια στηθη οσο κανενας αλλος εκφραστης της τεχνης. Μαλιστα υο ονομα του εχει μπει και στην κλιμακα μετρησης του στηθους. Μικρο-μεγαλο-πολυ μεγαλο-τεραστιο-Meyer.
Απο την φιλμογραφια του προτεινω για αρχη την ταινια Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965), που την βρισκεις σχετικα ευκολα σε p2p.

Ταινίες του Russ Meyer είχε για 6-7 εβδομάδες η Espresso πριν κανά 2μηνο..... όσοι τις είχαν μαζέψει.... ήταν τυχεροι...
:dancing:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.257
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Ρε μάγκες, σοβαρευτείτε...Τι ταινιες του Meyer (και μάλιστα του 1965 και soft) μου λέτε...Αυτά είναι για 16άρηδες. Εδώ κοιτάμε να βρούμε καμιά βυζαρού να τις τα χύσουμε...άκου ταινίες του Meyer...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom