Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (8 μέλη και 57 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ρε μάγκες, σοβαρευτείτε...Τι ταινιες του Meyer (και μάλιστα του 1965 και soft) μου λέτε...Αυτά είναι για 16άρηδες. Εδώ κοιτάμε να βρούμε καμιά βυζαρού να τις τα χύσουμε...άκου ταινίες του Meyer...
Kαλα λεει ο φιλος!Σπανιζουν οι ρουφιανες!
 

Επισκέπτης
Ε βγειτε τότε με λίστα τι μεγάλο παιζει και αφήστε τις ταινίες και μην τις κρατάτε και δεν λετε που βρισκονται μερικοί μερικοί.Λες και τις εχετε παντρευτει και φοβαστε μην γαμήσει κι ο κουμπάρος :jerking:
Να λετε λοιπον που υπάρχουν και να περιγράφετε οπως εχω πει με λεπτομέρεια οχι οτι σας κατεβαίνει :tickedoff:
 

ΞΕΠΟΥΡΩΤΟΣ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
:dancing: παιζει  μια βυζαρου στο oasis spa στη θηβων 78 ονομα ΑΝΤΖΕΛΑ τεραστια βυζια αλλα ρεπαιδια στο τελοσ το κουστουμι ηταν 100
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
:dancing: παιζει  μια βυζαρου στο oasis spa στη θηβων 78 ονομα ΑΝΤΖΕΛΑ τεραστια βυζια αλλα ρεπαιδια στο τελοσ το κουστουμι ηταν 100
oasis spa?....τι ειναι αυτο?...κατι σε μασατζιδικο μου μυριζει.....και δεν νομιζω να το εχουμε αναφερει....για να κανουμε γυρα....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε μάγκες, σοβαρευτείτε...Τι ταινιες του Meyer (και μάλιστα του 1965 και soft) μου λέτε...Αυτά είναι για 16άρηδες. Εδώ κοιτάμε να βρούμε καμιά βυζαρού να τις τα χύσουμε...άκου ταινίες του Meyer...

Για ρεαλιστικά πράματα, με 15 ευρουλάκια Ιάσωνος 20Β (επάνω), χτες νύχτα (02:00) ήταν μια Νατάσα, ψιλονταρντάνα, ξανθιά κοντό μαλλί, μαύρο μάτι, φόραγε κάτι να κρυφτεί αλλά όχι σπουδαίο, για 5άρι-6άρι το έκοψα το βυζί της, σχετική προθυμία, σχετικός επαγγελματισμός, και άμα δε την αγριέψεις δεν είναι κακιά...
Τέτοια ώρα και με τόσα λεφτά, δε βρίσκεις καλύτερα. Σκατόφατσα  ψιλομεγάλος αδερφή τσάτσος.
Της άφησα και το ρέστο (το ταλληράκι που έφερε η ίδια πίσω) και έκανε χαρούλες!
Απ ότι ξέρω αυτές πιάνουν μεσάνυχτα με 06:00.

Μάλλον θα είναι και σήμερα, για όποιον ενδιαφέρεται.
 

Επισκέπτης
oasis spa?....τι ειναι αυτο?...κατι σε μασατζιδικο μου μυριζει.....και δεν νομιζω να το εχουμε αναφερει....για να κανουμε γυρα....
Αντε ρε kinky για πηγαινε να δεις γιατι εχεις μάτι δυνατό να μας πεις τι νουμερο ειναι αυτό στη Θηβων :boobies:
 

Panos1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Για να συνοψίσουμε και να γίνουμε πιο πρακτικοί, παραθέτω μια λίστα με ονόματα που "έπαιξαν" στο forum τις τελευταίες μέρες. Όποιος έχει πληροφορίες, ας κάνει τη λίστα copy-paste, συμπληρώνοντας μέρα, ώρα και πού δουλεύει το κάθε κορίτσι. Επίσης ας βάλουμε ένα μέτρο σύγκρισης για να ξέρουμε το μέγεθος των βυζιών για τα οποία μιλάμε. Δίνετε sizes (C, D, DD κλπ). Επίσης, αν επιτρέπεται Ισπανική ή / και χύσιμο στο επίμαχο σημείο.
Η ΛΙΣΤΑ:
Ειρήνη, Βριλησσού 57 (Πέμπτη απόγευμα)
Όλγα, Ρεμούνδου 21Α
Λάουρα, Τροφωνίου 9
Αγάπη, Αγκύρας 1
Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
Νανά, Ιουλιανού 71
Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
Κατερίνα, Παιωνίου 47 (πρωί)
Ειρηνη,Λεωνιδου 6 (μετά τις 17:00)
Κάποια Ρωσίδα (όνομα;), Δροσοπούλου 97
Μαργαρίτα, Κηφισού 30 , Ιπποκράτους 144 και Ισμήνης 2
Ανέτα Ισπανίδα, Λέλας Καραγιάννη (Σάββατο)
 

Panos1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Να προσθέσω στην παραπάνω λίστα και την:
Αννα, Παιωνίου 10
Περιμένουμε πληροφορίες...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Η Ντοριν με εξτρα 20 ευρω σε αφηνει να χυσεις πανω της και κανει και ισπανικη. Εχει φοβερο βυζι! Η Ολγα απο Ρεμουνδου γυρισε ? Τί ωρες την πετυχες?
 

al capone

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2005
Μηνύματα
404
Like
0
Πόντοι
1
[kalhmera πια νανα ειναι αυτη στην ιουλιανου  ?  πειγραφη κανενας εχει?
 

Επισκέπτης
Αναφέρω τα κάτωθι

Η ΛΙΣΤΑ:
Ειρήνη, Βριλησσού 57 (Πέμπτη απόγευμα)
Όλγα, Ρεμούνδου 21Α                                                        4αρι 100D
Λάουρα, Τροφωνίου 9                                                        5αρι  95DD
Αγάπη, Αγκύρας 1
Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
Νανά, Ιουλιανού 71
Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
Κατερίνα, Παιωνίου 47 (πρωί)
Ειρηνη,Λεωνιδου 6 (μετά τις 17:00)                                    4αρι 90D                 
Κάποια Ρωσίδα (όνομα;), Δροσοπούλου 97                        3αρι 85D
Μαργαρίτα, Κηφισού 30 , Ιπποκράτους 144 και Ισμήνης 2
Ανέτα Ισπανίδα, Λέλας Καραγιάννη (Σάββατο)
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Η Νανά είναι μια Ελληνοαυστραλέζα στην Ιουλιανού 71 απόγευμα. Είναι νταρντάνα με 5άρι βυζί (τουλάχιστον). Πολύ καλό γαμήσι, κώλο και χύσιμο στα βυζιά με 25 ευρώ.
Μερικές από αυτές που αναφέρονται στην παραπάνω λίστα δεν δουλεύουν πια εκεί.
 

Panos1975

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία, αφού δεν δουλεύουν εκεί, μπορείς να πεις ποιες πρέπει να σβήσουμε από τη λίστα; Επίσης, κάντε post και τις ώρες που δουλεύει η κάθε μια.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Οι δυο πρώτες σίγουρα όχι. Και μην εμπιστεύεστε εύκολα αυτά που σας λένε για νούμερα. Μόνο ένας ειδικός μπορεί να γνωρίζει. Μου έτυχε περίπτωση κάποιου μαλάκα στο φόρουμ που βυζί μετά βίας 4άρι να το λέει βυζάρες!
 

Επισκέπτης
Αναφέρω τα κάτωθι

Η ΛΙΣΤΑ:
Ειρήνη, Βριλησσού 57 (Πέμπτη απόγευμα)
Όλγα, Ρεμούνδου 21Α                                                        4αρι 100D
Λάουρα, Τροφωνίου 9                                                        5αρι  95DD
Αγάπη, Αγκύρας 1
Έλλη, Αχαρνών και Αγκύρας
Νανά, Ιουλιανού 71
Σοφία, Μηθύμνης και Αχαρνών
Κατερίνα, Παιωνίου 47 (πρωί)
Ειρηνη,Λεωνιδου 6 (μετά τις 17:00)                                    4αρι 90D                 
Κάποια Ρωσίδα (όνομα;), Δροσοπούλου 97                        3αρι 85D
Μαργαρίτα, Κηφισού 30 , Ιπποκράτους 144 και Ισμήνης 2
Ανέτα Ισπανίδα, Λέλας Καραγιάννη (Σάββατο)

H Ολγα λεει η τσατσα οτι την περιμενει να ερθει..Από που δεν μας ειπε.

Η Λάουρα ειναι σταθερή Δευτέρα-Παρασκευή 11-4
Η Ειρήνη ειναι καθημερινά μετά τις 17.00
Η Ρωσίδα στη δροσοπούλου 97 συνήθως πρωι.
Για τις αλλες ας πουν αλλοι...

Οι δυο πρώτες σίγουρα όχι. Και μην εμπιστεύεστε εύκολα αυτά που σας λένε για νούμερα. Μόνο ένας ειδικός μπορεί να γνωρίζει. Μου έτυχε περίπτωση κάποιου μαλάκα στο φόρουμ που βυζί μετά βίας 4άρι να το λέει βυζάρες!

Για ποιες 2 αναφερεσαι ρε μεγάλε
 

Επισκέπτης
Η ρωσιδα ειναι καυλα ρε ;

Ειναι φιλοτιμη δεν μπορω να πω . Εκανε τα μεγιστα αλλά εγω ειμαι 2 μετρα κι εκεινη 1,60 και γαμισέ τα. Η Ειρήνη ομως που ειναι και μουλαρα ειναι ολα τα λεφτα αλλά το μπουρδέλο ειναι για κλαμματα .Αφου ειπα την επόμεη να φέρω δική μου πετσέτα να απλώσω στο κρεββάτι... :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom