Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (7 μέλη και 28 επισκέπτες)

Tavros21

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2006
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα το πρωι στο Φυλης 71,ανεβαινεις σκαλες,ηταν μια που με 20Ε εκανε ολες τις στασεις και ισπανικο,με 40Ε 69 και με 60Ε ασκουφωτη πιπα
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Ειχε βυζάρες; Και αν ναι, πόσο θέλει για να τις χύσεις;
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος, η "φορτωμένη" κυρία στη Βιργινίας Μπενάκη είναι η ίδια που δούλευε με 12 ? στη Μεγάλου Αλεξάνδρου 17.  Για 12? κάνεις τα στραβά μάτια στην εμφάνιση και απολαμβάνεις τρελό ισπανικό και δυναμικό (εμένα προσωπικά δεν με ενθουσιάζει αυτό το στυλ) τσιμπούκι. Αλλά με 20?, αρχίζουν οι απαιτήσεις. Όταν με το καλό πάω να ρίξω τον οβολό μου στην ʼντζυ (έτσι κυκλοφοράει στο μεταξουργείο τα τελευταία 8 χρόνια που εξασκώ το άθλημα) θα δώσω αναφορά. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων η γυναίκα έχει ικανότατα σε μέγεθος μαστάρια, δεν έχω συγκρίνει όμως με Λάουρα, που είναι το σημείο αναφοράς όπως καταλαβαίνω.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Ξερουμε τι ώρες δουλεύει η φορτωμένη κυρία στην Β.Μπενάκη? Για δώσε πληροφορίες συνάδελφε.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Σε χθεσινή απογευματινή βόλτα ανακάλυψα 3 καινούργιες με βυζί από 4-5. Λοιπόν
1. Στο μαγαζί που δουλεύει πρωί η Αγάπη, το απόγευμα είναι η Μίνα. Σχετικά μικρή με βυζί 4 (20 ευρώ)
2. Στο μαγαζί της Ελλης(κάθετος Αχαρνών) παίζει η Μελίνα με 4άρι και 25 ευρώ
και 3. Στο μαγαζί της Αδάνων μία που δεν θυμάμαι πως την λένε αλλά είναι πολύ καλή με βυζί 3+

Ελπίζω να βοήθησα
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αδάνων, αν λες μια ελαφρώς σκούρα με φιδίσιο κορμί, ΄που δουλύει βράδυ, είναι όντως τρέλα αλλά το βυζί με το ζόρι 3. για τα άλλα 2 δεν γνωρίζω.
¨΄Οσον αφορά Β.Μπενάκη, την κυρία την έχω πετύχει βραδυνή βάρδια καθημερινές, δεν έχω τσεκάρει για Σ/Κ...
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε viziologike συμφωνώ με όσα λες για την Αντζυ αλλά αδελφέ το μαγαζί βρωμάει και ζέχνει. Ούτε να κάτσεις στην καρέκλα δεν μπορείς, πόσο μάλλον να ξαπλώσεις γυμνός σε κρεββάτι. Κρίμα γιατί η Αντζυ έχει από τα καλύτερα βυζιά στην πιάτσα αλλά πρέπει να αλλάξει μαγαζί.
Πάντως βλέπω ότι η ζήτηση για το θέμα μας γενικά είναι πολύ πεσμένη τελευταία. Τι έγινε ρε παιδιά?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
ναι βρε παιδια καλα τα λεει ο demos ειναι πεσμενη τελευταια αυτη η σελιδα , παντως εγω απο αρκετο κοιταγμα στα μαγαζια δεν εχω πετυχη κατι καλο για να το αναφερω , φευγω για ψαξιμο  !!!
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνετε συναδελφοι!!!! Και δεν έχω πάει ακόμα Λάουρα, το διανοείστε?
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
φιλε VYZIOLOGIKOS , εγω οταν σκεφτομαι ??βυζοπουλα ??  στο μυαλο μου εχω μονο την  Λ Α Ο Υ Ρ Α      FOR EVER    '' xixixixi ''
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Βραδυνη βαρδια στην Αχαρνων και Φωκαιας, περι τα 50 η κυρια αλλα "φορτωμενη".Εισοδος απο Φωκαιας και ανοδος στον πρωτο οροφο.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ladakias, 12? τέλος για την ʼντζυ, από το Σεπτέμβρη που άρχισε να ξεμυτίζει στα περίχωρα της Φυλής. Αλλά όντως ισχύει αυτό. Για ρίξε μια ματιά στη λίστα για Μ.Αλεξάνδρου 17
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945

Αυτές δεν είναι βυζαρούδες είναι χοντρες και οι περισσοτερες μπαζα.
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως εδώ αναφέρουμε γυναίκες με συγκεκριμένα (λίγα) κιλά ή δίμετρες και δεν το κατάλαβα? η Αγάπη, η Λάουρα, η Αντζυ τί είναι μικρές και αδύνατες?
Περί ορέξεως .................
 

demo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
ladakias, 12? τέλος για την ʼντζυ, από το Σεπτέμβρη που άρχισε να ξεμυτίζει στα περίχωρα της Φυλής. Αλλά όντως ισχύει αυτό. Για ρίξε μια ματιά στη λίστα για Μ.Αλεξάνδρου 17
Δηλαδή η Αντζυ δουλεύει στα περίχωρα της Φυλής? Για δώσε πληροφορίες
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Την είχα δει στο γωνιακό το καινούρι μαγαζί που είναι στον πρώτο παράλληλο της Στρ.Καλάρη (έτσι δεν τον λένε το δρόμο που ωγαίνει κάθετα στο πεδίο άρεως?), δεν θυμάμαι το όνομα του δρόμου. μέχρι το καλοκαίρι την πετύχαινα αραιά και που απογεύματα Δευτέρας. Πολύ φλου τα λέω αλλά επιφυλάσσομαι για παραπέρα ρεπορτάζ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.256
Κριτικές
4
Like
1.930
Πόντοι
266
Λοιπόν, μάγκες ακούτε:

Δευτέρα 4/12 ώρα 1 το μεσημέρι. Πήγα στη Λάουρα. Σε προηγούμενα post μου ανέφερα ότι την ήξερα από παλιά. Λάθος. Δεν ήταν αυτή η Λάουρα που ήξερα-εκείνη ήταν άλλη. Είχε και εκείνη αρκετά μεγάλα βυζιά (4), αλλά δεν είναι το ίδιο πρόσωπο. Τώρα καταλαβαίνω γιατί αυτήν τη Λάουρα την επαινούν όλοι. Κατ' αρχήν μόλις είδα τις βυζάρες, αλλά και την πορνόφατσά της, κατακαύλωσα. Πέρασα μέσα. Μπήκε στο δωμάτιο, με ρώτησε αν είμαι καινούριος και αρχίσαμε. Από τα καλύτερα ώριμα κορμιά που κυκλοφορούν στην πιάτσα. Καλό τσιμπούκι, τρυφερές βυζάρες, την πήρα από πάνω (με τους βύζους στη μούρη) και στα 4. Ζήτησα να τελειώσω στα βυζιά της, αλλά μου είπε μόνο με προφυλακτικό. Ένας παλιός βυζολάτρης δεν μπορεί να δεχτεί κάτι τέτοιο κι έτσι έπαιξα το  τελευταίο μου χαρτί. Της πρότεινα έξτρα 20άρικο και αμέσως δέχτηκε μετά χαράς. Όταν οι βυζάρες της γέμισαν κρέμα, ενιωθα να πετάω στον ουρανό!! Χαλάλι το 40άρι, θα ξαναπάω!!

Δευτέρα 4/12, ώρα 10 το βράδυ. Στο μπουρδέλο τέρμα πάνω στην Αγκύρας. Το πρωί είναι η αγάπη, βράδυ η Μίνα (κάποιος συναγωνιστής την ανέφερε πρόσφατα). Ρωσίδα, ξανθιά, βυζάρες (4) και ένα κατάλευκο στρουμπουλό κωλαράκι. Φιλική, με πολύ καλή συμμετοχή, εκπληκτικό ασκούφωτο τσιμπούκι (χτύπησα αμυγδαλές), όλες οι στάσεις και χύσιμο στις βυζάρες!! Απο τα καλύτερα βυζογαμήσια μόνο με 20 Ε. Α, ρε αθάνατη Ανατολική Ευρώπη!!

Παρακαλώ όποιον ξέρει κάτι για την ʼντζυ να γράψει. Πέρασα και από Βιργινίας Μπενάκη χτές 6 το απόγευμα, αλλά δεν ήταν. Επίσης δεν βρήκα την βυζαρού 50άρα στη Φωκαίας και Αχαρνών χτες το βράδυ. Βοηθάτε συναγωνιστές τώρα που πήραμε φόρα!
 

duros

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
172
Like
42
Πόντοι
1
Την είχα δει στο γωνιακό το καινούρι μαγαζί που είναι στον πρώτο παράλληλο της Στρ.Καλάρη (έτσι δεν τον λένε το δρόμο που ωγαίνει κάθετα στο πεδίο άρεως?), δεν θυμάμαι το όνομα του δρόμου. μέχρι το καλοκαίρι την πετύχαινα αραιά και που απογεύματα Δευτέρας. Πολύ φλου τα λέω αλλά επιφυλάσσομαι για παραπέρα ρεπορτάζ.

Δεν νομιζω οτι υπαρχει Στρ. Καλλαρη εκει κοντα. Καπως αλλιως θα λεγεται. Για ψαξε στο . Καινουργιο μαγαζι με αεροσακους, μας ενδιαφερει ιδιαιτερως. Περιμενουμε info για τη διευθυνση
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Να με συγχωρέσετε για το φριχτό λάθος περι ΣΤΡ.Καλάρη...
Μιλάμε λοιπόν για γωνία αγκύρας και ατταλείας και ο παράλληλος δρόμος είναι φυσικά η κοδριγκτόνος η πως διαλο γράφεται, πανάθεμα τους φιλέλληνες της επαναστασης... :P
εκεί λοιπόν είχε εμφανιστεί κάποτε η ʼντζυ, πιο πολύ εμφανιζόταν μια ζουμπουρλού μαύρη που δεν τη δοκίμασα ποτε, δεν είχε μεγάλα μαστάρια απλά ήταν γενικά νταρντάνικα ζουμερή σε εμφάνιση. (και γαμώ τες περιγραφές!)
Από τέλη σεπτέμβρη δεν έχω κάνει αναγνωρίσεις στην περιοχή, οπότε ανανεώνω περι ρεπορτάζ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom