Νέα

Πού πήγαν οι παλιοί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
490
Κριτικές
17
Like
1.061
Πόντοι
6.760
οι παλαι ποτε 30αρηδες ειναι τωρα 50+ συνηθως παντρεμενοι. Επομενως εχουν πιο πολυ αναγκη το σαη απο τους νεωτερους γιατι εχουν περιορισμενες δυνατοτητες κινησεων :confused:
Σωστός τύπε , σε λίγες μέρες πατάω τα 50 και ανεβάζω στροφές .
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.515
Κριτικές
32
Like
28.176
Πόντοι
8.346
Σωστός κι ο μούτσος από επάνω, όντως θα μπαίνουν και κάμποσοι με κλώνους, αλλά και να ήθελα να φτιάξω δεν παίζει :confused:
Γράφοντας ΓΚΡ ή κογιότ - το έμαθες @Odin_ τι σημαίνει - ε δεν κάνει μπαμ από χιλιόμετρα ποιος είναι :rolleyes: :2funny:
....ντουντα μου σ'εχασα!!! Ποιος κανει μπαμ απο χιλιομετρα ποιος ειναι :think::think::think:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.811
Κριτικές
11
Like
5.765
Πόντοι
1.346
ΨΨ @Lady Alexia για μάζεψέ τον, ακόμη δεν έμαθε ότι η παράθεση quote = κογιότ.
Πριν λίγο ξύπνησα και σκεφτόμουν τη Λαίδη, γκαφ€ς δεν παίζει τέτοια ώρα, θα γίνω φάντασμα μετά...
Το bou λοιπόν είναι μέσο για αναζήτηση νεανικών κορασίδων ώστε να έχουμε περισσότερη ενέργεια οι άνω των 50 όπως ο γράφων.
Εξαφανιζόλ για χωριάτικο ντους σκωτσέζικο δεν παίζει :confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Εγώ γύρω στο 2007 το ανακάλυψα!!
Ως επισκέπτης πρόλαβα Απόλυτο αρσενικό, Lagonisian, μπουζόκλειδο κλπ Ακόμα το bou ήταν. gr. Μετά είχαν συλλάβει το διαχειριστή, έγινε. tv μέχρι που έγινε.Com . Κάποια κόμπλα είχε γίνει με κάποια μέλη κι έφυγαν κι έφτιαξαν τους απέναντι;;;; δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω πάντως έφυγαν πολλά παλιά μέλη!!!
Μην ξεχνάμε ότι πολλοί είναι ακόμα εδώ με διαφορετικά προφίλ αλλά και με τα κλωνάρια τους!!!
Ποιοι είναι οι απέναντι???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η κορυφαία απώλεια το Απόλυτο Αρσενικό και μετά ο Δημητρακης29
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
138
Like
22.526
Πόντοι
25.186
Εγώ γύρω στο 2007 το ανακάλυψα!!
Ως επισκέπτης πρόλαβα Απόλυτο αρσενικό, Lagonisian, μπουζόκλειδο κλπ Ακόμα το bou ήταν. gr. Μετά είχαν συλλάβει το διαχειριστή, έγινε. tv μέχρι που έγινε.Com . Κάποια κόμπλα είχε γίνει με κάποια μέλη κι έφυγαν κι έφτιαξαν τους απέναντι;;;; δεν ξέρω, υποθέσεις κάνω πάντως έφυγαν πολλά παλιά μέλη!!!
Μην ξεχνάμε ότι πολλοί είναι ακόμα εδώ με διαφορετικά προφίλ αλλά και με τα κλωνάρια τους!!!
ο λαγός είναι μάγκας
από τους λίγους
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.272
Like
10.048
Πόντοι
2.356
αιμα θα σε πηγαιναν οι παλιοι :coffee:

Για τους παλιούς δεν ξέρω. Αλλά εσύ ψάχνεσαι να σπαράξεις μέρα με τη μέρα στην αρρώστια, τη μιζέρια και την γκαντεμιά.

Κοίτα μην σε παραλάβουν τα πνεύματα, επειδή πολύ μου τρίβεσαι με τις κακοηθιούλες σου και τα πανηλίθια αστειάκια σου από νήμα σε νήμα.

:2funny::cool2:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
42
Like
8.040
Πόντοι
4.666
Ποιοι είναι οι απέναντι???
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η κορυφαία απώλεια το Απόλυτο Αρσενικό και μετά ο Δημητρακης29
οι έναντι των απο δώθε!
 

gpikasso

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
16
Like
5.781
Πόντοι
4.027

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.541
Κριτικές
61
Like
42.955
Πόντοι
22.785
:smiling-face-with-heart-eyes:
Πιγενεστηκαντινατουπορυλι
ναφαςκοτομπιφτεκο.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.068
Κριτικές
10
Like
13.113
Πόντοι
3.846
@dionisiakos ακούω τα επιχειρήματά σου και αν και δεν είμαι παλιός, θα συμφωνήσω. Με τα social και τα σχόλια σε κάθε είδηση και βίντεο στο youtube έχει εξαπλωθεί παντού η συνήθεια να σχολιάζεις το οτιδήποτε, να θέλεις να προκαλείς μόνο και μόνο για την πρόκληση, οι ψευτοτσαμπουκάδες του πληκτρολογίου, αυτές οι μαλακίες παίζουν παντού στο μπου δε θα έπαιζαν;

Όσο για το κομμάτι που αναφέρεις ότι ο καθένας κοιτάζει την πάρτη του, αυτό είναι γενικά το στίγμα της εποχής. Δυστυχώς σε μία κοινότητα που παρέχει συμβουλές και υποστήριξη μπαίνουν και οι προμότορες, αυτοί που έχουν προσωπικά με μια κοπέλα και τα γαμάνε όλα.

Παρόλα αυτά θα σου έλεγα να μην είσαι τόσο απόλυτος. Όταν γράφει κάποιος "καλά δεν υπάρχει το κορμί αυτό" εννοεί για τα δικά του γούστα, αν ας πούμε αυτός γουστάρει skinny και εγώ καμπύλες δε θα συμφωνήσουμε. Τώρα για τη συμπεριφορά, ναι δεν είναι απαραίτητο ότι η ίδια σεξεργάτρια θα έχει την ίδια καλή διάθεση κάθε μέρα ή την ίδια διάθεση με όλους τους πελάτες. Μπορεί στον ένα να γουστάρει να κάνει κόλπα, στον άλλο να φωνάζει από υποχρέωση ,στον τρίτο να είναι κομοδίνο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.090
Like
74.571
Πόντοι
12.756
Για τους παλιούς δεν ξέρω. Αλλά εσύ ψάχνεσαι να σπαράξεις μέρα με τη μέρα στην αρρώστια, τη μιζέρια και την γκαντεμιά.

Κοίτα μην σε παραλάβουν τα πνεύματα, επειδή πολύ μου τρίβεσαι με τις κακοηθιούλες σου και τα πανηλίθια αστειάκια σου από νήμα σε νήμα.

:2funny::cool2:

Αμα σου εκανε λαικ και ο Μπαροκ εισαι σε καλο δρόμο :coffee:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
14
Like
4.649
Πόντοι
3.715
οι παλαι ποτε 30αρηδες ειναι τωρα 50+ συνηθως παντρεμενοι. Επομενως εχουν πιο πολυ αναγκη το σαη απο τους νεωτερους γιατι εχουν περιορισμενες δυνατοτητες κινησεων :confused:
καλά μην παίρνεις κι όρκο για τον περιορισμό κινήσεων...
όταν θέλει ο 50άρης να κάνει κάτι το κάνει και αλεστικά δε δίνει αλλιώς είναι γιαλαντζί 50άρης και θέλει φροντιστήριο.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.914
Κριτικές
30
Like
21.159
Πόντοι
8.815
Εγώ που είμαι μόνο κάτι μήνες εδώ, δεν μπορώ να ξέρω ποιοι ήταν οι παλιοί.

Απλά υποθέτω, ότι σε κάποιους είτε δεν τους κάνει κούκου το πουλί τους, είτε τους προέκυψαν άλλα προβλήματα υγείας, είτε πετούσαν λεφτά από το παράθυρο και ξοφλήσαν, είτε βρήκαν κάτι καλύτερο να κάνουν στη ζωή τους.

Όλα κάνουν τον κύκλο τους.
Το ενδεχόμενο να έκαναν μια σοβαρή σχέση,να παντρεύτηκαν,να έκαναν παιδιά ή στη τελική απλά να βαρέθηκαν και να το παράτησαν δε παίζει ε?
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.272
Like
10.048
Πόντοι
2.356
Το ενδεχόμενο να έκαναν μια σοβαρή σχέση,να παντρεύτηκαν,να έκαναν παιδιά ή στη τελική απλά να βαρέθηκαν και να το παράτησαν δε παίζει ε?

Φυσικά και παίζει.

Γράφω εξάλλου στο κείμενο που παρέθεσες, «..είτε βρήκαν κάτι καλύτερο να κάνουν στη ζωή τους.»
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.645
Κριτικές
2
Like
1.190
Πόντοι
216
Όπως επίσης παίζει μετά από τόσα χρόνια, να έχουν φτιάξει τις καβατζες τους και δεν χρειάζεται πχ. να δίνουν 60+ € για μία ώρα μασάζ με εκτόνωση με το χέρι, χωρίς στοματικό ή σεξ και ο,τι άλλο παράλογο ζητάνε οι εκδιδόμενες εδώ μέσα και το χειρότερο οι περισσότεροι τα δίνουν :confused:, οπότε χωρίς ουσιαστική συμμετοχή, η παρουσία τους περνάει απαρατήρητη :wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

gpikasso

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
16
Like
5.781
Πόντοι
4.027
Φυσικά και παίζει.

Γράφω εξάλλου στο κείμενο που παρέθεσες, «..είτε βρήκαν κάτι καλύτερο να κάνουν στη ζωή τους.»
Μα οι περισσότεροι αφου τα κάναμε όλα αυτά στραφηκαμε εδώ. Πιο πριν είμασταν ρομαντικοί. Άσε που βγαίναμε έξω για γκόμενες αντί να καθόμαστε στην οθόνη...
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
6.272
Like
10.048
Πόντοι
2.356
Κάπως έτσι. Κάθε παίκτης εδώ με τη δική του ιστορία.

Το μπου είναι κουλ. Έχει τη φάση του, το ενδιαφέρον του, και συγχρόνως πάντα κάπου και την καφρίλα του.

:heavymetalbig:
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
341
Like
143
Πόντοι
1
Θα καταθέσω την άποψη μου ως ενα σεμνό και ταπεινό μέλος του μπου.
Μπαίνουν όλοι απλά δεν θέλουν να συμμετέχουν ειναι απλοί επισκέπτες ...ξέρουν που θα βρουν ότι ζητησουν εδω μέσα αθόρυβα και διακριτικά !
Βεβαια έχει γίνει αλαγη φρουράς ...ήρθε νέο αίμα !Είμαστε ενα δείγμα της κοινωνίας που ζούμε ...όποτε και στην κανονική ζωή τα Ίδια συμβαίνουν ! Το ότι παει το καράβι που ταξιδεύει την κοινωνία κατα διαόλου και όλοι ειναι στην κοσμάρα τους το βλεπεις ξεκάθαρα όποτε ειναι θέμα αντίληψης ανατροφής Κ.ο.κ. !
Όλα πουλιούνται και όλα έχουν ίσιωπεδωθεί και το τραγικό ειναι οτι δεν νιώθουν και τύψεις για αυτό που συμβαίνει !
Θα σωθεί οποιος μπορεί και το θελει !!!
Εδω παει γάντι το όσο ανεβαίνει η μαϊμού ...τόσο της φαίνεται ο κωλος !!
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.052
Like
18.455
Πόντοι
3.656
Θυμήθηκα το κλασικό ανέκδοτο ....

Δύο μπέκρες, πίνουν πρωινό καφέ. Λέει ο ένας, είδα ένα τρομερό όνειρο, ήμουν στην κούβα, πέρναγα γαμάτα. Του λέει ο άλλος, εγώ είδα καλύτερο. Ήμουν σε πάρτι σε βίλλα με πισίνα, μόνος με 20 πορνοστάρ, ξεβράκωτες, μουνάρες όλες. Και του λέει ο πρώτος ... ΜΟΝΟΣ ΡΕ ΓΑΜΙΟΛΗ ΜΕ 20 ΠΟΡΝΟΣΤΑΡ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ... και δεν πήρες ένα τηλέφωνο ;;; Και του απαντά ο κολλητός ... ΠΗΡΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ... ΑΛΛΑ ΕΛΕΙΠΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom