Νέα

Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskostakislatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Είχε τύχει σε φίλο μου αρκετά εμφανίσημο να γαμήσει μια σχετικά άσχημη βίζιτα και η τύπισα αποδείχθηκε πολύ καβλιάρα βόγγαγε και έχυνε σαν να είναι γκόμενά του,πραγματικά απολάμβανε το sex.Είναι κάποιες που έχουν έμφυτο ταλέντο ρε παιδί μου...το κατέχουν το σπορ,αλλιώς δεν θα έκαναν και αυτό το πράγμα.Άλλες πάλι όντως θα κάνουν αγγαρεία και θα σκέφτονται μόνο το παραδάκι...
Τα ιδια λεμε ρε φιλε...
+1000
 

Επισκέπτης
Μου λεει καποια πριν λιγο καιρο..
Παει ενας πιτσιρικας πριν λιγο, ωραιος με πολυθ καλο σωμα, τεκνό για την κυρα που ειναι απο τα γνωστα καλα μιλφ του χωρου, εντυπωσιαστηκε απο τις ικανοτητες της κυρας καθοτι με ο,τι πιτσιρικες ειχε παει απλα παιζανε κωλοτουμπες...
Στο τελος αφου τοπ 50αρικο του φανηκε οτι δεν μπορει να το ξαναδιαθεσει, της την επεσε μπς και κανουν σχεση με την πρωτη φορα!!! :2funny:
Εννειται οτι εισεσπραξε τη χλαπατσα ο πιτσιρικας, μου ειπε η κυρα οτι αυτο το κανει καθαρα για τα λεφτα και της απαντησα, "εγω ξερω γιατι το κανεις, τι μου το λες, δεν ειμαι πιτσιρικας" ;)
Ωστοσο μου λεει οτι της εχουν πεσει πολλοι..
Ειναι αληθεια εν μερει ναι την πιστευω, γιατι ειναι gfe η γκομενα απο τις κριτικες που εχω διαβασει, οχι μονο με εμενα, ειναι μια πολυ καλη επαγγελματιας που το εχει, τωρα με το να κατσει και να διαθεσει οταν μπορει και θελει 10 λεπτα απο το χρονο της και να μου λεει πραγματα σαν και αυτο αλλα και απο τα προσωπικα της, εμενα δε με χαλαει, γιατι μετα την πραξη, θελω να χαλαρωσω και αν μου λεει και αναλογες φασεις, γελαω κιολας και περναω καλα, καθομαι και την ακουω ευχαριστα, δε σημαινει οτι ειμαι αγαπουλης ουτε εχω αναγκασει καμμια να καθησει, απλως σε καποιες κοπελες, ετσι μου βγαινει και τους βγαινει και καθονται και απο μονες τους, κακο ειναι?

Ποια τη Τζούλι λες ? Τι έχει γίνει αυτή ? χάθηκε και ούτε στα e-mail δεν απαντάει !!  Έχεις δοκιμασει Τζούλι για πες λεπτομέρειες γιατί σκοπεύω κι'εγώ !
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
σιγα μην αρχισω να ελεγχω τις τανες με τα δαχτυλα, για να μαθω αν εχυσαν πραγματικα μαζι μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πηγαινω σε αυτες για να χυσω εγω, και ειναι το μονο που με νοιαζει πραγματικα  :pipa3: :pipa3: οσο για τα ψιχολογικα τους - υπαρχουν και ψυχολογοι κλπ κλπ

 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι περισσοτερες πουτανες μεσω της δουλειας τους απολαμβανουν το σεξ και ικανοποιουν τις αναγκες τους.Για την δουλεια τους οποσδηποτε πρεπει να πληρωθουν οπως καθε εργαζομενος.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
στο μπουρδελο παω να περασω καλα ενα τεταρτακι οχι να μου πουν τα δικα τους ουτε να κανονισουμε για καφε.ανθρωποι ειναι ,δεν ειπα οτι ειναι ελεφαντες αλλα  μια δουλεια κανουν κι εκεινη τη στιγμη αυτο θελω,οχι να μου ανοιχτει και να μου πει οτι εχει 3 παιδια και πτυχιο βιολογιας.
Κοιτα, αν πας μονο σε μπουρδελο, αποκλειεται να κανεις αυτα που σου λεω και εγω, πολυ απλα δεν εχεις το χρονο, στο στουντιο, ειναι αρκετα διαφορετικα τα πραγματα και για τον πελατη και για την τανα, ο χρονος ειναι περισσοτερος, διαβασε για παραδειγμα κριτικες Cheynne, ο τυπος ειναι 100% αντικειμενικος σε αυτα που λεει και αρκετα περιγραφικος και δεν ειναι κανας πιτσιρικας, πραγματικα respect στον χωρο...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Οι περισσοτερες πουτανες μεσω της δουλειας τους απολαμβανουν το σεξ και ικανοποιουν τις αναγκες τους.Για την δουλεια τους οποσδηποτε πρεπει να πληρωθουν οπως καθε εργαζομενος.
ετσι.εγω τους πηγαινω και τυροπιτα καμμια φορα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ποια τη Τζούλι λες ? Τι έχει γίνει αυτή ? χάθηκε και ούτε στα e-mail δεν απαντάει !!  Έχεις δοκιμασει Τζούλι για πες λεπτομέρειες γιατί σκοπεύω κι'εγώ !
Οχι, αλλη, αυτη που λες ειναι Βουρβαχη και Ηλια Ηλιου? Αν ειναι δεν εχω παει ποτε με αυτην...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Κοιτα, αν πας μονο σε μπουρδελο, αποκλειεται να κανεις αυτα που σου λεω και εγω, πολυ απλα δεν εχεις το χρονο, στο στουντιο, ειναι αρκετα διαφορετικα τα πραγματα και για τον πελατη και για την τανα, ο χρονος ειναι περισσοτερος, διαβασε για παραδειγμα κριτικες Cheynne, ο τυπος ειναι 100% αντικειμενικος σε αυτα που λεει και αρκετα περιγραφικος και δεν ειναι κανας πιτσιρικας, πραγματικα respect στον χωρο...
σιγα μη διαβασω κριτικη .τι ειναι η πουτανα βιβλιο?

το 50ρικο δε δικαιολογειται.στα τοσα χρονια που παω σε σπιτια μια χαρα εχω περασει και σε τρωγλες...εκτος αν πληρωνεις 50 για την καθαριοτητα...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ετσι.εγω τους πηγαινω και τυροπιτα καμμια φορα
Φιλε, μαλλον εισαι πιτσιρικας και το βλεπεις μονο χαβαλε, οταν ειναι να σκασεις 50 ευρω, δεν κανεις μονο χαβαλε, ακομα και τα 20 πλεον, εγω δεν τα δινω για χαβαλε, ποσο μαλλον στα 50 που δε θελω ουτε να το σκεφτομαι...
Ναι μεν, οταν σκεφτεσαι μετα τις φασεις που κανεις, μπορεις να δεις οτι εχουν το χαβαλε τους, αλλα δεν πρεπει να τα βλεπεις ολα ετσι...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα στο Αγιου μελετιου 37 πριν λιγα χρονια ειχε ανοιξει εκει κοντα ενα ζαχαροπλαστειο στη Φωκιωνος απεναντι απο το σελεκτ και εφτιαχνε κατι τσουρεκακια και κρουασαν με ζεστη σοκολατα..
Οταν της πηγα και καλα ενα σε αυτη και ενα στην υπηρεσια, μου ειπαν οτι θα τις παχαινα ξκαι τις δυο, καθοτι και αλλοι ειχαν τιην ιδια ιδεα τον τελευταιο καιρο και οντως ειχε βαλει κατι κιλακια εκεινη την περιοδο λογω των πολλων κερασματων :grin:
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε, μαλλον εισαι πιτσιρικας και το βλεπεις μονο χαβαλε, οταν ειναι να σκασεις 50 ευρω, δεν κανεις μονο χαβαλε, ακομα και τα 20 πλεον, εγω δεν τα δινω για χαβαλε, ποσο μαλλον στα 50 που δε θελω ουτε να το σκεφτομαι...
Ναι μεν, οταν σκεφτεσαι μετα τις φασεις που κανεις, μπορεις να δεις οτι εχουν το χαβαλε τους, αλλα δεν πρεπει να τα βλεπεις ολα ετσι...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα στο Αγιου μελετιου 37 πριν λιγα χρονια ειχε ανοιξει εκει κοντα ενα ζαχαροπλαστειο στη Φωκιωνος απεναντι απο το σελεκτ και εφτιαχνε κατι τσουρεκακια και κρουασαν με ζεστη σοκολατα..
Οταν της πηγα και καλα ενα σε αυτη και ενα στην υπηρεσια, μου ειπαν οτι θα τις παχαινα ξκαι τις δυο, καθοτι και αλλοι ειχαν τιην ιδια ιδεα τον τελευταιο καιρο και οντως ειχε βαλει κατι κιλακια εκεινη την περιοδο λογω των πολλων κερασματων :grin:

ο δρομος, στρωμενος με τις καλες προθεσεις οδηγει στην παχυσαρκια και διαβιτη )))))))
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
σιγα μη διαβασω κριτικη .τι ειναι η πουτανα βιβλιο?

το 50ρικο δε δικαιολογειται.στα τοσα χρονια που παω σε σπιτια μια χαρα εχω περασει και σε τρωγλες...εκτος αν πληρωνεις 50 για την καθαριοτητα...
εννοειται για την καθαριοτητα κατι που γουσταρουν και αρκετες απο τις κοπελες και φυσικα τον χρονο, πολυ σημαντικο...
Τωρα αν πηγαινεις να σκασεις 50ρικο πρεπει να εισαι αρκετα κατατοπισμενος αλλιως την εκατσες :s&m_1:
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Φιλε, μαλλον εισαι πιτσιρικας και το βλεπεις μονο χαβαλε, οταν ειναι να σκασεις 50 ευρω, δεν κανεις μονο χαβαλε, ακομα και τα 20 πλεον, εγω δεν τα δινω για χαβαλε, ποσο μαλλον στα 50 που δε θελω ουτε να το σκεφτομαι...
Ναι μεν, οταν σκεφτεσαι μετα τις φασεις που κανεις, μπορεις να δεις οτι εχουν το χαβαλε τους, αλλα δεν πρεπει να τα βλεπεις ολα ετσι...
Θυμαμαι χαρακτηριστικα στο Αγιου μελετιου 37 πριν λιγα χρονια ειχε ανοιξει εκει κοντα ενα ζαχαροπλαστειο στη Φωκιωνος απεναντι απο το σελεκτ και εφτιαχνε κατι τσουρεκακια και κρουασαν με ζεστη σοκολατα..
Οταν της πηγα και καλα ενα σε αυτη και ενα στην υπηρεσια, μου ειπαν οτι θα τις παχαινα ξκαι τις δυο, καθοτι και αλλοι ειχαν τιην ιδια ιδεα τον τελευταιο καιρο και οντως ειχε βαλει κατι κιλακια εκεινη την περιοδο λογω των πολλων κερασματων :grin:
α ειναι σοβαρα τα πραγματα. μονο τυροπιτα τους εχεις παει η και τιποτα παστουλες?



 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Επαγγελμα ειναι κι αυτο βρε παιχτη μου.....Απλα  αλλεs το κανουν με μερακι , αλλεs σαν αγγαρεια......Μην κολαμε στα αυτονοητα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
α ειναι σοβαρα τα πραγματα. μονο τυροπιτα τους εχεις παει η και τιποτα παστουλες?
Δυο τσουρεκακια ρε μεγαλε και δεν της ξαναπηγα, τρελος ημουν ξαι λεφτα να χαλαω και να την παχυνω? :jerking: :grin:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
εσυ τις καις τις θερμιδες οχι αυτες...
χα-Χα!
Σωστος εν μερει ομως, αν πας σε κομοδινα, ναι, αν πας ομως σε σωστη τανα, θα καψει και αυτη... ;)
Και απο ο,τι συμπεραινω, υπαρχουν πολλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom