Νέα

Τι βρίσκουν οι πουτάνες με τους πέλατες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostaskostakislatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
να πώ και κάτι άσχετο που μου ρθε στο μυαλό

ένα ερώτημα που δείχνει ότι η σεξουαλική ελευθερία είναι σχετική έννοια:

γιατί ένα θήλεο-πόρνη δέχεται ένα πέος ευχάριστα , και ένα άλλο θήλεο-θύμα βιασμού ,το ίδιο πέος , δυσάρεστα ?
η πρώτη επιδιώκει τον "βιασμό" και για την άλλη το ίδιο πράγμα είναι έγκλημα

είναι όντως άσχετο...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Για να παμε και στο θεμα μας, καποιες γουσταρουν τη φαση μαζι με καποιον, γιατι μπορει και να την πηδας καλα, να εισαι και ωραιος σαν αντρας(οχι απαραιτητα) και φυσικα και την πηδας και βγαζει λεφτα, ολα αυτα τα κυτταρα του γυναικειου εγκεφαλου τα κανουν να χοροπηδανε σαν να χορευουν πεντοζαλη και το σκα-σκα που χορευε ο μεγαλος Δασκαλος Γκουζγκουνης, μαζι :grin:
ειδικα οταν εχει φαει 30 ψωλες σκεφτεται εσενα κι εμενα και ποσο ωραιοι τυποι ειμαστε
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Φιλε μου εισαι πολυ ρομαντικος και συναισθηματικος κατι που σε τιμα Με τις εν λογω κορασιδες μην μπαινεις σε βαθιές σκέψεις περνα καλα και αυτο ειναι ολο
Σωστα, αυτο ειναι το ζητουμενο με αυτες τις κοπελες, αλλα μετα αοπο χρονια στο κουρμπετι, δε μπορεις να μπαινεις και να το κανεις μηχανικα, θες δε θες θα μπεις και στη διαδικασια να συζητησεις να μαθεις και να κανεις μια κατα καποιον τροπο ερευνα, για αυτες και τη ζωη τους, πλακα-πλακα ενα βιβλιο αν φτιαξεις στα γεραματα σου γι αυτες, θα εχεις τζαμπα  Μπεμπυλινο και δε θα κρεμεσαι απο τις ορεξεις του καθε Στουρναρα, να μην μπορεις ουτε να κατουρηθεις επανω σου :2funny:
 

Επισκέπτης
ειδικα οταν εχει φαει 30 ψωλες σκεφτεται εσενα κι εμενα και ποσο ωραιοι τυποι ειμαστε

Μετά τις ή 30 θα σκέφτονται τι θα δούνε το βράδυ στην τηλεόραση και τι θα φάνε το βράδυ ή θα φαντάζονται ότι είσαι ο Μπραντ Πιτ μπας και καυλώσουν  :grin:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
μερικούς λούτσους δε θα τους έβλεπαν ούτε ζωγραφιστούς όμως κι είτε το πιστεύεις είτε όχι τους λατρεύουν με τον τρόπο τους.
Πραγματι ηδη μερικες που ξερω πλεον δεν δεχονται λεφτα το κανουν για τον λουτσο και για την αθερινα
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ειδικα οταν εχει φαει 30 ψωλες σκεφτεται εσενα κι εμενα και ποσο ωραιοι τυποι ειμαστε
Ναι, αλλα εμεις θελουμε να γαμαμε καλα και τις 30 γκομενες που επιλεγουμε και παμε και πληρωνουμε κιολας, αυτες γιατι να μην ειναι ευχαριστημενες αν και οι 30 ψωλες τις γαμανε καλα και βγαζουν λεφτα απο αυτες?
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Πραγματι ηδη μερικες που ξερω πλεον δεν δεχονται λεφτα το κανουν για τον λουτσο και για την αθερινα

μάλλον δεν κατάλαβες αγορίνα
και πληρώνονται και τρώνε 1ης κλάσης πούτσους
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
αυτα ανηκουν στο χόλιγουντ συνηθως τα φτιαχνουν με ανθρωπους του σιναφιου τουσ

αυτο λεω και εγω. Αν η κοπελα δουλευει ως τανα εστω και λιγο καιρο, αυτο ΦΑΙΝΕΤΑΙ στη συμπεριφορα της, και οποιος δεν το βλεπει πρεπει να παρει ενα χαπακι γυρισμου στην σκληρη πραγματικοτητα.
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Ναι, αλλα εμεις θελουμε να γαμαμε καλα και τις 30 γκομενες που επιλεγουμε και παμε και πληρωνουμε κιολας, αυτες γιατι να μην ειναι ευχαριστημενες αν και οι 30 ψωλες τις γαμανε καλα και βγαζουν λεφτα απο αυτες?
το ειπα και πριν ,πολυ ασχολειστε με τα ψυχολογικα τους.

τυχη ειναι αμα θα περασεις καλα
 

Επισκέπτης
αυτο λεω και εγω. Αν η κοπελα δουλευει ως τανα εστω και λιγο καιρο, αυτο ΦΑΙΝΕΤΑΙ στη συμπεριφορα της, και οποιος δεν το βλεπει πρεπει να παρει ενα χαπακι γυρισμου στην σκληρη πραγματικοτητα.

Μόνο στο κρεβάτι θα φαίνεται τύπε ! Αν δεις γκόμενα που κάνει επαγγελματικές πίπες,αεροπλανικά γαμήσια κλπ,τότε όντως υποψιάζεσαι !
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
ετσι οπως παει η κουβεντα οι συμμετεχοντες θα απαιτησουν φραγκα απο τις πουτανες, επειδη ειναι και ωραιοι και γαμανε καλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανενας απο εμας δεν εχει γαμησει εστω δεκα γυναικες την ημερα (ας πουμε - καλες εμφανησιακα), για να δει - τι επιδραση θα εχει τετοια δουλεια σωματικα και ψυχολογικα σε εναν αντρα. Θεωριτικα φαινεται κουλ, στην πραξη - δεν νομιζω.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εχω ενα φιλο 12 χρονια μεγαλυτερο μου, που μου ελεγε πριν απο 10-15 χρονια καθοτι υπηρξε μεγας μπουρδερλακιας απο το εξωτερικο που δουλευε μεχρι που ηρθε Ελλαδα, οτι πλεον κοιτουσε να μαθει περισσοτερα πραγματα για την κοπελα, ηθελε να ξερει για την προσωπικη ζωη αυτης που πηγαινε και μου ελεγε γιατι δεν το κανεις και εσυ ?
Τοτε του ελεγα, ελα μωρε τι μου λες?Εναν να παμε να ριξουμε και να φυγουμε θελουμε, δε θελουμε να μαθουμε την ιστορια της ζωης της...
Τωρα ειμαι στην ηλικια που ηταν αυτος τοτε και τωρα τα εχει παρατησει λογω μονιμης ειλικρινεστατης σχεσης και με βλεπω χωρις να το εχω καν καταλαβει να εχω μαθει πολλα πραγματα για καποιες κοπελες,να κανω δηλαδη αυτα που μου ελεγε ο φιλος...
Θα μου πειτε  τωρα, μηπως τις ρωτησες να μαθεις γιατι το κανουν αυτο???
Η απαντηση ...  :2funny:
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.102
Πόντοι
266
ετσι οπως παει η κουβεντα οι συμμετεχοντες θα απαιτησουν φραγκα απο τις πουτανες, επειδη ειναι και ωραιοι και γαμανε καλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανενας απο εμας δεν εχει γαμησει εστω δεκα γυναικες την ημερα (ας πουμε - καλες εμφανησιακα), για να δει - τι επιδραση θα εχει τετοια δουλεια σωματικα και ψυχολογικα σε εναν αντρα. Θεωριτικα φαινεται κουλ, στην πραξη - δεν νομιζω.
αυτό ξαναπες το
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ετσι οπως παει η κουβεντα οι συμμετεχοντες θα απαιτησουν φραγκα απο τις πουτανες, επειδη ειναι και ωραιοι και γαμανε καλα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κανενας απο εμας δεν εχει γαμησει εστω δεκα γυναικες την ημερα (ας πουμε - καλες εμφανησιακα), για να δει - τι επιδραση θα εχει τετοια δουλεια σωματικα και ψυχολογικα σε εναν αντρα. Θεωριτικα φαινεται κουλ, στην πραξη - δεν νομιζω.
Αυτη ειναι και η διαφορα του αντρα και της γυναικας, που δεν ειναι μονο σωματικη, αλλα ψυχοσωματικη, μπορει να παει με 30 που λες, αλλα τους 10 αυτους να τους ευχαριστηθει πραγματικα...
 

SilverSerfer

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο στο κρεβάτι θα φαίνεται τύπε ! Αν δεις γκόμενα που κάνει επαγγελματικές πίπες,αεροπλανικά γαμήσια κλπ,τότε όντως υποψιάζεσαι !

Οχι απαραιτητα. Εχω παρατηρησει καποιες αλλες διαφορες αναμεσα στις τανες και οχι, που δεν εχουν σχεση αμεση με το σεξ.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Αυτη ειναι και η διαφορα του αντρα και της γυναικας, που δεν ειναι μονο σωματικη, αλλα ψυχοσωματικη, μπορει να παει με 30 που λες, αλλα τους 10 αυτους να τους ευχαριστηθει πραγματικα...
Ο αντρας αν παει με 30, τις τρεις πρωτες θα τις θυμαται, απο τις αλλες 27, θα θυμαται μονο τον πονιο και το αιμα που θα ξερναει ο λουτσος του, ειπαμε, αλλες οι γυναικεις κακι αλλες οι αντρικες αντοχες, οχι μονο οι σωματικες...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
Εχω ενα φιλο 12 χρονια μεγαλυτερο μου, που μου ελεγε πριν απο 10-15 χρονια καθοτι υπηρξε μεγας μπουρδερλακιας απο το εξωτερικο που δουλευε μεχρι που ηρθε Ελλαδα, οτι πλεον κοιτουσε να μαθει περισσοτερα πραγματα για την κοπελα, ηθελε να ξερει για την προσωπικη ζωη αυτης που πηγαινε και μου ελεγε γιατι δεν το κανεις και εσυ ?
Τοτε του ελεγα, ελα μωρε τι μου λες?Εναν να παμε να ριξουμε και να φυγουμε θελουμε, δε θελουμε να μαθουμε την ιστορια της ζωης της...
Τωρα ειμαι στην ηλικια που ηταν αυτος τοτε και τωρα τα εχει παρατησει λογω μονιμης ειλικρινεστατης σχεσης και με βλεπω χωρις να το εχω καν καταλαβει να εχω μαθει πολλα πραγματα για καποιες κοπελες,να κανω δηλαδη αυτα που μου ελεγε ο φιλος...
Θα μου πειτε  τωρα, μηπως τις ρωτησες να μαθεις γιατι το κανουν αυτο???
Η απαντηση ...  :2funny:
μεγας μπουρδελακιας και να ψαχνει για τις πουτανες μαλλον μεγας ασχετος ηταν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom