Νέα

Τι λέτε για να μη περάσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μπορειτε να χωθειτε και με πολλα ατομα οπως στη φυλης για παραδειγμα που χει συνηθως παντα πολυκοσμια και να στε κοντα στην πορτα αμα καποιος εχει τετοιο αγχος τι θα πει για να μην περασει
 

Επισκέπτης
δηλαδη στη φυλης παραδειγμα εγω οποτε παω παντα μπαινει πολυς κοσμος μαζι με μενα ταυτοχρονα...και ειδικα αμα ειναι να αποφυγω αυτην την εβα την τσατσα που στην λεει καταμουτρα αμα δεν μπεις στο δωματιο αυτο κανω
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Παλιά ατάκα "κάνω μια βόλτα και ξανάρχομαι".  Δεν είχα ποτέ συναντήσει αγενή συμπεριφορά λέγοντάς το. Αυτό δα έλειπε. Τα λεφτά μας ακουμπούσαμε όπου θεωρούσαμε ότι θα πιάσουν τόπο.
 

phoenix13

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, πάω μια βόλτα να δω τι παίζει και αλλού και αν είναι ξαναπερνάω. Έρευνα αγοράς κάνω εξάλλου.
Μία από τις πιο συχνές μου φράσεις.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96
Αμα η γκομενα ειναι ψιλη λεω οτι εψαχνα κοντουλα. Αμα ειναι κοντουλα λεω οτι ηθελα ψιλη.
Αμα ειναι κανονικη, λεω οτι κατσει εκει την ωρα
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ευχαριστώ, πάω μια βόλτα να δω τι παίζει και αλλού και αν είναι ξαναπερνάω.

Είναι η φράση που σε ξελασπώνει χωρίς πολλά παρατράγουδα.
Η πλάκα είναι με αυτά που λένε αν προσπαθήσουν να σε πείσουν ότι ΔΕΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να την κάνεις αυτή τη βόλτα.

Επίσης πλάκα έχει πως αντιδρούν αν τυχόν ξαναγυρίσεις και περάσεις:
Οι μεν τσατσάδες σου κρατάνε μούρη, γιατί μούρη έκαναν και προηγουμένως που έφυγες, οπότε δε τους πάει να την αλλάξουν έτσι εύκολα και αναιτιολόγητα.
Οι πουτάνες όμως (στην οποία έχεις την ευκαιρία στο δωμάτιο να της πεις "Κοίτα, έκανα μια βόλτα αλλά σε σένα ξαναγύρισα"), σκάνε ένα χαμόγελο (με αυτό που τους λες) από το ένα αυτί μέχρι το άλλο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Είναι η φράση που σε ξελασπώνει χωρίς πολλά παρατράγουδα.
Η πλάκα είναι με αυτά που λένε αν προσπαθήσουν να σε πείσουν ότι ΔΕΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να την κάνεις αυτή τη βόλτα.

Επίσης πλάκα έχει πως αντιδρούν αν τυχόν ξαναγυρίσεις και περάσεις:
Οι μεν τσατσάδες σου κρατάνε μούρη, γιατί μούρη έκαναν και προηγουμένως που έφυγες, οπότε δε τους πάει να την αλλάξουν έτσι εύκολα και αναιτιολόγητα.
Οι πουτάνες όμως (στην οποία έχεις την ευκαιρία στο δωμάτιο να της πεις "Κοίτα, έκανα μια βόλτα αλλά σε σένα ξαναγύρισα"), σκάνε ένα χαμόγελο (με αυτό που τους λες) από το ένα αυτί μέχρι το άλλο!
εμενα μια φορα που γυρισα (καλοκαιρι ηταν)και η πουτανα μουτρα μου ειχε...σιγα μωρη λες και ησουν η γκομενα μου...αλλα εχει χαρη η καλοκαιρινη πουτανοξηρασια της σαλονικης....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγω νομιζω οτι το καλυτερο ειναι ενα απλο " ευχαριστω " και καρφι στην πορτα της εξοδου...
με το πολυ μπλα-μπλα ,δινεις λαβη να σου πρηξουν τα @@
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Ευχαριστώ και γεια χαρα στα μπουρδέλα. Στα στούντιο πάω διαβασμένος ξέροντας ποια κοπέλα δουλεύει οπότε δε παίζει να μην περάσω εκτός και εάν έχει πολύ κόσμο οπότε λέω στη τσατσά ότι δε γίνεται να περιμένω τόση ώρα για να γαμήσω κάτι απόλυτα κατανοητό. Έχουμε και δουλειές στη τελική 
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τιποτα το ιδιαιτερο,ενα ευχαριστω και μετα φευγω!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Γιατί να λέμε ευχαριστώ, γλυκό μας δίνουν;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γιατι ρε?κ εγω ευχαριστω λεω γιατι ειμαι ευγενικο παιδι.....
και σου δινουν και γλυκο....κοκο


ντεκερ τι κανεις ;χθες απαντησα λιγο στο ποστ μετα γιατι βγηκα καπου...πηγες σε καμια σημερα;εγω εφη
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Τι πρεπει να πούμε κατι δηλαδη? στα παπάρια μας και έξω. Αντε το πολύ να αφησω καμια κλανιά (αθόρυβη) όπως φέυγω.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ λέω θα κάνω μια βόλτα και θα ξαναπεράσω. Τώρα άμα πέσω σε καμιά στραβωμένη προσπαθώ να είμαι ήρεμος.
Η πλάκα είναι ότι μερικές τσατσάδες θέλουν ξύλο. Μόνο και μόνο με την κολο συμπεριφορά μερικών τσατσάδων δεν περνάει μέσα κόσμος αλλά φαίνεται οι μπουρδελοάρχοντες αυτής της πόλης είναι πλούσιοι και δεν τους νοιάζει το χάσιμο εσόδων που προκαλεί η συμπεριφορά του προσωπικού...και μεταξύ μας δεν χρειάζεται να σπουδάσεις οικονομικά η management για να το διαπιστώσεις και να κάνεις κάτι για αυτό.
Πάλι καλά πάντως στα studio σπάνια συναντάς τέτοια φαινόμενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom