Νέα

Τι λέτε για να μη περάσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

speedius

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
Λέω ότι θα ξαναπεράσω σε λίγο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Συνήθως λέω "θα πάω να δω και σε κανένα άλλο κοντινό και βλέπουμε". Αλλά υπήρχαν φορές που δεν κρατήθηκα και είπα "δεν τρελάθηκα κιόλας". Καλό ε? 

βασικά μαλακία είναι για μένα αφού με κάποιες εξαιρέσεις (αρκετές δυστηχώς) που τους αξίζει επειδή η συμπεριφορά τους είναι άσχημη, τις κοπέλες πρέπει να τις σεβόμαστε ανεξαρτήτως εμφάνισης. Αμα δεν μας αρέσει ευχαριστώ και αντε γεια. Τα υπόλοιπα για μένα είναι χαζομάρες. Αλλωστε αν μειώνουμε την κάθε κοπέλα που δουλευει, και την χαρακτηρίζουμε με επίθετα, εμείς που καταφευγουμε σε αυτές (ο καθένας για τους λόγους του) τι σκατα είμαστε;
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Συμφωνω με τον Dawn
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
βασικά μαλακία είναι για μένα αφού με κάποιες εξαιρέσεις (αρκετές δυστηχώς) που τους αξίζει επειδή η συμπεριφορά τους είναι άσχημη, τις κοπέλες πρέπει να τις σεβόμαστε ανεξαρτήτως εμφάνισης. Αμα δεν μας αρέσει ευχαριστώ και αντε γεια. Τα υπόλοιπα για μένα είναι χαζομάρες. Αλλωστε αν μειώνουμε την κάθε κοπέλα που δουλευει, και την χαρακτηρίζουμε με επίθετα, εμείς που καταφευγουμε σε αυτές (ο καθένας για τους λόγους του) τι σκατα είμαστε;

+++++1
και εγω εαν δεν θελω να περασω ειτε λογο του οτι δεν μου ερεσει ειτε δεν εχω ακομα αποφασισει, με ευγενικο τροπο και παντα με χαμογελο λεω οτι θα κανω μια βολτα και πρωτα
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
βασικά μαλακία είναι για μένα αφού με κάποιες εξαιρέσεις (αρκετές δυστηχώς) που τους αξίζει επειδή η συμπεριφορά τους είναι άσχημη, τις κοπέλες πρέπει να τις σεβόμαστε ανεξαρτήτως εμφάνισης. Αμα δεν μας αρέσει ευχαριστώ και αντε γεια. Τα υπόλοιπα για μένα είναι χαζομάρες. Αλλωστε αν μειώνουμε την κάθε κοπέλα που δουλευει, και την χαρακτηρίζουμε με επίθετα, εμείς που καταφευγουμε σε αυτές (ο καθένας για τους λόγους του) τι σκατα είμαστε;
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
βασικά μαλακία είναι για μένα αφού με κάποιες εξαιρέσεις (αρκετές δυστηχώς) που τους αξίζει επειδή η συμπεριφορά τους είναι άσχημη, τις κοπέλες πρέπει να τις σεβόμαστε ανεξαρτήτως εμφάνισης. Αμα δεν μας αρέσει ευχαριστώ και αντε γεια. Τα υπόλοιπα για μένα είναι χαζομάρες. Αλλωστε αν μειώνουμε την κάθε κοπέλα που δουλευει, και την χαρακτηρίζουμε με επίθετα, εμείς που καταφευγουμε σε αυτές (ο καθένας για τους λόγους του) τι σκατα είμαστε;
Και εγω της αποψης σου ειμαι, αλλα οταν σου λεει η κοπελα γιατι φευγεις?δεν θα φυγεις... δεν σου αρεσω??

Τι της λες τοτε? :huh:  :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μια φορα ειχα πει σε μια τσατσα...μπροστα σε πελατες...γιατι  την ξερω την κοπελα.την πηρα και δεν γουσταρα....και η κοπελα πεταχτηκε απο μεσα και μου αρχισε ...και που με ξερεις;και ποτε ηρθες εσυ; και τετοια....οποτε αλλη φορα γαμησε τα ...μουγκα και μεταβολη....σιγα μην ανοιξω και διαλογο :2funny:
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
Και εγω της αποψης σου ειμαι, αλλα οταν σου λεει η κοπελα γιατι φευγεις?δεν θα φυγεις... δεν σου αρεσω??

Τι της λες τοτε? :huh:  :'(

οτιδηποτε το οποιο δεν προκειτε να την κανει να νιωσει ασχημα.
αυτο δεν ειναι το ανθρωπινο
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Και εγω της αποψης σου ειμαι, αλλα οταν σου λεει η κοπελα γιατι φευγεις?δεν θα φυγεις... δεν σου αρεσω??

Τι της λες τοτε? :huh:  :'(
Αυτο πιστευω ειναι κλασικο κολπο για να σε κανουν να νιωσεις καπως!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
οτιδηποτε το οποιο δεν προκειτε να την κανει να νιωσει ασχημα.
αυτο δεν ειναι το ανθρωπινο
Όταν σε πιεζει και σου πει περασε, δεν σου αρεσω??  Όπως γραφει και ο παρακατω δεν σου αφηνει περιθωριο για να πεις κατι αλλο, ερωτηση παγιδα...

Αλλά ιδιαιτερα αν ειναι και ασχημη η κοπελα, εγω αποχωρω και δεν λεω τπτ, ή της λεω ευχαριστω και φευγω ταχεως αγνοωντας την...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Και εγω της αποψης σου ειμαι, αλλα οταν σου λεει η κοπελα γιατι φευγεις?δεν θα φυγεις... δεν σου αρεσω??

Τι της λες τοτε? :huh:  :'(
α ειπα και σε μια οτι δεν εισαι αρκετα καυλιαρα...και με πηγαινε αγκαζε ως την εξοδο μπας και αλλαξω γνωμη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: με το αλλο χερι στο επιμαχο σημειο :2funny:
αδικος κοπος....δεν μας σηκωνεται μαζι σου κυρα μου... :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
α ειπα και σε μια οτι δεν εισαι αρκετα καυλιαρα...και με πηγαινε αγκαζε ως την εξοδο μπας και αλλαξω γνωμη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: με το αλλο χερι στο επιμαχο σημειο :2funny:
αδικος κοπος....δεν μας σηκωνεται μαζι σου κυρα μου... :2funny: :2funny:
Αρπαξες και το χουφτωματακι σου δηλαδη  :cheesy: :cheesy: :lheel: :tits2: .

Εγω αμα δω και το παει το γραμμα κι οτι ειναι ευχαρη καθομαι να με καβλαντισει και να με χουφτωσει λιγο  :-* :-*
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αρπαξες και το χουφτωματακι σου δηλαδη  :cheesy: :cheesy: :lheel: :tits2: .

Εγω αμα δω και το παει το γραμμα κι οτι ειναι ευχαρη καθομαι να με καβλαντισει και να με χουφτωσει λιγο  :-* :-*
α πολλες που δεν μπαινω με χουφτωναν κατα καιρους....ή μου τριβαν τα βυζια τους προκλητικα στην εισοδο....συνηθως κατι μιλφ της πλακας....που κυνηγαν τον πελατη με το ντουφεκι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Βασικά, καλό είναι όταν βγει η γκόμενα στο σαλόνι να είναι αρκετός κόσμος, οπότε αν δε την γουστάρεις την κάνεις μαζί με το μπουλούκι  :rockon:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Και εγω της αποψης σου ειμαι, αλλα οταν σου λεει η κοπελα γιατι φευγεις?δεν θα φυγεις... δεν σου αρεσω??

Τι της λες τοτε? :huh:  :'(

της λές οτι θελεις να τσεκάρεις και τα διπλανά σπίτια και οτι μπορεί να ξανάρθεις. Ελεός ρε παιδιά, ενήλικες είμαστε. Δηλαδή το παίζουμε άντρες όταν λέμες οτι την ξεκωλιάσαμε και κωλόνουμε να πούμε οτι θέλουμε να κοιτάξουμε και δίπλα;;; :huh: :huh: :huh: :huh:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
νοιωθω κουρασμενος  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μιλάμε, αν δε την γουστάρω λέω από μέσα μου "μακάρι να περάσει άλλος" :2funny:
αλλιως με το κοπαδι.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και προσοχη...μια φορα ο αλλος μπηκε στην τουαλετα αντι για την εξοδο απο την βιασυνη και την ατζαμοσυνη του.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom