Νέα

Στο ξενοδοχείο με την καθαρίστρια. Τί λέτε να τολμήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Εγω τους δουλευω τους νορμαλ κρατουμενους
Το παιζουν μαγκες και αλανια και καλα και αντρακλες
Και γινονται λευκοι ιπποτες του κωλου στις φυλακες
Οτι ταχα ειναι καλυτεροι απο τους βιαστες
Τους βιαζουν οι παλιοι κρατουμενοι στις φυλακες και γινονται πουστρακια γιαυτο μετα λενε μαλακιες
Νταξει μην παρεξηγηθω
Δεν υπερασπιζομαι τους βιαστες, αλλα ουτε θεωρω καλυτερο ενα ληστη η ενα φονια
Ισα ισα
Σιγα το εγκλημα τελικα που ειναι ο βιασμος
Τοχουμε μεγενθυνει υπερβολικα
Παρανομη κατακρατηση θα πρεπε να ειναι, τετοιας ταξης
Οπως ειχα μια συμαθητρια μουναρα στο σχολειο (που εγινε βιζιτα μετα), η οποια μου ελεγε εγω αν με βιαζανε θα καθομουν να το απολαυσω :2funny:
Κι εμενα με εχει βιασει γυναικα
Μια που δεν την ηθελα καθολου και την εδιωχνα αλλα με βιασε
Τι επαθα;
Σιγα τα αυγα
Τοσα μπαζα εχω γαμησει αλλο ενα δεν επαθα τιποτα
Καλή αυτή η συμμαθήτρια; Έχεις κρατήσει επαφές μαζί της;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Σωματικα κανονικα
Της ειπα δε θελω σεξ
Και αυτη μου πιανε τον πουτσο και με καβλωνε
Της ελεγα μη οχι και τετοια ε μετα με αρχισε στην πιπα
Τελικα τη γαμησα τι να κανα;
τύπε το εχω παθει και εγω με τη γυναικα μου, με τραμπουκισε καποτε να φάω κατι καμένες φακές. με πονούσε η κοιλια μου μετα :undecided::undecided::undecided:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
τύπε το εχω παθει και εγω με τη γυναικα μου, με τραμπουκισε καποτε να φάω κατι καμένες φακές. με πονούσε η κοιλια μου μετα :undecided::undecided::undecided:
Χειροτερο ειναι αυτο που λες, εγω τουλαχιστον εφαγα σουβλακια μετα
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Τύπε σε βλέπω στον Ευαγγελάτο
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Να ξεκινήσουμε από τα βασικά. Για ποιο λόγο να γίνει καθαρίστρια η άλλη να ξεσκατιζει και να σφουγκαριζει αν είναι όμορφη?εγώ το βλέπω μαλακια να την πέσεις σε μια γυναίκα που καθαρίζει και κάνει τέτοια σκατοδουλεια
Έχω δει σε ξενοδοχεία στο εξωτερικό καμαριέρες μοντέλα.Ιδίως πριν κάπου 8 χρόνια στο Valparaiso στη Χιλή που είχα πάει για δουλειά,ήταν μία έκοβα φλέβες για πάρτι της.Το κακό είναι ότι ήμουν με μία συνάδελφο και δεν μπορούσα να κάνω "παιχνίδι" και στη δουλειά προσέχω.Μιλάμε για μοντέλο...Pilar τη λένε,ελπίζω να είναι καλά η κοπέλα,την έβγαλα φωτογραφία κάποια στιγμή με την άδεια της φυσικά!
Άσε μία φέτος στο Αμβούργο...Καμαριέρα πολύ όμορφη κάπου κοντά στα 40,από την Αγία Πετρούπολη.Γενικά η εντύπωση που έχουν μερικοί ότι τέτοιες δουλειές κάνουν γριές και άσχημες δεν ισχύει στο εξωτερικό.Στην Ελλάδα αυτές οι κοπέλες δε θα πήγαιναν να δουλέψουν ως καμαριέρες.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Σιγα το εγκλημα τελικα που ειναι ο βιασμος
Για ψυχιατρείο είσαι κι εσύ..Από τα χειρότερα εγκλήματα είναι,δεν είναι υποχρεωμένη καμία ν΄ανοίξει τα πόδια της να γαμήσεις εσύ.Έχει το δικαίωμα επιλογής,και συμβαίνει σε όλα τα έμψυχα όντα στον πλανήτη.Το θηλυκό επιλέγει με ποιο αρσενικό θα ζευγαρώσει.Δεν μπορείς να διαλύεις τον ψυχικό κόσμο ενός ανθρώπου για να ικανοποιήσεις τις διαστροφές σου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.915
Πόντοι
9.297
Να ξεκινήσουμε από τα βασικά. Για ποιο λόγο να γίνει καθαρίστρια η άλλη να ξεσκατιζει και να σφουγκαριζει αν είναι όμορφη?εγώ το βλέπω μαλακια να την πέσεις σε μια γυναίκα που καθαρίζει και κάνει τέτοια σκατοδουλεια
Δεν έχουν δικαίωμα στο φλερτ και αυτές;Αν παίζει το μάτι της ,απλά ορμάς αν είναι και εμφανίσιμη.
 

Akamatos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2018
Μηνύματα
152
Like
402
Πόντοι
21
Την είδες την καθαρίστρια τύπε? Δεν είναι όλες μουνάρες όπως στις τσόντες...Πάντως προχώρα το καλά θα πάει...Δεν έχουν και θεματολογία συνήθως τον Αύγουστο οι δημοσιογράφοι...
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Για ψυχιατρείο είσαι κι εσύ..Από τα χειρότερα εγκλήματα είναι,δεν είναι υποχρεωμένη καμία ν΄ανοίξει τα πόδια της να γαμήσεις εσύ.Έχει το δικαίωμα επιλογής,και συμβαίνει σε όλα τα έμψυχα όντα στον πλανήτη.Το θηλυκό επιλέγει με ποιο αρσενικό θα ζευγαρώσει.Δεν μπορείς να διαλύεις τον ψυχικό κόσμο ενός ανθρώπου για να ικανοποιήσεις τις διαστροφές σου.
Δεν ειπα οτι δεν ειναι εγκλημα
Ειπα δεν ειναι και τοσο τραγικο
Δηλαδη οι πουτανες που γαμαμε ολοι εδω, δεν ειναι ενα ειδος βιασμου;
Γαμιουνται για να επιβιωσουν
Πολλες δεν εχουν αλλη επιλογη
Δηλαδη στην ουσια τις γαμας με ανταλλαγμα τη ζωη τους (το φαι, τη στεγη τους)
Ας μην κοροϊδευομαστε και κανουμε τους αγιους τωρα
Οι χειροτεροι ειμαστε
Εκμεταλλευομαστε ολοκληρο το συστημα για να γαμησουμε καποια που δεν θελει, με την ανοχη της κοινωνιας
Και δε μιλαω για περιπτωσεις τραφικιγκ, που αθελα μας ολο και καποια θα χουμε γαμησει εν αγνοια μας
Μιλαω για τις αλλες
Εγω εχω μιλησει με κοπελα
Μου χει πει σχολειο δεν πηγα
Για σερβιτορα δεν εκανα μου πεφτανε ολα
Οτι δουλεια δοκιμασα με διωξανε
Δηλαδη δεν ειχε αλλη επιλογη
Γαμιεται για να ζησει
Δηλαδη βιασμος
 
Τελευταία τροποποίηση:

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Δεν ειπα οτι δεν ειναι εγκλημα
Ειπα δεν ειναι και τοσο τραγικο
Δηλαδη οι πουτανες που γαμαμε ολοι εδω, δεν ειναι ενα ειδος βιασμου;
Γαμιουνται για να επιβιωσουν
Πολλες δεν εχουν αλλη επιλογη
Δηλαδη στην ουσια τις γαμας με ανταλλαγμα τη ζωη τους (το φαι, τη στεγη τους)
Ας μην κοροϊδευομαστε και κανουμε τους αγιους τωρα
Οι χειροτεροι ειμαστε
Εκμεταλλευομαστε ολοκληρο το συστημα για να γαμησουμε καποια που δεν θελει, με την ανοχη της κοινωνιας
Και δε μιλαω για περιπτωσεις τραφικιγκ, που αθελα μας ολο και καποια θα χουμε γαμησει εν αγνοια μας
Μιλαω για τις αλλες
Εγω εχω μιλησει με κοπελα
Μου χει πει σχολειο δεν πηγα
Για σερβιτορα δεν εκανα μου πεφτανε ολα
Οτι δουλεια δοκιμασα με διωξανε
Δηλαδη δεν ειχε αλλη επιλογη
Γαμιεται για να ζησει
Δηλαδη βιασμος
Μιλάς σοβαρά τώρα;Οι πουτάνες είναι επιλογή τους να κάνουν τη δουλειά αυτή.Τι σημασία έχει αν το κάνουν για να πάρουν φαγητό,ή ν΄αγοράσουν χλιδή ή να πάρουν την πρέζα τους;Είναι επιλογή τους.Αν πιάσεις δηλαδή μια κοπέλα στο δρόμο και τη βάλεις κάτω και τη γαμήσεις είναι το ίδιο με το να πας σε ένα μπουρδέλο ή να τηλεφωνήσεις σε μία που έχει αγγελία και να σου έρθει στο ξενοδοχείο ή στο σπίτι,την πληρώσεις και κάνεις σεξ;Όλες οι γυναίκες δηλαδή για εσένα είναι εν δυνάμει πουτάνες;Βγάλε από το μυαλό σου αυτή την "άποψη" διότι δε σε βλέπω καλά..
Κι εγώ εργάζομαι για να επιβιώσω,όλοι όσοι εργάζονται για να επιβιώσουν το κάνουν,τι νομίζεις,ότι το κάνουν για ν'αυξήσουν το ΑΕΠ της χώρας;Δηλαδή μας βιάζουν;Αν σε έπιαναν εσένα και με τη βία σου έλεγαν θα κάτσεις και θα δουλεύεις για να κερδίσω εγώ,θα σου άρεσε;
Η κοπέλα που σου είπε ότι δεν έκανε για καμία δουλειά,επέλεξε να γίνει πουτάνα.Δε μας απασχολεί ο λόγος που το κάνει,είναι επιλογή της.Αλλά και αυτή αν την πιάσεις με το ζόρι και τη βάλεις κάτω να τη γαμήσεις είναι βιασμός και του χειρίστου είδους μάλιστα.Δηλαδή για εσένα οι πουτάνες πρέπει να κάθονται να γαμιώνται με όποιον γουστάρει να γαμήσει;Εδώ σε μπουρδέλα κοπέλες έχουν αρνηθεί να γαμηθούν από κάποιους για διάφορους λόγους.Σε ένα μπουρδέλο μια φορά θυμάμαι που ήταν ένας κάπου 60 ετών και η τσατσά τον έδιωξε λέγοντάς του "η κοπέλα δεν πάει με πελάτες της ηλικίας σου".Είχε επιλογή η κοπέλα.Βιασμός είναι στις κοπέλες που είναι θύματα traffiking αλλά ο πελάτης δεν μπορεί να ξέρει αν η κοπέλα είναι θύμα ή είναι από επιλογή της,εκτός αν δει σημάδια κακοποίησης ή του το πει η ίδια.Αν το ξέρει ο πελάτης όμως είναι συνένοχος σε βιασμό.

Σε κάθε περίπτωση ο βιασμός είναι έγκλημα και μάλιστα ειδεχθές.Δεν μπορείς να σκοτώνεις μια ψυχή για να ικανοποιήσεις τα αρρωστημένα σου ένστικτα.Οι κοπέλες που πέφτουν θύματα βιασμού δεν το ξεπερνούν ποτέ,και μετά ούτε φυσιολογική σεξουαλική ζωή έχουν ούτε καν κοινωνική ζωή.Με τα ψυχοφάρμακα είναι όλη τους τη ζωή.

Πρέπει να σεβόμαστε τις επιθυμίες των ανθρώπων σε όλα τα επίπεδα και στο σεξ.Ο κάθε άνθρωπος επιλέγει τι θα κάνει ελεύθερα.Ό,τι είναι αποτέλεσμα βίας είναι έγκλημα.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Μιλάς σοβαρά τώρα;Οι πουτάνες είναι επιλογή τους να κάνουν τη δουλειά αυτή.Τι σημασία έχει αν το κάνουν για να πάρουν φαγητό,ή ν΄αγοράσουν χλιδή ή να πάρουν την πρέζα τους;Είναι επιλογή τους.Αν πιάσεις δηλαδή μια κοπέλα στο δρόμο και τη βάλεις κάτω και τη γαμήσεις είναι το ίδιο με το να πας σε ένα μπουρδέλο ή να τηλεφωνήσεις σε μία που έχει αγγελία και να σου έρθει στο ξενοδοχείο ή στο σπίτι,την πληρώσεις και κάνεις σεξ;Όλες οι γυναίκες δηλαδή για εσένα είναι εν δυνάμει πουτάνες;Βγάλε από το μυαλό σου αυτή την "άποψη" διότι δε σε βλέπω καλά..
Κι εγώ εργάζομαι για να επιβιώσω,όλοι όσοι εργάζονται για να επιβιώσουν το κάνουν,τι νομίζεις,ότι το κάνουν για ν'αυξήσουν το ΑΕΠ της χώρας;Δηλαδή μας βιάζουν;Αν σε έπιαναν εσένα και με τη βία σου έλεγαν θα κάτσεις και θα δουλεύεις για να κερδίσω εγώ,θα σου άρεσε;
Η κοπέλα που σου είπε ότι δεν έκανε για καμία δουλειά,επέλεξε να γίνει πουτάνα.Δε μας απασχολεί ο λόγος που το κάνει,είναι επιλογή της.Αλλά και αυτή αν την πιάσεις με το ζόρι και τη βάλεις κάτω να τη γαμήσεις είναι βιασμός και του χειρίστου είδους μάλιστα.Δηλαδή για εσένα οι πουτάνες πρέπει να κάθονται να γαμιώνται με όποιον γουστάρει να γαμήσει;Εδώ σε μπουρδέλα κοπέλες έχουν αρνηθεί να γαμηθούν από κάποιους για διάφορους λόγους.Σε ένα μπουρδέλο μια φορά θυμάμαι που ήταν ένας κάπου 60 ετών και η τσατσά τον έδιωξε λέγοντάς του "η κοπέλα δεν πάει με πελάτες της ηλικίας σου".Είχε επιλογή η κοπέλα.Βιασμός είναι στις κοπέλες που είναι θύματα traffiking αλλά ο πελάτης δεν μπορεί να ξέρει αν η κοπέλα είναι θύμα ή είναι από επιλογή της,εκτός αν δει σημάδια κακοποίησης ή του το πει η ίδια.Αν το ξέρει ο πελάτης όμως είναι συνένοχος σε βιασμό.

Σε κάθε περίπτωση ο βιασμός είναι έγκλημα και μάλιστα ειδεχθές.Δεν μπορείς να σκοτώνεις μια ψυχή για να ικανοποιήσεις τα αρρωστημένα σου ένστικτα.Οι κοπέλες που πέφτουν θύματα βιασμού δεν το ξεπερνούν ποτέ,και μετά ούτε φυσιολογική σεξουαλική ζωή έχουν ούτε καν κοινωνική ζωή.Με τα ψυχοφάρμακα είναι όλη τους τη ζωή.

Πρέπει να σεβόμαστε τις επιθυμίες των ανθρώπων σε όλα τα επίπεδα και στο σεξ.Ο κάθε άνθρωπος επιλέγει τι θα κάνει ελεύθερα.Ό,τι είναι αποτέλεσμα βίας είναι έγκλημα.
Βια ειναι για την πουτανα
Ποια επιλογη
Δεν εχει επιλογη αλλιως θα πεθανει της πεινας
Ειναι σα να μου λες οτι αυτη που βιαζεται υπο την απειλη οπλου εχει την επιλογη να πεθανει
Σα να κλεισεις μια σε ενα υπογειο και να της πεις δε σε ταιζω αν δε μου κατσεις
Το ιδιο ακριβως ειναι
Ποια επιλογη και μαλακιες μου λες
Ειναι ξεφτιλα να γαμας πουτανες και μετα να πας να το παιζεις ιπποτης
Η γινε αντρας και πες στα παπαρια μου, η αδερφη και κοψε τα μπουρδελα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Βια ειναι για την πουτανα
Ποια επιλογη
Δεν εχει επιλογη αλλιως θα πεθανει της πεινας
Ειναι σα να μου λες οτι αυτη που βιαζεται υπο την απειλη οπλου εχει την επιλογη να πεθανει
Σα να κλεισεις μια σε ενα υπογειο και να της πεις δε σε ταιζω αν δε μου κατσεις
Το ιδιο ακριβως ειναι
Ποια επιλογη και μαλακιες μου λες
Ειναι ξεφτιλα να γαμας πουτανες και μετα να πας να το παιζεις ιπποτης
Η γινε αντρας και πες στα παπαρια μου, η αδερφη και κοψε τα μπουρδελα
Λοιπόν επειδή γράφεις τη μία μαλακία μετά την άλλη,αν και σου εξήγησα στο προηγούμενο μήνυμα,θα σου τα ξαναπώ.
Η κοπέλα που πάει να δουλέψει ως πουτάνα για να φάει έχει επιλογή.Να πάει να δουλέψει κάπου αλλού.Δεν κάνει για σερβιτόρα;Ας πάει για καθαρίστρια.Δεν κάνει για καθαρίστρια;Να πάει σε χωράφια.Δουλειά θα βρει να κάνει για να επιβιώσει.Αν βάλεις το όπλο στο κεφάλι μιας κοπέλας να τη γαμήσεις δεν το έχει επιλέξει αυτή της το επιβάλλει άλλος.Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό τι να σου πω;
Και από πότε ρε γίδι είναι άντρας όποιος αποδέχεται το βιασμό;Αν οι κοπέλες που δουλεύουν στα μπουρδέλα είναι θύματα traffiking ή τα μπουρδέλα είναι παράνομα να πάει το κράτος να τα κλείσει.Δεν είμαι υποχρεωμένος σε μια επιχείρηση να δω αν το προσωπικό είναι νόμιμα εκεί ή όχι.Δεν πήγα να γαμήσω μια κοπέλα σε διαμέρισμα μέσω γνωστού κλπ όπως κάνουν τα κυκλώματα traffiking.Εκεί είναι βιαστής όποιος πάει διότι ξέρει ότι οι κοπέλες δεν το κάνουν με τη θέλησή τους.
Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά ακόμα τράβα να αυτοκτονήσεις που είσαι υπέρμαχος του βιασμού ΜΑΛΑΚΑ.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Ε καλά εδώ που τα λέμε οι ελλεεινιδες έχουν το μπαμπά και το χορηγό να τις δίνει λεφτά, δεν εχουν ανάγκη να πάνε σε μπουρδελο να δουλέψουν για να επιβιώσουν, λίγο πολύ βολεμενες είναι οι Ελληνίδες οπότε ένα δίκιο το εχει το κορακι
Τι σχέση έχει αυτό με το βιασμό που υποστηρίζει το "κοράκι" που θαυμάζεις;
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Λοιπόν επειδή γράφεις τη μία μαλακία μετά την άλλη,αν και σου εξήγησα στο προηγούμενο μήνυμα,θα σου τα ξαναπώ.
Η κοπέλα που πάει να δουλέψει ως πουτάνα για να φάει έχει επιλογή.Να πάει να δουλέψει κάπου αλλού.Δεν κάνει για σερβιτόρα;Ας πάει για καθαρίστρια.Δεν κάνει για καθαρίστρια;Να πάει σε χωράφια.Δουλειά θα βρει να κάνει για να επιβιώσει.Αν βάλεις το όπλο στο κεφάλι μιας κοπέλας να τη γαμήσεις δεν το έχει επιλέξει αυτή της το επιβάλλει άλλος.Αν δεν το καταλαβαίνεις αυτό τι να σου πω;
Και από πότε ρε γίδι είναι άντρας όποιος αποδέχεται το βιασμό;Αν οι κοπέλες που δουλεύουν στα μπουρδέλα είναι θύματα traffiking ή τα μπουρδέλα είναι παράνομα να πάει το κράτος να τα κλείσει.Δεν είμαι υποχρεωμένος σε μια επιχείρηση να δω αν το προσωπικό είναι νόμιμα εκεί ή όχι.Δεν πήγα να γαμήσω μια κοπέλα σε διαμέρισμα μέσω γνωστού κλπ όπως κάνουν τα κυκλώματα traffiking.Εκεί είναι βιαστής όποιος πάει διότι ξέρει ότι οι κοπέλες δεν το κάνουν με τη θέλησή τους.
Αν δεν καταλαβαίνεις τη διαφορά ακόμα τράβα να αυτοκτονήσεις που είσαι υπέρμαχος του βιασμού ΜΑΛΑΚΑ.
1) Yπαρχουν γυναικες που απλα δε βρισκουν δουλεια πουθενα
Δηλαδη τι πιο απλο για να καταλαβεις;

2) Οσο για νταβαντηδες υπαρχουν παντου και σε ολα
Νομιμα δεν υπαρχουν ουτε ανεξαρτητες αλλα και να υπηρχαν παλι νταβαντζηδες θα υπηρχαν

3) Η συγκαταθεση στο σεξ δεν μπορει να εξαγοραστει
Θα προτιμουσε η κοπελα να την πληρωσεις και να μην την γαμησεις;
Ναι
Αρα δε θελει να κανει σεξ
Αρα σεξ χωρις θεληση = βιασμος

4) Οταν καποιος ειναι ευαλωτος και τον εκμεταλλευεσαι ειναι βιασμος
Απλα τα πραγματα
Δεν χρειαζεται να ασκησεις βια
Την ασκουνε αλλοι για σενα
Ο πιο πουστικος βιασμος ειναι να πας πουτανα
Γιατι βγαζεις την ουρα σου απεξω και κανεις τον Κινεζο
Και βγαζουν αλλοι το φιδι απτην τρυπα για σενα και ασκουν τη βια (κοινωνια, νταβαντζηδες)

5) Σχεδον ολες οι κοπελες ειναι υπο την επηρεια ναρκωτικων
Αν γαμησεις καποιον υπο την επηρεια ειναι βιασμος

Και πολλα ακομα που βαρεθηκα να γραφω γιατι εισαι στοκος
Και μια ερωτηση για το τελος
Εσυ πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν εχεις γαμησει θυμα τραφικιγκ και αρα εγινες βιαστης;
Νομιζεις οτι η αγνοια σε αθωωνει;
Αυτο που λες οτι το τραφικιγκ ειναι σε διαμερισματα ειναι μεγαλη μαλακια γιατι παμπολλες φορες εχουν βγει ειδησεις και για τα γνωστα μερη
Επισης που σκατα το ξερεις οτι απλα η κοπελα δε μιλαει ποτε γιατι φοβαται;
Η απλα εχει αποδεχτει την πραγματικοτητα;

Κλασικος πορνοπελατης Κινεζος ειπες την ατακα που τα φανερωνει ολα "Φταινε οι αλλοι"
Δε φταινε οι αλλοι φιλε μου εσυ κι εγω φταιμε
Δε δημιουργει η προσφορα τη ζητηση, η ζητηση δημιουργει την προσφορα
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
1) Yπαρχουν γυναικες που απλα δε βρισκουν δουλεια πουθενα
Δηλαδη τι πιο απλο για να καταλαβεις;

2) Οσο για νταβαντηδες υπαρχουν παντου και σε ολα
Νομιμα δεν υπαρχουν ουτε ανεξαρτητες αλλα και να υπηρχαν παλι νταβαντζηδες θα υπηρχαν

3) Η συγκαταθεση στο σεξ δεν μπορει να εξαγοραστει
Θα προτιμουσε η κοπελα να την πληρωσεις και να μην την γαμησεις;
Ναι
Αρα δε θελει να κανει σεξ
Αρα σεξ χωρις θεληση = βιασμος

4) Οταν καποιος ειναι ευαλωτος και τον εκμεταλλευεσαι ειναι βιασμος
Απλα τα πραγματα
Δεν χρειαζεται να ασκησεις βια
Την ασκουνε αλλοι για σενα
Ο πιο πουστικος βιασμος ειναι να πας πουτανα
Γιατι βγαζεις την ουρα σου απεξω και κανεις τον Κινεζο
Και βγαζουν αλλοι το φιδι απτην τρυπα για σενα και ασκουν τη βια (κοινωνια, νταβαντζηδες)

5) Σχεδον ολες οι κοπελες ειναι υπο την επηρεια ναρκωτικων
Αν γαμησεις καποιον υπο την επηρεια ειναι βιασμος

Και πολλα ακομα που βαρεθηκα να γραφω γιατι εισαι στοκος
Και μια ερωτηση για το τελος
Εσυ πως εισαι τοσο σιγουρος οτι δεν εχεις γαμησει θυμα τραφικιγκ και αρα εγινες βιαστης;
Νομιζεις οτι η αγνοια σε αθωωνει;
Αυτο που λες οτι το τραφικιγκ ειναι σε διαμερισματα ειναι μεγαλη μαλακια γιατι παμπολλες φορες εχουν βγει ειδησεις και για τα γνωστα μερη
Επισης που σκατα το ξερεις οτι απλα η κοπελα δε μιλαει ποτε γιατι φοβαται;
Η απλα εχει αποδεχτει την πραγματικοτητα;
Συνεχίζεις τις μαλακίες και αριθμημένα αυτή τη φορά:
1)Όποιος/α δε βρίσκει δουλειά,δε γίνεται πουτάνα,αν δεν μπορεί να ζήσει υπάρχουν και τα συσσίτια της Εκκλησίας,αλλά είναι πρόφαση ότι δε βρίσκουν δουλειά.
2)Τι σχέση έχουν οι νταβατζίδες;
3)Κι εγώ θέλω να πληρώνομαι και να μη δουλεύω.Επειδή δουλεύω με βιάζουν;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;Ούτε 10χρονο δεν τα γράφει αυτά
4)Ευάλωτος είναι και ο εργάτης σε μια αποθήκη.Τον βιάζουν δηλαδή;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;
5)Πάλι μαλακίες γράφεις.Εγώ δεν έχω πετύχει ποτέ πρεζόνι πουτάνα,αν έβρισκα δε θα έμπαινα.Όπως αν έβλεπα διανοητικά καθυστερημένη.Αλλά οι κοπέλες που βρίσκεις στα μπουρδέλα είναι με τη θέλησή τους για γρήγορα λεφτά.

Τα μπουρδέλα θεωρητικά είναι νόμιμες επιχειρήσεις.Τον έλεγχο τον ασκει το κράτος όχι ο πελάτης.Όπως αν πας σε ένα ιατρείο,ξέρεις αν ο γιατρός είναι όντως γιατρός και έχει άδεια ασκήσεως επαγγέλματος;Πας σε εξετάζει τον πληρώνεις και φεύγεις.Είναι δουλειά του κράτους να ελέγχει τις επιχειρήσεις,ο πελάτης δεν μπορεί να ξέρει.Αυτό είναι άλλο όμως από το να πιάσεις όπως λες μια κοπέλα και να τη γαμήσεις.Διότι εσύ αυτό υποστηρίζεις ότι ο βιασμός δεν είναι έγκλημα.Λες μαλακίες και δε θα συνεχίσω να σου απαντώ διότι χάνω το χρόνο μου.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Συνεχίζεις τις μαλακίες και αριθμημένα αυτή τη φορά:
1)Όποιος/α δε βρίσκει δουλειά,δε γίνεται πουτάνα,αν δεν μπορεί να ζήσει υπάρχουν και τα συσσίτια της Εκκλησίας,αλλά είναι πρόφαση ότι δε βρίσκουν δουλειά.
2)Τι σχέση έχουν οι νταβατζίδες;
3)Κι εγώ θέλω να πληρώνομαι και να μη δουλεύω.Επειδή δουλεύω με βιάζουν;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;Ούτε 10χρονο δεν τα γράφει αυτά
4)Ευάλωτος είναι και ο εργάτης σε μια αποθήκη.Τον βιάζουν δηλαδή;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;
5)Πάλι μαλακίες γράφεις.Εγώ δεν έχω πετύχει ποτέ πρεζόνι πουτάνα,αν έβρισκα δε θα έμπαινα.Όπως αν έβλεπα διανοητικά καθυστερημένη.Αλλά οι κοπέλες που βρίσκεις στα μπουρδέλα είναι με τη θέλησή τους για γρήγορα λεφτά.

Τα μπουρδέλα θεωρητικά είναι νόμιμες επιχειρήσεις.Τον έλεγχο τον ασκει το κράτος όχι ο πελάτης.Όπως αν πας σε ένα ιατρείο,ξέρεις αν ο γιατρός είναι όντως γιατρός και έχει άδεια ασκήσεως επαγγέλματος;Πας σε εξετάζει τον πληρώνεις και φεύγεις.Είναι δουλειά του κράτους να ελέγχει τις επιχειρήσεις,ο πελάτης δεν μπορεί να ξέρει.Αυτό είναι άλλο όμως από το να πιάσεις όπως λες μια κοπέλα και να τη γαμήσεις.Διότι εσύ αυτό υποστηρίζεις ότι ο βιασμός δεν είναι έγκλημα.Λες μαλακίες και δε θα συνεχίσω να σου απαντώ διότι χάνω το χρόνο μου.
Εξισωνεις το σεξ με την κανονικη δουλεια
Αρα ερχεσαι στα λογια μου οτι ο βιασμος δεν ειναι παρα παρανομη κατακρατηση
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Εξισωνεις το σεξ με την κανονικη δουλεια
Αρα ερχεσαι στα λογια μου οτι ο βιασμος δεν ειναι παρα παρανομη κατακρατηση
Εσύ ρε κεφτέ στο αρχικό μήνυμα μας έλεγε ότι ο βιασμός δεν είναι έγκλημα,τόσα posts σου λέω ότι είναι έγκλημα,πώς έρχομαι στα λόγια σου;Και δεν εξίσωσα φυσικά κανένα σεξ με τη δουλειά,εσύ το ανέφερες.Αλλά είσαι αγράμματος και δεν μπορείς να καταλάβεις ούτε τι γράφεις ούτε τι διαβάζεις...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Εξισωνεις το σεξ με την κανονικη δουλεια
Αρα ερχεσαι στα λογια μου οτι ο βιασμος δεν ειναι παρα παρανομη κατακρατηση
....μαγκα μου το πρωτο βημα για να γινεις βιαστης ειναι η απενεχοποιηση του βιασμου!
Ευχομαι πραγματικα να μην βρεθει καποια δικη σου, αγαπημενη ανθρωπος σε κανα στενο κανενα βραδυ και να βιωσει την βια, τον εξευτελισμο και την ψυχολογικη καταρευση απο 2-3 τυπους με τα δικα σου μυαλα που θα την "κατακρατησουν παρανομα"!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom