Νέα

Στο ξενοδοχείο με την καθαρίστρια. Τί λέτε να τολμήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
....μαγκα μου το πρωτο βημα για να γινεις βιαστης ειναι η απενεχοποιηση του βιασμου!
Ευχομαι πραγματικα να μην βρεθει καποια δικη σου, αγαπημενη ανθρωπος σε κανα στενο κανενα βραδυ και να βιωσει την βια, τον εξευτελισμο και την ψυχολογικη καταρευση απο 2-3 τυπους με τα δικα σου μυαλα που θα την "κατακρατησουν παρανομα"!!!
Άντε μπράβο...Μας τα έπρηξε το γίδι...Δεν είναι πλατό τσόντας η ζωή,μερικοί από τις πολλές τσόντες έχουν χαζέψει...
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Εσύ ρε κεφτέ στο αρχικό μήνυμα μας έλεγε ότι ο βιασμός δεν είναι έγκλημα,τόσα posts σου λέω ότι είναι έγκλημα,πώς έρχομαι στα λόγια σου;Και δεν εξίσωσα φυσικά κανένα σεξ με τη δουλειά,εσύ το ανέφερες.Αλλά είσαι αγράμματος και δεν μπορείς να καταλάβεις ούτε τι γράφεις ούτε τι διαβάζεις...

Εγω το εξισωσα; Για ξαναδιαβασε τι εγραψες

3)Κι εγώ θέλω να πληρώνομαι και να μη δουλεύω.Επειδή δουλεύω με βιάζουν;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;Ούτε 10χρονο δεν τα γράφει αυτά
4)Ευάλωτος είναι και ο εργάτης σε μια αποθήκη.Τον βιάζουν δηλαδή;Τι μαλακίες είναι αυτές που γράφεις;

....μαγκα μου το πρωτο βημα για να γινεις βιαστης ειναι η απενεχοποιηση του βιασμου!
Ευχομαι πραγματικα να μην βρεθει καποια δικη σου, αγαπημενη ανθρωπος σε κανα στενο κανενα βραδυ και να βιωσει την βια, τον εξευτελισμο και την ψυχολογικη καταρευση απο 2-3 τυπους με τα δικα σου μυαλα που θα την "κατακρατησουν παρανομα"!!!

Δε λεω οτι δεν ειναι εγκλημα
Λεω οτι δεν ειναι τοσο ειδεχθες οσο το παρουσιαζουν και οτι αυτοι που γαμανε μπουρδελα κανουν το ιδιο στην ουσια
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Δε λεω οτι δεν ειναι εγκλημα
Λεω οτι δεν ειναι τοσο ειδεχθες οσο το παρουσιαζουν και οτι αυτοι που γαμανε μπουρδελα κανουν το ιδιο στην ουσια
.....ειναι ακομα περισσοτερο ειδεχθες απ'οτι το παρουσιαζουν! Δημιουργει πολλες δευτερογενης καταστασεις και ψυχικα τραυματα που μενουν για μια ζωη στην κοπελα!
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
.....ειναι ακομα περισσοτερο ειδεχθες απ'οτι το παρουσιαζουν! Δημιουργει πολλες δευτερογενης καταστασεις και ψυχικα τραυματα που μενουν για μια ζωη στην κοπελα!
Τα θύματα βιασμών είναι ζωντανοί νεκροί.Δεν το ξεπερνούν ποτέ.Τα περισσότερα θύματα ζουν με τα ψυχοφάρμακα.Κανονικά οι βιαστές θα έπρεπε να πηγαίνουν ισόβια σε απομόνωση.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
.....ειναι ακομα περισσοτερο ειδεχθες απ'οτι το παρουσιαζουν! Δημιουργει πολλες δευτερογενης καταστασεις και ψυχικα τραυματα που μενουν για μια ζωη στην κοπελα!
Κι εμενα μεχουν βιασει δεν επαθα τιποτα
Τα ψυχολογικα ειναι παραμυθια
Ανθρωποι που εχουν λυσει ολα τους τα προβληματα δεν εχουν με τι να ασχοληθουν και ασχολουνται με τα ψυχολογικα
Πιπες
Σκληρη δουλεια τα λυνει ολα τα ψυχολογικα
Εφοσον δεν επαθες σωματικη βλαβη απο το βιασμο, δεν επαθες τιποτα σοβαρο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εγω το εξισωσα; Για ξαναδιαβασε τι εγραψες





Δε λεω οτι δεν ειναι εγκλημα
Λεω οτι δεν ειναι τοσο ειδεχθες οσο το παρουσιαζουν και οτι αυτοι που γαμανε μπουρδελα κανουν το ιδιο στην ουσια
Ο καθε μαλακας μπαίνει στο σάιτ και επειδή λέγεται bourdela νομίζει ότι αποποινικοποιηθηκε η ανωμαλία του .
Σοβαρευτείτε λίγο ,έχετε κάψει φλατζα από αγαμία και πολύ τσόντα με αυτό το ίντερνετ στις μέρες μας που δεν ξέρετε τι λέτε .
Τις σκέψεις σας και τις διαστροφές σας μην τις βγάζετε εδώ ,πηγαίνετε σε έναν ειδικό να σας βοηθήσει .
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Ο καθε μαλακας μπαίνει στο σάιτ και επειδή λέγεται bourdela νομίζει ότι αποποινικοποιηθηκε η ανωμαλία του .
Σοβαρευτείτε λίγο ,έχετε κάψει φλατζα από αγαμία και πολύ τσόντα με αυτό το ίντερνετ στις μέρες μας που δεν ξέρετε τι λέτε .
Τις σκέψεις σας και τις διαστροφές σας μην τις βγάζετε εδώ ,πηγαίνετε σε έναν ειδικό να σας βοηθήσει .
Ενω το να γαμας πουτανες δεν ειναι ανωμαλια
Χειροτεροι ειναι οι πορνοπελατες παρα οι βιαστες
Τουλαχιστον οι βιαστες εχουν ταρχιδια να το παρουν πανω τους
Ενω οι πορνοπελατες βιαζουν με ταρχιδια αλλων και κανουν τους Κινεζους
 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
56
Like
51
Πόντοι
0
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
να το τολμησεις . σκασε με πετσετα στη μεση και μετα ουπς! μου επεσε και να το σαλαμι εξω. εκει θα δειξει τι μελι γενεσθε
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Κι εμενα μεχουν βιασει δεν επαθα τιποτα
...δηλαδη? Σε εχουν ακινητοποιησει με την βια, εφαγες και μερικες ψιλες για να μην αντιδρας, σου σκισαν ρουχα και σου γαμησαν τον κωλο? Γιατι συνηθως βιασμος ειναι η με την βια διεισδυση (αντικειμενου, δακτυλα, πουστος κτλ)!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Ενω το να γαμας πουτανες δεν ειναι ανωμαλια
Χειροτεροι ειναι οι πορνοπελατες παρα οι βιαστες
Τουλαχιστον οι βιαστες εχουν ταρχιδια να το παρουν πανω τους
Ενω οι πορνοπελατες βιαζουν με ταρχιδια αλλων και κανουν τους Κινεζους
Τι λες βρε μαλακα ανώμαλε.
Έχετε γαμησει την κοινωνία με την ανωμαλία σας πλέον .
Καταλαβαίνεις τι είναι αυτά που γράφεις;και θεωρείς και τον εαυτό σου ότι τα μυαλά σου είναι οκ ;
Πάνε σε ένα ψυχίατρο έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
...δηλαδη? Σε εχουν ακινητοποιησει με την βια, εφαγες και μερικες ψιλες για να μην αντιδρας, σου σκισαν ρουχα και σου γαμησαν τον κωλο? Γιατι συνηθως βιασμος ειναι η με την βια διεισδυση (αντικειμενου, δακτυλα, πουστος κτλ)!
Μεγαλη μαλακια ειπες τωρα
Το παιζεις και φεμινιστρια παναθεμα σε
Δεν εχεις ψαχτει αρκετα του τι ειναι βιασμος
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Τι λες βρε μαλακα ανώμαλε.
Έχετε γαμησει την κοινωνία με την ανωμαλία σας πλέον .
Καταλαβαίνεις τι είναι αυτά που γράφεις;και θεωρείς και τον εαυτό σου ότι τα μυαλά σου είναι οκ ;
Πάνε σε ένα ψυχίατρο έχεις πολύ σοβαρό πρόβλημα
Εσυ εισαι ο ανωμαλος που νομιζεις οτι εισαι καλυτερος απο το βιαστη
Ο βιαστης εισαι εσυ
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Μεγαλη μαλακια ειπες τωρα
Το παιζεις και φεμινιστρια παναθεμα σε
Δεν εχεις ψαχτει αρκετα του τι ειναι βιασμος
...τυπε εσυ δν μπορεις να ξεχωρισεις καν τα φυλα, ποιος ειναι αρσενικος και ποιο θηλυκο και θες να το παιξεις και ειδικος στους βιασμους?!?!
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
...τυπε εσυ δν μπορεις να ξεχωρισεις καν τα φυλα, ποιος ειναι αρσενικος και ποιο θηλυκο και θες να το παιξεις και ειδικος στους βιασμους?!?!
Εσυ παντως για αρσενικο δε μου κανεις με τιποτα
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
...γιατι ρε μαγκα, διοτι δεν συναινω στους βιασμους?!?! Ενω εσυ εισαι καθαροαιμο αρσενικο που γαμας κ δερνεις εε???
Οχι εχω τα αρχιδια να παραδεχτω οτι αυτο που κανω να γαμαω πουτανες ειναι ανηθικο και δεν παω να το παιξω λευκος ιπποτης και ανωτερο στοιχειο
Εμετοι ειστε
Γελοιοι υποκριτες
:vomit:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Άρρωστε κάθομαι και ανοίγω και συζήτηση,γαμω την κοινωνία που ζεις
Ναι τραβα δωσε λεφτα στο νταβαντζη να δειρει την πουτανα να σου κατσει και μετα ελα βγαλε λογους και πες μας τι ανωμαλοι ειναι οι βιαστες :2funny:
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Οχι εχω τα αρχιδια να παραδεχτω οτι αυτο που κανω να γαμαω πουτανες ειναι ανηθικο και δεν παω να το παιξω λευκος ιπποτης και ανωτερο στοιχειο
Εμετοι ειστε
Γελοιοι υποκριτες
:vomit:
...μαγκα δεν ξερω ποιος σου γαμησε την ψυχουλα και εχεις αυτην τη αρρωστη συμπεριφορα αλλα κοιτα το λιγο, ισως προλαβεις γιατι αλλιως το επομενο βημα ειναι να κανεις καγκελο.
ΥΓ. η προτροπη κ η παρακινηση σε βιασμο ειναι επισης εγκλημα και τιμωρειται εξισου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom