Νέα

Στο ξενοδοχείο με την καθαρίστρια. Τί λέτε να τολμήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tayrus1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
14
Like
788
Πόντοι
311
Πάμε στην ΑΒ. Όταν μια τυπισα καθαριζει δωμάτια για το μεροκάματο, έχει στο μυαλό της να καθαρίσει γρήγορα κ σωστά τα δωμάτια, δηλαδή να κάνει τη δουλειά της και όχι να παίρνει πιπες στους πελάτες. Τώρα αν είσαι ωραίο παιδί, η όπως κ να σαι τέλος πάντων, μπορείς να πεις μια καλημέρα την πρώτη μέρα, τη δεύτερη κάτι περισσότερο να την Τρίτη να προτείνεις μια έξοδο στο ρεπό της. Πιθανή χυλόπιτα, αλλα δε μπλέκεις εισαι κύριος. Αν θες ακουμπηματα, στρίμωγματα κλπ πριν πας κάνε ένα συμβόλαιο με arag θα σου βγει οικονομικοτερα.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
μην το σκέφτεσαι καν ...
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
22
Like
7.165
Πόντοι
3.446
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Θα σε τρέχουν στο αυτόφωρο. Στον χώρο εργασίας της και ολας, ούτε ο Κούγιας δεν σε σώζει. Καλύτερα παίξε τέτοιο σκηνικό με την κοπέλα σου, να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Το δεύτερο. Θα σε τρέχουν στο αυτόφωρο. Άσε που οι καθαρίστριες καθαρίζουν αφού φύγουν οι ένοικοι από το δωμάτιο.
 

Dante_80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
261
Κριτικές
5
Like
1.023
Πόντοι
361
Δε κανουμε δυσκολη τη ζωη του αλλου στον χωρο εργασιας του επειδη εχουμε καυλες. Ειναι μεγαλη καφριλα και επικινδυνο μαζι. Εαν τωρα, σου δειξει οτι ψαχνεται και σου πεταξει υπονοουμενα, δοκιμαζεις *διακριτικα* να κανεις τη κινηση για κανενα ποτακι και οχι να της τον χωσεις στο στομα. Παρολαυτα, εχοντας πολυχρονη εμπειρια απο πολυημερες διαμονες σε ξενοδοχεια, ποτε και καμια.. Πηγαινε να ξεκαυλωσεις αλλου..
 
  • Like
Αντιδράσεις: 69fil

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Nαι αλλά η κοπέλα δεν το ήξερε αυτό...τον γουσταρε...έτσι απλά ...χωρίς να ξέρει την ιδιότητα του.
Α καλά σίγουρα το ήξερε.Δεν έμενε μία μέρα στο ξενοδοχείο.Το είχε κάνει σπίτι του για καιρό!Τότε δε η Αθήνα ήταν χωριό,λίγο πολύ όλοι γνωρίζονταν!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.034
Πόντοι
11.956
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Και εάν είναι μπάζο υ καμαριέρα....θα ψάχνεις ξενοδοχεία με ωραίες καμαριέρες????με τόσα λεφτά στα δωμάτια πάρε μια κορασίδα και ντύσε την καμαριέρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.916
Πόντοι
9.297
Α καλά σίγουρα το ήξερε.Δεν έμενε μία μέρα στο ξενοδοχείο.Το είχε κάνει σπίτι του για καιρό!Τότε δε η Αθήνα ήταν χωριό,λίγο πολύ όλοι γνωρίζονταν!
Εγώ θα έκανα κάτι με την καμαριέρα την συγκεκριμένη...:smiling-face-with-heart-eyes:...πέρα από το στυλ της με έφτιαξαν και οι γόβες της.Βαριεμαι τις γκόμενες με παντοφλιτσες και σπορτεξ ,θέλω την γυναίκα να εντυπωσιάζει ακόμα και το πρωί κάτι που πολύ δύσκολα το βλέπω ιδίως μακρυά από Θεσσαλονίκη.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Φίλος κάτι μου λέει ότι είδες 2-3 βιντεάκια στο ίντερνετ με κάτι τέτοια σκηνικά και το ονειρεύτηκες και για εδω...
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Τυπε μην ακους κανεναν, ειναι κοτες και ζηλευουν
Ενα μονο να θυμασαι
Το οχι σημαινει ναι
 

Panoutsos_los

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
470
Πόντοι
301
Μην του χαλάς την φαντασίωση ... είναι γνωστό ότι όταν μπαίνει μία καθαρίστρια στο δωμάτιο ξενοδοχείου και σε βρει να μαλακίζεσαι κατευθείαν ορμάει και στον παίρνει τσιμπούκι ακάποτο και μετά τα καταπίνει ή τα φτύνει διακριτικά στο πάτωμα χαχα

Αν στο παίξει δύσκολη ότι δεν θέλει ... ΄όρμηξε της κλείσε το στόμα και βίασε την , όλες οι καθαρίστριες χύνουν με αυτή την φαντασίωση. Μην φοβάσαι δεν θα έχεις καμία συνέπεια γιατί όλοι ξέρουν τι κρυφοπουτάνες είναι όλες αυτές οι 60αρες καθαρίστριες των ξενοδοχείων
Είναι γνωστό ;; Συγνώμη ρε bro αλλά εσύ δεν τι ξενοδοχεία πήγαινεις ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε μην ακους κανεναν, ειναι κοτες και ζηλευουν
Ενα μονο να θυμασαι
Το οχι σημαινει ναι
Κάνεις λάθος φίλε το όχι σημαίνει όχι μην μπερδευόμαστε είναι κρίμα αυτό που λέτε τώρα γι’ αυτό υπάρχουνε οι Έσκορτ για να μπορούμε να φτιάχνουμε τις φαντασιώσεις μας όπως θελουμε και όχι να ακούμε το όχι για ναι
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.086
Like
6.282
Πόντοι
1.056
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
απ την στιγμη που το σκεφτεσαι καντο να μην το εχεις καημο αλλα διακριτικα και ΑΝ βρεις στοχο καλη τυχη :rockon::hi:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
τύπε μια παρενθεση να πουμε, εσυ δεν εισαι που σε μια δοση ειχες γραψει οτι οι πακιστανοί σε κολατσιζουν στα λεωφορεία ; :undecided::undecided::undecided:
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216

Dante_80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2023
Μηνύματα
261
Κριτικές
5
Like
1.023
Πόντοι
361
Δεν τα ξερεις καλα τυπε
Οι βιαστες εχουν πριβε φυλακη, στην Τριπολη, που ειναι μονο μεταξυ τους και λενε οτι γουσταρουν
Ε, θα βαλει και μια στολη καμαριερας και θα ζησει τη φαντασιωση του :cheesy:
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
:2funny:Σε κόβω δικαστήριο σαν τον Στρος Καν με την καμαριέρα:2funny:

 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
Ε, θα βαλει και μια στολη καμαριερας και θα ζησει τη φαντασιωση του :cheesy:
Εγω τους δουλευω τους νορμαλ κρατουμενους
Το παιζουν μαγκες και αλανια και καλα και αντρακλες
Και γινονται λευκοι ιπποτες του κωλου στις φυλακες
Οτι ταχα ειναι καλυτεροι απο τους βιαστες
Τους βιαζουν οι παλιοι κρατουμενοι στις φυλακες και γινονται πουστρακια γιαυτο μετα λενε μαλακιες
Νταξει μην παρεξηγηθω
Δεν υπερασπιζομαι τους βιαστες, αλλα ουτε θεωρω καλυτερο ενα ληστη η ενα φονια
Ισα ισα
Σιγα το εγκλημα τελικα που ειναι ο βιασμος
Τοχουμε μεγενθυνει υπερβολικα
Παρανομη κατακρατηση θα πρεπε να ειναι, τετοιας ταξης
Οπως ειχα μια συμαθητρια μουναρα στο σχολειο (που εγινε βιζιτα μετα), η οποια μου ελεγε εγω αν με βιαζανε θα καθομουν να το απολαυσω :2funny:
Κι εμενα με εχει βιασει γυναικα
Μια που δεν την ηθελα καθολου και την εδιωχνα αλλα με βιασε
Τι επαθα;
Σιγα τα αυγα
Τοσα μπαζα εχω γαμησει αλλο ενα δεν επαθα τιποτα
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
τυπε εννοεις ψυχολογικα η’ σωματικά;
Σωματικα κανονικα
Της ειπα δε θελω σεξ
Και αυτη μου πιανε τον πουτσο και με καβλωνε
Της ελεγα μη οχι και τετοια ε μετα με αρχισε στην πιπα
Τελικα τη γαμησα τι να κανα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom