Νέα

Στο ξενοδοχείο με την καθαρίστρια. Τί λέτε να τολμήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.006
Πόντοι
216
...μαγκα δεν ξερω ποιος σου γαμησε την ψυχουλα και εχεις αυτην τη αρρωστη συμπεριφορα αλλα κοιτα το λιγο, ισως προλαβεις γιατι αλλιως το επομενο βημα ειναι να κανεις καγκελο.
ΥΓ. η προτροπη κ η παρακινηση σε βιασμο ειναι επισης εγκλημα και τιμωρειται εξισου!
Δεν προτρεπω κανεναν
Σας αποδεικνυω οτι ειστε βιαστες και χειροτεροι :wink:
Και πρεπει να πατε μεσα μαζι με τους βιαστες
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Τα όρια του βιασμού ποια είναι? Εμένα πουτανα μου έχει πει για το θέμα του βιασμού.. Οταν μια γυναίκα δε θέλει, δεν γίνεται τίποτα, δεν ανοίγει η μουνοτρυπα αν δεν κάβλωσε η γυναίκα. Και να θες να βιασείς δεν μπαίνει στη τρύπα, δε χωράει, πως το λένε, αφού η γυναίκα δεν έχει κάβλωσε.
τυπε κουνα το κεφαλι σου να παει στη θεση του :confused:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
τύπε άσε τρία εικοσάρικα σε εμφανές μέρος και κόψε κίνηση
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Δεν ειπα οτι δεν ειναι εγκλημα
Ειπα δεν ειναι και τοσο τραγικο
Δηλαδη οι πουτανες που γαμαμε ολοι εδω, δεν ειναι ενα ειδος βιασμου;
Γαμιουνται για να επιβιωσουν
Πολλες δεν εχουν αλλη επιλογη
Δηλαδη στην ουσια τις γαμας με ανταλλαγμα τη ζωη τους (το φαι, τη στεγη τους)
Ας μην κοροϊδευομαστε και κανουμε τους αγιους τωρα
Οι χειροτεροι ειμαστε
Εκμεταλλευομαστε ολοκληρο το συστημα για να γαμησουμε καποια που δεν θελει, με την ανοχη της κοινωνιας
Και δε μιλαω για περιπτωσεις τραφικιγκ, που αθελα μας ολο και καποια θα χουμε γαμησει εν αγνοια μας
Μιλαω για τις αλλες
Εγω εχω μιλησει με κοπελα
Μου χει πει σχολειο δεν πηγα
Για σερβιτορα δεν εκανα μου πεφτανε ολα
Οτι δουλεια δοκιμασα με διωξανε
Δηλαδη δεν ειχε αλλη επιλογη
Γαμιεται για να ζησει
Δηλαδη βιασμος
Τύπε είσαι ψυχικά άρρωστος....
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις τόσο το καλύτερο για σένα και τον περίγυρο σου.....
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.072
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Τα όρια του βιασμού ποια είναι? Εμένα πουτανα μου έχει πει για το θέμα του βιασμού.. Οταν μια γυναίκα δε θέλει, δεν γίνεται τίποτα, δεν ανοίγει η μουνοτρυπα αν δεν κάβλωσε η γυναίκα. Και να θες να βιασείς δεν μπαίνει στη τρύπα, δε χωράει, πως το λένε, αφού η γυναίκα δεν έχει κάβλωσε. Οι πιο πολλοί βιασμό είναι από γνωστούς πχ με λένε Μάκη γαμησα την κολλητή της αδελφής μου τη μαρια, την άλλη μέρα η Μαρία το μετάνιωσε και φοβατΙ ότι θα χάσει το χορηγό άμα το μάθει ο γκομενος, πάει και σε καταγγέλλει για βιασμο
....μαγκα, εχεις δει ποτε σου μουνοτρυπα ή οτι διαβασες απο βιβλια και απο περιοδικα?!???! Σαφως και μπαινει και χωραει, με βια και πονο εφοσον η γυναικα δν το θελει και δεν εχει υγρανθει (καβλωσει)! Σου ειπε εσενα μια παπαρια μια πουτανα δουλευοντας σε ψιλο γαζι και εσυ το θεωρησες αληθεια και θεσφατο! Αλλαξτε μυαλα κ νοοτροπια γιατι οπως μπορεις να βιασεις, ετσι μπορει κ να βιαστεις!
Αρσενικο ειναι αυτο που θα καβλωσει την γυναικα και θα θελει σαν τρελη να πηδηχτει και οχι αυτο που θα την πηδηξει παρα την θεληση της και με βια!
ΥΓ. sorry για το εντονο της απαντησης αλλα ο βιασμος ειναι αρκετα σοβαρο εγκλημα και κακως το αντιμετωπιζεις ετσι ελαφρα και σαν δηθεν σκληρο αρσενικο!
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Τα όρια του βιασμού ποια είναι? Εμένα πουτανα μου έχει πει για το θέμα του βιασμού.. Οταν μια γυναίκα δε θέλει, δεν γίνεται τίποτα, δεν ανοίγει η μουνοτρυπα αν δεν κάβλωσε η γυναίκα. Και να θες να βιασείς δεν μπαίνει στη τρύπα, δε χωράει, πως το λένε, αφού η γυναίκα δεν έχει κάβλωσε. Οι πιο πολλοί βιασμό είναι από γνωστούς πχ με λένε Μάκη γαμησα την κολλητή της αδελφής μου τη μαρια, την άλλη μέρα η Μαρία το μετάνιωσε και φοβατΙ ότι θα χάσει το χορηγό άμα το μάθει ο γκομενος, πάει και σε καταγγέλλει για βιασμο
Όταν ο καρκίνος του « τι τρέχει με τις ελεεινίδες» κάνει μετάσταση στα διπλανά thread.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.181
Πόντοι
2.356
Τα όρια του βιασμού ποια είναι? Εμένα πουτανα μου έχει πει για το θέμα του βιασμού.. Οταν μια γυναίκα δε θέλει, δεν γίνεται τίποτα, δεν ανοίγει η μουνοτρυπα αν δεν κάβλωσε η γυναίκα. Και να θες να βιασείς δεν μπαίνει στη τρύπα, δε χωράει, πως το λένε, αφού η γυναίκα δεν έχει κάβλωσε. Οι πιο πολλοί βιασμό είναι από γνωστούς πχ με λένε Μάκη γαμησα την κολλητή της αδελφής μου τη μαρια, την άλλη μέρα η Μαρία το μετάνιωσε και φοβατΙ ότι θα χάσει το χορηγό άμα το μάθει ο γκομενος, πάει και σε καταγγέλλει για βιασμο
Είσαι ο ορισμός του μαλάκα.
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να κανεις κατι τετοιο.......

Της λεει "που ειναι το πορτοφολι μου; Ειχα πορτοφολι μεσα στο δωματιο.
Θα παω στη ρεσεψιον να πω οτι εκλεψες"

Σπεκουλαρει δηλ. οτι η κοπελα εχει για χψ λογους αναγκη την συγκεκριμενη εργασια και εκμεταλλευεται τον φοβο της. Οντως λειτουργει το σχεδιο του........

 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.226
Κριτικές
7
Like
4.630
Πόντοι
736
Δεν ξερω αν ειναι καλη ιδεα να κανεις κατι τετοιο.......

Της λεει "που ειναι το πορτοφολι μου; Ειχα πορτοφολι μεσα στο δωματιο.
Θα παω στη ρεσεψιον να πω οτι εκλεψες"

Σπεκουλαρει δηλ. οτι η κοπελα εχει για χψ λογους αναγκη την συγκεκριμενη εργασια και εκμεταλλευεται τον φοβο της. Οντως λειτουργει το σχεδιο του........

Δεν γίνεται να πιστεύεις αυτό που έγραψες φίλε μου .Είναι επαίσχυντη και μόνο σαν ιδέα αυτή η μέλλουσα πράξη . Τόσες κοπέλες ,γυναίκες υπάρχουν επί πληρωμή , για να κάνετε τις φαντασιώσεις σας πράξεις. Πρέπει δλδ να εξευτελίσετε μία κοπέλα που δουλεύει τίμια για να ζήσει τον εαυτό της ,την οικογένεια της ? Κάπου να υπάρχει λογική και σεβασμός ,υπάρχουν και ανθρώπινες αξίες πάνω από τις καύλες του κάθε ψυχανώμαλου .
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.114
Πόντοι
506
Δεν γίνεται να πιστεύεις αυτό που έγραψες φίλε μου .Είναι επαίσχυντη και μόνο σαν ιδέα αυτή η μέλλουσα πράξη . Τόσες κοπέλες ,γυναίκες υπάρχουν επί πληρωμή , για να κάνετε τις φαντασιώσεις σας πράξεις. Πρέπει δλδ να εξευτελίσετε μία κοπέλα που δουλεύει τίμια για να ζήσει τον εαυτό της ,την οικογένεια της ? Κάπου να υπάρχει λογική και σεβασμός ,υπάρχουν και ανθρώπινες αξίες πάνω από τις καύλες του κάθε ψυχανώμαλου .
Ναι, προς θεου. Μη βρεθουμε και στο δικαστηριο
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Εγω τους δουλευω τους νορμαλ κρατουμενους
Το παιζουν μαγκες και αλανια και καλα και αντρακλες
Και γινονται λευκοι ιπποτες του κωλου στις φυλακες
Οτι ταχα ειναι καλυτεροι απο τους βιαστες
Τους βιαζουν οι παλιοι κρατουμενοι στις φυλακες και γινονται πουστρακια γιαυτο μετα λενε μαλακιες
Νταξει μην παρεξηγηθω
Δεν υπερασπιζομαι τους βιαστες, αλλα ουτε θεωρω καλυτερο ενα ληστη η ενα φονια
Ισα ισα
Σιγα το εγκλημα τελικα που ειναι ο βιασμος
Τοχουμε μεγενθυνει υπερβολικα
Παρανομη κατακρατηση θα πρεπε να ειναι, τετοιας ταξης
Οπως ειχα μια συμαθητρια μουναρα στο σχολειο (που εγινε βιζιτα μετα), η οποια μου ελεγε εγω αν με βιαζανε θα καθομουν να το απολαυσω :2funny:
Κι εμενα με εχει βιασει γυναικα
Μια που δεν την ηθελα καθολου και την εδιωχνα αλλα με βιασε
Τι επαθα;
Σιγα τα αυγα
Τοσα μπαζα εχω γαμησει αλλο ενα δεν επαθα τιποτα

Τα όρια του βιασμού ποια είναι? Εμένα πουτανα μου έχει πει για το θέμα του βιασμού.. Οταν μια γυναίκα δε θέλει, δεν γίνεται τίποτα, δεν ανοίγει η μουνοτρυπα αν δεν κάβλωσε η γυναίκα. Και να θες να βιασείς δεν μπαίνει στη τρύπα, δε χωράει, πως το λένε, αφού η γυναίκα δεν έχει κάβλωσε. Οι πιο πολλοί βιασμό είναι από γνωστούς πχ με λένε Μάκη γαμησα την κολλητή της αδελφής μου τη μαρια, την άλλη μέρα η Μαρία το μετάνιωσε και φοβατΙ ότι θα χάσει το χορηγό άμα το μάθει ο γκομενος, πάει και σε καταγγέλλει για βιασμο
είστε εμετικοί.
δε μιλάω για ξεπερασμένα όρια, γιατί με σας δεν έχει καμία σημασία πλέον...
νομίζω ότι το νήμα έχει ξεφύγει και καλό θα είναι ο @antisthenis να το κλείσει
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
104
Κριτικές
6
Like
564
Πόντοι
301
Είχα πάρει τις προάλλες μια κυρία να καθαρίσει το σπίτι της μητέρας μου που είναι δυσκίνητη τώρα. Αλλοδαπή, γνωστή γνωστού. Αφού την πλήρωσα για το μεροκάματο, τη γύρισα σπίτι της γιατί ήταν στο δρόμο μου προς νότια. Μου πέταγε ότι είχε ανάγκη τα χρήματα και δούλευε και Κυριακές και ομολογώ ότι η γνωστή φαντασίωση μου ήρθε και μένα στο μυαλό. Αλλά, κάτι το ότι ήταν ψιλομπάζο, κάτι το ότι ήταν γνωστή γνωστού, την άφησα σπίτι της κύριος και τα ξόδεψα στα κορίτσια της βίζιτας. Κρατήστε τις φαντασιώσεις ως έχουν γιατί είναι δύσκολοι καιροί.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Δεν προτρεπω κανεναν
Σας αποδεικνυω οτι ειστε βιαστες και χειροτεροι :wink:
Και πρεπει να πατε μεσα μαζι με τους βιαστες
Εισαι τραγικος να θεωρεις πως ο βιασμος και τα μπουρδελα ειναι το ιδιο πραγμα.Ο βιαστης βρε παπαρα βιαζει και το ξερει,οι πελατες στα μπουρδελα δε ξερουν αν η αλλη ειναι θυμα τραφικινγκ η οχι πιστεψε με αν ηξερε ενας πελατης οτι η αλλη ειναι θυμα τραφινκινγ δε προκειται να εμπαινε μαζι της.Εισαι μεγαλος παπαρας να συγκρινεις αυτα τα 2,αμα ο αλλος δε βρισκει εξω γυναικες τι θα κανει δε πρεπει να παει στο μπουρδελο?αντιθετα αυτος που παει στο μπουρδελο εχει τα κοτσια να παει να γαμησει εκει για να μη βιασει στην κοινωνια ελληνιδες.Αμα τα συγκρινεις εισαι πραγματικα ενα μεγαλο ναυαγιο της ζωης.Η πορνη ειναι επαγγελμα βρε καραγκιοζη παντα υπηρχε,οπως υπαρχουν τα σουβλατζιδικα γιαυτους που δε ξερουν να φτιαχνουν σπιτικο φαγητο και δε το εχουν και γενικα με τη μαγειρικη γιατι δε κανουν ολοι για ολα,το οτι συγκρινεις μια δουλεια που ειναι η ιεροδουλη με το βιασμο στις ελληνιδες δειχνει ποσο τερας εισαι.Εισαι ο χειροτερος του σαιτ με το να υποστηριζεις τους βιασμους και να λες οτι ειναι το ιδιο με τα μπουρδελα.Ειναι δυνατον βρε αρωστε να λες οτι οσοι εχουν παει σε μπουρδελο να μπουνε φυλακη?δηλαδη το 90 τοις εκατο των αντρων που εχουν παει σε μπουρδελο πρεπει να μπουνε φυλακη?τι λες βρε αναθεματισμενε?πας καλα?φυλακη στη ελλαδα πρεπει να μπουνε οσοι βιαζουν ελληνιδες,οι πουτανες ειναι εκει γιαυτο το σκοπο δουλεια τους ειναι και πιστεψε με οποιος πελατης λογικος στα μυαλα του ηξερε οτι η αλλη ειναι θυμα τραφικινγκ δε θα εμπαινε,αρα παλιοπαπαρα μη συγκρινεις.Επισης οταν λες ο βιασμος δε ειναι τιποτα δειχνει ποσο τρελος εισαι,ο βιασμος ειναι εγκληματικη ενεργεια που πρεπει να τιμωρειται καταλαβες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
είστε εμετικοί.
δε μιλάω για ξεπερασμένα όρια, γιατί με σας δεν έχει καμία σημασία πλέον...
νομίζω ότι το νήμα έχει ξεφύγει και καλό θα είναι ο @antisthenis να το κλείσει
Να φαει μεγαλο μπαν το κορακι εχει ξεφυγει και δε ξερει τι λεει.Αυτα που λεει δε λεγονται ψυχιατρικα αρωστος.
 

Se99

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
216
Like
115
Πόντοι
1
Τύπε είσαι ψυχικά άρρωστος....
Όσο πιο γρήγορα το καταλάβεις τόσο το καλύτερο για σένα και τον περίγυρο σου.....
δε εχω δει μεγαλυτερο παλαβο,τετοια τερατα ζουνε αναμεσα μας.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.170
Κριτικές
26
Like
11.099
Πόντοι
4.746
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom