Νέα

Τι λέτε για να μη περάσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 177
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
αλλη μια φορά στην Πάτρα ξημερώματα, πάω σε ένα σπίτι μου ανοίγει ένας γέρος τσάτσος μπαίνω μέσα κλείνει την πόρτα και βγαίνει μια γριά με κόκκινα εσώρουχα, με το που τη βλέπω γυρίζω έντρομος στο γέρο και και του λέω `άνοιξε την πόρτα να φύγω... γρήγορα' ο γέρος δεν άκουσε `τι είπες' μου λέει ανοίγοντας την πόρτα, και του ρίχνω ένα παρατεταμένο ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑΑΑ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
προσωπικα την εχω πει και σε πουτανα μια φορα...την θυμομουν απο αλλο μαγαζι οτι ηταν χαλια απο επιδοσεις και οταν μου τριβοταν για να μπω της ειπα ασε  σε θυμαμαι τι καλα περασα την αλλη φορα...με νοημα...αυτη δαγκωθηκε που της χαλαγα την φημη στο καινουριο στεκιμ και εκανε πως δεν με ηξερε..και απο που με ξερεις και τετοια για να μην εκτεθει....στους πελατες :2funny: :2funny: :2funny:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Δυστυχώς υπάρχουν πολλές τσατσάδες καριόλες και θρασύδειλες , που σου τη λένε άμα τύχει να βρεθείς μόνος στο σπίτι , αλλά όταν φεύγουν μαζικά 15 άτομα μεταξύ των οποίων και περίεργες φάτσες αλβανορουμάνων , εκεί κάνουν τουμπεκί ψιλοκομμένο.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
αμα δεν θέλω να ξαναπεράσω, λέω ευχαριστώ και καλό απόγευμα. Αμα το σκευτομαι λέω οτι θα κάνω μια βόλτα και μπορεί να ξανάρθω. Γενικά δεν δίνω και λογαριασμό. Στην τελική δουλεία τους είναι...
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Εγώ λέω καληνύχτα και ευχαριστώ προσπαθώντας να είμαι όσο το δυνατόν πιο ευγενικός. Το θέμα είναι με την τσατσά η οποία μερικές φορές δεν καταλαβαίνει ότι εάν έχει μπάζο δε θα μπει κανείς. Στην τελική από τη στιγμή που πάω να γαμήσω σε μπουρδέλο ή στούντιο πάει να πει ότι θα τα ακουμπήσω όπου θέλω και όπου θα έχω την καλύτερη μούνα που δουλεύει την ώρα που κάνω τσάρκα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Σε περιπτωσεις που ερχομαι αντιμετωπος με Τσατσα ζορικη, της πεταω ενα """παω μεχρι την τραπεζα να βγαλω φραγκα""".

Σε περιπτωσεις νορμαλ δεν λεω τιποτα. Απλα φευγω.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Σε φιλική τσατσά (γνωστή) της λέω μια άλλη φορά θα τα πούμε. Σε άγνωστη λέω ευχαριστώ και την κάνω. Λεπτομέρεια που παραθέτω..Αν είναι μεσημεράκι ρωτάω για την επόμενη βάρδια αν ξέρω την τσατσα.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Αν η κοπέλα είναι τελείως μπάζο απλά λέω: "Οχι ευχαριστώ".
Αν πάλι είμαι σε περιοχή που έχει κοντινά μαζαγιά και η κοπέλα είναι ψιλοκαλή λέω: "Ισως ξαναπεράσω σε λίγο" και το εννοώ.

Να κάνω και μία παρατήρηση-επισήμανση, γιατί πριν δύο μήνες περίπου πέτυχε έναν τελείως  :jerking: σε μπουρδέλο. Εχω πάει με έναν φίλο μου που ήρθε από επαρχία για να  :knockinb:. Ο φίλος μου είναι στο δωμάτιο και εγώ τον περιμένω στο σαλόνι, όπου είχαν έρθει άλλοι τρεις συναθλητές και περίμεναν.Η κοπέλα (εμένα δεν μου πολυάρεσε) τελειώνει και έρχεται στο σαλόνι για να την δουν, ενώ εγώ περίμενα τον φίλο μου να βγει από το δωμάτιο για να φύγουμε. Οι δύο την έκαναν και ο ένας έμεινε στο σαλόνι και περίμενε. Η τσατσά τον ρωτάει ευγενικά: "Θα περάσετε" και ακολουθεί ο εξής διάλογος.
:jerking:: "Πόσο είναι"
τσατσά: "20 ευρώ"
:jerking: : "Τόσα πολλά; Και τι κάνει;"
τσατσά: "τσιμπουκάκι, ελεύθερα πιασιματάκια κτλ"
:jerking:: "Και από που είναι η κοπέλα;"
τσατσά: "Από Ρωσία"
:jerking: "Ε, άμα είναι απο Ρωσία μακριά..." και σηκώνεται και φεύγει.
Αρκετές φορές μου έχει τύχει η τσατσά να είναι άκομψη. Αλλά μετά από αυτό που είδα κατανοώ πως έχουν δει αρκετούς τύπους σαν τον  :jerking: και της δικαιολογώ σε έναν βαθμό. Τουλάχιστον ρε παιδιά αν δεν σας αρέσει η κοπέλα ή απλά πηγαίνεται για τσάρκα και δεν έχετε σκοπό να τιμήσετε κάποια κοπέλα (το έχω κάνει και εγώ) πείτε ένα νορμάλ: "Οχι ευχαριστώ" και φύγετε. Δεν είναι ανάγκη να το...παίζεται ξυπνητζίδες.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
αυτος οντως ειναι πρωτοφανης  :jerking: :cum:

οπως επισης και σε ενα post στην αρχη που λεει καποιος σαν δικαιολογια οτι εχει αφησει ανοιχτα τα φωτα του αυτοκινητου για να μην περασει  :jerking: :jerking: :helpplea:

:2funny: :2funny:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
27
Like
1.907
Πόντοι
5.235
απλα και ευγενικα λεω ευχαριστω γεια σας!
αλλα πολλες φορες ακους απο πισω...
"τσατσα" γιατι φευγεις? δεν σου αρεσε η κοπελα? δεν ξερεις τι χανεις! παλι τσαρκα πας? :jerking:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Συνήθως λέω "Όχι, ευχαριστώ". Πάντα πιάνει. Μόνο δύο φορές δεν έπιασε.
1) Στη γιαγιά από το μπαλκόνι της Λιοσίων. Οι παλαιότεροι θα θυμούνται την ιστορία.  :rockon:
2) Στη Μενάνδρου, στο γνωστό κατεστραμμένο μπουρδέλο. Ανεβαίνω και βλέπω άλλους 4 τύπους, 50άρηδες, να καπνίζουν και να πίνουν ποτάκι, μαζί με τον τσάτσο. Α, λέω, συναγωνιστές θα είναι, πολλή περιποίηση πέφτει εδώ. Βγαίνει ύστερα από δυο λεπτά μια ψιλόλιγνη αφρικανή και λέω στον τσάτσο : "Όχι, ευχαριστώ, δεν θα καθίσω." Σηκώνονται οι δύο από τους τέσσερις πάνω (α, λέω προς στιγμή, ούτε σε αυτούς άρεσε) και μου λέει ο ένας: Αν ξαναπατήσεις εδώ, μωρή αδέρφω, θα σου κόψω τα αρχίδια!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Έκανα τέτοια μεταβολή, που παραλίγο να σκοτωθώ στις κωλοσκάλες.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
απορω τι τους χαλαει ειναι δυνατον;;;μαγαζια δεν ειναι κι αυτα;αυτοι καθε μερα το ιδιο φαι τρωνε;καλα δεν λεμε να γινεσαι γραφικος να περνας καθε μερα να ριχνεις ακυρα στην ιδια και την ιδια
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Συνήθως λέω "Όχι, ευχαριστώ". Πάντα πιάνει. Μόνο δύο φορές δεν έπιασε.
1) Στη γιαγιά από το μπαλκόνι της Λιοσίων. Οι παλαιότεροι θα θυμούνται την ιστορία.  :rockon:
2) Στη Μενάνδρου, στο γνωστό κατεστραμμένο μπουρδέλο. Ανεβαίνω και βλέπω άλλους 4 τύπους, 50άρηδες, να καπνίζουν και να πίνουν ποτάκι, μαζί με τον τσάτσο. Α, λέω, συναγωνιστές θα είναι, πολλή περιποίηση πέφτει εδώ. Βγαίνει ύστερα από δυο λεπτά μια ψιλόλιγνη αφρικανή και λέω στον τσάτσο : "Όχι, ευχαριστώ, δεν θα καθίσω." Σηκώνονται οι δύο από τους τέσσερις πάνω (α, λέω προς στιγμή, ούτε σε αυτούς άρεσε) και μου λέει ο ένας: Αν ξαναπατήσεις εδώ, μωρή αδέρφω, θα σου κόψω τα αρχίδια!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Έκανα τέτοια μεταβολή, που παραλίγο να σκοτωθώ στις κωλοσκάλες.
πολυ νταβρατισμενοι ηταν;
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
ευχαριστω γειασας, τι αλλο να πεις?
 

Palamari

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πως ειπα και στο πρωτο ποστ λεω ολο ευγενεια "ευχαριστω θα κανω μια βολτα να δω τι γινεται και αλλου"

μου εχουν τυχη ομως και εμενα κατι περιπτωσεις...

παμε με ενα φιλο για αναγνωριστικη βολτα.παμε σε ενα μπορδελο που ηταν ενα τραβελι και οπως χτυπαμε και ανοιγει μας αρχιζει στα καλα καθουμενα σε κατι μπινελικα το αρχιδι αστα να πανε!κοιταζω τον φιλο μου και του λεω παμε να φυγουμε θα μας μπλεξει αυτη (αυτος)
οπως φευγαμε μας εριχνε μπινελικα ακομα,ελεγε του φιλου μου "αντε ρε τρυπιε που ηρθες να γαμησεις κιολας" με πιασανε τα γελια και μου λεει "εσυ τι γελας ρε κουνιστε?"απο την μια θελαμε να γυρησουμε να του ριξουμε καμια καρπαζια αλλα ειναι κωλομπαρο δυπλα και θα μας εβαζε σε μπελαδες το μαλακισμενο..

αλλη μια φορα μονος εκανα την αναγνωριστικη βολτα και οπως μπαινω στην πορτα του μπουρδελου ηταν μπροστα-μπροστα η τσατσα με ενα τραβελι χαλια!!εντελος αυθορμητα λεω "αυτη ειναι η κοπελα"το πειρε ειρωνικα και οπως εφευγα μου λεει "να μην ξαναερθεις ρε μαλακα εδω!να πας αλλου!"σταματησα για λιγο και ειπα να γυρισω να της το βουλοσω αλλα λεω ασε να παω να ριξω καμια ψωλια και εφυγα.


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως μερικες και μερικες...ειναι πολυ απεγνωσμενες στο κυνηγι του πελατη και αυτο χτυπαει ασχημα στην υποδοχη...και αντανακλα στη συμπεριφορα τους... απορω τι τις κραταν τα μαγαζια αφου περναει η μπογια τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom