Νέα

Τί δε σας κάνει η γυναίκα σας, που σας το έκανε πριν το γάμο, και ντρέπεστε να της το ζητήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σταμάτα ρε τους μπάφους.
Έχεις κάψει και το λίγο που διαθέτεις
Οι αντρες που απατανε τις γυναικες τους εχουν λογο.
Εχω ενα ξαδερφο που τα λεμε ολα τα προσωπικα αυτος τοτε ηταν 33 και ηταν παντρεμενος 5 με 6 χρονια και εκει που τα λεγαμε μου ειπε εγω θελω να απατησω η να παω σε μπουδερλο αλλα δεν μπορω?του λεω ρε ξαδερφε γιατι εχεις δεθει με τη γυναικα σου και μου λεει οχι απλα με ξεζουμιζει καθε μερα που να βρω ορεξη και αντοχη να παω σε μπουρδελο η να τα μπλεξω με αλλη.
Του λεω καθε μερα ρε ναι μου λεει,πολυ σπανια μεσα στα 6 χρονια που τη ξερει να περασει μερα και να μην το κανει,εδω ηταν αρρωστος μια μερα και του παιρνε τσιμπουκι.
Η γυναικα του 7αρα σε εμφανιση 9αρα σε χαρακτηρα αλλα πολυβολο και του ειχε πει κιολας αν τα αρχιδια του αντρα μεινουν 2 με 3 μερες αχυστα ευκολα θα βρουν αλλου να το δωσουν.
Εφαρμοζει τη μεθοδο του ξεζουμισματος η τυπισσα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Οι αντρες που απατανε τις γυναικες τους εχουν λογο.
Εχω ενα ξαδερφο που τα λεμε ολα τα προσωπικα αυτος τοτε ηταν 33 και ηταν παντρεμενος 5 με 6 χρονια και εκει που τα λεγαμε μου ειπε εγω θελω να απατησω η να παω σε μπουδερλο αλλα δεν μπορω?του λεω ρε ξαδερφε γιατι εχεις δεθει με τη γυναικα σου και μου λεει οχι απλα με ξεζουμιζει καθε μερα που να βρω ορεξη και αντοχη να παω σε μπουρδελο η να τα μπλεξω με αλλη.
Του λεω καθε μερα ρε ναι μου λεει,πολυ σπανια μεσα στα 6 χρονια που τη ξερει να περασει μερα και να μην το κανει,εδω ηταν αρρωστος μια μερα και του παιρνε τσιμπουκι.
Η γυναικα του 7αρα σε εμφανιση 9αρα σε χαρακτηρα αλλα πολυβολο και του ειχε πει κιολας αν τα αρχιδια του αντρα μεινουν 2 με 3 μερες αχυστα ευκολα θα βρουν αλλου να το δωσουν.
Εφαρμοζει τη μεθοδο του ξεζουμισματος η τυπισσα.
ξερει να κρατα σπιτι (και οικογενεια προφανως) η τυπισσα απλα.
αυτο που σου λεμε δηλαδη.
αμα βρεις την αναλογη κοπελα, δε συγκρινεται η φαση με πουτανα... ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Οι αντρες που απατανε τις γυναικες τους εχουν λογο.
Εχω ενα ξαδερφο που τα λεμε ολα τα προσωπικα αυτος τοτε ηταν 33 και ηταν παντρεμενος 5 με 6 χρονια και εκει που τα λεγαμε μου ειπε εγω θελω να απατησω η να παω σε μπουδερλο αλλα δεν μπορω?του λεω ρε ξαδερφε γιατι εχεις δεθει με τη γυναικα σου και μου λεει οχι απλα με ξεζουμιζει καθε μερα που να βρω ορεξη και αντοχη να παω σε μπουρδελο η να τα μπλεξω με αλλη.
Του λεω καθε μερα ρε ναι μου λεει,πολυ σπανια μεσα στα 6 χρονια που τη ξερει να περασει μερα και να μην το κανει,εδω ηταν αρρωστος μια μερα και του παιρνε τσιμπουκι.
Η γυναικα του 7αρα σε εμφανιση 9αρα σε χαρακτηρα αλλα πολυβολο και του ειχε πει κιολας αν τα αρχιδια του αντρα μεινουν 2 με 3 μερες αχυστα ευκολα θα βρουν αλλου να το δωσουν.
Εφαρμοζει τη μεθοδο του ξεζουμισματος η τυπισσα.
πανεξυπνη η γυνη
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Οι αντρες που απατανε τις γυναικες τους εχουν λογο.
Εχω ενα ξαδερφο που τα λεμε ολα τα προσωπικα αυτος τοτε ηταν 33 και ηταν παντρεμενος 5 με 6 χρονια και εκει που τα λεγαμε μου ειπε εγω θελω να απατησω η να παω σε μπουδερλο αλλα δεν μπορω?του λεω ρε ξαδερφε γιατι εχεις δεθει με τη γυναικα σου και μου λεει οχι απλα με ξεζουμιζει καθε μερα που να βρω ορεξη και αντοχη να παω σε μπουρδελο η να τα μπλεξω με αλλη.
Του λεω καθε μερα ρε ναι μου λεει,πολυ σπανια μεσα στα 6 χρονια που τη ξερει να περασει μερα και να μην το κανει,εδω ηταν αρρωστος μια μερα και του παιρνε τσιμπουκι.
Η γυναικα του 7αρα σε εμφανιση 9αρα σε χαρακτηρα αλλα πολυβολο και του ειχε πει κιολας αν τα αρχιδια του αντρα μεινουν 2 με 3 μερες αχυστα ευκολα θα βρουν αλλου να το δωσουν.
Εφαρμοζει τη μεθοδο του ξεζουμισματος η τυπισσα.
μου ειχε πει καποτε μια γιαγια ενος κολλητου που της καναμε πλακα αν πιστευει οτι την εχουν απατησει.και μας λεει την εξης ατακα.δε ξερω αν με εχει απατησει ποτε αλλα εγω ειχα ενα νομο στο σπιτι μου.ο αντρας οταν βγαινει εξω πρεπει να εχει τη κοιλια γεματη και τα αρχιδια αδεια.αυτα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
μου ειχε πει καποτε μια γιαγια ενος κολλητου που της καναμε πλακα αν πιστευει οτι την εχουν απατησει.και μας λεει την εξης ατακα.δε ξερω αν με εχει απατησει ποτε αλλα εγω ειχα ενα νομο στο σπιτι μου.ο αντρας οταν βγαινει εξω πρεπει να εχει τη κοιλια γεματη και τα αρχιδια αδεια.αυτα
μην ξεχναμε οτι τετοιες γυναικες δεν αφηνουν και τον εαυτο τους δεν μπαταλευουν
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
μου ειχε πει καποτε μια γιαγια ενος κολλητου που της καναμε πλακα αν πιστευει οτι την εχουν απατησει.και μας λεει την εξης ατακα.δε ξερω αν με εχει απατησει ποτε αλλα εγω ειχα ενα νομο στο σπιτι μου.ο αντρας οταν βγαινει εξω πρεπει να εχει τη κοιλια γεματη και τα αρχιδια αδεια.αυτα
Σωστη η γιαγιά.οι παλιες ηταν γυναικες σεβονταν τον αντρα και τον ειχαν κορωνα στο κεφαλι τους.
Η γυναικα που σεβεται τον αντρα της ταυτοχρονα σεβεται και τον ευατο της.
Καμια σχεση με τα σημερινα σαχλοκουδουνα και τα κακομαθημενα που κυκλοφορουν στη πιατσα.
Καθε νεα 10ετια οι γυναικες βουλιαζουν.
Μεχρι και τη δεκαετια του 70 οι γυναικες ηταν καλες απο το 80 άρχισαν να χαλανε το 90 χειροτερεψαν και του 00 ειναι τρεις χειρότερα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Καθε νεα 10ετια οι γυναικες βουλιαζουν.
Μεχρι και τη δεκαετια του 70 οι γυναικες ηταν καλες απο το 80 άρχισαν να χαλανε το 90 χειροτερεψαν και του 00 ειναι τρεις χειρότερα.
10?
20??
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Αυτα ειναι μικρα ρε.
Μεχρι το 03 εχουμε εικονα.
Παντως και του 90 ειναι για τσουβαλιασμα.
Ευτυχως που γεννηθηκα το 89
συμφωνα με οσα βλεπω και παρατηρω, οι '10 και '20 θα ειναι κατεστραμμενοι.
και τα 2 φυλα.
οι '90 ξεβλαχεψανε με κωστοπουλεϊκους τροπους, αρα μπορεις να καταλαβεις τι παιζει.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.873
Πόντοι
2.256
Το προβλημα ειναι και πως οταν τα κανει ολα πάλι θελεις να ξενοπηδηξεις για λογους ποικιλιας,εκει κατεληξα σε ενδοσκοπηση που εκανα για τους λογους που θελω να ξενοπηδάω,ειδικά με milf 30-50 τα παντρεμενα ειναι πυραυλοκινητα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
συμφωνα με οσα βλεπω και παρατηρω, οι '10 και '20 θα ειναι κατεστραμμενοι.
και τα 2 φυλα.
οι '90 ξεβλαχεψανε με κωστοπουλεϊκους τροπους, αρα μπορεις να καταλαβεις τι παιζει.
Οι μεν κοπελες θα εχουν το προτυπο φουλ τατουαζιες-ξεκολα-με μικροσκοπικα μαγιω που καλυπτουν μονο την κλειτοριδα και σοβαρες προθεσεις απεναντι σε παμπλουτους γαμιαδες πιθανους μελλοντικους συζυγους κι αυτες το μονο που εχουν να κανουν ειναι να πεοθηλαζουν μεχρι να τους θηλασει βρεφος τοσο απλα.
Οι δε ανδρες αλητηριοι "καταδικοι φυλακων" με τατουαζ τουλαχιστον την Ομηρου Οδυσσεια σε καρτουν του Αρκα και μια επιγραφη " fuck or die" στο σβερκο τους,μουσια μεχρι το στερνο και μια τρεντυ επιμελως ατημελητη εμφανιση.

Μεταξυ τους θα μιλανε μονο μεσω instagram και δε θα υπαρχει live επαφη.
Μεχρι και μεσω instagram θα γαμιουνται.
Οσο εξελισεται η τεχνολογια τηλεπικοινωνιων,θα προχωρησουν σε αλλα επιπεδα:θα κανουν αναπαραγωγη μεσω εξωσωματικης γονιμοποιησης με τηλεμεταφορα upload ωαριων :new_shocked: :zombie:

Μια μικρη κοινωνια αποικων θα ζουν παστρικα στα υπογεια και στους υπονομους και θα ειναι νορμαλ ατομα σα και μας.
Να κατι σαν την κοινωνια του μελλοντος με τα cyborg και τον εξολοθρευτη
 
  • Like
Αντιδράσεις: c79t

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Οι μεν κοπελες θα εχουν το προτυπο φουλ τατουαζιες-ξεκολα-με μικροσκοπικα μαγιω που καλυπτουν μονο την κλειτοριδα και σοβαρες προθεσεις απεναντι σε παμπλουτους γαμιαδες πιθανους μελλοντικους συζυγους κι αυτες το μονο που εχουν να κανουν ειναι να πεοθηλαζουν μεχρι να τους θηλασει βρεφος τοσο απλα.
Οι δε ανδρες αλητηριοι "καταδικοι φυλακων" με τατουαζ τουλαχιστον την Ομηρου Οδυσσεια σε καρτουν του Αρκα και μια επιγραφη " fuck or die" στο σβερκο τους,μουσια μεχρι το στερνο και μια τρεντυ επιμελως ατημελητη εμφανιση.

Μεταξυ τους θα μιλανε μονο μεσω instagram και δε θα υπαρχει live επαφη.
Μεχρι και μεσω instagram θα γαμιουνται.
Οσο εξελισεται η τεχνολογια τηλεπικοινωνιων,θα προχωρησουν σε αλλα επιπεδα:θα κανουν αναπαραγωγη μεσω εξωσωματικης γονιμοποιησης με τηλεμεταφορα upload ωαριων :new_shocked: :zombie:

Μια μικρη κοινωνια αποικων θα ζουν παστρικα στα υπογεια και στους υπονομους και θα ειναι νορμαλ ατομα σα και μας.
Να κατι σαν την κοινωνια του μελλοντος με τα cyborg και τον εξολοθρευτη
με τα τατουαζ δεν εχω κανενα προβλημα παντως.
ισα ισα μου αρεσουν κιολας, αν ταιριαζουν στο ολο συνολο.
οι ακροτητες βεβαια οχι.

για τα αλλα εχω κανει αναλογο ποστ σε ενα αλλο θρεντ (που βαδιζουμε κτλπ) και η ουσια ηταν οτι παμε προς ολικη απομονωση και ολικη μοναχικοτητα με διεξοδο οξυγονου likes & followers.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Οι περισσότερες πάλι, όχι όλες αλλά οι πιο πολλές, γυναίκες που ξενοπηδιούνται έχουν λόγους.
Όχι υποχρεωτικά σωστούς, αλλά "λόγους" κατά τις ίδιες...
Στους άντρες ο λόγος όπως προείπα είναι κατά 90% ένας. Ξένο μουνί που τους φτιάχνει...
οι γυναικες που ξενοπηδιουνται, ειναι απλα αυτες που δεν τις γαμανε καλα οι αντρες τους.
ολα τα αλλα ειναι φυκια.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.882
Πόντοι
3.556
οι γυναικες που ξενοπηδιουνται, ειναι απλα αυτες που δεν τις γαμανε καλα οι αντρες τους.
ολα τα αλλα ειναι φυκια.
Δεν είναι απόλυτο αυτό που λες τυπε είχα γκόμενα επί ένα χρόνο που ο άντρας της την ξεμουνιαζε στην κυριολεξία τη γαμαγε σαν Σομαλός,και αθλητικός με κοιλιακούς και μικρότερος σε ηλικία από εμένα αλλά στο δικό μου το παπαρι έβρισκε άλλη γλύκα!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom