Νέα

Τί δε σας κάνει η γυναίκα σας, που σας το έκανε πριν το γάμο, και ντρέπεστε να της το ζητήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

michael69

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
446
Πόντοι
20
Λοιπόν μετά από 27 χρόνια γάμου κ 1,5 χρόνο πριν το γάμο , αυτό που κάναμε δεν κάνουμε πλέον είναι το σεξ. Απλά πράγματα , ξέβαψε ο γάμος κ έγινε λευκός:)
δλδ πόσο καιρό δεν έχετε σχέσεις; Το ρωτάω γιατί μετά από 18 χρόνια έχω κάτι παρόμοιο και εγώ..
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.890
Like
12.890
Πόντοι
2.606
To θεμα ειναι να μην αφηνεις να κανει κοιλια το σεξ ... Καθε που εβλεπα να γινετε μηχανικο εβαζα κατι καινουργιο ακομη και αν δεν αρεσε στην πρωτη επαφη. Δεν μπορειτε να φανταστητε ποσες φορες το επαιξε "δεν ειναι σωστο αυτο " και μετα εδειξε την πουτανια της. Απο δονητες ,μαλακιστιρια, ταπες, μηχανικους δονητες ,κολογλυψιματα ,δακτυλα...και τελικα κανα δυο τριο με εκδιδομενες. Ολα ξεκινανε με ενα μιασμα ,λες και την βγαζεις στο κλαρι και μετα ενθουσιαζονται . Τα πιο δυσκολα (σε ψυχολογικο επιπεδο) τα εισαγω μετα απο μπολικο αλκοολ ή καβγαδες που εβγαινα απο πανω.Ηταν η "τιμωρια" της.
Οποτε μετα τον γαμο το μονο που δεν μου κανει ειναι να φωναζει σαν τρελη και να μας ακουνε οι γειτονες...(καλο αυτο γιατι εχουμε και παιδι πλεον)
Υ.Γ. Βασικα θελω μια φορα να την δεσω στο κρεβατι και να την γαμαω ολη μερα οποτε μου γουσταρει,αλλα καποιος πρεπει και να μαγειρεψει...

:tooth:
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Νομίζω η λέξη κλειδί είναι η ντροπή. Αν ντρέπεσαι να μιλήσεις με την γυναίκα σου για το σεξ κάτι δεν πάει καλά.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2020
Μηνύματα
189
Like
192
Πόντοι
1
Εμείς το κάνουμε πιο αραιά, αν και φταίνε τα παιδιά και όχι ότι έπεσε δήθεν η όρεξη. Επίσης, αραιώσαν οι πίπες. Επίσης, πήρε κιλά. Κάποτε ήταν πετίτ πιπίνι, τώρα είναι τουπωτή μιλφάρα. Μ αρέσει κι έτσι, δε λέω.

Αλλά:
Πάντα ήταν σωστή παρτόλα, όμως με το που παντρευτήκαμε μου έβγαλε κι άλλα. Της αρέσουν οι δονητές, της αρέσει να της χώνω αγγούρια στον κώλο και να μου παίρνει πίπα, της αρέσει πάρα πολύ το πρωκτικό. Πήγε στην Αθήνα επαγγελματικό ταξίδι και ξεσκίστηκε με έναν άγνωστο που γνώρισε στο Γκάζι και το έβγαλε βίντεο και μου το έδειξε. Πιο πολύ από όλα όμως της αρέσει να με βλέπει να γαμάω άλλη. Με έχει κάνει πάσα σε φίλη της και είχε κρυφτεί στο σπίτι για να μας πάρει μάτι. Αυτό έχει γίνει τέσσερις φορές. Μια άλλη φορά όμως που με έπιασε με μια παντρεμένη (κυριολεκτικά μας έπιασε, την ώρα της πράξης), έφαγα τις φάπες μου.

χώρισε την
και ξαναπαντρέψου την
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
Εχω ακουσει οτι καποιες παντρεμενες αποφευγουν μετα το γαμο τις πιπες. Αληθεια η πιπες;
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Μετά από μια δεκαετία γάμου κοπικαν οι πίπες . Το sex έχει αραίωση κ Γενικά απλα συγκατοικουμε
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.458
Πόντοι
746
Τελικα ο παντρεμενος πληρωνει το μουνι πιο ακριβα απο ολους ...

Καλυτερα να καταληξω πορνογερος στην Ταιλανδη ...!
 

Giorgos43006

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
55
Like
725
Πόντοι
80
Εμενα μου εδινε κολο αβερτα παλια (ήταν είδει ανοιχτή απο πίσω) τωρα ομως τπτ....
 

Giorgos43006

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
55
Like
725
Πόντοι
80
Μετά από μια δεκαετία γάμου κοπικαν οι πίπες . Το sex έχει αραίωση κ Γενικά απλα συγκατοικουμε
Εμενα ευτυχως δεν την σταματαει.... ισα ισα που βελτιωνεται ολο κ περισσοτερο...
 

sergyma

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
278
Κριτικές
21
Like
397
Πόντοι
6.060
καναμε τα παντα ολα οτι γουσταραμε και ζητουσε ο καθενας μας
απλως με τα χρονια γινεστε αδελφακια και χανεται το ενδιαφερον η εκπληξη
συν αν υπαρχουν παιδια στα ποδια αντε να βρεις ευκαιρια να μεινετε μονοι
μας τρωει η καθημερινοτητα τα προβληματα
μονο σε διακοπες μονοι μας απολαμβαναμε το σεξ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εμένα δε μου κάνει πλέον πίπα και σιχαίνεται το σπέρμα μου. Όταν πάω να τη χύσω πάντα βάζει το χέρι μπροστά στο πουλί μου και με «κόβει» στο καλύτερο. Ευτυχώς μου δίνει ακόμα κώλο αν και πλέον πονάει.
γιατι δεν ζητας διαζυγιο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πίπα κομμένη (το 1 φορά το τρίμηνο δεν μετράει). Για χύσιμο στο στόμα ούτε λόγος. Σε μία κρίση όπου είχα φανεί έτοιμος να φύγω ξανά άρχισαν όλα σε ημερήσια βάση ! Δεν κράτησαν πολύ βέβαια.
γιατι δεν ζητας διαζυγιο?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν θα το συνεχισω ,

αγοραζεις ενα αμαξι και οταν αυξανει η καταναλωση του τρελά και βγαζει ζημιες το αλλαζεις σκαζοντας εναν σκασμο λεφτα,

και για την συντροφο που ειναι πολυ πολυ σημαντικοτερη και την παντρευτηκατε για την μεγαλυτερη απολαυση της ζωης τον ερωτα - το σεξ καθεστε?

εσεις φταιτε.

ξερετε κανεναν να πηρε διαζυγιο και να το μετανοιωσε?

ακομη και απο αυτους που εχουν παιδια.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
μήπως έχεις παχύνει και κουράζεται?
ναι κουράστηκε, σκέφτομαι να την βγάλω μόνη προτεινόμενη στο επόμενο συμβούλιο του σπιτικού σαρβάιβορ. Και να κρατήσω και τους μισθούς της.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alpula

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom