Νέα

Τί δε σας κάνει η γυναίκα σας, που σας το έκανε πριν το γάμο, και ντρέπεστε να της το ζητήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
δεν εχει ορεξη για σεξ αλλα δεν την πιεζω να κανουμε οσο υπαρχουν μασαζ και call girls .....
Ειχα παρομοιο προβλημα με μια εξωτερική τοτε που εκανα σχεσεις.
Σε μια φαση ενω πηγαινα στα τσαρδια και χαλαγα κ μα υτην για φαγητα και εξοδοθς λεω τι την εχω?
Δεχομουν να ειχα εξωτερικη αλλα τσαμπε αλλα εφοσον μου τρωγε χρημα στις εξοδοθς τι πιεσα.
Και εκανα το εξης.
Της ειπα για τιμωρια κλεινω κολγκιρλ για τριο η δεχεσαι η παω μονος μου.
Τελικα χωρισα και πηγα μονος με το κολγκιρλ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
έλα το έκανα πολύ λιανά πιο πίσω...
το ότι πχ δεν σε θεωρεί καλό "κουβαλητή" δε σημαίνει πως δεν μπορεί να γαμηθεί μαζί σου (και φυσικά και με άλλους)
το ότι δεν την καλύπτεις συναισθηματικά πλέον ομοίως (μην επαναλαμβάνω)
κλπ
μεχρι τωρα αυτο που ξερω ειναι οτι, αν σε απαξιωσει μια γυναικα ξενερωνει και σταματαει να γαμιεται μαζι σου, γιατι εχει περισσοτερες και πιο ευκολες επιλογες σε σχεση με εμας.
αρα στα καπακια παει στους επομενους και εσενα σε πεταει στον καδο πολυ σχολαστικα.
οταν ξεκιναει η ξενερα, εχει φροντισει ηδη για τον επομενο.
παρολα αυτα κραταω τη γνωμη σου, αλλα δεν την εχω συναντησει ποτε μεχρι στγμης.
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
Ειχα παρομοιο προβλημα με μια εξωτερική τοτε που εκανα σχεσεις.
Σε μια φαση ενω πηγαινα στα τσαρδια και χαλαγα κ μα υτην για φαγητα και εξοδοθς λεω τι την εχω?
Δεχομουν να ειχα εξωτερικη αλλα τσαμπε αλλα εφοσον μου τρωγε χρημα στις εξοδοθς τι πιεσα.
Και εκανα το εξης.
Της ειπα για τιμωρια κλεινω κολγκιρλ για τριο η δεχεσαι η παω μονος μου.
Τελικα χωρισα και πηγα μονος με το κολγκιρλ.
καλα τα λες .....αλλα δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα αν εχεις παιδι
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Αν ειστε παντρεμένοι κσι ειδικά με παιδια δεν σε πεταει τοσο εύκολα...
αλλο σεναριο αυτο.
εκει πεφτουν πολλες υποχωρησεις αναγκαστικα, αν δε θες η' δε μπορεις να χωρισεις.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν ειστε παντρεμένοι κσι ειδικά με παιδια δεν σε πεταει τοσο εύκολα...
Ασε μας ρε που θα μας πεις τη συνταγη για να μην μας πεταξει η γυναικα.
Αν εχει τα κοτσια ας διωξει,200 ευρω το μηνα και ολες οι ευθυνες πανω της.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Kαι οι γυναίκες και οι άντρες απατούν για τον ίδιο λόγο. Δεν είμαστε μονογαμικά όντα. Είναι ενάντια στη φύση μας. Το ότι οι κοινωνικές συμβάσεις μας επιβάλλουν να εφεύρουμε μια δικαιολογία δεν αλλάζει την ουσία.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αντρα σαν τον προμοτορα θυματακια των εξωτερικων.
Παραδειγμα προς αποφυγην.
Προμοτορα σε φωναζει η γυναικα να πας να καθαρισεις το μπανιο.
Καπακι μετα να πας να μαγειρεψεις και μετα να της βαψεις τα νυχια με το μανο,να σερβιρεις το φαγητο να κανεις λάντζα και μετα να στρωσεις το κρεβατι το διπλο για να κοιμηθει ανετα και εσυ στο καναπε τον διπλο οχι τον τριπλο σε χωραει.
Ξυπνητήρι στις 7 το πρωι να φτιάξεις πρωινο και να γεμισεις τη μπανιερα με αφρολουτρο να κανει μπανιο.
Αν δεν τα κανεις θα πεσει μπινελικι και χαστουκι
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Αντρα σαν τον προμοτορα θυματακια των εξωτερικων.
Παραδειγμα προς αποφυγην.
Προμοτορα σε φωναζει η γυναικα να πας να καθαρισεις το μπανιο.
Καπακι μετα να πας να μαγειρεψεις και μετα να της βαψεις τα νυχια με το μανο,να σερβιρεις το φαγητο να κανεις λάντζα και μετα να στρωσεις το κρεβατι το διπλο για να κοιμηθει ανετα και εσυ στο καναπε τον διπλο οχι τον τριπλο σε χωραει.
Ξυπνητήρι στις 7 το πρωι να φτιάξεις πρωινο και να γεμισεις τη μπανιερα με αφρολουτρο να κανει μπανιο.
Αν δεν τα κανεις θα πεσει μπινελικι και χαστουκι
Ρε παπαρίδη μπούλη...

- Μιλάς για οικονομικά έχοντας φαλιρήσει την καντίνα σου...
- Μιλάς για ιατρικά θέματα και θέματα κορωνοϊού σαν ειδήμων δίνοντας συμβουλές, ενώ δεν έχεις περάσει ούτε απέξω από την Ιατρική...
- Μιλάς για το πως πρέπει να φερόμαστε στις γυναίκες, από την στιγμή που ασχολείσαι μόνο με πουτάνες (ε... και αφέντρες καμιά φορά!!!!)...

Και μετά γίνεσαι ρόμπα και λες ότι αποστομώνεις κόσμο!!!

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά για την περίπτωσή σου!!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Το ποιο καλο ειναι να πηδας παντρεμενες.
Τα δινουν ολα,και ειδικα αν ειναι γυναικα νδ η γαυρου τρελενομαι
εσύ πάντως έχεις βρεί την λύση... πηδάς την χούφτα σου και βλέπεις και τον κόπο σου...

ενίοτε (όταν κονομήσεις το πενηντάρι) πας και στην αφέντρα να σε γαμίσει...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εσύ πάντως έχεις βρεί την λύση... πηδάς την χούφτα σου και βλέπεις και τον κόπο σου...

ενίοτε (όταν κονομήσεις το πενηντάρι) πας και στην αφέντρα να σε γαμίσει...
Μωκο μωρη εταιρα.
Στο υπογειο εκει στο λονδινο και μην μιλας.
Αντε παλιογρια που μου βαζεις φωτογραφιες απο εποχής γραφομηχανης.
Ξεφτιλα του αγγλικου ειδους
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Μωκο μωρη εταιρα.
Στο υπογειο εκει στο λονδινο και μην μιλας.
Αντε παλιογρια που μου βαζεις φωτογραφιες απο εποχής γραφομηχανης.
Ξεφτιλα του αγγλικου ειδους
σκάσε σκουπίδι... σκασε ανώμαλε... σκάσε υπάνθρωπε... σκάσε ηλίθιε... σκάσε μόγγολο...

την μπανάνα σου και στο κλουβί σου αυτιστικό
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε παπαρίδη μπούλη...

- Μιλάς για οικονομικά έχοντας φαλιρήσει την καντίνα σου...
- Μιλάς για ιατρικά θέματα και θέματα κορωνοϊού σαν ειδήμων δίνοντας συμβουλές, ενώ δεν έχεις περάσει ούτε απέξω από την Ιατρική...
- Μιλάς για το πως πρέπει να φερόμαστε στις γυναίκες, από την στιγμή που ασχολείσαι μόνο με πουτάνες (ε... και αφέντρες καμιά φορά!!!!)...

Και μετά γίνεσαι ρόμπα και λες ότι αποστομώνεις κόσμο!!!

Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά για την περίπτωσή σου!!!
Σε σενα οχι μονο σε εχω αποστομωσει αλλα σου εχω αλλαξει τα πρεκια.
Σε εχω γλεντήσει καταλληλα και οσο θα κωλοτριβεσαι τοσο θα σε γλεντω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
σκάσε σκουπίδι... σκασε ανώμαλε... σκάσε υπάνθρωπε... σκάσε ηλίθιε... σκάσε μόγγολο...

την μπανάνα σου και στο κλουβί σου αυτιστικό
Και εσυ στην υπογα μαζι με τα ποντίκια εκει στο λονδινο.
45 τμ σπιτι με την σιδερωστρα φορα παρτιδα και μας το παιζεις επιτυχημένος. Ουστ ξεφτιλισμενη γρια.
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Μετά από τόσα χρόνια γάμου, με δύο παιδιά μεγάλα, το σεξ έσβησε, όπως και πολλά άλλα. Έμεινε η μουρμούρα, ο καυγάς, και κακή κριτική για ότι κάνω κι ο ύπνος σε ξεχωριστά κρεβάτια. Γι' αυτό πεδίων στους αγίους τόπους της Φυλής και του Μεταξουργείου
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Οι περισσότερες πάλι, όχι όλες αλλά οι πιο πολλές, γυναίκες που ξενοπηδιούνται έχουν λόγους.
Όχι υποχρεωτικά σωστούς, αλλά "λόγους" κατά τις ίδιες...
Στους άντρες ο λόγος όπως προείπα είναι κατά 90% ένας. Ξένο μουνί που τους φτιάχνει...

δλδ...
η γυναίκα ρίχνει κέρατα γιατί δεν βλέπει πλέον τον αντρα της σαν άντρα, γιατί θεωρεί ότι δεν φέρνει αρκετά στο σπίτι, γιατί δεν την πηδάει καλά, γιατί είναι νυμφομανής, γιατί έχει μιζεριάσει/τελματώσει ή απλά νιώθει έτσι, γιατί δεν είναι αισθηματικά (ή απλά δεν νιώθει, δίκαι ή άδικα) καλυμμένη, γιατί γιατί γιατί...χίλια γιατί.
κατ'αυτήν είναι λόγοι. δεν κρίνω το πόσο σοβαροί/σωστοί κλπ είναι.
ο άντρας 99 στις 100 ξενογαμάει γιατί απλά η άλλη του αρέσει και του κάθησε....
period
Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να σ αρέσει μόνο ένας άνθρωπος σεξουαλικά.
Τόσο για τους άνδρες όσο και για τις γυναίκες.
Ακόμη και μια γκομενάρα καταντά "λύσσα φαγητό" αν την πηδάς συνέχεια.
Τώρα για τις γυναίκες που έχουν το ένστικτο της διατήρησης της οικογένειας και λειτουργούν πιο πολύ εγκεφαλικά,ε δίνονται περισσότερο σε θέμα αποκλειστικότητας.
Αυτο υπνωτίζονται στο ρόλο της πιστής σταθερής συντρόφου και για να εκτροχιαστούν χρειάζονται όντως "λόγο" όπως σωστά γράφεις φίλε Τζων.
Για μένα πάντως καλό θα ήταν,με την προυπόθεση πως τηρούνται τα προσχήματα,να επιτρέπεται η απιστία και στα δύο φύλα.
Δεν έχει νόημα να προσπαθούμε να φυλακίσουμε την ανθρώπινη βούληση.
Ίσως βέβαια το βλέπω έτσι εγώ που τα συναισθήματά μου αλλάζουν όπως ένας ουρανός που τώρα έχει σύννεφα μετά λιακάδα και μετά πάλι σύννεφα και επομένως αδυνατώ να δεθώ με κάποια ή να της δώσω σπουδαίο ρόλο στη ζωή μου.
Αν αυτό όμως συνέβαινε θα προτιμούσα η απιστία της να μη γινόταν ολοφάνερη για το λόγο του ότι ίσως χαλιόμουν(ίσως και όχι)
Όπως επίσης και θα ήθελα κι εγώ το χώρο μου από εκείνη να συνεχίσω να πηγαίνω με άλλες πληρωμένες ή και απλήρωτες.
 

megalos

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
160
Πόντοι
1
Εγώ ποτέ δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να σ αρέσει μόνο ένας άνθρωπος σεξουαλικά.
Τόσο για τους άνδρες όσο και για τις γυναίκες.
Ακόμη και μια γκομενάρα καταντά "λύσσα φαγητό" αν την πηδάς συνέχεια.
Τώρα για τις γυναίκες που έχουν το ένστικτο της διατήρησης της οικογένειας και λειτουργούν πιο πολύ εγκεφαλικά,ε δίνονται περισσότερο σε θέμα αποκλειστικότητας.
Αυτο υπνωτίζονται στο ρόλο της πιστής σταθερής συντρόφου και για να εκτροχιαστούν χρειάζονται όντως "λόγο" όπως σωστά γράφεις φίλε Τζων.
Για μένα πάντως καλό θα ήταν,με την προυπόθεση πως τηρούνται τα προσχήματα,να επιτρέπεται η απιστία και στα δύο φύλα.
Δεν έχει νόημα να προσπαθούμε να φυλακίσουμε την ανθρώπινη βούληση.
Ίσως βέβαια το βλέπω έτσι εγώ που τα συναισθήματά μου αλλάζουν όπως ένας ουρανός που τώρα έχει σύννεφα μετά λιακάδα και μετά πάλι σύννεφα και επομένως αδυνατώ να δεθώ με κάποια ή να της δώσω σπουδαίο ρόλο στη ζωή μου.
Αν αυτό όμως συνέβαινε θα προτιμούσα η απιστία της να μη γινόταν ολοφάνερη για το λόγο του ότι ίσως χαλιόμουν(ίσως και όχι)
Όπως επίσης και θα ήθελα κι εγώ το χώρο μου από εκείνη να συνεχίσω να πηγαίνω με άλλες πληρωμένες ή και απλήρωτες.
Εδώ μέσα δεν νομίζω να είναι κανείς μας μονογαμικός.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
μεγαλη κουβεντα και ακομα πιο μεγαλη συζητηση για αυτην την κουβεντα.
Όλα του γάμου δύσκολα ....
Πάντως, η κακή ερωτική ζωή ενός ζευγαριού- αποτέλεσμα άλλων προβλημάτων- δεν διορθώνεται με την απιστία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom