Νέα

Τί δε σας κάνει η γυναίκα σας, που σας το έκανε πριν το γάμο, και ντρέπεστε να της το ζητήσετε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τιμωρός(2)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 246
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Δεν είναι απόλυτο αυτό που λες τυπε είχα γκόμενα επί ένα χρόνο που ο άντρας της την ξεμουνιαζε στην κυριολεξία τη γαμαγε σαν Σομαλός,και αθλητικός με κοιλιακούς και μικρότερος σε ηλικία από εμένα αλλά στο δικό μου το παπαρι έβρισκε άλλη γλύκα!!
στειλε c.v στη @***** παιχτη,
τωρα με τη γκελα που παιχτηκε, θα χρειαστουν μαστορια και εργατες.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.885
Πόντοι
3.556
στειλε c.v στη @***** παιχτη,
τωρα με τη γκελα που παιχτηκε, θα χρειαστουν μαστορια και εργατες.
Δεν είμαι γαμητικη μηχανή τυπε για παίξω σε τσόντα!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

είχα κι εγώ τέτοιες περιπτώσεις, 2-3
μια χαρά γαμιόντουσαν με τον άντρα τους (έτσι έλεγαν τουλάχιστον) απλά πήγαιναν και με άλλους όταν γούσταραν
Συμφωνο το ξένο είναι πιο γλυκό!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Δεν είμαι γαμητικη μηχανή τυπε για παίξω σε τσόντα!!
θα μαθεις, μην αγχωνεσαι.
τροποι υπαρχουν.
γλυκοτσουτσουνος εισαι ειπες, αρα θεληση να εχεις χρειαζεται.
ολα τα αλλα θα ερθουν αγγελικα.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.885
Πόντοι
3.556
θα μαθεις, μην αγχωνεσαι.
τροποι υπαρχουν.
γλυκοτσουτσουνος εισαι ειπες, αρα θεληση να εχεις χρειαζεται.
ολα τα αλλα θα ερθουν αγγελικα.
Δυστυχώς δεν το έπιασες το νόημα αν και γενικά σε είχα για γατονονι !!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
είχα κι εγώ τέτοιες περιπτώσεις, 2-3
μια χαρά γαμιόντουσαν με τον άντρα τους (έτσι έλεγαν τουλάχιστον) απλά πήγαιναν και με άλλους όταν γούσταραν
δεν εννοουμε τις σπανιες περιπτωσεις-νυμφο ρε φιλε, αλλα μιλαμε για την πλειοψηφια και σε γενικα πλαισια.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Δυστυχώς δεν το έπιασες το νόημα αν και γενικά σε είχα για γατονονι !!
δεν πειραζει φιλε.
φυσιολογικος ανθρωπος ειμαι και εγω, εχω τις μαυρες μου καποιες φορες.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.885
Πόντοι
3.556
δεν εννοουμε τις σπανιες περιπτωσεις-νυμφο ρε φιλε, αλλα μιλαμε για την πλειοψηφια και σε γενικα πλ

δεν πειραζει φιλε.
φυσιολογικος ανθρωπος ειμαι και εγω, εχω τις μαυρες μου καποιες φορες.
Όλοι φυσιολογικοί ήμαστε πάνω από όλα η υγεία!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.441
Κριτικές
1
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Βαριούνται και οι γυναίκες τον ίδιο πηδουλο συνεχεια...
σου λένε κι αυτές, « μήπως έχει και καλυτερα?»
επιπλεόν κάθε γυναικα ψάχνει τον τύπο που θα της βγάλει τη πουτανα από μέσα της.
και ο σύζυγος συνήθως, εξαιτίας ρόλου και μόνο, δεν είναι αυτός που θα το κάνει.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.457
Πόντοι
2.487
Πιπες κομμενες εδω και καιρο, με το ζορι. Σεξ μια στο τοσο. Απλα αγαπαω το παιδι μου περισσοτερο απο μενα μαλλον κ δεν το διαλυω
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.885
Πόντοι
3.556
σωστοτατος.
αντε πεσμου αυτο που δεν επιασα μπας και το πιασω.
Αν μια γυναίκα θέλει να γαμηθει θα γαμηθει και ας τη πηδάει ο άντρας της και δεκαπέντε φορές την ημέρα και αυτό έγραψα και πιο πάνω αν πρόσεξες,ο άντρας της πιο αθλητικός και πιο μικρός σε ηλικία άρα και πιο δυνατός από εμένα και μάλλον τη γαμουσε και καλύτερα αλλά άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Αν μια γυναίκα θέλει να γαμηθει θα γαμηθει και ας τη πηδάει ο άντρας της και δεκαπέντε φορές την ημέρα και αυτό έγραψα και πιο πάνω αν πρόσεξες,ο άντρας της πιο αθλητικός και πιο μικρός σε ηλικία άρα και πιο δυνατός από εμένα και μάλλον τη γαμουσε και καλύτερα αλλά άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
αυτο σημαινει νυμφο.
αν ναι, ειπα οτι δεν εννοω τετοιες περιπτωσεις γιατι ειναι οι ελαχιστες.
προσωπικα δε ξερω καμια νυμφο, γιατι προφανως θα με ειχε-την ειχα πηδηξει λογικα.
αυτες που ξερω λοιπον, μου εχουν πει οτι εχουν θεμα με τον δικο τους, αρα αναγκαζονται να βρουν αλλο αγγουρι.
απλο και λογικο νομιζω.
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.658
Like
10.885
Πόντοι
3.556
αυτο σημαινει νυμφο.
αν ναι, ειπα οτι δεν εννοω τετοιες περιπτωσεις γιατι ειναι οι ελαχιστες.
προσωπικα δε ξερω καμια νυμφο, γιατι προφανως θα με ειχε-την ειχα πηδηξει λογικα.
αυτες που ξερω λοιπον, μου εχουν πει οτι εχουν θεμα με τον δικο τους, αρα αναγκαζονται να βρουν αλλο αγγουρι.
απλο και λογικο νομιζω.
Δεν διαφωνούμε Σε αυτά που λες και σίγουρα το κακό σεξ παίζει πρωταρχικό ρόλο και αφορμή για να απατήσει κάποια άλλα δεν είναι το απόλυτο, οι γυναίκες να ξέρεις είναι και λίγο εγκεφαλικές μπορεί να έχουν καλό σεξ αλλά κακή επικοινωνία με τον σύντροφό τούς και να ψάχνονται!!(δεν μιλάω για νυμφο αλλά για καθημερινές γυναίκες το κομμάτι απιστία είναι μέγα θέμα με πολλά παρακλάδια καί θέλει μεγάλη ανάλυση)
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
και νύμφο να μην είναι και καλά να την πηδάς αν στο μυαλό της σε απαξιώσει ως άντρα για τους λόγους της (δεν είναι μόνο το σεξ) θα πάει πιθανότατα με άλλους...
δηλαδη,
1) θα σε εχει απαξιωμενο,
2) θα γαμιεται μαζι σου παρολο που σε εχει απαξιωμενο,
3) παρολο που σε εχει απαξιωμενο αλλα γαμιεται μαζι σου, θα γαμιεται και με αλλους ?

σορρυ, αλλα λιγο καπως μη πιστευτο, μου φαινεται ολο αυτο :rolleyes:
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.924
Πόντοι
1.191
δεν εχει ορεξη για σεξ αλλα δεν την πιεζω να κανουμε οσο υπαρχουν μασαζ και call girls .....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Δεν διαφωνούμε Σε αυτά που λες και σίγουρα το κακό σεξ παίζει πρωταρχικό ρόλο και αφορμή για να απατήσει κάποια άλλα δεν είναι το απόλυτο, οι γυναίκες να ξέρεις είναι και λίγο εγκεφαλικές μπορεί να έχουν καλό σεξ αλλά κακή επικοινωνία με τον σύντροφό τούς και να ψάχνονται!!(δεν μιλάω για νυμφο αλλά για καθημερινές γυναίκες το κομμάτι απιστία είναι μέγα θέμα με πολλά παρακλάδια καί θέλει μεγάλη ανάλυση)
μα μιλας για τις ελαχισες περιπτωσεις οπως και να'χει.
σου ειπα, αυτες δεν τις μετραω.
αμα ηταν ετσι δε θα καταληγαμε καπου και σε καποιο γενικο συμπερασμα, γιατι για ολα υπαρχουν και οι εξαιρεσεις που καταρριπτουν τα συμπερασματα, οσον αφορα τον ανθρωπινο παραγοντα.
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.769
Like
6.915
Πόντοι
1.056
εκτος απτο κλασσικο γαμησι, εκανε πιπα, καταπωση, εδινε κωλο. πλεον ολα αυτα κομμενα. ουτε καν σεξ. απλα μενουμε μαζι
Δεν είναι απόλυτο αυτό που λες τυπε είχα γκόμενα επί ένα χρόνο που ο άντρας της την ξεμουνιαζε στην κυριολεξία τη γαμαγε σαν Σομαλός,και αθλητικός με κοιλιακούς και μικρότερος σε ηλικία από εμένα αλλά στο δικό μου το παπαρι έβρισκε άλλη γλύκα!!
και γω εχω ενα φιλο ο οποιος παλια τα ειχε με μια............... τη γαμουσε σαν σκυλος καθε μερα........... αλλα αυτη τον απατησε με εναν ο οποιος ηταν στη παρεα-κλικα της, και τωρα εχουν σχεση...... την κουβαλαει με το αμαξι........ της πληρωνει καφεδες κτλ........ ααααα....... και τον θελει ο πατερας της...... ενω τον φιλο μου δεν τον γουσταρε καθολου........
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι περισσότερες πάλι, όχι όλες αλλά οι πιο πολλές, γυναίκες που ξενοπηδιούνται έχουν λόγους.
Όχι υποχρεωτικά σωστούς, αλλά "λόγους" κατά τις ίδιες...
Στους άντρες ο λόγος όπως προείπα είναι κατά 90% ένας. Ξένο μουνί που τους φτιάχνει...

δλδ...
η γυναίκα ρίχνει κέρατα γιατί δεν βλέπει πλέον τον αντρα της σαν άντρα, γιατί θεωρεί ότι δεν φέρνει αρκετά στο σπίτι, γιατί δεν την πηδάει καλά, γιατί είναι νυμφομανής, γιατί έχει μιζεριάσει/τελματώσει ή απλά νιώθει έτσι, γιατί δεν είναι αισθηματικά (ή απλά δεν νιώθει, δίκαι ή άδικα) καλυμμένη, γιατί γιατί γιατί...χίλια γιατί.
κατ'αυτήν είναι λόγοι. δεν κρίνω το πόσο σοβαροί/σωστοί κλπ είναι.
ο άντρας 99 στις 100 ξενογαμάει γιατί απλά η άλλη του αρέσει και του κάθησε....
period
Παψε ρε να παιρνεις συνεχεια το μερος των γυναικων,εχεις καταντησει αηδια.
Ειπαμε εισαι αγαπουλης και φεμινιστης αλλα οχι τοσο.
Ρε αμα η γυναικα ειναι ολο γκρινια απο το πρωι μεχρι το βραδι,εχει βαρεσει συν 20 κιλα απο τοτε που τι γνωρισες,δεν πλενεται,δεν ξυριζεται,δεν περιποιειται,και βγαινει ο αντρας εξω και πετυχαινει μουνακια ειτε εξωτερικα ειτε στα μπουρδελα γιατι να μην παει?
Εχεις απειρους λογους και να απατησει και να ξενοπηδησει και δικαιολογημενα.
Κορωνα στο κεφαλι πρεπει να μας εχουν αλλιως μας χανουν τελος.
Τωρα κατι αντρακια σαν και σενα που φορανε φακιολι και κανουν γενικο και μπουγαδα τα εχουν και τα εκμεταλλευονται.
Δεν σε εκτιμα η γυναικα αν εισαι υπο οσο και να σε αγαπαει δεν σε εκτιμα δεν καυλωνει με σενα σε βλεπει σαν φιλη.
Αν θες να σε βλεπει φιλενάδα καλως, μονο πες μου να ερθω να δει εμενα.
Αν η γυναικα δεν σε εκτιμα και δεν αισθανεται διπλα σου δεος θαυμασμο ενδιαφερον καβλα χωρισε πριν σε χωρισει η σε απατησει.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Βαριούνται και οι γυναίκες τον ίδιο πηδουλο συνεχεια...
σου λένε κι αυτές, « μήπως έχει και καλυτερα?»
επιπλεόν κάθε γυναικα ψάχνει τον τύπο που θα της βγάλει τη πουτανα από μέσα της.
και ο σύζυγος συνήθως, εξαιτίας ρόλου και μόνο, δεν είναι αυτός που θα το κάνει.
Το ποιο καλο ειναι να πηδας παντρεμενες.
Τα δινουν ολα,και ειδικα αν ειναι γυναικα νδ η γαυρου τρελενομαι
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
βρες εσύ γυναίκα πρώτα, κάτσε μαζί της ένα σεβαστό χρονικό διάστημα και μετά να έχεις άποψη.
πούλο...
Ρε εγω απαξιωσα της εξωτερικες εκει που εγω τις φτηνω στα μουτρα πας εσυ και γλυφεις.
Και γιατι ρε να κατσω χρονικο διαστημα να ρουτινιασω??αν δεχτει οτι θα πηγαινω στα μπουρδελα καθομαι μαζι της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom