Νέα

Tessera Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Nα τις πληρωσει εχει....απλα δν θελει να παρει την τροπη του γκολντ / λιντο / ρασπουτιν το μαγαζι του...(μαγαζακι προς το παρον..)....

Καλο αυτο για τις Ρουμανες.....αντε να πανε σπιτια τους....γ@μω το χαρακτηρα τους....μ@λ@κισμεν@ ψωνια....ΟΥΣΤ Ρεεεεεεεεεε.....

Οσο για τον παπαγαλο στην Αλεξ/λη....μηπως την κυρια την ελεγαν Νατασα ή  Tαμίλα ??? (αν σκεφτομαστε την ιδια........)....
Δε θυμάμαι γαμώτο, αλλά είχα πάθει ζημιά, Ήμουν εκεί από Αύγουστο 2003 μέχρι Φλεβάρη 2004. Η γυναίκα τα είχε όλα. Ομορφιά, σώμα από τα λίγα, attitude femme fatale αλλά από τη στιγμή που έβρισκες το κανάλι επικοινωνίας δεν ήταν καθόλου απρόσιτη, ίσα-ίσα. Εκεί που έπρεπε άδειαζε πορτοφόλια και καλά τους έκανε (ακόμα θυμάμαι τον μαλάκα τον Πολίτη). Της είχα ότι πει ότι χαραμίζεται εκεί, αλλά έκανα λαθός όπου κι αν είναι αυτή είναι στο δικό της κόσμο. Το τέλειο πακέτο για τρελλά ταξίδια αρκει να αποβιβαστείς πριν τη σύγκρουση.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Παιδιά όταν λέτε ο ιδιοκτήτης τι εννοείτε είναι το μαγαζί με νέα διεύθυνση ; Ο Τάκης είναι εκεί ; ποιός σπηκάρει ; το 4 ήταν το μοναδικό μαγαζί που τις κοπελλες τις φώναζες, δε σε ενοχλούσαν από μόνες τους, εξακολουθεί αυτό ;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τι να πω. Τα χέρια μου απασχολούνται μάλλον με μεγαλύτερες μάζες  :)
 

Επισκέπτης
Μάλιστα..μετά τις περιγραφές των παλαιοτέρων, θα έχει ενδιαφέρον η αποψινή επίσκεψη...Για να δούμε....
Φυσικά είναι πολύ νωρίς να περιμένουμε υψηλό επίπεδο...θέλει χρόνο ακόμα..
Βασικά, με αυτά που διαβάζω, ίσως θα έπρεπε να το ξανασκεφτώ για απόψε,
αλλά όπως είπα και πιο πάνω το έχω υποσχεθεί....
Τουλάχιστον, λόγω της περιγραφής του bluevertigo, μπορώ να πάω χωρίς το
άγχος της σύνταξης της αναφοράς του roster, που σημαίνει no limits στο πιώμα!!
Γιατί αν είμαι νηφάλιος εκεί μέσα...θα ξυπνήσουν αναμνήσεις.....

ps +1000 στο φίλο mclein για τις ρουμάνες!!
 

Επισκέπτης
Να μην πούμε την αλήθεια leonoro; Ειδικά εκεί χαμηλά στο πιο λεπτό σημείο στον αστράγαλο που το κυκλώνεις με το χέρι σου... ζημιά!

Τώρα με έστειλες μεγάλε!!!!!Μην τα λέτε έτσι απότομα αυτά μεσημεριάτικα!!!
Βρε τι πάθαμε....
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
το 4 ήταν το μοναδικό μαγαζί που τις κοπελλες τις φώναζες, δε σε ενοχλούσαν από μόνες τους, εξακολουθεί αυτό ;

Ναί, εκτός πολύ λίγων που έρχοντε αλλά ευτυχώς δεν στα πρίζουνε και φεύγουν αμέσως.
Πολύ ξενέρα να σου ζητιανεύουν χωρούς  :-
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Να μην πούμε την αλήθεια leonoro; Ειδικά εκεί χαμηλά στο πιο λεπτό σημείο στον αστράγαλο που το κυκλώνεις με το χέρι σου... ζημιά!

Τώρα με έστειλες μεγάλε!!!!!Μην τα λέτε έτσι απότομα αυτά μεσημεριάτικα!!!
Βρε τι πάθαμε....

:cheesy:
Ρε vaso τι λένε εδώ;; Τσαγάκι;
 

Επισκέπτης
E, oχι και τσαγακι φιλε leonoro!!!Eνταξει, δεν ειμαι και 20αρης πια αλλα δεν
γερασα ακομα!! ;)
Το βραδυ εχει 'αποστολη' στο 4, μη με αναστατωνετε, σας παρακαλω!!!!
:):):):):):):):):):):)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όχι τέτοιο τσαγάκι φίλε, τσαγάκι αντι(-)φραπέ
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Nα τις πληρωσει εχει....απλα δν θελει να παρει την τροπη του γκολντ / λιντο / ρασπουτιν το μαγαζι του...(μαγαζακι προς το παρον..)....

Καλο αυτο για τις Ρουμανες.....αντε να πανε σπιτια τους....γ@μω το χαρακτηρα τους....μ@λ@κισμεν@ ψωνια....ΟΥΣΤ Ρεεεεεεεεεε.....

Οσο για τον παπαγαλο στην Αλεξ/λη....μηπως την κυρια την ελεγαν Νατασα ή  Tαμίλα ??? (αν σκεφτομαστε την ιδια........)....

ʼσε ρε νιάνιαρο που έχεις πάει και στον Παπαγάλο στην Αλεξανδρούπολη!! Πολιτιστική εκδρομή με το σχολείο είχατε πάει;
 

Επισκέπτης
Ωχ..παλι τα ιδια....οχι αλλες κοντρες ρε παιδια!!!plz!!!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πρέπει λογικά κάπου ανάμεσα να είμαι ~?studian
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom