Νέα

Eros-KamaSutra Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Κύριοι θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν επισκεφτεί(και φυσικά τιμήσει δεόντως το συγκεκριμένο ίδρυμα)ποιά κατά τη γνώμη τους αξίζει τα λεφτά ενός prive χορού εκεί μέσα,διότι πήγα μία φορά εκεί αλλά ήταν καθαρά αναγνωριστική και δε μπόρεσα να "ανακαλύψω" καλύτερα ποιες πραγματικά αξίζουν.Αν θυμάστε΄γράψτε όνομα αλλιώς απλά περιγράψτε μου αυτή που έχετε κατά νου.Ευχαριστώ!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Κύριοι θα ήθελα να ρωτήσω όσους έχουν επισκεφτεί(και φυσικά τιμήσει δεόντως το συγκεκριμένο ίδρυμα)ποιά κατά τη γνώμη τους αξίζει τα λεφτά ενός prive χορού εκεί μέσα,διότι πήγα μία φορά εκεί αλλά ήταν καθαρά αναγνωριστική και δε μπόρεσα να "ανακαλύψω" καλύτερα ποιες πραγματικά αξίζουν.Αν θυμάστε΄γράψτε όνομα αλλιώς απλά περιγράψτε μου αυτή που έχετε κατά νου.Ευχαριστώ!

και εγώ μιά φορά πήγα αναγνωριστικά την κυριακή του πάσχα και δε ξαναπάτησα το ποδάρ μου εκεί μέσα γιατί ξενέρωσα με όλα...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
κι εγώ έχω πάει αλλά όπως πήγαμε φύγαμε και πηγαμε απέναντι στο baby gold.Αφού το 90% ήταν επιεικώς σαύρες για στριπτιτζαδικο. Αν και το μαγαζί καταβάλει φιλοτιμες προσπάθειες να εξυπηρετήσει τον πελάτη, το ενδεχόμενο να προσλάβει καμία της προκοπής δεν του περνά από το μυαλό;
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κι εγώ έχω πάει αλλά όπως πήγαμε φύγαμε και πηγαμε απέναντι στο baby gold.Αφού το 90% ήταν επιεικώς σαύρες για στριπτιτζαδικο. Αν και το μαγαζί καταβάλει φιλοτιμες προσπάθειες να εξυπηρετήσει τον πελάτη, το ενδεχόμενο να προσλάβει καμία της προκοπής δεν του περνά από το μυαλό;
παγαλοs εδω ναι sto baby gold
 

Επισκέπτης
παγαλοs εδω ναι sto baby gold

εσύ ποιος παπαγάλος είσαι μωρή ρόμπα ?

άντε κλείσε κανένα a/c....μη κρυώσει το πουλάκι σου...

Lido Palace ? (Με τέτοιους μαλάκες σαν κι εσένα μέσα...) Ούτε απ'έξω δεν είναι να περνάς...

**Στείλε μου και κανένα πμ...να μου κλάσεις τα παπάρια άλλη μια φορά...

Καραγκιόζη...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
θερμή παράκληση:όποιος μπορέσει και επισκεφτεί το εν λόγω ίδρυμα αυτό το Σ/Κ που έρχεται ας γράψει τις εντυπώσεις του....για να δούμε που βαδίζουμε ρε αδερφέ.
Ευχαριστώ θερμά
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
θερμή παράκληση:όποιος μπορέσει και επισκεφτεί το εν λόγω ίδρυμα αυτό το Σ/Κ που έρχεται ας γράψει τις εντυπώσεις του....για να δούμε που βαδίζουμε ρε αδερφέ.
Ευχαριστώ θερμά

Αυτό  το  Σ/Κ θα  είμαστε  στο Χαλκούτσι στο εξοχικό .
Το άλλο όμως  να  πάμε !
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
θερμή παράκληση:όποιος μπορέσει και επισκεφτεί το εν λόγω ίδρυμα αυτό το Σ/Κ που έρχεται ας γράψει τις εντυπώσεις του....για να δούμε που βαδίζουμε ρε αδερφέ.
Ευχαριστώ θερμά

τσάκαλε πέρα από το φουαγιέ δεν εχει αλλαξει τιποτα αλλο
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τσάκαλε πέρα από το φουαγιέ δεν εχει αλλαξει τιποτα αλλο
λεπιδοπτερε μι βανισ κλιματα σε αφτο το τεραστιο μαγαζι, το μονο προβλιαμ ινε οτι πρεπι αν μετακομισι προσ καλιροισ μιασ κε διπλα στο κολοσο του 1981 δε εχι ελπιδεσ
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τί γίνεται παίδες πολύ εμπάργκο έχει πέσει στο συγκεκριμένο ίδρυμα....γιατί έτσι?
δεν το έχει επισκεφτεί κανείς να μας δώσει καμιά πληροφορία?
 

Επισκέπτης
Τί γίνεται παίδες πολύ εμπάργκο έχει πέσει στο συγκεκριμένο ίδρυμα....γιατί έτσι?
δεν το έχει επισκεφτεί κανείς να μας δώσει καμιά πληροφορία?

Εκτός του οτι είναι κλειστό....

Οι γκόμενες που είχε μέσα...ήταν λες κ τις βρήκαν δώρο στα τυρογαριδάκια...

Για μαλάκες ψάχνεις ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εκτός του οτι είναι κλειστό....

Οι γκόμενες που είχε μέσα...ήταν λες κ τις βρήκαν δώρο στα τυρογαριδάκια...

Για μαλάκες ψάχνεις ?

για τί άλλο εκτός απο μαλάκες θα έψαχναν άλλωστε?αλλά νομιζαν ότι θα έβρισκαν πολλούς.Δεν έχουν πάρει γραμμή όμως τί παίζει έξω γιατί ποτέ δεν τους ενδιέφερε....αν καιγόντουσαν απο την επιτυχία αυτού του μαγαζιού να δείς τί κομμάτια θα έφερναν και τί υπηρεσίες θα παρείχαν...αλλά προφανώς επειδή δεν καίγονται και τόσο ιδού τα αποτελέσματα....να μήν πατάει δηλ.ψυχή...εμ βέβαια...όταν έχουν φτιάξει έναν ωραίο πριβέ χώρ και πάμε μέσα και δε γίνεται τίποτα πώς περιμέναν να μας ξαναδούν.Μία φορά μαλάκας το πολύ να πιαστεί ένας στριπτηζάς θαμώνας,δεύτερη χλωμό...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
για τί άλλο εκτός απο μαλάκες θα έψαχναν άλλωστε?αλλά νομιζαν ότι θα έβρισκαν πολλούς.Δεν έχουν πάρει γραμμή όμως τί παίζει έξω γιατί ποτέ δεν τους ενδιέφερε....αν καιγόντουσαν απο την επιτυχία αυτού του μαγαζιού να δείς τί κομμάτια θα έφερναν και τί υπηρεσίες θα παρείχαν...αλλά προφανώς επειδή δεν καίγονται και τόσο ιδού τα αποτελέσματα....να μήν πατάει δηλ.ψυχή...εμ βέβαια...όταν έχουν φτιάξει έναν ωραίο πριβέ χώρ και πάμε μέσα και δε γίνεται τίποτα πώς περιμέναν να μας ξαναδούν.Μία φορά μαλάκας το πολύ να πιαστεί ένας στριπτηζάς θαμώνας,δεύτερη χλωμό...
Ε πέστην ντε επιτέλους την αιτία του κακού.....γι'αυτό μαζέυει κόσμο τόσο όσες και οι συγκεντρώσεις του ΣΥΡΙΖΑ
 

Επισκέπτης
για τί άλλο εκτός απο μαλάκες θα έψαχναν άλλωστε?αλλά νομιζαν ότι θα έβρισκαν πολλούς.Δεν έχουν πάρει γραμμή όμως τί παίζει έξω γιατί ποτέ δεν τους ενδιέφερε....αν καιγόντουσαν απο την επιτυχία αυτού του μαγαζιού να δείς τί κομμάτια θα έφερναν και τί υπηρεσίες θα παρείχαν...αλλά προφανώς επειδή δεν καίγονται και τόσο ιδού τα αποτελέσματα....να μήν πατάει δηλ.ψυχή...εμ βέβαια...όταν έχουν φτιάξει έναν ωραίο πριβέ χώρ και πάμε μέσα και δε γίνεται τίποτα πώς περιμέναν να μας ξαναδούν.Μία φορά μαλάκας το πολύ να πιαστεί ένας στριπτηζάς θαμώνας,δεύτερη χλωμό...

Εγώ τα έγραφα στο strip.gr....και τα μουνόπανα δεν λέγανε να καταλάβουν...

Όλο το μπουρδελομάγαζο τους...με έβριζε κ μου τα έχωνε...

ΚΛΑΨΤΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΤΩΡΑ....

Ο Κώστας ήταν...ΕΝΑΣ...και τελείωσε...μαζί με τις καλές εποχές των strip clubs...

 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ε είμαι εκ φύσεως αρκετά επιεικής γι'αυτό......πάντως κρίμα γιατί πρόκειται εκ πρώτης όψεως για συμπαθητικό μαγαζί(θα μπορούσε να γίνει στέκι αλλά....).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom