Νέα

Eros-KamaSutra Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Kαλησπέρα αγαπητοί μου φίλοι συναγωνιστές.....ας κάνουμε και κάτι χρήσιμο εδώ μέσα(από το να σχολιάζουμε συνέχεια μαλακίες).Λοιπόν άρτι αφιχθείς από το εν λόγω ίδρυμα(αν και στην αρχή δεν πολυήθελα) έχω να πω ότι μου άφησε ψιλοκαλές εντυπώσεις λόγω κυρίως ενός-δύο τεμαχίων τα οποία ίσαν άκρως ικανοποιητικά από πλευράς εμφάνισης αλλά και χαρακτήρα.Κατ'άλλα όπως τα ξέρετε....με πολύ λίγο κόσμο και αρκετή υπνιλία από πολλές κορασίδες.Υποσχέθηκα ρόστερ σε μερικούς και εν μέρει(δεν είναι όλες) δεν θα τους απογοητεύσω
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Kαλησπέρα αγαπητοί μου φίλοι συναγωνιστές.....ας κάνουμε και κάτι χρήσιμο εδώ μέσα(από το να σχολιάζουμε συνέχεια μαλακίες).Λοιπόν άρτι αφιχθείς από το εν λόγω ίδρυμα(αν και στην αρχή δεν πολυήθελα) έχω να πω ότι μου άφησε ψιλοκαλές εντυπώσεις λόγω κυρίως ενός-δύο τεμαχίων τα οποία ίσαν άκρως ικανοποιητικά από πλευράς εμφάνισης αλλά και χαρακτήρα.Κατ'άλλα όπως τα ξέρετε....με πολύ λίγο κόσμο και αρκετή υπνιλία από πολλές κορασίδες.Υποσχέθηκα ρόστερ σε μερικούς και εν μέρει(δεν είναι όλες) δεν θα τους απογοητεύσω
Λοιπόν έχουμε και λέμε:
1)ΣΙΜΠΕΛ(Ρουμάνα μελαχρινή καλό κομμάτι γενικά και καινούργια στο μαγαζί)
2)ΕΥΓΕΝΙΑ(ψιλοσιτεμένη μελαχρινή και αυτή Ρουμάνα νομίζω-τπτ το ιδιαίτερο)
3)ΜΑΡΙΑ(ξανθό Ρωσιδάκι τούμπανο με ωραίο πρόσωπο-τη συνιστώ ανεπιφύλακτα)
4)ΛΑΟΥΡΑ(ξανθιά εκ Λιθουανίας πολύ ωραίο μωρό γενικά που φοράει κάτι χιτώνες-μούφα χορός όμως)
5)ΛΙΝΤΙΑ(αδιάφορη τελείως-συγκράτησα το όνομα και μόνο)
6)ΚΡΙΝΟ(μελαχρινή από Εσθονία που κυκλοφορούσε συνεχώς με ένα γλειφιτζούρι στο στόμα)
7)ΒΑΝΕΣΣΑ(μία εκ των τριών μαύρων στριπερς)
8)ΑΛΙΟΝΑ(ψηλό τουμπανάκι αλλά λίγο άβυζη-καλό χορό)
αυτά εν ολίγοις από μένα
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Το μαγαζι πρεπει να ειναι αρκετα καλο, τουλαχιστον Νοεμβρη μηνα που πηγα εγω, το περιβαλλον ειναι αρκετα καλο με το ποιο σημαντικο οτι καθεσε απευθειας σε καναπεδες και οχι σε καρεκλες καφενειου πραγμα σημαντικο εαν θελεις να ασχοληθεις και με κερασματα και οχι μονο με χορους. Οι κοπελες αρκετα ομορφες οχι ομως πολυ εντυπωσιακες (σιγουρα ανω του μετριου ολες) εγω ασχοληθηκα με την Ιρεν εξ Εσθονιας η οποια μαλλον τωρα πρεπει να εχει φυγει απο το μαγαζι (για Μουσες μου ελεγε και μετα για Καραιβικη κρουαζιεροπλοια) πολυ καλος χορος αλλα πανω απο ολα πολυ ωρα στο κερασμα (ουτε σε κωλομπαρο) θα ξαναπαω καποια στιγμη σιγουρα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Το μαγαζι πρεπει να ειναι αρκετα καλο, τουλαχιστον Νοεμβρη μηνα που πηγα εγω, το περιβαλλον ειναι αρκετα καλο με το ποιο σημαντικο οτι καθεσε απευθειας σε καναπεδες και οχι σε καρεκλες καφενειου πραγμα σημαντικο εαν θελεις να ασχοληθεις και με κερασματα και οχι μονο με χορους. Οι κοπελες αρκετα ομορφες οχι ομως πολυ εντυπωσιακες (σιγουρα ανω του μετριου ολες) εγω ασχοληθηκα με την Ιρεν εξ Εσθονιας η οποια μαλλον τωρα πρεπει να εχει φυγει απο το μαγαζι (για Μουσες μου ελεγε και μετα για Καραιβικη κρουαζιεροπλοια) πολυ καλος χορος αλλα πανω απο ολα πολυ ωρα στο κερασμα (ουτε σε κωλομπαρο) θα ξαναπαω καποια στιγμη σιγουρα.

H Βικτωρια ειναι ακομα εκει ?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Το μαγαζι δεν εχει κλεισει?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ειχα την εντυπωση κανα δυο φορες που περασα, για να παω διπλα στο Lido, οτι ηταν κλειστο..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε  λεμε  κλειστά  ήτουνε  ούτε  ο  αράπακλας  αππ  όξω  , μόνο ο αιωνόβιος κράχτης  του  Λίδου  και ο παρκαδόρος , είχε  και πόρτα  ασφαλείας  κλειδωμένη , ίδια  με  εκείνη  που  είχε  η  ανηψιά  μου  η  καλομοίρα  στο αυθαίρετο στη  Λούτσα .
Άσπρη  ταμπλαδωτή  , και  φίρμα  γκρουπ  κατι σκατά .
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.492
Πόντοι
22.785
Με τη διαφορά ότι η έννοια του καλού κοριτσιού ορίζεται ή τουλάχιστον,
έτσι θα έπρεπε με άλλα μέτρα και σταθμά!!!!!!!!!!!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ρε  λεμε  κλειστά  ήτουνε  ούτε  ο  αράπακλας  αππ  όξω  , μόνο ο αιωνόβιος κράχτης  του  Λίδου  και ο παρκαδόρος , είχε  και πόρτα  ασφαλείας  κλειδωμένη , ίδια  με  εκείνη  που  είχε  η  ανηψιά  μου  η  καλομοίρα  στο αυθαίρετο στη  Λούτσα .
Άσπρη  ταμπλαδωτή  , και  φίρμα  γκρουπ  κατι σκατά .
πες τα γιατι δε με πιστευουνε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ξέρεις  τί αλήτες  είναι παιδί μου ?
Σε  βρήκανε  μικρό και σε  δουλεύουνε !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εσύ  κάνεις  όπως  εγώ  όταν  με  είχες  πάει  σε  εκείνο το μαλάκα  τον  καθηγητή  καρδιολογίας  στο Κολωνάκι  που  ήθελε  να μου  απαγορέψει το Βιάγκρα !
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μπορει να εχεις δικιο..το βιαγκρα ομως σου ανεβαζε την πιεση.. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom