Νέα

New sirocco,sex theater!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
2.Η μιλένα aka "χρυσό μουνί"...δεν είναι πολωνή...αλλά ουκρανή...(μόλις επιβεβαίωσα αυτό που ήξερα..)..(ουδεμία σχέση με πολωνία...) !  :-*

***Όποιος θέλει να μάθει γιατί το ψευδώνυμο της κυρίας είναι "χρυσό μουνί"...ας μου στείλει pm,να τον διαφωτίσω... :2funny:
(αν κ μπορεί να ρωτήσει τις συναδέλφους της...να του εξηγήσουν...με χαρά..)!!!!

2.άμ έτσι εξηγείται.....λέω και γώ..πολωνή αυτή?οι πολωνές είναι οι καλύτερες τρύπερ σε χαρακτήρα.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Πριβέ υπάρχει εδώ και μερικές μέρες - το μαγαζί θα ανέβει μην ανησυχείτε
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πριβέ υπάρχει εδώ και μερικές μέρες - το μαγαζί θα ανέβει μην ανησυχείτε

πά πά πά πά......τί λέξεις ξεστομίζεις....καπετάνιε μου...άκου "μήν ανησυχούμε..."


υ.γ.η λόλα η ρωσίδα πρώην baby o περεώς από την έναρξη εργασιών βρίσκεται εκεί μαζί με γκάσπερ...
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
πά πά πά πά......τί λέξεις ξεστομίζεις....καπετάνιε μου...άκου "μήν ανησυχούμε..."


υ.γ.η λόλα η ρωσίδα πρώην baby o περεώς από την έναρξη εργασιών βρίσκεται εκεί μαζί με γκάσπερ...

Εσένα τελευταία σε βλέπω μόνο στα ποιοτικά των παρεούληδων
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ανοστον κ πικρον το καρπουζιον για να μη χρησιμοποιησω αλλη εκφραση! :)
Σαν καφετερια ειναι μεσα! Η διακοσμηση καμια σχεση με στριπτιζαδικο.
Κοπελες μετριες εως αδιαφορες..μεταγραφες απο d&d, baby o star, αφροδιτη κ αλλα ιδρυματα..
και λιγες σε αριθμο.. 
Στην πιστα κ στο 'πριβε' full nude δεν παιζει..
Αδυνατω να καταλαβω το concept .. :think:   
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παιδες εχει χαλασει το λινκ για ωεα κριτικη κ ετσι αποφασισα να την κανω εδω.
Επισκεψη στο Sirocco χτες βραδυ, πολυ γελιο. Για πολυ γελιο ομως!!! Πηγα κατα τις μιαμιση.
Να πω πως ειχα ξεκινησει αρχικα για Athens One, το οποιο ηταν κλειστο κ ειχε εκει 1 τυπο που με ενημερωσε οτι για χτες Παρασκευη κ σημερα εχει μεταφερθει στο Sirocco μαζι κ τα κοριτσια. Πηγα λοιπον εκει, σα χωρος απο εξω δε σε προϊδεαζει για το μεσα, απεξω φαινεται για τρυπα. Μολις ομως μπεις μεσα ειναι ο χωρος τεραστιος.Πολυ λιτα διακοσμημενος αλλα ωραιος παρολαυτα.Σε κανει να λες οτι αμα μαζευε κοσμο εδω θα γινοταν πανηγυρι.
Κατσαμε με το φιλαρακι μου κ αγκαλια 1 Dewars το οποιο τελικα ητο μολοτωφ. Πολυ λιγος κοσμος κ λιγα κοριτσια , αναθεμα κ αμα συμπληρωναν 11αδα κ οι περισσοτερες μαυρες αυτο με χαλασε λιγακι ειναι η αληθεια.
Στην πιστα τα κοριτσια αδιαφορα λογω κ του οτι το μαγαζι ηταν σχεδον αδειο. Στο χωρο κανα 2 μουναρες ηταν μη μου απτου, πηρα κ κανα 2  μετριες που ηταν πολυ καλες.
Η εξυπηρετηση των παιδιων εκει ; ΑΡΙΣΤΗ!! πολυ εξυπηρετικοι.
Κ γενικα περα του χωρου ειχε παρα πολυ χαβαλε....Στο τελος αναγκαστικα να κανω κ χρεη γιατρου γιατι μια ηταν κομματια κ χτυπησε... Γαμα τα...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
γιατι το λες αυτο προφεσσοστριπατορα? το μαγαζι ειναι δυναμη μαζι με το αθενς νο.1!
 
OP
OP
P

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Aχχχχχ...Μανια που 'χεις να ξυνεις τις πληγες μας.. :woldman: :woldman:

Τωρα μονο τα γυφτακια της Ρουμανιας μας εμειναν.. :headbang:

Αυτα..

στις ξύνω γιατί δεν ματώνουν,εκσπερματώνουν!θέλω να σε κρατήσω ζωντανό μόνο από αναμνήσεις δυστυχώς όμως...άλλωστε δεν υπάρχουν οι γυναίκες του τότε για να μιλάμε με "ζωντανά" και σύγχρονα παραδείγματα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom