Νέα

To Platimum το γνωρίζει κανείς;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα theo30gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
οχι ειμαι λιγο σιχασιαρης και δεν γουσταρω μαυρες γενικα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οχι ειμαι λιγο σιχασιαρης και δεν γουσταρω μαυρες γενικα

Αυτό δεν είναι δυνατόν ….

Υπάρχει κανείς που δεν γουστάρει μαύρες?

Παλικάρι μου θα γίνεις καλά σύντομα μη φοβάσαι θα σου περάσει…..
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Ναι,εχω δοκιμασει αλλα δεν....
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
φιλε vitsi δεν γουσταρω μαυρες και σκουροχρωμο δερμα γενικα..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
φιλε vitsi δεν γουσταρω μαυρες και σκουροχρωμο δερμα γενικα..

Κοίτα και εγώ είμαι υπέρ του ανατολικού μποκ, απλά τώρα έφαγα σκάλωμα με τη σοκολάτα. Σύντομα θα γυρίσω στα παλιά. Το νιώθω, μου 'ρχετε
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κοίτα και εγώ είμαι υπέρ του ανατολικού μποκ, απλά τώρα έφαγα σκάλωμα με τη σοκολάτα. Σύντομα θα γυρίσω στα παλιά. Το νιώθω, μου 'ρχετε

Φίλε Βίτσι σε νιώθω και συμπάσχω. Έτσι και εγώ αισθάνομαι σαν το μπαλάκι του τένις «μαύρες – ανατολικές», «μαύρες – ανατολικές», «μαύρες – ανατολικές», αλλά που θα πάει θα τελειώσει το game. Αλλά πάλι μετά πάλι τα ίδια «μαύρες – ανατολικές», «μαύρες – ανατολικές», «μαύρες – ανατολικές», τι τραβάμε οι άμοιροι………
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
φιλε vitsi δεν γουσταρω μαυρες και σκουροχρωμο δερμα γενικα..

Δεν ειμαι ρατσιστης αλλα τις σιχαινομαι τις μαυρες οσο δεν παει αλλο .... μια ή δυο φορες πηρα χορο με μαυρη και ποτε ξανα ..... οι μονες μαυρες που μου αρεσουν ειναι οι σοκολατενιες με ωραια προσωπα ... οχι αυτες που ειναι σαν κατραμι,με χειλαρες σαν μπετονιερες και να μυριζουν φαρμακιλα .... μαυρη με σοκολατενιο χρωμα ειχα βρει μονο στο BG πριν μερικα χρονια αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της .... νομιζα ηταν απο Ολλανδια .....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαυρη με σοκολατενιο χρωμα ειχα βρει μονο στο BG πριν μερικα χρονια αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της .... νομιζα ηταν απο Ολλανδια .....

λές για την τζόρνταν μήπως ή για τη κουβανέζα?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Δεν ειμαι ρατσιστης αλλα τις σιχαινομαι τις μαυρες οσο δεν παει αλλο .... μια ή δυο φορες πηρα χορο με μαυρη και ποτε ξανα ..... οι μονες μαυρες που μου αρεσουν ειναι οι σοκολατενιες με ωραια προσωπα ... οχι αυτες που ειναι σαν κατραμι,με χειλαρες σαν μπετονιερες και να μυριζουν φαρμακιλα .... μαυρη με σοκολατενιο χρωμα ειχα βρει μονο στο BG πριν μερικα χρονια αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της .... νομιζα ηταν απο Ολλανδια .....
χαχαχαχα.......πως τα λες έτσι!!!!!
συμφωνώ και επαυξάνω αρχηγέ.
εμένα με τρομάζουν κιόλας μες τα μαύρα σκοτάδια να βλέπω ένα κινούμενο μπικίνι και μία μασέλα....αναρωτιέμαι αν είμαι σε στοιχειομένο μέρος!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μιας και είμαστε σε θεματάκι που αφορά το Platinum θα ήθελα να σας ρωτήσω....μήπως ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα εκεί μια ξανθιά Ρουμάνα η Ελίζα ,γιατί πήγε χθες και δεν ήτανε εκεί(κατ'άλλα το μαγαζί δεν έχει αλλάξει καθόλου για όσους γνωρίζουν).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom