Νέα

Eros-KamaSutra Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peponas

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΑ :think: :jerking:
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Επειδή παρ' ότι οι περισσότεροι απο σας ειστε πελάτες των στριπτηζαδικων δεν φαίνεται να βάζετε και λίγο το μυαλουδάκι σας να δουλέψει,θα σας πω το εξης απλό.Εδω και χρόνια,η περιοχή Συγγρού-Λαγουμιτζή,κλπ. εχει γίνει πιάτσα με τετοια μαγαζιά.Οπως ισως θα ξέρετε οι περισσότεροι,δεν ειναι ευκολο να νοικιάσει κανεις τετοιο μαγαζί αν βρίσκεται σε κτίριο πολυκατοικίας η γραφειων.Επομένως,τα "κατάλληλα" κτίρια ειναι λιγοστά...

Πιθανολογώ συνεπώς οτι ο συγκεκριμένος επιχειηματίας πήγε και εφτιαξε αυτό το μαγαζί,απλά για να μην το πάρει κάποιος αντγωνιστής του.Επειδή τυχαίνει να γνωρίζω πρόσωπα και καταστάσεις στον συγκεκριμένο χώρο,σας πληροφορώ οτι ουδόλως απασχολεί τον συγκεκριμένο επιχειρηματία αν το μαγαζί το καινούργιο θα πιασει η οχι.Απλά έπιασε το πόστο,πριν το πάρει άλλος και....παρεπιπτόντως,σε ολα αυτά τα μαγαζιά γίνεται και ξέπλυμα χρήματος.

Αντε,για να μην τσακώνεστε.....
πολυ σωστος ο φιλος...πες τους τα να μαθαινουνε αδερφε...που καθονται και τσακωνονται κιολας...οπως τα λες ειναι...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Τόσα ξέρει ο καθένας τόσα λέει… ευτυχώς που υπάρχουν και οι ειδικοί να μας ενημερώνουν περί επιχειρηματικών τακτικών. Ποσά λίγα ξέρουν μερικοί και πρώτος από όλους εγώ.
Πάντα θα υπάρχει κάποιος που δεν έχει τίποτα να πει έτσι για το λέγειν και πάντα θα υπάρχει και το αγγούρι που θα πετάγεται μέσα από την χωριάτικη…..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μαγαζαρα ειναι μεσα βεβαια,αλλα τι να το κανω αμα χανω το κορμι πατριωτη?δεν ξερω τι κερδιζουν ή τι χανουν οι ιδιοκτητες των μαγαζιων αυτων αλλα ενα ξερω,οτι στους πελατες δεν εχουν να προσφερουν κατι αξιο αναφορας και αυτο ειναι το πιο τρελλο.Σε ολη την ευρωπη τα μαγαζια εχουν να προσφερουν κατι(π.χ.γαμησι σε δωματιακια με πολυ ωραια μουνια κλπ),ενω εδω βλεπεις κατι σαβουρες που μαζευτηκαν σε μια λεωφορο να λικνιζουν το αρκουδόκορμό τους!Αυτα....που λεει και ο σβεν γκοραν :rockon:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
η πολυχορεμένη βικτώρια ήταν εκεί;;  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η πολυχορεμένη βικτώρια ήταν εκεί;;  :2funny:

δεν νομιζω.Ηταν μια μιγαδα που μου ειπε οτι την λενε ραμονα(γυναικαρα),2 μαυρες απο πειραιως μερια(τζενη η μια και δε θυμαμαι την αλλη),η νικι(μια σαρανταερχομαι κυρια που εργαζοταν και στο λιντο και στο ανατολη παλαιοτερα),μια ξανθια λιγομιλητη και ευγενικη χριστινα,κατι ακατεργαστα δομικα υλικα(κοινως μπαζα για βοτανικο μερια) και ειχε και 2,3 καλα μωρακια ξανθα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
α καταλαβα, λες για την ραμονα που κάθεται συνήθως πλαι πλαι με τη βυζομάνα σαμπρίνα (ξανθιά) και η οποία φοράει σιδεράκια....  :boobies:

α,γεια σου!Που το ξερεις ότι καθοταν με την βυζομανα σαμπρινα? :huh: :huh:καλα αυτη η βυζομανα ηταν αλλο πραμα.Λατρεις του μεγαλου χυτου βυζιου του ασιλικονου τρεχτε να προλαβετε απλα να το χουφτωσετε και να το δειτε!Τιγκα οι βυζαρες της! :rockon:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Η ξανθιά λιγομίλητη και ευγενική είναι μία λεπτούλα από Πολωνία??
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Η ξανθιά λιγομίλητη και ευγενική είναι μία λεπτούλα από Πολωνία??

εχει πολλες λεπτουλες Kotipeltos εκει,δεν μπορω να ξερω και τις εθνικοτητες όλων των λεπτούλων εκει μεσα.
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
εχει πολλες λεπτουλες Kotipeltos εκει,δεν μπορω να ξερω και τις εθνικοτητες όλων των λεπτούλων εκει μεσα.
OK dear pathos, είπα μήπως πάνω σε πουτό π.χ. ή κατά τύχη έγιναν ορισμένες
αποκαλύψεις..Τουλάχιστον πε μου, είχε κοντό μαλλί η Λεπτούλα?? 
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
OK dear pathos, είπα μήπως πάνω σε πουτό π.χ. ή κατά τύχη έγιναν ορισμένες
αποκαλύψεις..Τουλάχιστον πε μου, είχε κοντό μαλλί η Λεπτούλα??   

οχι,νομιζω οτι ολες ειχαν μακρυ μαλλι,καμμια κοντο μαλλι.
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
α καταλαβα, λες για την ραμονα που κάθεται συνήθως πλαι πλαι με τη βυζομάνα σαμπρίνα (ξανθιά) και η οποία φοράει σιδεράκια....  :boobies:

σωστά πληροφορημένος ο Πεταλούδας.

καλα τα ρουμανάκια και ειδικά η Σιμόνα, αυτα τα μαστάρια βρε παιδιά τόσα χρόνια ζούλιγμα και ακόμα εκεί βαστάνε.....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλα τα ρουμανάκια και ειδικά η Σιμόνα, αυτα τα μαστάρια βρε παιδιά τόσα χρόνια ζούλιγμα και ακόμα εκεί βαστάνε.....

βρε συ,αμα τα ζουλας συνεχεια στα μαξιλαρια τα βυζα πιεζονται και εναντιωνονται σε αυτη τη δραση με αποτελεσμα να αντιδρουν και να γινονται ακομη πιο καμαρωτα.Δεν εχεις διδαχθει στη φυσικη μικρος το "η δραση προκαλεί αντίδραση?"
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Σιμόνα...?
Ρουμάνα...?
Βυζάρες...?
Ωχ!ωχ!ωχ!
Ζημιά μου μυρίζει...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Στα ονόματα θα κολλήσουμε τώρα...
Εξάλλου εγώ δεν διαθέτω μνήμη ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ  :2funny:

οχι,εγω ειμαι υποχρεωμενος να σε πληροφορησω για να μην ζητας λαθος βυζια σε λαθος ονομα :2funny:και γινει καμμια παρεξηγηση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom