Νέα

Tessera Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
....Τελικά πήγα...αλλά αυτή τη στιγμή δεν είμαι σε θέση να γράψω....
Μόλις έρθω λίγο στα ίσα μου...θα ανεβάσω ένα μικρό review...
Θέλει βελτίωση πάντως το μαγαζί..ειδικά στη σύνθεση του roster...
Επανέρχομαι later..με ότι μπορώ να θυμηθώ.....
 

Επισκέπτης
Περασα κ εγω σημερα....για την ακριβεια οχι απλα περασα....εκλεισα 4ωρο+.......
Το μαγαζι ειναι απ'τα καλυτερα της Αθηνας για μενα....
Το συνολο 23 κοπελες στο μαγαζι σημερα.....(για ολα τα γουστα...ακομη κ ελληνιδα στριπερ υπαρχει ονοματι Ηλεκτρα αν δν απατωμαι...)....
Ολες κανουν full nude χορο επανω στη μπαρα....
Επισης υπαρχει κ το κρεβατι που ανεφερε ο σαββαλας....ο χορος εκει κοστιζει 20? αν δν κανω λαθος....
Δν υπαρχουν κ δν θα υπαρξουν πριβε.....
Οι περισσοτερες κοπελες ειναι don't touch...στα επιμαχα σημεια....κατοπιν εντολης...κ αυτο δν θα αλλαξει!!!
Τα ποτα κοστιζουν 10?.....το ιδιο κ ο καθε χορος....20? αντιστοιχα το καθε ποτο-κερασμα....κατι αρκετα σημαντικο οτι οι περισσοτερες κοπελες πινουν ποτα οχι σε σφηνακο-ποτηρα...αλλα σε ποτηρια νερου ή για ουισκι...οποτε περισσοτερος χρονος για μπλα-μπλα...
Φοβερος χωρος.....τεραστιων διαστασεων για στριπ....κ σιγουρα πρωτοποριακο για το ειδος!!!Επισης δν υπαρχει καμια στιγμη ντουμανι κ καπνα.....(κατι πολυ ασχημο οταν συνοστιζεται ο κοσμος στα υπολοιπα μαγαζια!!!).....
Συμφωνω οτι πρεπει να υπαρχουν τουλαχιστον νερα μαζι με τα ποτα....ισως κ ξηροι καρποι (αναλογα το ποτο θα ελεγα....π.χ μπυρα=πατατακια...κλπ)....
Ισως κ να ξεχναω καποια πραγματα.....περισσοτερες ινφο σε τυχον ερωτησεις σας....
Καλημερα κυριοι.....κ κυριες...αφου κ παρεες γυναικων ειδαμε.....:):):):):):):)!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Περασα κ εγω σημερα....για την ακριβεια οχι απλα περασα....εκλεισα 4ωρο+.......
Το μαγαζι ειναι απ'τα καλυτερα της Αθηνας για μενα....
Το συνολο 23 κοπελες στο μαγαζι σημερα.....(για ολα τα γουστα...ακομη κ ελληνιδα στριπερ υπαρχει ονοματι Ηλεκτρα αν δν απατωμαι...)....
Ολες κανουν full nude χορο επανω στη μπαρα....
Επισης υπαρχει κ το κρεβατι που ανεφερε ο σαββαλας....ο χορος εκει κοστιζει 20? αν δν κανω λαθος....
Δν υπαρχουν κ δν θα υπαρξουν πριβε.....
Οι περισσοτερες κοπελες ειναι don't touch...στα επιμαχα σημεια....κατοπιν εντολης...κ αυτο δν θα αλλαξει!!!
Τα ποτα κοστιζουν 10?.....το ιδιο κ ο καθε χορος....20? αντιστοιχα το καθε ποτο-κερασμα....κατι αρκετα σημαντικο οτι οι περισσοτερες κοπελες πινουν ποτα οχι σε σφηνακο-ποτηρα...αλλα σε ποτηρια νερου ή για ουισκι...οποτε περισσοτερος χρονος για μπλα-μπλα...
Φοβερος χωρος.....τεραστιων διαστασεων για στριπ....κ σιγουρα πρωτοποριακο για το ειδος!!!Επισης δν υπαρχει καμια στιγμη ντουμανι κ καπνα.....(κατι πολυ ασχημο οταν συνοστιζεται ο κοσμος στα υπολοιπα μαγαζια!!!).....
Συμφωνω οτι πρεπει να υπαρχουν τουλαχιστον νερα μαζι με τα ποτα....ισως κ ξηροι καρποι (αναλογα το ποτο θα ελεγα....π.χ μπυρα=πατατακια...κλπ)....
Ισως κ να ξεχναω καποια πραγματα.....περισσοτερες ινφο σε τυχον ερωτησεις σας....
Καλημερα κυριοι.....κ κυριες...αφου κ παρεες γυναικων ειδαμε.....:):):):):):):)!!!

ηταν μαθηματικα βεβαιο οτι το μαγαζι θα αρχιζε να ανεβαινε σε ροστερ!οποτε σιγα σιγα πρεπει να παρουμε την ανοδο της πειραιως και να δουμε τί γινεται και εκει!καμμια παλια ειδες?απο αλλο μαγαζι?
 

Επισκέπτης
ηταν μαθηματικα βεβαιο οτι το μαγαζι θα αρχιζε να ανεβαινε σε ροστερ!οποτε σιγα σιγα πρεπει να παρουμε την ανοδο της πειραιως και να δουμε τί γινεται και εκει!καμμια παλια ειδες?απο αλλο μαγαζι?
Κυριως παιζουν κοπελες απο εξ-ντριμ στον πειραια.....μπειμπι ο πειραιως....λιντο....ισως μερικες κοπελες να ειναι κ απο παλιοτερες καταστασεις τις οποιες πρεπει να ανοιξω τον οδηγο για στριπ....γιατι μου ειναι δυσκολο να καταγραψω.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κυριως παιζουν κοπελες απο εξ-ντριμ στον πειραια.....μπειμπι ο πειραιως....λιντο....ισως μερικες κοπελες να ειναι κ απο παλιοτερες καταστασεις τις οποιες πρεπει να ανοιξω τον οδηγο για στριπ....γιατι μου ειναι δυσκολο να καταγραψω.....

ελα καλα το πας......για γυρνα πισω λιγο το χρονο....και πιστεψε με θα βρεις πολλους αρωγους στην προσπαθεια σου αυτη......για τις χαμενες στριπτητζουδες...πως λεμε "χαμενες πατριδες"!
 

Επισκέπτης
ελα καλα το πας......για γυρνα πισω λιγο το χρονο....και πιστεψε με θα βρεις πολλους αρωγους στην προσπαθεια σου αυτη......για τις χαμενες στριπτητζουδες...πως λεμε "χαμενες πατριδες"!

πιστευω κατι μπορει να παιζει απο παλια....1η φορα ειναι που παω σοβαρα στο συγκεκριμενο μαγαζι...ξεκινησα για σκαουτιν.....κ κατεληξα να ειμαι 4 ωρες στο μαγαζι.....αφου βεβαιωθηκα για το αφεντικο κ τις προθεσεις του...συν για τα δεδομενα των κοριτσιων κ τα στανταρ που εχουν τεθει.....ειπα να κατσω....εχουμε χρονο....
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Το χουφτμς ελευθερο? γιατι παλια μας ειχαν καραντινα
 

Επισκέπτης
Το χουφτμς ελευθερο? γιατι παλια μας ειχαν καραντινα
φιλε μου το ειπα ξεκαθαρα.....δν υπαρχει χουφτωμα για την πλειοψηφια των κοριτσιων...κ ετσι θα παραμεινει....ειναι στην ευχαιρια της κοπελας αν θα επιτρεπει χουφτωμα ή οχι....κ εχει το δικαιωμα να σταματησει το χορο...ακομη κ αν τον εχεις πληρωσει....δικαιωμα απ'το μπος!!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ʼντε, να πάμε για κανένα τσάι τότε
 

Επισκέπτης
Όπως τα λέει ο φίλος ο mclein. Ο Τάκης δεν αφήνει τέτοια σκηνικά μέσα στο μαγαζί. Πάει εκεί κάποιος παίρνει το πουτό του και αν θέλει και χουρό γίνεται σε ήρεμα πλαίσια.
Παντως ειναι πολυ καλο ''παιδι'' ο Τακης.....κ εχει κ αισθησιακη φωνη.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα......
Στειλε μια γνωμη για το μαγαζι φιλε μου αν θες σε πμ...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλό Λεό.Για πιο hardgore τοπίο και βότκα με φωτιστικό οινόπνευμα υπάρχει και η Συγγρού μεριά  :2funny: :2funny: :2funny: Απλώς το tessera είνα κλαμπ που πας να αράξεις που λέμε για χαλάρωμα. Ξεχωρίζει βέβαια απο τα άλλα στρίπ κλαμπ αυτής της κατηγορίας λόγω ονόματος και φυσικά και λόγω του μεγάλου χώρου που έχει.

Για χαλάρωμα πάω στο Rasputin ή στο BG χωρίς λεφτά  :cheesy:. Αυτό με τις μπόμπες τι είναι. Πρέπει να κοπεί και να λέω ότι πίνει η κοπέλα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Γα-μη-σέ τα. Λικεράκι.
Εγώ τις αφήνω να τσιμπήσουν κάτι πρώτα και μέτα εξομολογούμαι την αμαρτία μου :2funny:.
Κάθεται και καμιά για κανένα τσιγάρο κλπ.  ʼλλες φορ??ς
 

Επισκέπτης
Επισης ξεχασα να πω για τα καλα σχετικα σοου του μαγαζιου....
(αν κ με ταλαιπωρησε λιγακι το σοου με τη Μια κ την αλλη κοπελα...)....
 

Επισκέπτης
παντως  απο  θεμα χωρου ειναι το καλυτερο αυτη τη στιγμη!!!πολλες παλιες και γνωστες κοπελλες δουλευουν εκει!!!συγκινηθηκα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλε μου το ειπα ξεκαθαρα.....δν υπαρχει χουφτωμα για την πλειοψηφια των κοριτσιων...κ ετσι θα παραμεινει....ειναι στην ευχαιρια της κοπελας αν θα επιτρεπει χουφτωμα ή οχι....κ εχει το δικαιωμα να σταματησει το χορο...ακομη κ αν τον εχεις πληρωσει....δικαιωμα απ'το μπος!!!!

ρε πες του να αφησει τον καφε ελευθερο γιατι σε λιγο καιρο θα κυνηγαει τους πελατες με το ψαροντουφεκο!σιγα σιγα θα αρχισουν να αραιωνουν οι χοροι αν ειναι σε τετοιο πενιχρο επιπεδο και το μαγαζι θα βγαζει μονο απο τα ποτα!ΞΥΠΝΑ ΤΑΚΗ πριν ειναι αργα!
 

Επισκέπτης
ρε πες του να αφησει τον καφε ελευθερο γιατι σε λιγο καιρο θα κυνηγαει τους πελατες με το ψαροντουφεκο!σιγα σιγα θα αρχισουν να αραιωνουν οι χοροι αν ειναι σε τετοιο πενιχρο επιπεδο και το μαγαζι θα βγαζει μονο απο τα ποτα!ΞΥΠΝΑ ΤΑΚΗ πριν ειναι αργα!

Tακ......αν διαβαζεις κρατησε το οπως ειναι το μαγαζι.......:):):):):):):)....
Mην ακους τον βασο.....ειναι ''τρελαμενος'' καφετζης.....σαν το λουμιδη!!!!
Παντως οι χοροι πηγαιναν αψογα εχθες....οι περισσοτερες κοπελες ειχαν δουλεια κ δν καθοταν καμια.....μεχρις τις 4+.....μετα αρχισε να πεφτει η κατασταση!!!
Τα ποτα/κερασματα αντιθετα δν ειχαν μεγαλη περαση....αν κ παλι δν ηταν ασχημα για νεο μαγαζι.....
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
συμφωνω απολυτα με το σαβαλα, ο χωρος ειναι πραγματικα φοβερος, καμμια σχεση με οτιδηποτε ξερουμε μεχρι τωρα.
ο παρουσιαστης προανηγγειλε νεα αφιξη την τεταρτη, τη σαρα απο νορβηγια. θα ερθουν και αλλες 2 νορβηγιδες ( και οχι νορβηγεζες κυριε dj )τον αλλο μηνα, αρα καλα νεα για τους λατρεις των σκανδιναβικων χωρων.
σαν πρωτη επαφη με τα κοριτσια, πηρα τη τζουλι, επειδη στην πιστα χορεψε metallica και με ψιλοεφτιαξε.
καμποσα +++ λοιπον απο μενα στο μαγαζι, περιμενουμε και τα καλυτερα βεβαια..
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ΤΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ,.........................!!!!!!!!!!!!ΜΗΝ ακους τον μακλειν......αν το κανεις φραπεδομαγαζο θα χεστεις στο ταληρο,αλλα να φροντισεις πρωτα να καλυψεις τον κωλο σου.....καντο και ολοι οι γνωστοι μου δεν θα ξεκολλανε με τα μουνια που εχεις φερει!απο καναπεου σε καναπεου θα πηγαινουμε!
 

Επισκέπτης
Παιδες, οι σαμπανιες ειναι στα 250 ? ?

Δν πηραμε ακομη.....Γνωμη μου ειναι πως δν χρειαζεται στον εν λογω μαγαζι να παρει καποιος σαμπανια....τουλαχιστον αυτη την περιοδο....οι κοπελες ειναι αμεσα διαθεσιμες....κ στα ποτα καθονται 5-10 λεπτα....βεβαια υπαρχουν 2 που πινουν κανονικα ποτα κ σε σφηνακια....κ πινουν γρηγοροτερα...αλλα θα τις καταλαβετε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom