Νέα

Tessera Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε mac που ακριβοσ στι πειραιςσ ?θιμασαι αριθμο???
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Αλήθεια μια που μιλάμε για το ΤΕΣΣΕΡΟ... Μου είχαν πει ότι εκεί κοντά ήταν και ένα με το όνομα Banana αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Υπάρχει; Έκλεισε; Ξέρει κανείς;
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :
...
Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι ....

+10000000...

Μέγιστη ξενέρα και μεγάλα μπάζα....
Το περίμενα πολύ καλλίτερο...
Λίγες γυναικες για τέτοιο μαγαζί και εγώ συγκεκριμένα 2 ξεχώρισα μόνο...

 

Επισκέπτης
Πάντως η αφίσα αναφέρει ξεκάθαρα "full strip". Ισχύει αυτό ή φτάνουν μέχρι το stringάκι και μετά stop?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Αλήθεια μια που μιλάμε για το ΤΕΣΣΕΡΟ... Μου είχαν πει ότι εκεί κοντά ήταν και ένα με το όνομα Banana αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Υπάρχει; Έκλεισε; Ξέρει κανείς;

Νομίζω ότι έχει κλείσει καιρό τώρα. Αν είναι αυτό προς Γκάζι, με τις σιδερένιες πόρτες.
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
η πανια πριν λιγο εδειξε 4-5 τυπους που θα κανουν στριπτηζ απο αυριο (??) στο τεσσερα.
μηπως θα φερουν και μαγους σαν το star? ρωταω...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :

- Ωραιος εξαερισμος και ψηλοταβανο / για τους μη καπνιζοντες ειναι οτι πρεπει ...
- Ωραια εφε
- Ωραια μουσικη
- Ωραιο decoration ( και μεσα και εξω )
κ.τ.λ. κ.τ.λ

Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....

Υπουργε, κατι ακουσα για ανασχηματισμο. Πως τα βλεπεις? Τριζει η καρεκλα σου?
 

Επισκέπτης
molis ematha apo enan kollitari oti yparxei site gia strip kai trellathika!eimai poly eytyxhs poy briskomai mazi sas kai elpizo na perasoume kala me ta magazia tou erota!to 4 einai to palio 4?ston sunauliako xoro? :helpplea:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
molis ematha apo enan kollitari oti yparxei site gia strip kai trellathika!eimai poly eytyxhs poy briskomai mazi sas kai elpizo na perasoume kala me ta magazia tou erota!to 4 einai to palio 4?ston sunauliako xoro? :helpplea:

Ναι ρε φίλε, αυτό είναι .
Πρόσεχε μόνο πως γράφεις, εδώ δεν γράφουμε ποτέ greeklish.
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Αυτό μας έλειπε...
Μην ανησυχείς cptn_mac, απλά ήταν η μέρα της γυναίκας χθες και υπήρχε ανδρικό στριπ στα περισσότερα μαγαζιά. Σήμερα όμως μια έξοδος για έλεγχο και καταγραφή νέων δεδομένων επιβάλλεται. Ελπίζω να υπάρχει ποιοτική αναβάθμιση ή τουλάχιστον να συνεχίσω από εκεί που είχα μείνει την τελευταία φορά.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Μην ανησυχείς cptn_mac, απλά ήταν η μέρα της γυναίκας χθες και υπήρχε ανδρικό στριπ στα περισσότερα μαγαζιά. Σήμερα όμως μια έξοδος για έλεγχο και καταγραφή νέων δεδομένων επιβάλλεται. Ελπίζω να υπάρχει ποιοτική αναβάθμιση ή τουλάχιστον να συνεχίσω από εκεί που είχα μείνει την τελευταία φορά.

Το σκέφτομαι...
 

Επισκέπτης
Κανένα νεότερο από 4????Πήγε κανείς???
Αν και θα πάω και σύντομα μάλιστα, το υποσχέθηκα σε κάποια 'ψυχή'
χθές...
Πάντως το roster πρέπει να βελτιώνεται, άρχισαν μεταγραφές!!!

 

Επισκέπτης
Πάντως το roster πρέπει να βελτιώνεται, άρχισαν μεταγραφές!!!

Αν ισχυουν οι φημες που εχουν διαδωθει....
Οντως...θα εχει καποιες πολυ καλες μεταγραφες....κ απο ολα τα μαγαζια της Αττικης...
Επιφυλασσομαι για ονοματα...καθοτι τπτ δν ειναι σιγουρο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom