Νέα

Tessera Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Να μην ξερουμε δηλαδη ποιος ειναι ο chrysargos
να τον κερουσουμε ενα ποτακι για τις μαγικες στιγμες που μας εχει χαρισει?
:tickedoff:

καλα αν τον πετυχουμε εγω με τον σαβαλα θα τον μεθυσουμε και μετα πιστευω οτι θα γινουμε μαρτυρες ενος ανεπαναληπτου σοου που ουτε ο πιο "φτιαγμενος"σκηνοθετης δεν θα φανταζοταν....
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
συντροφοι στο πανω διπλα στο FULL STRIP SHOW  εχει ενα +. τι να εννοει ο ποιητης? ε ρε γλεντια
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
πελατης μου ειπε πως το σκ πηγε τεσσερα και φορτωσε τεμαχιο με 100 ευρω..τον πιστευω διοτι ειναι γνωστος θαμωνας μπαλετων..συνεπως εχετε τα ματια σας ανοικτα και αν καποιος φορτωσει μας το λεει..
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
συντροφοι στο πανω διπλα στο FULL STRIP SHOW  εχει ενα +. τι να εννοει ο ποιητης? ε ρε γλεντια

για να δουμε ρε συ κινεζε ( ωραιο ψευδωνυμο ).
το plus αυτο υποσχεται πολλα. μην γινει πραξη μονο η παροιμια οπου ακους πολλα κερασια...
στην εναρξη παντως θα ειμαστε ολοι εκει!
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
μια που μιλαμε για το μαγαζι θυμαμαι γυρω στο 79-80 για μια περιοδο εμφανιζοταν ο τρισμεγιστος ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗΣ. τις πουτανας γινοτανε,δεν επεφτε καρφιτσα.ηταν και η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΝΑΙΝΤΕΡ. θυμαται κανεις την φαση?
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Αν είναι σαν το παλιό ΤΕΣΣΕΡΟ προβλέπονται νέες σελίδες δόξας! Με κρεβάτι στην πίστα και τρελά μωρά!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Αν είναι σαν το παλιό ΤΕΣΣΕΡΟ προβλέπονται νέες σελίδες δόξας! Με κρεβάτι στην πίστα και τρελά μωρά!

καπτεν να σε πεταξω μια στο κρεβατι και να γινει της καριολας?
 

kinezos(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
vaso  τις θυμασαι τις Αγγλιδογερμανιδες που ειχε? πολυ αρρωστες
μιλαμε. σε πεταγαν στο κρεβατι και σε εσκιζαν. στην κυριολεξια μιλαμε. εχω κλαψει πουκαμισα....
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Κόβονταν (με ψαλίδι) και μποξεράκια ατυχών γαμπρών! Ας ελίσουμε ότι δεν θα είναι όπως η πλειοψηφία των μαγαζιών με ρωσόφωνο προσωπικό ("χουρό-πουτό"). Σπανίζουν οι Δυτικές πιά...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Απίστευτο μαγαζί,πολύ 'προχώ' για τα ελληνικα δεδομένα.Θυμάμαι κάτι ντυμένες νοσοκόμες που κάνανε τα πάνδεινα σε τυχόν γαμπρούς που ανεβαίνανε(σε bachelor πάρτυ),χαχα!
Καλά αν άνοιξε προτείνω,χαλαρά να κάνουμε μαζική εξόρμηση τα μέλη του site να γίνει χαμός!Μπροστάρης ο Vasos(Respect),panosmpos,zerotolerance,κλπ!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso  τις θυμασαι τις Αγγλιδογερμανιδες που ειχε? πολυ αρρωστες
μιλαμε. σε πεταγαν στο κρεβατι και σε εσκιζαν. στην κυριολεξια μιλαμε. εχω κλαψει πουκαμισα....

ρε μπας και ησουνα εσυ εκεινος ο χοντρουλης που σε εγδυναν και τις κυνηγαγες να τις πηδηξεις?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συγκινητική  στιγμή. Το μοναδικό στρίπ κλάμπ με κρεβάτι, τρομερό σόου, γυμνώματα πελατών (θυμάμαι σκηνικό που έναν του τα είχανε σκίσει όλα μέχρι και το παντελόνι και τον μεταφέρανε  τον κακομοίρη τραβώντας η Όλγα και η ʼντζυ το εργαλείο του με μια τσιμπίδα) και το κομάτι που βάραγε ήταν το son of a bitch των Accept. Οι παλιές 'καραβάνες' Ροπαλοφόρος,Στούντιαν,Κάπτεν μάκ θα είναι εκεί!
Ο panosmpos,Εγώ,o warhol, ο Σαβάλας,ο Ζέρο εκεί! Οι πιο νέοι λεονόρο,υπουργός,μακλέϊν εκει!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Στο τέσσερα πήγαινα κι εγώ όταν έμενα Αθήνα ! Μην φανταστήτε πολύ συχνά, αλλά όποτε είχα ευκαιρία πήγαινα !
Μιλάμε με διαφορά το πλέον καβλιάρικο μαγαζί της πόλης....
ʼσε που μ εέφτιαχνε και όλο αυτό το rock + underground σκηνικό....
 

greekandhorny

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ο τάκης έχει και προιστορια στην Rock σκηνή για όσους δεν θυμούνται το TESSERA  σαν συναυλιακό χώρο (Thunders klp)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom