Νέα

Tessera Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 306
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Καμιά πρόταση για κάτι καλό εκτός Συγγρού, Παραλιακής, Πειραιώς, ΒΠ;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τι είναι αυτό; Αθήνα μεριά τέλος ή ΔΠ;
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχω μείνει ότι ειναι ακόμη Πειραιώς, κάτι "ενδιαφέρον" χωρίς πολύ τζέρτζελο για σήμερα;
 

Επισκέπτης
Έχω μείνει ότι ειναι ακόμη Πειραιώς, κάτι "ενδιαφέρον" χωρίς πολύ τζέρτζελο για σήμερα;

Καλα θυμασαι....Πειραιως κ Π.Ραλλη ειναι....ακριβως....

Χωρις τζερτζελο....τι ψαχνεις ακριβως ρε αδερφε ???
Πες να βοηθησουμε...

Ελα στο ''Εστια'' στη Ν.Σμυρνη....(Αγ. Φωτεινής 19)....

Χαιρετω....εχουμε κ εμεις εξοδο....:):):):):):):)...
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
46
Πόντοι
1
Παιδες,μολις γυρισα απο το Tessera που ειχα παει με τον Kυρ-μαλακα (Αρη) και μεταφερω εντυπωσεις.Τιποτα!Μισο ποτο ηπιαμε και φυγαμε.Oυτε show ειχε, ουτε καμια σοβαρη γκομενα ειδαμε,ουτε καλο ηχο ειχε το μαγαζι.Κατα την προσωπικη μου αποψη,μεγαλο και αχαρο μαγαζι για να ειναι strip.
Καθως φευγαμε ο τυπος στην πορτα μας ειπε οτι τους ακυρωσανε πολλες γκομενες για σημερα αλλα απο την αλλη εβδομαδα θα ειναι κοπλε.Παντως ειχε την καλοσυνη να μας δωσει χαρτακι για free ποτο την επομενη φορα.Ειδωμεν....
Στην εξοδο πετυχαμε και την Μια με μια φιλη της και μας ειπε οτι ηρθε να τσεκαρει το μαγαζι και πως μαλλον απο αυριο θα δουλευει εκει...
Tελικα προτιμω τα χαμηλοταβανα- οικογενιακα μαγαζια (βλ. Moysses - Princess)
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
ʼφιξη στο Τέσσερα λίγο μετά τις 5 και επιστροφή στον οικείο χώρο της κρεβατοκάμαρας πριν απο κανένα μισάωρο. Προσπερνώ τα "προσκοπάκια" που έχουν σχολάσει και συνωστίζονται έξω από το club θαμπωμένα και ξελιγωμένα λες και συνάντησαν τη Μαρία τη Μαγδαληνή, πριν μετανοήσει, παρατάω το Famous από το Σταυρό του Νότου στο όχημα  και εισέρχομαι στα ενδότερα. Το παλίο Τέσσερα δεν υπάρχει. Υπάρχει όμως η αύρα που κουβαλάμε μέσα μας όσοι το γνωρίσαμε και αυτό είναι αρκετό. Κριτικές και πληροφορίες για φραπέδες και άλλα συναφή, μην περιμένετε τέτοια ώρα και στη κατάσταση οινοπνευματικής νιρβάνας που  βρίσκομαι. Για πολλοστή φορά επιβεβαιώνω αυτό που με κάνει και γουστάρω τη στριπ διάσταση των πραγμάτων. Το άθλημα είναι ατομικό, ανεξαρτήτως γηπέδου και συνθηκών, αν φτιαχτείς, μπορείς να παίξεις μεγάλη μπάλα και αν βρέις και ομαδικό συμπαίκτη γράφεις μέχρι και ιστορία. Classified φυσικά, αλλά δε χρειάζεται μπλα μπλα και ανάλυση το θέμα. Οι έχοντες γνώση κατανοούν και επιδοκιμάζουν ενθυμούμενοι. Αυτά και εις αύριο τα σπουδαία και τα νηφάλια....
 

Επισκέπτης
ʼφιξη στο Τέσσερα λίγο μετά τις 5 και επιστροφή στον οικείο χώρο της κρεβατοκάμαρας πριν απο κανένα μισάωρο. Προσπερνώ τα "προσκοπάκια" που έχουν σχολάσει και συνωστίζονται έξω από το club θαμπωμένα και ξελιγωμένα λες και συνάντησαν τη Μαρία τη Μαγδαληνή, πριν μετανοήσει, παρατάω το Famous από το Σταυρό του Νότου στο όχημα  και εισέρχομαι στα ενδότερα. Το παλίο Τέσσερα δεν υπάρχει. Υπάρχει όμως η αύρα που κουβαλάμε μέσα μας όσοι το γνωρίσαμε και αυτό είναι αρκετό. Κριτικές και πληροφορίες για φραπέδες και άλλα συναφή, μην περιμένετε τέτοια ώρα και στη κατάσταση οινοπνευματικής νιρβάνας που  βρίσκομαι. Για πολλοστή φορά επιβεβαιώνω αυτό που με κάνει και γουστάρω τη στριπ διάσταση των πραγμάτων. Το άθλημα είναι ατομικό, ανεξαρτήτως γηπέδου και συνθηκών, αν φτιαχτείς, μπορείς να παίξεις μεγάλη μπάλα και αν βρέις και ομαδικό συμπαίκτη γράφεις μέχρι και ιστορία. Classified φυσικά, αλλά δε χρειάζεται μπλα μπλα και ανάλυση το θέμα. Οι έχοντες γνώση κατανοούν και επιδοκιμάζουν ενθυμούμενοι. Αυτά και εις αύριο τα σπουδαία και τα νηφάλια....

μεγαλε με εφτιαξες πολυ,τοσο που αναμενω με πολυ ανυπομονησια την απογεματηνη σου περιγραφη.
 

Επισκέπτης
Bluevertigo, για δώσε μας λεπτομέριες για Τέσσερα, έγινε 'στραβή' και δεν πέρασα να δω πως έχει η κατάσταση!!!!
 

Επισκέπτης
που ειναι αυτο το τεσσερα ρε καυλιριδες να το ελενξουμε και εμεις!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :

- Ωραιος εξαερισμος και ψηλοταβανο / για τους μη καπνιζοντες ειναι οτι πρεπει ...
- Ωραια εφε
- Ωραια μουσικη
- Ωραιο decoration ( και μεσα και εξω )
κ.τ.λ. κ.τ.λ

Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :

- Ωραιος εξαερισμος και ψηλοταβανο / για τους μη καπνιζοντες ειναι οτι πρεπει ...
- Ωραια εφε
- Ωραια μουσικη
- Ωραιο decoration ( και μεσα και εξω )
κ.τ.λ. κ.τ.λ

Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....

+100000000000

Έγραψες Υπουργέ. Αν και καινούργιος στο άθλημα μπήκες μπροστά στο συγκεκριμένο θέμα.
 

Επισκέπτης
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :

- Ωραιος εξαερισμος και ψηλοταβανο / για τους μη καπνιζοντες ειναι οτι πρεπει ...
- Ωραια εφε
- Ωραια μουσικη
- Ωραιο decoration ( και μεσα και εξω )
κ.τ.λ. κ.τ.λ

Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....

Yπουργε εδω ειμαστε εμεις αν ανοιξεις στριπ σοου....εχουμε κ εμεις γειτονισες....τρελα μωρα...ασε τις 35αρες ανυπαντρες που κανει κρα το μουνακι τους...:):):):):):):):):):)...

Aπ τις 3...που λες πως αξιζαν....η κοντουλα με το καστανοξανθο μαλλι,το γυμνασμενο σωματακι κ το μετριο προσωπακι  ηταν η μια ??? (αν θυμασαι το ονομα της μου το λες..)...
 

Επισκέπτης
Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....

Ωχ...μπαζοθύελλα?????Κρίμα....Μπορεί να στρώσει πάντως....
Αλλιώς θα είναι πολύ ξενέρα...'Οχι άλλα μπάζα σε strip!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Στο Τέσσερα όπως είπα έφτασα μετά τις 5.  Από εκείνη την ώρα και μετά έγιναν 2 χοροί όλοι κι όλοι (αν μπορεί να τους χαρακτηρίσει χορούς κάποιος), ενώ εργάζονταν ακόμα 5 κοπέλες. 4-5  κάθονταν ντυμένες όλες μαζί σ΄ένα τραπέζι, όπως μπαίνεις στα αριστερά. Υπέθεσα ότι κάποιες θα είχαν ήδη φύγει. Ο χώρος για μένα, πέρα από τη συναισθηματική αξία, είναι από τους καλύτερους, όπως άλλωστε σας είπε και ο Υπουργός (ειδικά το βιβλίο για τον Modigliani στην είσοδο). Οι strippers ήταν πολύ μακριά από τα δικά μου standards. Η μοναδική που στο ημίφως φάνταζε κάποιων προδιαγραφών ήταν μονίμως απασχολημένη με έναν τύπο, που καθόταν στον καναπέ μπροστά από τη σκηνή και κεντρικά με τον φίλο του και μια άλλη stripper που δεν έκατσε πολύ. Το μαγαζί δεν ήταν στα πλάνα μου όταν βγήκα, αλλά η κατάληξη μιας ήδη  καλής βραδιάς. Φτιαγμένος ήμουν, οι λέξεις έρρεαν όπως έπρεπε και με μια εκτός προγράμματος κίνηση έκατσε και κάτι πιθανώς ενδιαφέρον. Αυτό όμως θέλει περισσότερη έρευνα για να δούμε που και πως θα καταλήξει.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Εντυπωσεις απο Τεσσερα :

- Ωραιος εξαερισμος και ψηλοταβανο / για τους μη καπνιζοντες ειναι οτι πρεπει ...
- Ωραια εφε
- Ωραια μουσικη
- Ωραιο decoration ( και μεσα και εξω )
κ.τ.λ. κ.τ.λ

Α ναι ξεχασα να σας πω ειχε και κατι κοριτσια εκει μεσα : με διαφορα το χειροτερο στριπ / ακομα και το Grand Ritorno καλυτερο ειναι .... / απο τις λιγες κοπελες που ειχε μονο 3 αξιζανε στην κυριολεξια / τρελη μπαζοθυελλα / αν ειναι ετσι ρε παιδια να ανοιξω και εγω και εγω ενα στριπ εδω κατω απο το σπιτι μου που εχω και λιγο χορο και να μαζεψω και κατι γειτονισες που ξερω ....

Υπουργέ μου αν ανοίξεις μαγαζί εγώ θα το κάνω στέκι μου... Σίγουρα έχεις καλύτερο γούστο από μερικούς ιδιοκτήτες... Πάντως ας δώσουμε μια μικρή πίστωση χρόνου στο ίδρυμα για ιστορικούς καθαρά λόγους...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Υπουργέ μου αν ανοίξεις μαγαζί εγώ θα το κάνω στέκι μου... Σίγουρα έχεις καλύτερο γούστο από μερικούς ιδιοκτήτες... Πάντως ας δώσουμε μια μικρή πίστωση χρόνου στο ίδρυμα για ιστορικούς καθαρά λόγους...

Δε δινω πιστωση ..... / παντως εμεις οι δυο μαζι με τον αρχηγο ξερουμε που θα παμε ομως χεχεχεχεχε ....


 

Επισκέπτης
που ειναι αυτο το τεσσερα????οδος???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom