Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Βασικά δεν το έχω διαβάσει όλο το thread και το σκέφτηκα οτι παίζει καποιος να το είχε αναφέρει αλλα έκανα μια πρόχειρη αναζήτηση και δεν βρήκα κάτι... τεσπα, στο λινκ παίζει και preview πάντος..

ναι καλέ, σιγά μην διάβαζες όοοοολο το θρεντ
είναι και πολύ παλιό αυτό που λέω εγώ

αλλά όποιος το βρει να βάλει λινκ  :rockon: :rockon:
 

Alexandros_1994

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
εγώ 1 φορά τη μέρα το πολύ και αυτό μόνο όταν είμαι μακριά από την κοπέλα μου... Πάντως έτυχε να το κάνω και 4 φορές τη μέρα... βέβαια μετά τη δεύτερη φορά δεν έχυσα ούτε σταγόνα! :cum:
 

ring

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
86
Like
2
Πόντοι
0
Οποτε το ζηταει ο οργανισμος του καθενα..δεν υπαρχει στανταρ Συχνότητα αυνανισμού  για εμενα προσωπικα!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
η συχνότητα αυνανισμου ποικίλει στον καθένα...συνήθως νιωθεις τα αρχίδια σου βαριά,γεμάτα με σπέρμα κ κάπου εκεί εχεις τις ενδείξεις οτι πρέπει να αδείαζεις σιγα-σιγα. :zfuck: :zfuck:εγω με κενό 2 ημερών βγαίνει πολυ πράγμα κ νιωθω το άδειασμα των αρχιδο-ασκών με μια ταυτόχρονη ανακούφιση... :2funny:
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Καπου ειχα διαβασει οτι τα χυσια ειναι καλο να μην βγαινουν συχνα γιατι εχουν πολλες πρωτεινες που ειναι σημαντικες για τον οργανισμο  :idiot:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κάπου εδώ μέσα τη διάβασες αυτή τη μαλακία, σίγουρα!
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Κάπου εδώ μέσα τη διάβασες αυτή τη μαλακία, σίγουρα!
Κατσε να σου βρω το blog


* edit:
Ένα ακόμη υλικό που βρίσκεται άφθονο στο σπέρμα είναι το ασβέστιο και μάλιστα περισσότερο στο σπερματικό υγρό παρά στο αίμα. Το ασβέστιο είναι «κατασκευαστικό» υλικό και φυσικά σαν πρωταρχικό υλικό δεν θα πρέπει να σπαταλιέται ασύστολα. Τα σπερματικά υγρά είναι το τελειότερο υλικό του σώματος σε έναν άντρα. Η κάθε σταγόνα σπέρματος περιέχει ασβέστιο, λεκιθίνη, ορμόνες, βιταμίνες, μεταλλικά στοιχεία κλπ που είναι ισοδύναμη με εξήντα περίπου σταγόνες αίματος!
Κάνοντας κατακράτηση και αναστροφή του σπέρματος το σπερματικό υγρό μεταστοιχειώνεται σε λεπτοφυή ενέργεια, αιθεροφυσικής σύστασης διαμοιράζεται και αναζωογονεί το σώμα και ανεβαίνει από το σπονδυλικό κανάλι στον εγκέφαλο.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
το θεμα ειναι να την παιζεις οσο θες. Δικη σου ειναι και οτι θες την κανεις. Δε νομιζω οτι η πολυ μαλακια σου μικραινει την πουτσα οπως διαβασα ποιο πανω, ναι, κουραζει αλλα καποιες φορες αναζοωγονει. Εννοειται οτι αμα την παιξεις δυο φορες και μετα πας να γαμησεις μετα απο κανα δυωρο, μπορει και να μη σου σηκωνεται τοσο ευκολα, αλλα ειναι λογικο. Η μαλακια επισης εχει οντως αποδειχτει οτι κανει καλο στον προστατη. Τωρα, τι αλλο κανει γενικα, μαλλον μαλακιες ειναι και δεν παιζει να κανει ζημια στον οργανισμο. Στη τελικη, δεν εχει καμμια διαφορα (οργανικα) απο το να κανεις σεξ....τωρα στο ψυχολογικο, πολλοι αντρες σκεφτονται οτι δεν κανει να την παιζεις κλπ κλπ, ομως δεν εχει καμμια απολυτως επιστημονικη βαση που να δειχνει οτι κανει κακο.

Προσωπικα, την παιζω συχνακις (εχω και γκομενα) και μια χαρα ειμαι.

Θεωρω οτι ο αυνανισμος ειναι κατι απολυτα φυσιολογικο και γινεται παθολογικος οταν επιλεγεις σε συχνη βαση να κατσεις σπιτι να την παιξεις αντι να βγεις με φιλους η' και να γαμησεις, η' γενικα να απομονωνεσαι κοινωνικα. Εγω, οσες φορες και να την παιξω, αν μου κουνηθει η γκομενα μου, δεν υπαρχει περιπτωση να μην ενδωσω....

Π
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όχι σήμερα, συνοδεύομαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom