Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Μαγκες κακα τα ψεματα οπως λεει και ο λαος
"οποιος μικρος το μαθενε μαγαλος δεν το αφηνει"
αυτο τα λεει ολα ...........  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

ROUSSEAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
225
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
11
που ειναι οι μαλακειες

ρε μορτη αντε τραβα παιξτον 2 φορεσ σε μια μερα και τραβα το βραδι να γαμησεις , αντε ντε για τραβα

το παιζετε ολοι γαμιαδες εδωμεσα ακομα δεν βγηκατε απο το αυγο σας

Αμα κάτι @@@δάκια εδω μέσα το παίζουνε τσαμπουκάδες να το παίζουν μόνον στην πάρτη τους και για λογαριασμό του ευατού τους.

Απο τα πολύ νέα παιδιά το πολύ 25-27 χρονών δεν έχω απαιτήσεις γιατί και οι τεστοστερόνες τους δεν έχουν κατ'εμέ χτυπήσει κόκκινο αλλά και με την διατροφή και την ζωή που κάνουν τρώγοντας ότι σκαταδούρα τους γεμίζουν οι μοντέρνες οι μαμάδες τους και οι διάφορες αλυσίδες ετοίμων φαγητών. Εβλεπα στο γυμναστήριο πάμπολλλες περιπτώσεις οι οποίοι όχι δεν τραβούσαν αλλά κοιτάγανε εμένα και τον τύπο που με βοηθούσε στα κλεψίματα σαν Αρειανούς. Γενικότερα σαν κοινωνία είμαστε πιο κάτω και απο τα σκατά και δεν καταλαβαίνουμε ότι για να έρθει το αποτέλεσματα πρέπει να πέσει χοντρή δουλειά και τρομερός κόπος και ιδρώτας και αίμα. Νομίζουμε ότι με το καθισιό στις Καφετέριες και κάνοντας παρεούλες και δημόσιες σχέσεις όλα θα μα κάτσουν ντε και καλά ρόδινα. Αλλα δεν είναι έτσι.
 

Nyxtovatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
318
Like
0
Πόντοι
1
Αμα κάτι @@@δάκια εδω μέσα το παίζουνε τσαμπουκάδες να το παίζουν μόνον στην πάρτη τους και για λογαριασμό του ευατού τους.

Απο τα πολύ νέα παιδιά το πολύ 25-27 χρονών δεν έχω απαιτήσεις γιατί και οι τεστοστερόνες τους δεν έχουν κατ'εμέ χτυπήσει κόκκινο αλλά και με την διατροφή και την ζωή που κάνουν τρώγοντας ότι σκαταδούρα τους γεμίζουν οι μοντέρνες οι μαμάδες τους και οι διάφορες αλυσίδες ετοίμων φαγητών. Εβλεπα στο γυμναστήριο πάμπολλλες περιπτώσεις οι οποίοι όχι δεν τραβούσαν αλλά κοιτάγανε εμένα και τον τύπο που με βοηθούσε στα κλεψίματα σαν Αρειανούς. Γενικότερα σαν κοινωνία είμαστε πιο κάτω και απο τα σκατά και δεν καταλαβαίνουμε ότι για να έρθει το αποτέλεσματα πρέπει να πέσει χοντρή δουλειά και τρομερός κόπος και ιδρώτας και αίμα. Νομίζουμε ότι με το καθισιό στις Καφετέριες και κάνοντας παρεούλες και δημόσιες σχέσεις όλα θα μα κάτσουν ντε και καλά ρόδινα. Αλλα δεν είναι έτσι.

αν και βρησκω οτι εισαι λιγο εκτος θεματος για ολα οσα λες συνφονω και εχω να πω οτι και το ανχος των καιρων μας παιζει πολυ συμαντηκο ρολο .........  :thumbsup:
 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι το στρες και η κουρασια ουτε μαλακια αλλα ουτε και να γαμησεις μπορεις.εγω οταν εχω πολλα πραγματα μονο αμα παω σε πυτανα μου σηκωνεται αμα καθομαι να τον παιξω δεω γουσταρω και σταματαω. :kissass:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι το στρες και η κουρασια ουτε μαλακια αλλα ουτε και να γαμησεις μπορεις.εγω οταν εχω πολλα πραγματα μονο αμα παω σε πυτανα μου σηκωνεται αμα καθομαι να τον παιξω δεω γουσταρω και σταματαω. :kissass:

Κι εγώ,εφόσον έχω την επιλογή της πουτάνας,θα την προτειμήσω όσο κουρασμένος κι αν είμαι,παρά να τραβήξω  :jerking:.
 

Επισκέπτης
Υπάρχει και το:
αν η μαλακία ήταν βιολί,θα το παίζανε πολλοί!!! :grin:

Υ.Γ.Αν δεν ειπώθηκε ήδη.
 

hardWired_

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η σε σχεση με τη μερα η τις ορες μετα τη μαλακια??
Η εκσπερμάτιση καταπονεί το σώμα. Τράβα μια το πρωί και πηγαινε για δουλειά, θα την καταλάβεις την κούραση.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Φιλοκαλουμε μετ'ευτελειας και φιλοσοφουμε ανευ μαλακιας.
Περικλης.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
θουκυδίδης αν δεν κάμω λάθος..
Ο Περικλης το ειπε ,ο Θουκυδιδης το εγραψε .
Και εμεις το διαβαζουμε ,αλλα δεν το...εφαρμοζουμε !
Υ.Γ. Τελεια και παυλα ,εριναλ εισαι καυλα .
Αλλα οχι καυλομπατσινα.
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
Το thread συγχωνεύτηκε.
Θουκυδίδης δια στόματος Περικλή για την ακρίβεια. ;)

Επιταφιος Περικλεους  :rockon:

Να που οι πανελληνιες χρησιμευσαν και σε κατι τελικα...

αν καιενα search στο google το ιδιο θα τανε. και αντι για ενα χρονο θα μου παιρνε 3 δευτερολεπτα  :2funny: :2funny:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Γνωρίζουμε την μαλακία σε βάθος χρόνου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Αν κουφαθητε η τυφλωθητε σημαινει οτι κανατε μεγαλη μαλακια
 

Επισκέπτης
Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

Δεν το 'χω κάνει ποτέ.- 18 (4.2%)


Δεν είμαι ο μόνος!!! :bounce-glasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom