Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δεν ξερω αν σ εχει τυχει....μαλλον θα μαι εξαιρεση..μιλαμε για πολυ ποσοτητα ρε μαστορα
πασχεις απο αγαμια ή εχεις χαρισμα! :2funny:
πουλα το σε καμια τραπεζα να κονομισεις! :2funny: :2funny:
 

condemned

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.497
Like
0
Πόντοι
16
πασχεις απο αγαμια ή εχεις χαρισμα! :2funny:
πουλα το σε καμια τραπεζα να κονομισεις! :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:αν επασχα ρε φιλε δεν θα ειχε μαυρισει..απλα αναρωτιεμαι γιατι μου συμβαινει μετα την δευτερη..αντι να ελλατωνεται αυξανεται η ποσοτητα..ναι θα το σκεφτω για την τραπεζα καλη ιδεα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ειναι πολυ ωραιο να μοιραζεσαι στιγμες και εμπειριες με αλλους ανθρωπους !
Μετα χαρας μου διαπιστωνω πως εδω μεσα υπαρχει ενα ωραιο κλιμα ηλεκτρονικης συντροφικοτητας.(μεχρι εδω καλα,για παμε λιγο,ας δουμε τι πραγματικα ηθελε να πει η αγνωστη φιλη :grin:)
Ετσι λοιπον αποφασισα να μοιραστω μαζι σας την ιστορια μου...
ειμαι μια ελλεεινιδα,χοντρη,αγαμητη,ασχημη...στο δρομο δε γυρνα να με κοιταξει ουτε αρσενικο περιστερι..μεχρι και αυτο πετα
προκλητικα απο διπλα μου...ουτε αυτο δεν καταδεχεται να περασει απο επανω μου...η κατασταση ειναι τραγικη...το κινητο μου εχει να χτυπησει απο το 2004,οταν η κολλητη μου με πηρε τηλ για να με ενημερωσει πως πηραμε την ολυμπιαδα...εκτοτε μουγκα..μερικες φορες παρακαλω να μπερδευτουν οι γραμμες ή να με παρει καποιος απο καμια εταιρια δημοσκοπησεων για να σπαει η μονοτονια του <<0 νεες κλησεις>>....ετσι βρηκα τυχαια το φορουμ του μπουρδελα,και υπεθεσα πως εδω θα ειναι μια καλη ευκαιρια να βγαλω το κομπλεξ μου απεναντυ στους αντρες που'μαι χουνε γραμμενη.ισως να βρω και καναν αγαπουλη να με ανεβασει λιγο ψυχολογικα..ειναι παραλογο να'μαι 1.60 με τακουνι,αμορφωτη,βλαχαρα,μανικιουριστα και να απαιτω τυλαχιστον εναν χιου τζακμαν??οχι δεν ειναι...ειμαι σιγουρη πως θα βρω συμπαρασταση απο τις υπολοιπες γυναικες μελη,οι οποιες βρισκονται σε παραπλησια κατασταση...ζητω λιγη προσοχη,για αυτο εκδηλωνω οργη και γραφω σε ενα φορουμ στο οποιο δεν ανηκω..
θα μπορουσαμε να κανονιζαμε να συναντιομαστε κι ολας..μηπως βγω απο το σπιτι και με δει λιγο ηλιος..αν και ακομη και αυτος θα κρυφτει πισω απ'τα συννεφα τετοια μπαζολα που'μαι...αντρας δεν ειναι??βεβαια..
Να εισαστε Ολοι καλα Φιλοι μου καλοι... Καλοι μου Φιλοι... και Βουρ στα ΡΕΚΟΡ.............
ετσι μπραβο!
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
εχετε παρατηρησει καποια διαφορα στην ψυχολογια σας αν εχετε καιρο να βαρεσετε σε σχεση με το αν βαρατε καθε μερα? η σε σχεση με τη μερα η τις ορες μετα τη μαλακια??
 

andy_1984

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
εχετε παρατηρησει καποια διαφορα στην ψυχολογια σας αν εχετε καιρο να βαρεσετε σε σχεση με το αν βαρατε καθε μερα? η σε σχεση με τη μερα η τις ορες μετα τη μαλακια??

Εξαρτάται από την όρεξη!!
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6
εχετε παρατηρησει καποια διαφορα στην ψυχολογια σας αν εχετε καιρο να βαρεσετε σε σχεση με το αν βαρατε καθε μερα? η σε σχεση με τη μερα η τις ορες μετα τη μαλακια??


ψιτ παιχτη......

η μαλακεια ,κοβει τις αντρικες ορμες και γινεσαι φλουφλης ! ουτε σε γυναικα δεν κολας !
το πολύ 2 φορες την εβδομαδα και αυτο εφοσσον δεν θα γαμισετε σε μια δυο μερες
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
ψιτ παιχτη......

η μαλακεια ,κοβει τις αντρικες ορμες και γινεσαι φλουφλης ! ουτε σε γυναικα δεν κολας !
το πολύ 2 φορες την εβδομαδα και αυτο εφοσσον δεν θα γαμισετε σε μια δυο μερες

Mη λετε μαλακιες!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
εχετε παρατηρησει καποια διαφορα στην ψυχολογια σας αν εχετε καιρο να βαρεσετε σε σχεση με το αν βαρατε καθε μερα? η σε σχεση με τη μερα η τις ορες μετα τη μαλακια??
Εμένα μου πάει γούρι
:2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
828
Like
3
Πόντοι
6

που ειναι οι μαλακειες

ρε μορτη αντε τραβα παιξτον 2 φορεσ σε μια μερα και τραβα το βραδι να γαμησεις , αντε ντε για τραβα

το παιζετε ολοι γαμιαδες εδωμεσα ακομα δεν βγηκατε απο το αυγο σας
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
την εχω σχεδον κοψει

Νωντα ξερεις τι ελεγε η κοκκινοσκουφιτσα καβαλα στη μυτη του Πινοκιο?

Πεσ μου ψεμματα, πες μου κι αλλα ψεμματα

απολοτζισ δεν προσεξα το "σχεδον". τι σημαινει αραγε αυτο το σχεδόν  :huh: :sunglasses: :sunglasses:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
υπαρχει κινδυνος να κουφαθεις αν την παιζεις;
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
ψιτ παιχτη......

η μαλακεια ,κοβει τις αντρικες ορμες και γινεσαι φλουφλης ! ουτε σε γυναικα δεν κολας !
το πολύ 2 φορες την εβδομαδα και αυτο εφοσσον δεν θα γαμισετε σε μια δυο μερες
:jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
αντε 3 φορες το μηνα ...

συνηθως διπλες ομως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom