Νέα

Κατηγορίες Αντρων-πελατων του Αγοραίου έρωτα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Arxontas tou skotous
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε ποια κατηγορία/ες θα βάζατε τον ευατο σας???


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    58

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Υπάρχει ακόμα μία κατηγορία....
Κ θα έπρεπε να συμπίπτει με όλες τις άλλες στο τέλος
Θα πρεπε να ονομάζεται ΚΚΕ
Κ αυτό γιατί " πολύ αέρα έχετε πάρει κ πολύ μας τα σκοτιζεται όλη την ώρα. Από κάτω πρέπει να σαι μία ζωή μωρή άχρηστη. Ούτε για μία πίπα αλλά ούτε κ 1 αυγό δεν ξέρετε να τηγανισεται, ούτε έστω να φιλατε σωστά, κ μου θέλετε Όλα τα δικαιώματα κ τις ελευθερίες που Νομίζετε ότι σας λείπουν. 1 τέταρτο κάνει τ αυγο, 1 τέταρτο κάνει κ η πίπα. Τις υπόλοιπες 23:45 τί να σας κάνουμε ; Ξέρετε από έρωτες ή είσαστε από σπίτι ; κ αν είστε ποιος μαλακας σας εμπιστευεται πλέον ;
Γι αυτό, πεσε και περνε....
Γαμησι στον αδοξαστο όπως με τις πουτανες, εκτίμηση κάτω του μετρίου κ υπόληψη " εγώ έχω το εργαλείο και γω θα σε γαμω μωρή....που τα ξέρετε όλα κ τα λέτε στα media λες και σας έχουμε πατήσει στο λαιμό.
Καταπίεση και Όχι φουλ.
Μας πρηξατε το πεος κ έχετε κάνει τις σχέσεις κερδοσκοπία....
Σταδιαλα "
Έτσι κανανε οι παλιοί, έτσι τους αξίζει κ αυτές είναι....
ΚΚΕ....
Κ σ οποιαν αρέσει.....
Βλέπεις κάτι μαλακες φουσκωτους του γυμναστηριου κ Γαμω τα παιδιά.
Τις κοιτάνε μες τα μάτια κιόλας.
Κ αυτές, είναι όλο ιδέα ανασφάλεια κ κόμπλεξ.....
Κ κουβαλανε κ παιδιά αυτά τα ζευγάρια.
Που πάτε ρε....
Ξύλο που σας χρειάζεται
Αλλά ποιος θα κάτσει να ασχοληθεί
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Οι ελλεεινιδες φταίνε σίγουρα - αλλά μόνο αυτές;
Με τους αρσενικούς πιθήκους τι γίνεται;
Με πόσους από αυτούς που βλέπεις γύρω σου θα ήθελες να πηδιεται η κόρη σου ή η αδελφή σου;
Και δεν εννοώ μόνο την εμφάνιση.
Αυτές, ούτως ή άλλως με κατι πιθηκια από τη παρέα τους πηδιουντε, οπότε γιατί να μην πηδιουντε και με εμάς?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
Για τους εναλλακτικούς είσαι σίγουρος ότι γαμανε αβερτα;
Δεν έχω γνωρίσει εναλλακτικό που να μην έβρισκε.
Όταν λέω εναλλακτικούς και εναλλακτικές εννοώ νεοχίπηδες, αναρχοοικολόγους, τέτοιες φάσεις. Εκεί γενικά δεν παίζει και πολύ μονογαμία ,είναι ελευθεριακή η φάση αρκεί να είσαι μέλος της ομάδας.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.374
Πόντοι
206
αρκεί να είσαι μέλος της ομάδας.
Δύσκολα μπαίνεις σε τέτοιες ομάδες, πρέπει να έχεις γνωστούς και φίλους ντίλερς που πουλάνε μαύρο για να σε εκτιμήσουν. Είναι στη πλειοψηφία τους καμμένοι εγκεφαλικά. Και οι κοπέλες τους δε ξέρουν ούτε να πηδιούνται καλά καλά.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
Θα έλεγα οτί είμαι στην κατ. 3 αλλά έχω και ένα 30% συνδυασμό 1 με 7, εξηγώ :
Δεν θέλω καμία δέσμευση atm, το μόνο που ίσως μου λείπει από μια σταθερή σχέση είναι να έχω παρέα σε εξορμήσεις και βόλτες/διακοπές (να μην είμαι το μπακούρι της παρέας δλδ), τίποτα άλλο, επειδή είμαι και "δύσκολος", αν κάνω σταθερή σχέση σημαίνει πως όντως μου αρέσει η τύπισσα οπότε θα κόψω τα δέλα, δεν θέλω να τα κόψω ακόμα :cheesy:
Από εκεί και μετά η δυνατότητα να μαμήσω ένα 19-24χρονο πιπίνι με 10-20€ που κατά 95% δεν θα μου καθόταν έξω και η "ποικιλία" δεν με χαλάει καθόλου (εδώ κολλάει το 1+7)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
το μόνο που ίσως μου λείπει από μια σταθερή σχέση είναι να έχω παρέα σε εξορμήσεις και βόλτες/διακοπές (να μην είμαι το μπακούρι της παρέας δλδ), τίποτα άλλο, επειδή είμαι και "δύσκολος", αν κάνω σταθερή σχέση σημαίνει πως όντως μου αρέσει η τύπισσα οπότε θα κόψω τα δέλα, δεν θέλω να τα κόψω ακόμα :cheesy:

Αυτό είναι το θέμα στις ηλικίες μας,δεν έχεις παρέα για ταξίδια,διακοπές κλπ.Γι'αυτό ειδικά καλόκαίρι,πρέπει να έχεις κάτι

Άλλο να είσαι 20-25 μπακούρι και άλλο 35-45,που εκεί χτυπάει άσχημα να είσαι παντού ασυνόδευτος
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
Αυτό είναι το θέμα στις ηλικίες μας,δεν έχεις παρέα για ταξίδια,διακοπές κλπ.Γι'αυτό ειδικά καλόκαίρι,πρέπει να έχεις κάτι

Άλλο να είσαι 20-25 μπακούρι και άλλο 35-45,που εκεί χτυπάει άσχημα να είσαι παντού ασυνόδευτος
Άμα σε βλεπουν όλη την ώρα χωρίς γκόμενά, η γειτονιά-χωριό σου θε λέει ντιντη, η ακόμα χειρότερα μπορεί να λενε ότι έχεις ψυχολογικά προβλήματα, η ότι δεν σου σηκώνεται η ότι το έχεις μικρό. Δεν είμαστε Γερμανία και Αμερική που ο κόσμος στ αρχιδια του, εδώ έχει πολλούς κουτσομπόλες. Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο να σε λένε ντιντη η να σε λεεν ανίκανο και μικροτσουτσουνο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Δύσκολα μπαίνεις σε τέτοιες ομάδες, πρέπει να έχεις γνωστούς και φίλους ντίλερς που πουλάνε μαύρο για να σε εκτιμήσουν. Είναι στη πλειοψηφία τους καμμένοι εγκεφαλικά. Και οι κοπέλες τους δε ξέρουν ούτε να πηδιούνται καλά καλά.
η αλήθεια είναι ότι προ αμνημονεύτων ετών, κάπου αρχές 10ετίας του 90, είχα μπλέξει για λίγο με κάποια που το έπαιζε εναλλακτική και η φάση ήταν για τα πανηγύρια, από διάφορες απόψεις.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
η αλήθεια είναι ότι προ αμνημονεύτων ετών, κάπου αρχές 10ετίας του 90, είχα μπλέξει για λίγο με κάποια που το έπαιζε εναλλακτική και η φάση ήταν για τα πανηγύρια, από διάφορες απόψεις.
ντιντη?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
όχι μόνο πιπίνια στην κατηγορία 7, γενικά γυναίκες που δε θα είχες ποτέ πρόσβαση. Υπάρχουν και περιζήτητα μιλφ και περιζήτητες 30αρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom