Νέα

Συχνότητα αυνανισμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 987
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσες φορές την ημέρα βαράτε μαλακία οταν το κάνατε συστηματικα?

  • Πάνω από 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 35 5,4%
  • 3 - 4 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 58 9,0%
  • 1 - 2 φορές την ημέρα.

    Ψήφοι: 366 56,7%
  • Μια φορά τη βδομάδα.

    Ψήφοι: 134 20,8%
  • Μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 16 2,5%
  • Δεν το 'χω κάνει ποτέ.

    Ψήφοι: 36 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    645

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Κατσε να σου βρω το blog


* edit:
Ένα ακόμη υλικό που βρίσκεται άφθονο στο σπέρμα είναι το ασβέστιο και μάλιστα περισσότερο στο σπερματικό υγρό παρά στο αίμα. Το ασβέστιο είναι «κατασκευαστικό» υλικό και φυσικά σαν πρωταρχικό υλικό δεν θα πρέπει να σπαταλιέται ασύστολα. Τα σπερματικά υγρά είναι το τελειότερο υλικό του σώματος σε έναν άντρα. Η κάθε σταγόνα σπέρματος περιέχει ασβέστιο, λεκιθίνη, ορμόνες, βιταμίνες, μεταλλικά στοιχεία κλπ που είναι ισοδύναμη με εξήντα περίπου σταγόνες αίματος!
Κάνοντας κατακράτηση και αναστροφή του σπέρματος το σπερματικό υγρό μεταστοιχειώνεται σε λεπτοφυή ενέργεια, αιθεροφυσικής σύστασης διαμοιράζεται και αναζωογονεί το σώμα και ανεβαίνει από το σπονδυλικό κανάλι στον εγκέφαλο.
μπορεις να μου εξηγησεις λιγο το υπογραμμισμενο,τι ειναι η λεπτοφυης ενεργεια αιθοφυσικης συστασης?  :think: :think: :think:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κατηγορίες μαλακιών



1. Η πρωϊνή μαλακία:
Όταν υπάρχει χρόνος, (πχ Σάββατο ή Κυριακή πρωί) μπορούμε να την απολαύσουμε, μιας και ξυπνήσαμε και τον βρήκαμε σηκωμένο από τις κατουρόκαυλες, οι, άμα είναι καθημερινή και δουλεύουμε, η σκέψη της δουλειάς και μόνο είναι ικανή να μας τη ρίξει.

2. Η μαλακία εκ προμελέτης:
Έχουμε ορίσει τόπο και χρόνο, έχουμε προεπιλέξει το οπτικοακουστικό υλικό που θα χρησιμοποιήσουμε, και έχουμε τα χαρτομάντηλα έτοιμα. Για οργανωμένους μαλάκες.

3. Η στρατηγική μαλακία:
Προσοχή να μην μπερδευτεί με την εκ προμελέτης! Η μαλακία που τραβάμε νωρίτερα, όταν ξέρουμε ότι αργότερα θα συναντήσουμε κάποιον-αν, και κατά πάσα πιθανότητα θα «μπεί ο σύρτης». Δεν γίνεται για λόγους απόλαυσης, αλλά για να «φύγουν τα χοντρά» και να έχουμε καλές αντοχές και επιδόσεις. Μη μας πούνε ότι είμαστε γρηγορογαμούλης κιόλας!

4. Η μαλακία της παρηγοριάς:
Όταν δεν «μπει ο σύρτης», δεν «κανελλωθεί το ρυζόγαλο» είτε γιατί στράβωσε το γκομενάκι, είτε γιατί κατέβηκαν οι Ρώσοι, είτε από άλλη στραβή, είναι η μόνη παρηγοριά πρίν πέσουμε να κοιμηθούμε. Αυτό που λέμε όταν μας ρωτάνε πώς τελείωσε η βραδιά: σπίτι, μαλακία και ύπνο.

5. Η μαλακία ICBM (διηπειρωτική μεγάλου βεληνεκούς)
Θέλει προσοχή γιατί μπορεί να έχουμε παράπλευρες απώλειες και να μας πάρουν και 'μας τα σκάγια. Όταν τα σπέρματα εξφενδονίζονται με απίστευτη ταχύτητα και σε μεγάλη απόσταση.

6. Η μαλακία Goody's (γρήγορα ναι πρόχειρα όχι)
Όταν μας πιέζει ο χρόνος. Η λεγόμενη μαλακία στα πεταχτά.

7. Η ματωμένη μαλακία
Συνήθως απο άτομα στην ηλικία 14-16, που την κάνω λάστιχο, τον/την, για να δουν πόσες φορές μπορούν να την παίξουν σε μία μέρα. Παιδιά μετά τις πέντε- έξι φορές θα βγάλει αίμα να ξέρετε.

8. Η πετυχημένη μαλακία
Το άγιο δισκοπότηρο όλων των ανδρών: μια μαλακία που καταλήγει σε τόσο έντονο οργασμό που ξεπερναεί το καλύτερο μας γαμήσι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μαλακιας εγκωμιον?
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
μαλακίες στο τετράγωνο! όχι μόνο δεν χάνουμε τίποτα κατακρατώντας το σπέρμα μας αλλά αντιθέτως η φύση που προνοεί το ανανενώνει μόνη της αν το καθυστερήσουμε (ονειρόξεις). κ αυτό γιατί η ποιότητα του σπέρματος (για τεκνοποίηση) πέφτει καθώς αυτό παραμένει μέσα στους όρχεις μας. αυτή η θεωρία περί κατακράτησης είναι κατά της ανατολίτικης θεωρίας του 'ταντρικού σεξ' όπου συνιστάται να φτάνουμε κοντά σε εκσπερμάτιση χωρίς να την υλοποιούμε όμως γιατί έτσι δεν χάνουμε ενέργεια αλλά κ αυξάνουμε την ένταση ενός επόμενου οργασμού.

Για να μπορέσεις να πεις ότι κάτι είναι μαλακία οφείλεις να το έχεις δοκιμάσει επιτυχώς για τέτοιο διάστημα ώστε να μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα. Η τάντρα δεν σου λέει απλώς να κάνεις κατακράτηση, εκπαιδεύεσαι να μεταστοιχειώνεις την λεγόμενη σεξουαλική ενέργεια, αυτό που αναλόγως και μερικώς αντιστοιχεί και στο βιολογικό κομμάτι. Αυτό δεν σημαίνει βέβαια ότι πρέπει να το κάνει ο καθένας διότι σε μια φυσιολογική ζωή δεν χρειάζεται. Το θέμα αρχίζει και γίνεται ενδιαφέρον και χρηστικό από τον γεγονός ότι ένας δυτικός δεν κάνει φυσιολογική ζωή σε αναλογία με τις ανάγκες του σώματός του (κάπνισμα-ποτό-άγχος-καθιστική ζωή κλπ), που σημαίνει ότι όλο το σύστημα βλάπτεται πολύ περισσότερο-για τις ανατολίτικες προσεγγίσεις ας μην το συζητήσουμε καλλίτερα, η πρόωρη ανικανότητα ή τα προβλήματα θεωρούνται βέβαια-και η γνώση πάνω στην κατακράτηση αλλά και την μεταστοιχείωση μπορεί να γίνει ιδιαίτερα χρήσιμη ώστε να αναστραφούν τέτοιες παθήσεις. Πέραν από τις δυνατότητες που προσφέρει στην σεξουαλική εμπειρία, που φυσικά είναι άχρηστες στο 15λεπτο ή το μισάωρο του μπουρδέλου/στούντιο, αλλά μαθαίνει κανείς να βιώνει πολλαπλούς οργασμούς (όπως συμβαίνει σε μια γυναίκα) χωρίς ούτε την κόπωση ούτε το χάσιμο της στύσης του ή της σεξουαλικής διάθεσης.
 

gagavouzis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Πιο ειναι το ρεκοε σας στη μαλακια!!
εγω οταν ειμουν 15 χρονων με αφησαναι οι γονεις μου μονο σπιτι και τραβηξα σε μια ολοκληρη μερα απο το πρωι ος το βραδη 15 μαλακιες!!!!!!!
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πιο ειναι το ρεκοε σας στη μαλακια!!
εγω οταν ειμουν 15 χρονων με αφησαναι οι γονεις μου μονο σπιτι και τραβηξα σε μια ολοκληρη μερα απο το πρωι ος το βραδη 15 μαλακιες!!!!!!!
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.

15 ?  :new_shocked: Πωπωωωωω ρε φιλε εσυ ησουν μαλακας ταλεντο  :rockon:
Εγω 4 βαρια βαρια 5 θυμαμαι, κοντα στην ηλικια που ανεφαιρες

Ετσι οπως τα λες .. μονος στο σπιτι,  ξεθαμα τις καβανζτωμενης βιντεοκασετας  και δοστου  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

gagavouzis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
κι εγω σηνηθος 3 επανοτες τραβουσα και τραβαω.
να αρμεξω καλα το τσουτσουνη!
ομως εκεινη ητανε η μερα του αρμεγματος! της μαλακιας πολλεσ γκαβλεσ σου λεω
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.
Με τις παπαριές που διαβάζω εδώ μέσα, θα έλεγα ότι υπάρχουν αρκετοί που σε πλησιάζουν. :2funny:

Εντάξει εσύ είσαι σε επίπεδα Γκίνες... δε μάτωσε το καημένο; :tooth:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Ο Mr αυνανίζομαι
Και φυσικά πρόκειται για το ρεκόρ αυνανισμού. Το 2009 στο World Masturbate-a-thon του Σαν Φρανσίσκο, ο Masanobu Sato κέρδισε τον τίτλο, αφού αυνανιζόταν για 9 ώρες και 58 λεπτά. Ο Sato πήγε στην Αμερική μόνο και μόνο για τον διαγωνισμό, με σκοπό να σπάσει το προηγούμενο ρεκόρ του, 9 ώρες και 33 λεπτά. Άραγε κάνει καθημερινή προπόνηση;


δε μας λεει φορες ομως :dunno:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ρεκορ ημεραs στα εφηβικα χρονια 6. :grin:Λαστιχο ειχε γινει
 

nswp

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2007
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
θεματα που ανηγεται ρε παιδια,ΕΛΕΟΣ
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Επιτελους ενα θεμα για τον ΠορνοΠαπο !!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

4 φορες σερι οταν ημουν μικρος...


αλλα τωρα το εχω αραιωσει ....

τωρα γαμαμε δε παιζουμε, σαν τον νωντα ενα πραμα  :birdman: :birdman: :birdman:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Πιο ειναι το ρεκοε σας στη μαλακια!!
εγω οταν ειμουν 15 χρονων με αφησαναι οι γονεις μου μονο σπιτι και τραβηξα σε μια ολοκληρη μερα απο το πρωι ος το βραδη 15 μαλακιες!!!!!!!
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.
Εισαι μεγαλος μαλακας.

Μην το παρεις στραβα ,για την κυριολεκτικη σημασια της λεξης το γραφω!Αλλα ρε αδερφακι κανε κατι με την ορθογραφια σου,εισαι απαραδεκτος! :jerking:Βαλε ενα ορθογραφο στην browser σου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Πιο ειναι το ρεκοε σας στη μαλακια!!
εγω οταν ειμουν 15 χρονων με αφησαναι οι γονεις μου μονο σπιτι και τραβηξα σε μια ολοκληρη μερα απο το πρωι ος το βραδη 15 μαλακιες!!!!!!!
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.
τυπε το ρεκορ του ορκα δεν το φτανεις :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • PROTOMI.jpg
    PROTOMI.jpg
    84,3 KB · Εμφανίσεις: 29

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Πιο ειναι το ρεκοε σας στη μαλακια!!
εγω οταν ειμουν 15 χρονων με αφησαναι οι γονεις μου μονο σπιτι και τραβηξα σε μια ολοκληρη μερα απο το πρωι ος το βραδη 15 μαλακιες!!!!!!!
με εχει ξεπεραση κανενας????

μετα η ψολη μου πονουσε για 3 μερες και δεν τολμουσα να την αγκηξω.

Μετά σε αφήσανε ξανά μόνο;  :2funny:
 

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
oταν βλεπω το Λιλα ριχνω 5 την ωρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom